121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #62977
    A 4k-s tv-n okés hogy egy ugyanolyan játék más mint 1080p-n.

    De ezt nem tudtam hogy peccs nélküli játékokban is szebb a pro ugyanazon a kijelzőn....azt meg hogy?
  • TDC Geronimo
    #62976
    Kiváncsi vagyok pro patchet kap-e. Kézenfekvő lenne, főleg hogy még sokáig támogatják
  • Ulthane
    #62975
    Ugy, hogy nem a tevem skalaz szarul. Mert a regi tevemen es a pron nem volt ennyire szep. Az uj teven es a pron a legszebb. De mint korabban irtam, a pro es regi teve is szebb, mint sima ps4-en, s erre hurrogtal le, hogy az nem lehet, mert pixelre ugyanaz, es ez nem kapott pro patchet.
  • spybot919
    #62974
    Várlak szeretettel ha játszanál. Hívlak. De arra készülj hogy nagyon el HC-sedett a játék. Ha még eddig nem volt az. :\
  • Moby
    #62973
    Ez nemtudom mennyiben releváns :D
  • Ulthane
    #62972
    Ma vettem a 4k tevet. :)

    Szoval nem igaz, amit leirtal. :)
  • TDC Geronimo
    #62971
    Wow... kurvajó mindkettő. Siege továbbra is a gen egyik legjobb multi fps-e. Nem toltam már 2 hónapja, de patchre visszamegyek az biztos. Elvileg adás végén be fogják jelenteni, hogy jövö évben is kap támogatást a játék végig
  • spybot919
    #62970
    Megy az új operatorok bemutatása. ha érdekel valakit-.
  • Moby
    #62969
    Mondjuk a pro tényleg nagyon szépen skáláz 4K-ra. De erről már írtam korábban. Szal azon nem kell csodálkozni, ha valaki pro-n 4K tévén szebbnek látja azokat is, amik nem propeccseltek.
  • Moby
    #62968
    Te ehhez annyira értesz, mint a pvp-hez. Vagy bármihez. De ahogy a nulltudás nem akadályozott meg a posztolásban soha, csodálkoztam volna, ha egyszer ez kivétel lesz.
  • Moby
    #62967
    Szar a DNS-ed(vagyis a szolgáltatódé). Próbáld meg google dns-el (8.8.8.8, 8.8.4.4).
  • Moby
    #62966
    Ez pusztán annyit jelent, hogy a tévéd kurvaszarul skáláz 4K-ra a pro-hoz képest :D
  • Ulthane
    #62965
    Hat gyerekek, amitol nem vartam, de hatalmas kulonbseg Pron es 4k TV-n, az a DaS3. pedig ez nem. Is pro patches.

    Mindjart streamelem a dlct, csak kajalok. :)
  • darkSectorxxx #62964
    Már írtam a probléma az aplikációban van. Sőt még netes böngésző sem mindig 100-as.
  • darkSectorxxx #62963
    Ez nem feltétlen lehet igaz, pc-n télleg egy kalap szar, nekem is bizonyos linkeken keresztül botrányos amiket néha művel, bár megoldás van, ha viszont ez hosszabb távon semilyen böngészővel nem megy akkor van gond.
  • darkSectorxxx #62962
    Igen, igénytelenség? Nem tudtam eddig.
  • TomStorm
    #62961
    Na végre kibontottam Pro-t,üzembe helyeztem.
    Hú de szép:O
  • Zozo76
    #62960
    hat akkor meg a faszom kivan!
  • ladista
    #62959
    A gépen ha be akarsz lepni a psn accodba, akkor ezzel a hibával fog kivágni valószínűleg. Nálam is ugyanez a probléma, weboldalt, storet nem értem el, mobilnettel igen. Azt írták, lehet, hogy a net szolgáltató a ludas...
  • Zozo76
    #62958
    nincs kod, csak hogy nem elerheto. :(
  • Zozo76
    #62957
    Igazad van! Mobilnetrol mar megy a telefonon. Szoval az itthoni halozat a ludas. Vagy lehet hogy a UPC halozatan nem megy valamiert? Azt nehezen hiszem el hogy minden megy itthon, sot, meg a DVR-t (8 kameras rendszer a haz korul) is elerem mobil-halozatrol (tehat kivulrol a telefonnal), csak a SONY oldala nem megy az istennek sem.
  • Kandurex
    #62956
    Akkor nem biztos, hogy jó ötlet lesz. De tegyél vele próbát, itt nem kell rohasztani a játékot az idők végéig
  • Kandurex
    #62955
    Tökéletsen megy a store, a hiba az ön készülékében van.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.13. 18:50:09
  • Totti5
    #62954
    "Igényes vagy gyors?"

    A gémsztár se nem igényes se nem gyors. Ha egy "vezető" gémerszájt egy FF 15 trélert a megjelenés után 3 nappal hoz le, az igénytelen és lassú. Ha nem fért bele a hírfolyamba 3 napon át egy FF játék igen tartalmas trélere akkor sok szeméttel foglalkoznak és nem a lényeggel. Szóval olvass naprakész, hozzáértő szájtokat van pár magyar és van sok külföldi.
  • ladista
    #62953
    Nem ws-37397-9 hiba? Nálam ma jött elő a drága...
  • Moby
    #62952
    Az elődöket sem játszottam.
  • Moby
    #62951
    A telóról is az otthoni hálózaton vagy? Nézd meg mobilneten.
  • Zozo76
    #62950
  • Zozo76
    #62949
    Elobb video-chat-eltem az ocsemmel, mondom nezze mar meg hogy neki onnan kanadabol megy-e a PS STORE, es megy! nem csak az angol de a magyar (forint arak) linkkel is mukodik. egyszeruen nem tudom mi a baj hogy itthonrol nem megy nalam. se szamitogepen, se a telefonon web bogeszojeben, de ami a legnagyobb poen hogy az androidos PS STORE applikacioban sem mukodik. mindegyiknel azt irja hogy a site nem elerheto. krimi az egesz. plane azert mert minden mas mukodik itthonrol. beleertve az XBOX es a NINTENDO oldalait.
  • Kandurex
    #62948
    Gyanús

    Bár ha tetszettek az elődök...
  • Moby
    #62947
    A yuv az alacsonyabb sávszéligényű.(mármint a 420, a 444 az ugyanaz, mint az RGB). Ergo nem. Meg amúgy is része a hdmi szabványnak. Ugyanott kell tudni közlekednie, mint az rgb.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.13. 17:37:05
  • Ulthane
    #62946
    Koszi, arra tettem. De ahhoz nem kell specko hdmi kabel? Marmint yuvhoz.
  • Moby
    #62945
    Ha a filmről az egyetlen véleményem az volt, hogy "hátmostmegmiafasztláttam???", akkor gondolom a játékkal pláne felesleges próbálkoznom. Ugye?
  • balee4
    #62944
    Ha HDR-es a TV-d hagyd, hogy a PS állítsa be a megfelelőt (tehát tedd automic-ra) ha nem, nyugodtan teheted RGB-re. A HDR csak YUV-val megy. Majd az újabb TV-ken, amik jövőre jönnek, talán menni fog a HDR 10 RGB-ben, a HDMI 2.0 kevés ehhez.
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2016.11.13. 17:33:55
  • darkSectorxxx #62943
    Ja, hogy így érted az öreget.
    Mert az a 10 év nem tudom számít-e egy 25 körüli srácnál, 25 vagy 35 az annyira szerintem nem sok.
    Én azt hittem, ilyen legalább 30 évet öregszik, akkor azt mondom hogy ja, kinő a szakáll stb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.13. 17:25:35
  • darkSectorxxx #62942
    Ő vrj.
    A való életben az ilyen hajú japán furcsa öltözködésű srácok puhányok?
    és minden nap otthon nyálas zenére sírva törlik pzs-vel a szemüket? vagy mi? :D
    Nem értem a beskatulyázást.

    Mikor kapásból a harcművészet ágon egyből megtörik az állítás, pont hogy ők a nem puhányak.
    Van kultúrájuk.
  • TDC Geronimo
    #62941
    10+ évet ölel át a játék úgyhogy biztos fogunk játszani az idősebb karakterekkel
  • Kandurex
    #62940
    Bezzeg a filmben írmagja nem volt ennek a buzi...vagy mi, típusú karaktereknek!
  • Kandurex
    #62939
    Oké, másképpen fogalmazok, életképtelen-műmájer-japán nyálkisfiúk.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.13. 16:59:48
  • darkSectorxxx #62938
    Szerintem meg semmi buzi nincsen benne, 1 dolog különbözteti meg a karikat, a hajuk, semmi más.