121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • LBandi77
    #62896
    Darky,használj hudot,sokszor mutatja hogy betalál még hangot is adsz mintha sérülnél közben semmit nem vesz le az életedből.Szerintem ez lagg.
  • Evoluti0N
    #62895
    Valaki feltörte Moby profilját.
  • Moby
    #62894
    Nyomom a inf. first lightot, soksokfps-el, egy kussoló gépen. Élvezem.



    Kedvelem ezt a gépet. (elfut).
  • Moby
    #62893
    Mondjuk annyi eszed lehetne, hogy ha a fosfaszlé interneteddel a twitchre streamelsz csövön, akkor laggolni fogsz mint a picsa, mer a játéknak nem marad sávszél. Csakhát ez megint egy olyan téma, amihez kellett volna úgy kettő nanoszekundumot gondolkodni, AZTÁN írni.
  • darkSectorxxx #62892
    Lila kör az amekkora hatótávolsága van ha meglendíti a kardját, én dupla olyan messze voltam.
    Többi jelölés egyértelmű mindnekinek szerintem.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.13. 00:34:46
  • darkSectorxxx #62891
    Kérlek adj értelmes magyarázatot erre, mert a Hitbox nem vidított fel.
  • darkSectorxxx #62890
    NA VATEROM!







    1:39:00







    Magyarázatot kérek az áramos-kardos kari 2 laza ütésére!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.13. 00:18:13
  • Bandicoot
    #62889
    Gondolod hogy alig 2 héttel a gép megjelenése után Black Friday-en hatalmasat fognak akciózni rajta miközben viszik teliáron mint a cukrot?:)
  • Tikal #62888
    úgy látom egy kicsit sok volt a kóla meg a mortal kombat munka után....
  • arty
    #62887
    mert az alapjatek eladasaibol tuti nem jön be elég ... ;)
  • TDC Geronimo
    #62886
    Lol. Thermite cucc nem kene oda a tobbi annyira nem gaz. Ebbol legalabb jon majd penz nekik es lesz year 2 tamogatas is
  • darkSectorxxx #62885
    Ja email is asszem 90 nap után döglik meg, szép dolog az elvesztette sok email. :) mármint levél, üzenet meg hasonlo
  • Kandurex
    #62884
    Nyem,nyem! Várjuk a black day-t!
  • AntiHero
    #62883
    Fene se tudja már, merre megy ez a játék.

    De amúgy valszeg lesz még 1 season pass is jövőre.




    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.11.12. 21:50:50
  • Totti5
    #62882
    Viszont a PSN hotmail accomat a rendszer nemes egyszerűséggel inaktiválta, mert nem nézegettem... jó móka lesz újraéleszteni...
  • Moby
    #62881
    Nem tudnám megmondani melyik jobb. Alapvetően az, ha semmi baj nincs. Ha van, akkor nekem Budapestinek a sonyé jobb, mert beviszem a hireltechez a hibás gépet, és 10 perc múlva kijövök az ajtón a cseregéppel. Nem a legkulturáltabb eljárás, de a leggyorsabb. Az MS-nél nyugati színvonalú a futárviszi-futárhozza módi, csak egy hibás gép esetén kéthét-egyhónap.
  • darkSectorxxx #62880
  • Totti5
    #62879
    Ez már a Sony balfaszsága, hogy itt tartanak még mindig és nincs kiépítve a júzer - Sony hotline ha bármi lenne. Mint ami van az MSnél. Vehetem a Xboxot Afganisztánból is, beregeltem a gépet, kérem a repair requestet és jön a futár ha baj van.
  • Moby
    #62878
    Na ez kurvára nem így van. Anno az elsőszériás ps4-eket vettek ilyen zugkonzol üzletekben, aztán amikor behányt az ejectgomb, és vitték volna a hireltechhez gyógyítani, onnan zavarták el őket malacfaszára, hogy evvel oda fáradjanak ahol vették, mer ezen sonygarancia na az bizony nincsen.
  • arty
    #62877
    bioshock remazter 10490ft psn-en - örülhetnek az ár miatt eddig fanyalgók ;)
  • Totti5
    #62876
    Nekem tök mindegy ki adja el ha jó/legjobb az ár, és amit kapok az gyárilag bontatlan. Aztán az eladó felkötheti, felgyújthatja majd eltemeheti magát, nekem és a termékemnek ahhoz onnantól semmi közöm/köze.

    Ott volt az MM akció, csak elő kellett volna rendelni 2 kattintással és nem 2 nappal a megjelenés után agódni az áron.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.12. 21:13:59
  • Moby
    #62875
    >Gépet csak a nagyoktól veszek.

    Szerintem nepperből is találsz elég nagyot!
  • Kandurex
    #62874
    Ok, csak a tegnapi - mai FFXV véleményedet akartam elhelyezni. De akkor rendben vagyunk. Hasonlóan gondoljuk.
  • darkSectorxxx #62873
    1. FF VII = FF VIII
    2. FF X
    3. FF IX
    Egyelőre 4. a FF XV
    5. FF XIII

    A többit szóra sem méltatom, VI-tól lefelé más kategória, azokról nem tudok véleményt mondani.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.12. 20:52:53
  • Kandurex
    #62872
    Neked melyik FF tetszett eddig a legjobban?
  • darkSectorxxx #62871
    Hát ezaz mert gépet linkeltél. :D
  • Kandurex
    #62870
    Gépet csak a nagyoktól veszek. Játékot viszont simán vásárolnék innen. És mi lesz a Pro-val, marad?
  • Moby
    #62869
    Még valami nyóckeres neppercigónál kéne körülnézni, hátha ezerhatot lehetne még faragni az árból. Addig ne ugorj bele semmibe!
  • darkSectorxxx #62868
    Majd ma este mutatok ilyet neked. :)

    De nézd meg a videómat, az a képszakadás a parry után az nem videórögzitési bug, az élőben is így szagatottan ment. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.12. 20:00:59
  • darkSectorxxx #62867
    Tuti nem hitbox, mivel akkor single-ben is így kéne lenni, de értsd azt hogy kb egy kard távolságban vagyunk egymástól azaz 1-2 ember táávolságból is elér a fegyverek éle....wtf?
    Ez lagg.

    Persze vannak furcsaságok alapon is, de nem ilyen távolságról, azért ez már túl durva, nem beszélve a fordítottjáról, mikor telibe ütöm és nem fröcsög a ére, hanem csak simán hátrafelé fut tovább az ellenfél, vagy megütöm és 1 sec-el később kapja a sebzést....:D
  • spybot919
    #62866
    Nem akarlak elkeseríteni de az nem a lagg miatt van. Szimplán csunya szóval élve nagyobb a "hitboxa" a fegyvernek mint maga a modell. De ds1,ds2 ben is volt ilyen. De tuti van erre a dark soulsosoknak egy szakszava csak rohadtul nem jut eszembe. Dark sword nél a leg érezhetőbb. Na mind1 szoval nem lagg hanem ugymond bug. De majd otthon leszek keresek neked leírást róla mert nem te vagy az egyetlen akinek ez feltűnt. Szép köteg irományok vannak róla.
  • darkSectorxxx #62865
    Ijet még viccből se. :D
  • Zozo76
    #62864
    akkor Moby-nak igaza van! :)
  • darkSectorxxx #62863
    ŐŐŐŐ
    A netes store az ritka ha nem kressel.
    Rengeteg google linknél dob ki error-t....egyetlen modja van a helyes használatra, ha rendesen csak annyit írsz a böngészőbe, hogy "ps store"....ekkor enter és a legelső link, aztán mész az opciokba beljebb.
    De még így is 4 kattintásból 1x nem tölti be rendesen.

    Konzolon megy csak zökkenőmentesen. Mobil eszközön még lehet ettől is rosszabb.

    Nekem a hátamon futkos a szőr, mikor olvasok egy akcióról hogy egy játék itt vásárolható meg, direkt linket adnaka store-os felületre, az kurvaélet hogy nem tölt be. Én nekem kell belépni, ahogy írtam és a keresőben kikeresni a játékot, és úgy rámenni a store áruházi oldalára...nagyon gáz ez 2017 elejéhez közel, dehát ez van. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.12. 17:53:11
  • Zozo76
    #62862
    nemtom mi a fasz van nalam. se a macbookpro-n, se a telefonon nem megy a store. :(

    gyerekek, most neztem a THEVR unboxing videojat es felfigyeltem benne valami nagyon aranyos dologra a geppel kapcsolatban amit ugysem lat a felhasznalo majd meg aprosag de nagyon aranyos dolog:

    A GEP ALJAN LEVO GUMITALPAK A PS KOR-NEGYZET-HAROMSZOG-X formakbol van kialakitva!

    tudom hogy hulye vagyok meg amugyis xbox-buzi, de ez nagyon tetszett!!! :))))
  • darkSectorxxx #62861
    De haverom, a BF1 az miért jön ide példának? :D
    Szerintem ezt nem lehet példázni más játékkal. :D

    Das 3-ban pl olyan laggok vannak hogy nem is vagyok az ellenfél közelébe mikor üt és megsebez, akkor ha alap 0 késés vagy pingelés mellett nem lenne esélyem 3-4 ember ellne, akkor egy pontatnal online mecsben aztán mit várjak? :D

    Neked megy az ivade-elés? Játszottál mostanában ilyet Das 3-ban? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.12. 17:48:55
  • darkSectorxxx #62860
    Hát bameg miért is? mert elirták a spec-et?
    De én a SG-ből már rendeltem és inkább én abból vennék, nem egy Sony márkabolt, de amit linkeltél, abból csak akkor rendelnék ha te már vennél előttem egy ps pro-t és 2 hónapig nem lenne vele gondod. :)
  • spybot919
    #62859
    Értem én. De azért bf1 ben jobban szétgyaláznak. Most nem tudom eldönteni hogy kapcsoljam ki az aim assistot vagy sem...
  • Kandurex
    #62858
    De a Darky által linkeltel felveszi a harcot
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.12. 17:39:51
  • darkSectorxxx #62857
    Oksa, de nem tudom érthető-e amire rá akartam világítani:

    ELEVE esélyed sincs. :D Semmi, max abban bízhatsz ha nem figyel oda a játkos és elhülyéskedi, de aki rendesen játszik és legalább 2-en vannak azt te ki nem nyírod közeli fegyverrel legalábbis, max varázslattal. Talán. De képtelenség 2 felé figyelni.