121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #62937
    Hát ha napi hsz-nál 100 felett kell görgetnem, hajlamos vagyok lustulni. :)

    FFXV: Miért neked nem elég badass ez a karakter?
    Szerintem nem lesz idősebb, mivel az egész story-ban ezt sugallják, hogy végig ez a kor marad, ezekkel a karakterekkel, én max azt tudom elképzelni hogy átváltanak 1x-2x valami más fontos szereplőre.

    Pl a király az kemény lenne, szerintem tuti lesz is vele majd valami, az animációban is keménykedett a Lovag ellen. :)

    Totti:

    Igényes vagy gyors?
  • Kandurex
    #62936
    Van némi buzi-bár hangulat.

    Meg fura, hogy Noctus környezetébe mindenki európai típusú, még az apja is, ő meg valami fél kínai-koreai tini.

    Szerintem a postás lehetett...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.13. 16:57:29
  • Ulthane
    #62935
    Fiuk, 4k tevenel yuv-ra vagy rgbre kell alitani a video outputot a pro menujeben?
  • TDC Geronimo
    #62934
    Amúgy FF XVbe remélem játék felétől már az idősebb társasággal fogunk játszani
  • Totti5
    #62933
    Topikot nem nézed, és olyan hírforrásokból táplálkozol akik csiga lassúak. Olvass igényes médiát!
  • TDC Geronimo
    #62932
    Nem is értem minek olvasod. Ha valami említésre méltó hír van itt úgyis megtalálod
  • darkSectorxxx #62931
    És ennek mi köze a taglaltakhoz például? Kíváncsi lennék a válaszodra.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.13. 16:48:07
  • Totti5
    #62930
    gamestar előbb tette ki a trailert az oldalára, onnan az ihlet


    ( és tényleg, így legyen 5ösöm )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.13. 16:45:57
  • darkSectorxxx #62929
    Ja bocs, én sokszor ha látom hogy nincs iromány válaszra nekem akkor nem olvasok végig 200 hsz-t, megesik az ilyen, vagy ha átgörgettem már rég volt, nem jegyzem azért meg az összes videót.
  • TDC Geronimo
    #62928
    Dark. Már párszor elmondtam, de mi lenne, ha a több oldalas hszeid közben olvasnád is a topikot? Rendre olyanokat linkelsz, ami már volt
  • darkSectorxxx #62926
    Hiába smile-zol, ez így van, ugyanezekért mások mások közt egy szót nem szólnak.
  • n000rbi
    #62925
  • darkSectorxxx #62924
    Final Fantasy JD Demo Guide!
  • Moby
    #62923
    Nem iszok alkoholt, de nem zárható ki :)
  • darkSectorxxx #62922
    Nem számít a mióta, itt csak az számít, hogy KI.
  • spybot919
    #62921
    Nem tudom mióta megy a ds- szenvedés én csak 2x-3x szoltam hozzá :)
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.13. 14:08:24
  • n000rbi
    #62920
    Merthogy esetleg a 4k tv-s buzulásnak köze van a pro-hoz? (a pc-s dolog az más, annak semmi helye itt és szerintem írtuk is) Az, hogy a Das3 dlc jó vagy sem az oké, de száz hsz-ben megvitatni a pvp-s szenvedést az kurvára nem érdekel itt senkit.
  • spybot919
    #62919
    Amikor a 4k tv-s károgás meg pc-s buzulás is ide ömlött be. akkor is be írhatta volna ezt valaki :)
  • darkSectorxxx #62918
    Oda megy majd igen. NM.
    Ahogy a legtöbb téma a sajátjába szokott. :)
  • darkSectorxxx #62917
    Bocs de nem.
    Az új annak van értelme, mert ott rendes 3v3 meccsek vannak külön aénában az más.
  • n000rbi
    #62916
    Dark a Das3-téma menjen már inkább a saját topikjába, jó? Köszi!
  • spybot919
    #62915
    Az a baj hogy az új dlc-t is úgy próbálták eladni, hogy végre van covenant pvp jeah. Pedig az alap játékban is benne volt csak baszott működni. :) De nem baj majd eladják dlc részeként.
  • darkSectorxxx #62914
    Ja 1v2 még elmegy, de ott is a makkon múlik minden, én amikor 1v2-be mentem nagyon egyszerűen megoldják, az egyik hátulról támogat, varázsol, dobál kést, stb, lő valamit, élettöltés off, a másik meg eközben megy rád, amikor meg lemegy az élete hátragurul, és én semmit nem tudok csinálni mert a messzi ember meg engem blokkol a gurulásban, a töltésben, és még az a jobbik eset ha ezt úgy teszi, hogy szemben velem, de mikor harcolok a társsal és megfordul a kamera, vagyis rámegy a közeli hogy megkerüljön, na akkor kész, harcolhatsz, csak éppen értelme nincs, és a hab a atortán, hogy neked max 7 flaskád lehet, a 2 másik kari 15+15-ével.

    Gratula fasznoobok, akik ezt próbálták ballanszolni, nem ballanszolták, csak fejben kigondolták, hogy majd megcsinálják, azt ennyi, kész, kiadták, jó ez így.
  • spybot919
    #62913
    Videoról butának tűnik az ellenfél persze, azért amikor ott vagy és kurvára nem úgy és akkor üt a karaktered ahogy szeretnéd... Meg azért egy laza kis lagg is befigyelt akkor de ez van. Mindenki a saját pvp-jét érzi a legnehezebbnek.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.13. 13:37:24
  • spybot919
    #62912
    Ezt nem azért tettem fel. És nem is mostani kb megjelenéskor lett felvéve. Azóta lehet pacheltek rajta. 1v2 nyertem azt meglehet nyerni tény. 1v3 ,1v4hez már egyedül nem vagy elég, az is tény! Hacsak nem le esik, le lököd valahonnan stb.
  • darkSectorxxx #62911
    Ja kösz ilyen buta ellenfél ellen 1v1-ben ráérsz csapkodni, de megnéznék tőled egy 2v1-et vagy a felett, de 2v1 is elég, hogy 2 ember ellen hogy játszol.

    1v1 nekem sem gond, nem az a probléma, ilyen videókat max érdekességképpen van haszna megnézni, de okulni nem tudok belőle 2v1 és a felett, aki meg lenyom 3v1 vagy 4v1-et az szerintem erősen kamuzik.

    Hacsak nem offline a többi és áll egyhelyben míg te levered apránként a haverokat.

    De igen ez még az enyhébbik sebzési bug, de képzeld elz úgy amikor tőled 1.5x ilyen messze van egy karakter és akkor is tudnád ütni lol.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.13. 13:32:47
  • spybot919
    #62910
    pedig én is sokszor kihasználtam hogy a mellé ütés betalál :D
  • TDC Geronimo
    #62909
  • Ulthane
    #62908
    Te be vagy rugva.
  • darkSectorxxx #62907
    Ezt a részét értem, de itt nem ez a baj, érdekes, hogy amikor ők jöttek régen hozzám, akkor ugyanugy meg tudtam ölni őket, hiába volt mellette még mob meg gépi ivader, tökkmindegy. :)

    "Nevenincs ütöd de hiába közbeüt fekszel"

    Ezt a részét értem, nem erre gondolok!
    Hanem amit én kritizálok, az az, amikor mintha láthatatlan lenne, szabályosan sétülés nélkül átsétál az ÜTÉSEKEN, Vagy a képen mint látod, sebez , megadja a sebzést arra az ütésre, mikor 2 area távolságból ütnek, nem mindig, de elég ahoz hogy kurvára kiszámíthatatlan legyen a harc.
    Ez 2 dolog lehet vagy a das 3 szerverének a hibája, vagy a playerek pingelése miatt.

    Ha az én 1 megás upom miatt van akkor azok nem tudok változtatni. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.13. 12:16:40
  • LBandi77
    #62906
    Nagyon egyszerű példa,Nevenincs ütöd de hiába közbeüt fekszel,namost ha találkozol ilyen Nevenincs meg Havel páncélos ellenféllel ami lehet még gyűrűvel is erősítve van azt fogpiszkálhatod meg karmolgathatod a karommal alig sebzel rajta és közbe tud ütni 1 lóbaszó fegyverrel= fekszel mint a büdös szar.
  • LBandi77
    #62905
    Délután elmagyarázom,minden pontos számítás alapján működik.
  • darkSectorxxx #62904
    Vagyis nem használnak neki a sebzések?
    Hát bakker, engem bármilyen fizikai fegyverrel ütnek, azért a vér fröcsög belőlem, meg ilyen piciket megtorpanok, vagy meghajol a karakterem egy szempillanást. :D
  • LBandi77
    #62903
    Azért tud kaszabolás közben tovább mozogni mert magas a poise értéke.
  • darkSectorxxx #62902
    Ja akkor így vágesz, mert nekem twich, azaz stream mellett és utána mikor befejeztem és direkt próbáltam nélküle, mert sejtettem hátha ez a baj, akkor is ugyanaz volt!

    Van ez a karom vagy mi.
    KONKRÉTAN a faszi testére ugrok! És a kaszabolások 80%-ánál simán mozog tovább....LOÁL.

    Mindegy ez van, csak idegesít hogy egy része a játéknak úgymond rszemről off. Mint a BB-ban mikor még elején bugos szar volt és nem tudtam csatlakozni a coop-hoz.
  • Kandurex
    #62901
    Egyébként miért magyarítja pár site a konzolt? Miért Pró? Ez lenne a hivatalos neve? Playstation 4 Pró? Ez kb. ekvivalens a bone -al, még ha annak van egy elméleti negatív hangja.
  • Bandicoot
    #62900
    Jaa nem akartam rádnyomni semmit,120 még benne lehet a pakliban.

    System sellernek kiváncsi leszek a jövőben érkező címekre, de ami nálam agyon emelte az egészet az a Final Fantasy. Én azt full minőségben akarom-akartam.:)
  • Kandurex
    #62899
    Hát egy 10% azaz egy 120 ár garantált a MM-be, szóval nem aggódok. Maga a gép is rendbennek tűnik. Nekem a system seller játék a kérdéses.

    Egyébként nem kell rám nyomni ezt az ár dolgot, ezen a szinten nem igazán vagyok érzékeny. Csak dobtam pár ellen-linket.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.13. 09:08:22
  • TDC Geronimo
    #62898
    Souls multik halal lagosak mindig. Ott ertelmetlen komolyan pvpni
  • darkSectorxxx #62897
    Akkor mitől halok meg? Kipróbáltam twitch-et kilőve, ugyanaez van ha lagg, akkor nem az én felemről van, de hogy 10-9x ilyen szar legyen a multi az érdekes, egy biztos ez nem hitbox.