121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #62856
    Bammeg ilyen "cégtől" egy csomag fogvájót nem vennék. Olyan sony garanciát fogsz itt kapni, amit nem teszel ki az ablakba.
  • spybot919
    #62855
    Jó nyilván ennek az 1v2 1v3 nak is negvan a logikája. Értelemszerűen azt fogja segiteni a rendszer aki a host. Ha nagyon bénán fogalmazok akkor az az eset áll fent hogy belépsz szét trollkodni a másik játékát és ezt számfölénnyel egyensúlyozza a játék. Lehet ő nem kíván pvpzni nem szeretné hogy 10 halála után még te is levágd. Úgy látom ez a pvp rendszer bloodbornban jobban működött.
  • darkSectorxxx #62854
    Amíg van az a 120 addig nem, persze.
  • darkSectorxxx #62853
    Pont ezt akartam mondani, valszeg copy paste, de a termék meg ár az a Pro, de azért persze érdemes letelefonálni előtte. :)
  • Kandurex
    #62852
    hmm...itt meg 120 -ér van, 125 az nem ajánlat....
  • TDC Geronimo
    #62851
    ja slim adatait szépen odamásolták
  • n000rbi
    #62850
    Jó kis zugwebshop, főleg a műszaki adatok terén tájékozottak.
  • darkSectorxxx #62849
    PS4 PRO 125k hétfőre szállítják.
  • darkSectorxxx #62848
    TLOU-nál esik a frém, a többi fasza, BF elég szépen közelít PC felé.
  • darkSectorxxx #62847


  • darkSectorxxx #62846
    ja de ugyanott vagyok, ha nincs épppen mob a környéken akkor ennyi, 1v3 vagy 1v4-ben kb 1 sec mire leölik a mobokat körülöttem....:S
    Hát nem tudom eléggé elment a multi ennek a részétől a kedvem, max coop-ozok vagy max ha hozám ellenem bejönnek, de ezt én nem szeretném leszenvedni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.12. 16:20:50
  • LBandi77
    #62845
    Dark itt nincsen fairplay,mindent föl kell használni,ha sokan vannak csald mobok közé őket,őket fogják támadni,nem úgy van mint régen hogy harc előtt mindenki meghajol ,nem tölt flaskát stb.
  • darkSectorxxx #62844
    Nagyon is szerintem.
  • darkSectorxxx #62843
    Mind olyan dolgot soroltál, ami nem a player-en múlik, hanem a szerencsén, hát köszönöm nekem inkább off. :)
  • darkSectorxxx #62842
    Hát nem tudom, de én végigviszem tutira. :)
    Csak hogy mikor azt nem tudom. :)
  • spybot919
    #62841
    Ez még sima ps4 en brutal jól néz ki.
  • spybot919
    #62840
    Haza ertem elküldöm a pvp videomat. Vannak jó kis szűk helyek csapdák npc szörnyek , létra. El lehet őket szeparálni azért. De ha beirod youtube ra ds 1v3 meg ilyenek tuti kiad majd találatot.
  • Seth
    #62839
    Itt is az lesz állítólag a játék 2. felében. Plusz, ha ez a demó mutatja be, hogy mire is számíthatunk a teljesben mellékes küldik,meg csak úgy felfedezni való a világban, akkor elég harmatos a helyzet
  • darkSectorxxx #62838
    Na ennél már van szemmel láthatóbb különbség, na valami hasonlóra gondoltam mint ezeknél.
    Bár sima verzió is szerintem köröket ver arra amit a korábbi demoban lehetett látni, nekem ott annyira nem tűnt szépnek a játék. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.12. 15:51:49
  • TDC Geronimo
    #62837






  • darkSectorxxx #62836
    Válassz le egyet a 4-ből. :D
    Tegnap az a pont amikor azt mondtam hogy egyedül online funkciót ezekután soha. :)

  • darkSectorxxx #62835
    Pár FF XV kép, nesze neked Csőrpg mint a FF 13-nál amit mondtak sokan. :D
  • darkSectorxxx #62834
    Te valami gebasz van, mert a store működik...

    Mikor próbáltad?
  • darkSectorxxx #62833
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most kivételesen? :D
    Jajj hány ilyen esetet tudnák visszamutatni a hsz-ok alapján ahol egy kommentbe ráfűznek olyan dolgokat amik egyértelműen le sincsenek írva. :D

    De kár mondanod, ha eddig nem voltak erre tekintettel ezután sem lesznek, azért köszönöm hogy megjegyezted. :)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.12. 15:28:19
  • darkSectorxxx #62832
    Huh kösz a tippet akkor ezt fogom tenni, de én a Red Orb-al csinálotam tegnap. :D
  • darkSectorxxx #62831
    De hidd el nekem hogy nagyon is lehetetlen, pláne 2v1-ben is azonnal.
    Egyrészt a lagg miatt Parry szinte esélytelen, az kilőve, ütéssel meg sok idő, amíg 2-en felváltva ütnek téged....vagyis az esélyed csak akkor van meg ha valamit direkt nagyon benéz a másik 2 fél.
  • Zozo76
    #62830
    most igy a delutani szieszta kozben ranezek a store-ra:

    "Site Not Available
    The PlayStation®Store is currently not available.

    You can learn about PlayStation™Network content and services at PlayStationNetwork.com."

    :)

  • mucsácsó
    #62829
    szar a füst, amikor eldobja a baseball ütőt :(

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na, azért ez már igen :D tendál a GTA fele azért ezekkel a széria, ezek tényleg nagyon fel tudják dobni az egészet :D
  • TDC Geronimo
    #62828
    watch dogs 2 random open world cucc.

    Ezeket imádom :D
  • Totti5
    #62827
    Dinamikus felbontás
  • TDC Geronimo
    #62826


    Quick notes:
    - Uses checkerboard rending
    - On 4K screens, uses dynamic resolution, ranging from 1440p - 1656p
    - Increase in alpha effects
    - Texture details locked at high on the Pro (medium - high on base ps4)
    - terrain quality gets upgrade (locked at medium vs medium-low on base ps4)v
    - undergrowth quality, shadow quality and AO unchanged from base PS4 version
    - Performance improvements on the campaign (MP test in a future video)
  • Kandurex
    #62825
    Megen van 120-ér pro...nehéz helyzetbe akarnak hozni :/,...
  • Moby
    #62824
    Én nem játszani szerettem volna 5 percen belül, hanem egy szűz gépre felpakolni a játékaimat...vagyis ez meg is történt, nagyrészt rest módban, amíg aludtam. Ez lemezzel is ugyanígy ment volna :D
  • arty
    #62823
    5 perc után játszhattál volna :P
    ... de lehet, hogy 1 perc után :P
  • Moby
    #62822
    #62820 :
    Még akkor is. Milliószor!
    Nemtudom, nem nézem két méterről. Ha két méterről nézném, 55-öst néznék.
  • Totti5
    #62821
    Nem kell ezen semmit nézni. Ott vannak a számok feketén fehéren leírva. Olyan sok minden nem változott a gépen, konkrétan 2 lényeges dolog törént. Új GPU és a CPU kicsit OCzve lett. Ennyi.

    Milyen más tényező lehetett itt? nekem egy sem ugrik be. PS4 megbízható konstrukció, csak nem fogják elcseszni. Nem tették. Hogy hány fokos meg milyen hangos engem pl nem érint, nem érdekel. Ha majd olyan hangos lesz mint a 360 FAT volt, akkor sikoltok, de annak a közelébe sincs egyetlen mai gép sem. WiiU a leghangosabb jelenleg kapható konzol mellesleg, mert az ugye még lemezről tolja az imát, de annak sincs sok köze a 360 turbinájához.

    Nincs új konzol gen, hogy lenne bármi rizikó... ugyan azt a gépet kapjuk minden tartozékával.
  • arty
    #62820
    4k > 1080 dáunszemplézve?
    még akkor is, ha csak csekkerbórdos4k?

    de gondolom mindez csak "előtte ülve" ütős/látványos, kétméterről 40"-en ~ugyanaz? (pontosabban a hájfrém ugye onnan is látszik, így ott már fordul a kacsacsőr?)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.12. 10:49:46
  • arty
    #62819
    Most kivételesen igaz. Tényleg csak a ratchet élsimításába kapott bele és onnan eszkalálódtunk 87 hsz-ig :)

    (persze értem, hogy minden ilyen kirohanás a megelőző 2 évért jár, de na :D )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.12. 10:45:34
  • arty
    #62818
    szerintem nekik összejött volna a 1080/60, viszont akkor igazán szomoru lettem volna, hogy 30on lőttem végig :)
    sose felejtem el a multi első percét, amikor a "jól ismert assetek" közt vajként suhantam, a megelőző tízórányi szingli után.
    aztán lelőttek és quit (summázva :D )
  • arty
    #62817
    azé' nehogymár annak szóljunk be, aki megnézi mit vesz, pláne miután "vakon" előrendeltetek valamit, amiről "fogalmatok se volt" ;)

    (az persze nyilvánvaló volt, hogy a játékok szebbek lesznek a prón, de minden mással elég nagy kockázatot vállaltatok. már amennyire nagy a kockázat egy 120k-s konzol esetén, ez persze mindenkinek relatív ;) bocsánat, hogy nem tudok némán IRIGYKEDNI, bár ne vettem volna ps4et és most álltam volna vásárlás előtt... )