121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • LBandi77
    #62816
    Darky,this is dark souls,ha fairplay-t akarsz akkor rakjál piros követ a pontiff utáni balkonra,ha ott behívnak garantáltan 1-1 fairplay meccs van.
  • spybot919
    #62815
    Aki arra adja a fejét hogy más játékába trollkodii bele az készűljön kihívásra. Azért lehet szépen szeparálni nem lehetetlen az 1v3 ban sem. Youtube :Dd
  • darkSectorxxx #62814
    Oks ebben 2 bajom van az egyik hogy ivade, azt nekem kell, vagyis nekem kell bemenni a másiknak a világába. :D
    Másrészt "rosszkor kaptad el?", vagyis akkor lényegében 20-19 esetben ivadeléskor számítsak rá hogy felesleges halálom lesz? LOL. :D

    Hát a kedvem is elmegy ettől lassan, max coopozok segítőként, de ennek így semmi értelme akkor.
  • darkSectorxxx #62813
    Bocs de wattafuck?
    Mit szeretnél a store-ban látni?
    Megveszed a gépet, ráküldöd a játékokat, és szépen csak felpeccselik magukat egy frissítéssel és játszol. :D Külön ne keress PRO játékokat a store-ban. :D
  • spybot919
    #62812
    Próbálj te is invadert behúzni asszem van erre egy item.
    Szerintem pont jó , csak roszkor kaptad el. Nem akarok találgatni de nagy részük coopozhatot mikor invadelted. Nem hiszem hogy egy invaderre rásózna még három bluesentinelt.
  • Moby
    #62811
    1-1 esetben jóez, de mindent összevetve maga a pokol. Ha lemezezni kellett volna most, hogy itt a pro, darabonként negyven percig installálgatni, cserélgetni, mifaszom...ledaráltam volna az egészet a gecibe inkább :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.12. 08:52:19
  • Zozo76
    #62810
    ja :)
  • Kandurex
    #62809
    Leteszteltem. Mivel most ezt a Call of Duty Infinite -t akarom tolni, többek között te is ajánlottad, mint lövölde, meglestem az isthereanydeal-el, hogy mennyi az annyi. Aztán a jatekaim.hu -n hogyan is viszonyul ehhez a PS4-es árak. Mintavétel ideje: Most. Nem holnap, nem jövő évben, hanem most.

    A konkluziót magyarázni sem kell.

    Komposztáljad csak a cuccaid.

    Egyébként meg dógozzá! Ne remótozzá!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.12. 08:36:23
  • Kandurex
    #62808
    Ez egy jel. Szerintem ha veszel, két gépet vegyél! Mert ha így nyit, akkor az egyik tuti beszarik az első nap.
  • Zozo76
    #62807
    filozok, filozok, kell-e nekem PRO, ugye MOBY irja hogy a mogotte levo "hatter" nem az igazi, mondom meglesem a PS Store-t mi a helyzet a jatekokkal, erre jon ez:

    "playstation store currently not available"

    mar rosszul kezdodik... :D
  • darkSectorxxx #62806
    én pedig írtam választ, ez agyfasz kategória mindenképpen, lényegébe a játék egyik funkciója értelmét vesztette.
    De mindegy hagyom a faszba elmegyek aludni inkább mert szétbasz az ideg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.12. 01:54:26
  • Myselor
    #62805
    másik topikba írtam megoldást:)
  • darkSectorxxx #62804
    Magyarul játszhatatlan az ivade, gratula foshalmaz, akkor megéri az online része...ez a funcionak akkor semmi értelme.
    Hogyne basszam fel magam ha van egy offline story küldetés, ahol azt kéri a Hunter hogy ivade-eljek, de mivel képtelenség győzni, ezért nem lehet megcsinálni a küldetést. Gratula.
  • Myselor
    #62803
    nyugi papa ez eddig is ilyen volt :D ne baszd fel magad felesleges
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.11.12. 01:41:35
  • darkSectorxxx #62802
    Ezzennel gratulálok a From software-nek a Das 3-at ahol lehet vagy széjjelbaszták vagy valamiért kezdetben ilyen kibaszott faszgeci volt a játék.
    Kéne Ivade-elnem, és bármyennyiszer próbáltam, 10 ből a legelején volt egy player aki egymaga harcolt, persze valami op karakterrel.

    Utána vagy 10 Ivadelésből 9x értsd kilencszer!!!!! 2-3 avagy! és itt a durvaság 4 ellenfelet rakott be ellenem!

    MI A GECI KURVAANYJA van? hát 1v2-ben is esélytelen a harc, akkor 1v3 meg 1v4, az hogyan?

    Ja és akkor ezennel nekem a multi része leves a játéknak vagy mi a tetves kurvaanyja van?
    Az isten bassza meg mikor a boss-ok ellen küzdöttem nem éreztem ekkora agyfaszt.
  • Bandicoot
    #62801
    Nem próbáltam az automata felbontást, be van lőve fixen 4k rgb-re. HDR és Deep color AUTOMATIC ( a másik lehetőség az off,mindkettőnek automatán kell lenni ha kell HDR). Játékban belövöd a HDR-t és átvált a cucc yuv420 /hdr10 / 60hz-re tévéstül.
    Ami kicsit zavaró hogy (legalábbis nálam) a faszán belőtt beállítást (game módban) kicsit el kell állítani HDR-ben a jobb képért...És mikor visszaváltok akkor meg visszaállítani. Amúgy frankó. Uc4 elején mikor a csónakkal mész a viharban és lövi a fényrakétákat az ellen...Uhhuhh.... De holnap meló szóval félretoltam vagy egészéjjel nyomnám és melóhalál....:)
    Szóval holnap melóután élesbevetés.:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.12. 00:17:47
  • Moby
    #62800
    Igen, szal az a lényeg, hogy minden létező permutációban RGB-ben maradjon, és csak akkor csattanjon át yuv420-ba, amikor már nem lehetséges más (tehát 4K+HDR). A logika szerint az autonak is ezt illenék csinálnia, de kipróbálni én ezt(még) nemtudom.

    /és itt a minden létező permutáció tényleg MINDEN, mert ugye HDR pl ráereszthető fhd-ra is, és a 1080@60Hz@HDR@RGB még teljesen oké elvileg a hdmi-nek. De itt felsorolhatnék tényleg mindent.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.12. 00:11:17
  • Bandicoot
    #62799
    Így van. RGB lenne a faja,de hdmi-n keresztül 4k rgb 60hz 10bit hdr-el nuku, csak yuv420-al.
    Ps viszont automatán átrakja, alapból célszerű rgb-re tenni amiben nincs hdr ott jobb.:)
  • balee4
    #62798
    Aha értem, át is raktam auto-ra.
  • balee4
    #62797
    Köszi, neogafon is ezt írják: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1310135
  • Moby
    #62796
    Mármint az vilinger, hogy külön minden létező opciót tud, ésamúgy az RGB lenne a legjobb mód (az ugyebár nem tömörített), nade mindez együtt nem lehetséges. Ott valami auto beállítás kéne, meramikor azt mondod a játéknak, hogy hdr, meg 4k-ban is vagy, ésamúgy RGB-ben tolod, ott át kéne kapcsolnia yuv-ra.
  • darkSectorxxx #62795
    Final Fantasy XV!!!

    Oks
    első fél óra után!: ezt meg fogom venni!.....hála istennek a harc a látvány, minden full más mint első demo-nál lejött. :)
    EPIC :D

    Azok a zenék, meg szövegek meg úgy minden!!! :D
  • Moby
    #62794
    Hát én a hdmi-t annyira nem vágom, de tippre a hdmi a 4k@60Hz@HDR(10)@RGB-hez kevés. Szerintem az csak YUV420-ban lehetséges.
  • balee4
    #62793
    Valaki pls magyarázza el nekem mi a különbség a YUV420 és az RGB között. Mindkettőnél azt írja a konzol, hogy a TV-m támogatja mind 2k, mind 4k módban a HDR-t, melyiket használjam, melyik a jobb?
  • darkSectorxxx #62792
    Ja igaz sorry. :D
    Akkor elsiklottam valszeg felette. :) Én nagyon visszaveszem mert sokszor meghalok már az első 3 pályán is. :)
  • Totya42
    #62791
    Biztos szétütötte már azokat a dobozokat a csavarokért :)
    Van benne nehézségi fokozat választási lehetőség.
  • darkSectorxxx #62790
    Amúgy összetettem a 2 képet, de hogy a háttérben miért van egyiken 4 dobozzal több a másikon meg nem, ezt nem értem, random pálya generátor?

  • darkSectorxxx #62789
    Várj, hol tudtál te választani nehézséget? :D
    Én voltam csak figyelmetlen?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.11. 22:39:00
  • Moby
    #62788
    Naugyehogyugye Nem abból kell kiindulni hogy milyen vastage. Nálunk a hdmi nem létezik, röhögcséges cucc, studiótechnikában sdi van, meg optika. Namost az sdi közel ugyanazt tudja, amit a hdmi, és egy szarosfostos 75 ohmos háztartásiboltos koax kábelen átvisz százmétereket. Túl van ez az egész hdmi kérdés misztifikálva, de valami kibaszottul :)
  • Totya42
    #62787
    Én is beleestem abba a hibába, hogy egyből hardon kezdtem el, mert azt hittem de nagy jampi leszek :P és rommá öl sok kis mesefigura :D
  • darkSectorxxx #62786
    Ja én is ezt mondtam régen, csak valszeg akkor nem kapott sok helyen ekkora figyelmet, hogy nekem ez amit összehoztak hihetetlen, nekem amikor megláttam, nem ps4-en hanem youtube-on, már az ugribugrik Uncharted-je volt részemről, én ettől látványosabb platformjátékot, ilyen meséset még nem láttam. :D

    Végig kéne nyalnom, de az a baj hogy kibaszott nehéz a játék szerintem, régen ps2-őn valahogy sokkal könyebben ment.
  • TDC Geronimo
    #62785
    ja igen last of usról mondják, hogy natív 4k módban HDRel nagyon durván néz ki
  • Totya42
    #62784
    Na majd holnap feltelepítem és meglesem én is :) Lehet újra végig lövöldözöm vele magam :) Azt se tudom mivel játsszak annyi minden van most. Olyan vagyok megint öreg fejjel, mint kisgyerek a csoki gyárban :D
  • darkSectorxxx #62783
    Tudja valaki hogy a FF demo elején ami kijön kis szar opció ott mit kell nyomni? :D tiszta japán ez nekem. :D
  • Totya42
    #62782
    Aha. Nagyon szép. Olyan nagy örömmel elugrálgattam ma benne :) Lehetne több ilyen játék is. Azt a Yoka Loka vagy mit nagy várom már, hogy megjelenjen. Jónak tűnik.
  • Bandicoot
    #62781
    Várom de elöbb az elsőt kell megint megszereznem,kíváncsi vagyok hogy fest natív 4k-ban ha tényleg annyi az annyi.:)
  • darkSectorxxx #62780
    Ja, ott lentebb már megvan amit kértem 2 ugyannabból a szögből kifényképezett screenshot a Ratchet-ből, allul. :)
    Feltételezem neked is az van a tv-n amit ott mutat a kép....
  • TDC Geronimo
    #62779
    Majd jövőre jön a kettő. Abban lesz
  • Totya42
    #62778
    Ma megnéztem a Rachetet és habár a simán is nagyon jól néz ki, de a pro-n döbbenet milyen tiszta és tű éles a kép. Tényleg abszolút mintha benne lennél egy animációs mesében.
    Amennyire volt időm kipróbáltam az Infinite Warfaret meg a TitanFall 2-őt és basszus mindkettő tök jól néz ki. Pedig egyik sem top engine-es játék.
    Egyetlen szívfájdalmam az én kedvenc játékom a Destiny. Ahhoz nem adtak ki pro patchot :( Az pixelre dettó tök ugyanolyan, mint sima gépen :(
  • TDC Geronimo
    #62777
    1440p az UC4 a legtrógerebb upscallel, de ha így is impresszív akkor majd várd meg a lasszófasz kettőt :D