121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #62776
    Uncharted 4 tökömtudja milyen natív felbontással 4k-ra skálázva HDR-el....Konkrétan...
  • TDC Geronimo
    #62775
    Szerintem teljesen egyértelmű volt, hogy olyan kábelt adnak hozzá, amivel ki lehet használni a konzol adta lehetőségeket
  • darkSectorxxx #62774
    "Killing Floor 2 - PS4-en aranylemezre került, egekben a PC-s eladások

    Jó nyitásnak néz elébe a Killing Floor 2. PlayStation 4-en véglegesítették a kódot, PC-n pedig már most több mint egymilliót eladtak belőle, pedig még meg sem jelent."

    Első része is gecijó.
  • Bandicoot
    #62773
    Na igazad lett,utánahesszelgettem mert írtad hogy nálad jó volt a kábel. A tv automatán nem tette azt a hdmi portot uhd color-ra így a ps emiatt nem engedte átváltani. Szóval 2.0 van a pro-hoz.:)
  • darkSectorxxx #62772
    Igen az, és amivel én élőben még nem volt szerencsém , ellenben a másik hozzáférhető trágyával, amitől zsiráfalakba hánytam. :D
  • Seth
    #62771
    Ez ugyanaz a demó,amit 1 órában mutogattak már mindenhol. Nagyon nem akaródzik nekik új helyszínt mutatni, remélem lesz benne más is :D
  • darkSectorxxx #62770
    Hát most stabilan tartja, US és EU profilokkal nálam ilyen nem szokott lenni, max amíg felpördül az első pár másodpercben itt meg kb az első 10-15 perc ilyen agyhalott kategória.
    Már még 80 percben bármi megeshet, biztos a kis japó giganetes letöltők szippantják el a sávot. :D

    De mindegy, örülök hogy kipróbálhatok előtte egy RENDES demo-t, mert kétes érzések lettek urrá rajtam a megjelenések óta, hogy ez most kell-e nekem, vagy mint a FFXII-t egész egyszerűen tegyem egyenlővé a XI-XIV-el és kategorizálva online FF-ra egész egyszerűen átugorjam....nagy dilemma. Vásárlásás vagy ugrás. Ma lefekvés előtt eldől.

    Sima nyilvános demoban mind a látvány, mind a szarharc qte-das stílus elrettentett hogy rányomjak a pre-order-re.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.11. 21:17:56
  • Tikal #62769
    elárulom, megint be fog lassulni... utána megint gyors lesz.

    szívesen.
  • darkSectorxxx #62768
    Update, most begyorsult, már csak 100min.....
  • darkSectorxxx #62767

    Kár hogy, addig még sokat kell aludnunk.
  • Moby
    #62766
    Fasza...
  • darkSectorxxx #62765
    Final Fantasy XV demo 13.4GB.
    Elérhetőség:
    Japán Store: elsőnek ha belépsz válaszd a 2. opciót!, utána Final Fantasy 15 opció és itt lesz a link mögött látható demo!
    Mindenkinek jó szórakozást, csak kicsit baszottlassan jön a demo, nekem a 2 óra helyett innen ez 12 órát ír.... :/

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.11. 21:04:49
  • Bandicoot
    #62764
    Igen a ps-en. Hdr automata a tv-n....A bekapcsolható hdr+ az nem hdr....:)
    A ps-en a gyári kábel max 4k yuv420-at enged. A saját hdmi 2-es kábel lazán 4k rgb 60hz.:)
  • Moby
    #62763
    Én asszem ki is néztem a monitor helyettesítő tévé helyettesítő tévét. Egy 43KU6000 lesz ebből. Belépőszint tudom, de a család tévéje ettől is gányabb 4K, és azon is olyan ami jó 4K-ban, hogy lepereg a bőr az arcomról. Meghát nincs szórnivaló pénzem sajnos. Kicsit nagy monitortávolságból, de ezvan. Majd megszokom.
  • Moby
    #62762
    Mármint a ps-en? HDR be van kapcsolva a tévén?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.11. 20:54:55
  • Bandicoot
    #62761
    Nemhiszem. Amint rádugtam a saját kábelt 4k rgb. A gyári 4k yuv420, a 4k rgb szürke nem választható.
  • Moby
    #62760
    Hát izéka. Nekem a gyári kábellel megy ki yuv420-ban, meg yuv444-ben is 60 frémre. Az öregedő 4K családi tévém HDR-t még nem tud, ergo nem 2.0, de alapvetően 60 frém ettől még kimegy. Sőt, megkockáztatom kimegy a kábelen a 2.0 is, mer olyat sehol nem olvastam, hogy a gyári kábellel ne ment volna a HDR. Valami más gond lesz ottan.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.11. 20:51:02
  • Moby
    #62759
    Ó azt elfelejtettem érvként megemlíteni, hogy a pro hétszáztizenkilenbilliószór szebben skáláz fel 4K-ra, mint a tévém. Namerhogy ő a 1080-at is 4K-ban tolja ki (ez nemtudom le volt-e írva korábban).
  • Bandicoot
    #62758
    Looool bazd+ és meglépték a hdmi madzagot amit mondtam....
    A szaros hdmi 1.4 kábelt csomagolják a 4k hdr gép mellé ami max 4k/yuv420/30 fps-re képes, nemhogy még hdr is legyen...
    Bedugtam a saját kábelem, rögtön mehet a 4k/rgb....
    Nem fért bele az árba egy hdmi 2.0 kábel...ez kicsit szánalmas...
  • Moby
    #62757
    3 év alatt minden eladási rekordot megdöntöttek egy 400 dodós géppel. Nem igazán mutatja semmi nekem, hogy volt még olyan szelet a tortából, akik eddig csak az ár miatt maradtak volna távol. Ők így-is úgyis bedarálódtak volna a négyszázasba is.
  • TDC Geronimo
    #62756
    Horizon fog legközelebb állakat szaggatni februárban legyen az 1080 vagy 4k tv.
  • SlickAdam
    #62755
    400 € a Pro
    jelen pillanatban 260-ert van Slim Dishonored 2-vel. azert az okes sztem. igaz csak 500 gigas...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.11. 20:40:01
  • Moby
    #62754
    Amúgy ha ez kigurult százharmincért, még ettől is sokkal jobban üdvözöltem volna egy olyan lépést, hogy 130-ért legyen ez az alapgép, és mondjuk 180-ért meg valami durvulat kiadása. Sajnos tudom, hogy nincs. Mármint az AMD-nek nincs ettől jobb gpu-ja (csak cpu upgrade meg kevés lenne). Mást meg nem fognak bevonni. De az igazán ütős lépés lett volna. A százezres slim értelmetlen. Megvenni is, gyártani is, a létezése az. És nem is az az irány, amit szívesen látok.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.11. 20:36:50
  • Moby
    #62753
    A kíváncsiságom mindig győz :) A tegnapi nap totál fals lett ezzel a psn szopással. Annyi jött le az egészből, hogy érdekel amit nem láttam. Ma kicsit még néztünk ezt-azt, de fullhd-n kurvára nem érdekel az egész. 1 nap alatt nem tudok mindent megnézni amit szeretnék, több napra meg nem tudtam gépet szerezni. Szívesen fikáznám az egészet, itt-ott van is mit, néhány peccs ölég szar munka, de a gép elehtőségei, és úgy egyben az egész...hát nem szívesen mondom ki, de vállalható. NAGYON negatív véleményem a szoniról az elmúlt 3 év alapján, ettől pozitívabbat most nem tudnék kimondani, de már ez is elég nagy ugrás. Nem szégyellem bevallani: én valami sokkal szarabbra számítottam a szonitól. Még nézegetem, tesztelgetem. Nem egy high-end csodagép ez természetesen, de jóval magasabb igényeket céloz meg evvel a géppel a szoni, mint a simagéppel akár a megjelenésekor. Az irány jó, a gép is szimpatikus. Egyelőre ennyi.
  • TDC Geronimo
    #62752
    BFnél képminőség mellett elég komoly sebességjavulás is jött

  • TDC Geronimo
    #62751
    Bahh tolnám dishonoredet meg wd2őt is, de nemsokára FF XV és ha választani kéne inkább azt fogom. A másik kettőt majd egyszer, ha nem lesz semmi (jó vicc :D)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.11. 20:23:48
  • darkSectorxxx #62750
    Nem, te csak most full félreolvastad a kommenteket és a számba próbálsz adni, vagy próbáltok adni olyan megjegyzéseket, amik tőlem nem hangzottak el.
    Te annak veszed ezt aminek csak szeretnéd, én meg annak aminek leírtam. :)
  • TDC Geronimo
    #62749
    Én jövőre tuti veszek.

    Nyomtál azért ismét egy kemény 180at. Előző héten szerintem még a tenyered dörzsölted, hogy ontod majd a fikaáradatot a gépre sgn :p

    Mondjuk téged ismerve erre még számíthatunk nemsokára
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.11. 20:20:09
  • Moby
    #62748
    Ja igen. Nem vettem végül vertical standet, mer nem tudtam hogyan viselkedik állítva. Felbakoltam, hogy biztosan legyen szellőzés. Nos így sem hangosabb semmivel, szal hétfőn veszek egyet.

    Vegyetek 4K tévét! Tényleg. Még egy olcsó 4K tévén is óriási ugrás a fullhd-hoz képest a peccselt játékok. A knack egyedül eddig, ami nem igazán tetszett, ráadásul kurvára artifactol a checkerboardja, de a többi nagyságrendekkel jobb. A recsit egyszerűen döbbenet. Kb, mint amikor a BF1-et láttam először 4K. Az az "úristenbazdmeg" kategória. Hihetetlen, hogy ez ÉN mondom, de nem való ez fullhd-ra. Ha meg igen, merépp jobb a higherframrate opció, ott sem buktok a 4K tévével. Már a pécé kapcsán totál egyértelmű volt, csak rohadtul nem tudtam eldönteni mi kéne, monitor, vagy tv, de ezzel el is dőlt: menesztem a fhd monitornak használt tévét, és veszek ahelyett is egy 4K-t. Aztán majd később cseréljük őket valami bitang 4K oledre, ha földreszáll az ára.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.11. 20:13:56
  • Bandicoot
    #62747
    Jaja...betaláltalak többedmagammal. Mindenki hülye csak te vagy a kopter. Tudjuk.
  • darkSectorxxx #62746
    Hát de kerülöm a vitát, azt betalál akkor is amikor bameg semmit nem csinálok, meg utálom mikor belémmagyaráznak olyan dolgokat basszameg hoyg én azt megmagyarázom magamnak miért nem veszek pro-t.
    Ha akarnék vehetnék ma rögtön, akár 2-őt is, van , lenne annyi lóvém, de bameg nem azért nem veszek mert nem tudok, hanem mert úgy döntöttem várok, és megnézem mások miket mondanak a működéséről, milyen screenshotokat látok amik az uppolt gépen készülnek.

    De valamiért mint minden más esetben nagyon nagyon meghatározó amit mondok és mindenki issza a szavaimat, odafigyelnek rám, fontos és nem nyugszanak ha nekem nem az a véleményem mint nekik.
    Ez hízelgő nagyon, de nem kell. :)

    Persze pár embernél ha én leírom hogy süt a na, akkor is beindul a fingsincs mondatgenerátor, nem számít mit írok éppen, szóval nem lep meg, csak idegesít ha 1 emberrel beszélek, akkor még 4 ember érdekes mód magától elkezd beszélgetni velem, amikor előtte meg éppen segítségre van szüksége az embernek akkor basznak sg-zni és érdekes mód kussban van mindenki, szóval ez pl nekem undorító dolog.
    De hát elviselem mert emberek vagyunk és különbözünk.

    Lehet em vagyok igényes mint pár pixelharcos, de természetre én nem vagyok bunkó, lekezelő és ez engem boldoggá tesz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.11. 20:03:35
  • darkSectorxxx #62745
    Köszönöm, a videót, de akkor még így utoljára, összegzem, nem az IQ-ról volt kérdésem, hanem a kifejezetten Ratchet & Clank , kifejezetten élsimításával kapcsolatban.
    A többiről szó nem volt, csak nehogy még 1x bárki itt mást hidjen, mert látom nem nálad valszeg de egy roppant kis magban ez burjánzik mint tévhit.
    Nem véletlen kértem mástól képeket, hogy én azt megnézzem pm-ben, leszűröm a magam véleményét azt ennyi, amit itt most megjegyeztem, hozzáteszem nem bántásképpen, az kizárólag a fenti sötéten szedett téma, sem fps, sem iq, sem felbontás, semmiről nem beszéltem kb 1 hete.
    Így mint ahogy pl te is küldesz videót, utána nem fogok senkivel erről tárgyalni, mert nem számít, az számít amit én itt offline magam alkotok véleményt.. :)

    Mert anno 1x elmondtam én hogy látom és annyi.

    Ja és e a többieknek szól inkább, hogy tessék tiszteletben tartani, ahogy én is másét.
    Köszönöm.
    Még1x nem fogom elmondani, mert keci unalmas, aki azt hiszi nekem ezzel bármit magamnak magyarázok, az nem ismer úgy látszik, csak simán akit nem érdekel ne írjon, én sem fogok és ennyi, megleszünk szépen egymástól független.

    Ez jórészt másoknak szól nem neked....
  • spybot919
    #62744
    Ott a pont :D
  • Totya42
    #62743
    Én tudom, hiszen látom én is. TF2 most települ :)
    De Darknak írtam, akinek gondolom még nincsen új gépe, hogy nézze meg azon az oldalon, mert ott tényleg jó minőségű videók vannak. YT-on az összehasonlító videók csalókák, mert messze nem adják át azok a tömörített videók azt a tényleg jelentősen jobb IQ-t, ami van pron.
  • darkSectorxxx #62742
    Hülyeségeket ne beszélj, egy tetves szót nem szóltam kb 300 komment óta, most erre az egy "elértük az Buééshit képek szintjét"-re írtam, mondom orvoshoz kell fordulni ha valami fóbiád van, de nyugodtan nézz vissza 300 kommentet és írd meg nekem is a maradékot. THX.
    A te vitáid közt lehet találsz majd.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.11. 19:48:12
  • Bandicoot
    #62741
    A vélemény egy dolog. De oldalakon át ugyan azt az okfejtést leírni és főként olyan embernek grafikát szakérteni aki eddig is kismilliószor bizonyította hogy totálisan fingnélküli és vak hozzá....Nemár....
    Leírta egyszer...Leírta kétszer...Felfogtuk. NEKI nem kell pro. Átlépi. Pont.


    Mintha bemennék napiszinten az MS topikba 20 soros monológokkal leírni hogy "Nem kell az xbox mee niccs exkluzív".....

    (Mielött nekem esne valaki, tudom hogy van. Csak példa volt.)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.11. 19:47:55
  • darkSectorxxx #62740
    Senki egy percig nem vitatta mit láttál, én arr figyeltem fel, hogy egy amúgy élsimított, vagy kevésbé, szinte semennyire recés játéknál 10 pixel eltéréssel mondtad pont hogy elértük a BS minőséget, a baj ezzel hogy erre pont a Ratchet a legszarabb példa, a többibe nem írtam megjegyzést, nehogy félreértsd megint.
  • Bandicoot
    #62739
    Isten őrizzen a további grafikai locsogásától és oldalakon át tartó monológjaitól miért nem pro.
    Lépje át. Ennyi.
  • darkSectorxxx #62738
    Köszönöm, végre normális komment. :) Ritka ez amikor mindenféle gúnyos megjegyzés nélkül, valaki segít informál. Rendes vagy, köszönöm, megnézem. :)
    Bár én a screenshotokat szeretem, png-be direkte a konzolról, mert ott nem lehet a videó minőségébe belekötni, de mivel érdekel megnézem ezt is...

    Dishonored 2 meg most gyütt.
    Persze nem natív 1080p, de az árnyékokon látszik hogy azért miben van eltérés.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.11. 19:44:28
  • TDC Geronimo
    #62737
    Kár videókat nézni. TVn látom a különbséget a saját szememmel. TF2nek is olyan az IQja, hogy beszarás.