121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #63299
    Nemár! Sztriptíz klubb nem lett rossz. Gta5ben is sok időt töltöttem ott. :D
  • Amiga
    #63298
    Ja értem. Én játszottam a XIII/2-vel és a X-el, ezek nekem emészthetőek voltak, úgyhogy valószínűleg csípni fogom a XV-öt. Mondjuk nekem a Digimon Cyber Sleuth és a Disgea 5 is okés.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.11.16. 09:49:32
  • Moby
    #63297
    Biztos jól néz ki, és biztos a rajongóknak tetszik is, ezzel semmi gond nincs. Ami gondom nekem lenne vele, azt molekulára pontosan prezentálja Conan :D


    /mármint ez nem a FF XV-nek szól, én egyik korábbit sem játszottam. Vélhetően sosem fogom. Lost Odyssey volt az utolsó jrpg amit toltam, az tetszett. Ezek már nem csusszannának le.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.16. 09:49:17
  • darkSectorxxx #63296
    FF mindig is megosztó volt, aki a japó stílust rühelli, mert ugye ez egy japó rpg, ezen amúgy rengetegen rácsodálkoznak így 14 rész után is, annak ez nem fog tetszeni. :)
    Nem lesz klasszikus szerintem mint a régiek, de adtak már ki ettől szarabbat, ez már csak a demo alapján elmondható.

    Ja és kedves ismerősöm felhívta a figyelmet a másik mini FF-ra, az is aranyos játék. Van belőle demo is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.16. 09:43:37
  • Amiga
    #63295
    Mi a gong a FF XV-tel? Amit itt láttam belőle, az elég jól nézett ki.
  • Moby
    #63294
    Viszont a ubi még a hét kipeccseli belőle a punikat meg a pöcsöket. Jó lesz igyekezni! :D
  • Moby
    #63293
    Csak most néztem meg. SÍRTAM! :DDDDD
    Conan=Én :DDD




    Bottal SE.
  • Bandicoot
    #63292
    Nem...kajakra még az sem volt ennyire...
  • arty
    #63291
    sleeping dogs? ;)
  • arty
    #63290
    Tragikus.
  • Bandicoot
    #63289
    Nem tudok olyan sandbox játékot mondani amiben ennyire gagyi lett volna.... És nem túlzok.....
  • Amiga
    #63288
    Ja értem. Hát igen, aki Trevorral azonosulni tud, azt küldeném is a zárt osztályra, de amúgy jó kis társadalomkritika a GTA 5. :-)
  • Moby
    #63287
    BF1 esetében valszeg a cpu fogy el, önmagában a felbontás csökkentése nem biztos, hogy hozna bármilyen eredményt. Megoldani ettől még megkellene.
  • Totti5
    #63286
    Eztet már nagyon tolnám!
  • Kandurex
    #63285
    Ó a Bravo újság [ábrándosan néz]
  • Bandicoot
    #63284
    Oda, de remélhetőleg nem teszik tönkre az értelmetlen minél magasabb felbontás előírással....
    Kellene hozniuk végre valahára egy minőségi előírást a betonfix 30/60 frémre.
    Van most kraft bőven, nem kell 1800p ha 1600p-n fix lehetne a framerate...
  • Moby
    #63283
    Kitartás, még te is megtapasztalhatod! Egyszer lejár az a tv törlesztés, eladod az xboxot, az egyik veséd, és a házi könyvtárad értékesebb darabjatit(igen, a két bravo újságból a szebbiket), és meg is lesz a 4K. Addig a csendes vágyakozást javasolnám, avval is gyorsabban telik az idő!
  • Moby
    #63282
    Ami jó az jó. Na ez nemjó. Amikor 60 a target, de 42 van, az attól sem lesz jó, ha sok pixelből van összerakva. Nem kell mindenkinek tapsikolni mindenhez, vagytok erre itt elegen.
  • darkSectorxxx #63281
    Méghozzá olyan 4k-t, amitől a régi sima játékok is sokkal szebbek lettek. :D
    Pár embernek percenként változik a véleménye, nincs mit meglepődni ilyen apróságokon.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.16. 01:54:24
  • TomStorm
    #63280
    Felesleges innentől kezdve bármiféle elavult/újnak számító PC konfigurációt felhozni itt a topikban.
    Meg találgatni mi hajtja ki a Full HD-t.MIT?Ja bocs a 4K-t.
    Emlegetsz ilyen i3-as gépet amiről tudod hogy egy fos.
    Sony odatette magát rendesen ár/érték kategoriában
  • Tikal #63279
    wááát? még a Crew gagyiságát se éri el a vezetés szintje?
  • Moby
    #63278
    Ez még mindig a kicsitszar meg a nagyonszar esete. Miközben i3+460-al is bekalibrálható 60-ra. Mondjuk itt nemtudom mennyire zavaró a szarfrém, pécén ha 60 alá esik (4K-n, ultrán, mindent főbaszva azért elő tudtam idézni), akkor olyan inputlag lesz, mint a k.élet. Nézni mindenesetre nem túl jó.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.15. 23:48:00
  • TomStorm
    #63277
    +egy Elite Dangerous de elférne..
  • TomStorm
    #63276
    Ha 120Fps lenne akkor se kellene.
    TLOG kell minél hamarabb!!
    Aztán a többi ahogy harangozzák,mind!:)
  • darkSectorxxx #63275
  • TDC Geronimo
    #63274
  • Bandicoot
    #63273
    Ha azt vesszük újraírták...Fogták az egészet...lenullázták...És hagyták a picsuba...
    Nem is értem....legalább lenne valami simulation mód mint a mafia 3-ban ha valakinek nem lenne megfelelő a "vascsőre húzott forgó doboz" fizika... És a vicc hogy a vizen a hajók ugyanez....
  • TDC Geronimo
    #63272
    Ja néztem most pár videót. Botrányfos videón is az autóvezetés. Még szarabbnak tűnik, mint az egybe lol. Pedig azt mondták most teljesen újraírt fizika van!!4
  • TomStorm
    #63271
    Nem csak neked.Elötte se működik rendesen.Nem tudod kiszámítani.

    Yennefer khm.po..ját sem tudtam rendeseb sotolni:)
  • Bandicoot
    #63270
    Oh apropó tearing meg framerate gondok. Nekem patchelt egyből 1.03-ra lehet mókoltak valamit. Nálam eddig mnint írtam nem voltak ezek. De még próbálkozom.:)
  • Evoluti0N
    #63269
    Helyenként olyan a framerate a játékban, h feljött egy kis hányadék.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2016.11.15. 22:59:45
  • Bandicoot
    #63268
    Na Wd2 eddig (túl a főcímen + mászkáltam picit):

    -Az első "Wházap nigá" megvolt...Nyeltem,továbbengedtem
    -A látvány korrekt, Ubisoft minőség a maga erősségeivel és gyengeségeivel. 4k-n ittott picit recés de szép a látótáv korrekt bár van némi lod váltás. A városon végigrepesztve nem éreztem hogy lassulna, tearing nem volt eddig egyszer sem
    - a környezet frankón reagál sokmindenre. Lehet többféle módon kommunikálni a járókelőkkel jópofán reagálnak udvarolhatunk beszólhatunk stb. Egy csajnak például beszóltam mire pofánvert. Reflexből visszakapta erre odapattant egy macsó hogy ezt mégis hogy képzelem. Lecsaptam. Egy harmadik járókelő mentőt hívott...Egy másik a rendőröket próbálta de fegyvert fogtam rá, letette. A mentők megjöttek és ellátták a sérülteket fasza volt. Autólopás is jópofa. Parkoló autóhoz odamentem..Elkezdtem feltörni, a tulaj a közeli büféasztaltól felpattanva rámrontott. Jópofa hogy nem szarják le sőt sokszor ott a tulaj...Az életkép tényleg elismerésre méltó. Hangulatos, sokmindenre figyeltek és jópofa az interrakció.
    - az akció eddig oké az AI elmegy, korrekt mód reagálnak a földön fekvőkre,a neszekre. Le tudunk bukni könnyen, és hamar le tudnak darálni a fegyveresek.

    Jöjjön a fekete leves:
    -"vázzáp niggá"...
    -járművek....Én nem tudom hogy Ubisofték miért nem alkalmaznak végre valakit aki csak egy kicsit is nem szarik az egészbe. Komolyan, botrányosan szar. Annyira arcade full dobozfizika (mit fizika...nincs fizika..) hogy a mario kart szimulációnak számít emellett... A Saints Row egy Gran Turismo ehhez képest....Egész egyszerűen kínosan gagyi. Akit zavar az ilyesmi a sandbox címeknél az jól fontolja meg a vásárlást és nézzen a mesés járműfizikáról videókat. Legalább a Crew-t megközelítő valami lenne de nem.....

    Egyelőre ennyi. Még majd írok meg dobok pár képet.
    Apropó képek, csak nekem tűnik baromi lassúnak a screenshotolás? Belőttem hogy share gombnyomásra scrshoot legyen....Játék közben nyomom...de vagy 4-5 másodperc mire kész a kép.....
  • TomStorm
    #63267
    Hát nekik aztán pont mindegy támogatod,megveszed,jót írsz vagy rosszat.
    Teljesen hidegen hagyja őket:)
  • Kandurex
    #63266
    Pontosan a torkonszarás esete. Egy darab annyi példányt se szabad megvenni belőle.
  • Moby
    #63265
    #59056

    És csak annyit tévedtem, hogy még csak nem is ment meg tőle :D
  • TDC Geronimo
    #63264
    Ja nem veszem meg amíg nem teszik rendbe. 2 hét és amúgy is FF XV! :D
  • darkSectorxxx #63263
    Ahogy én látom a Sony-t. :D

  • Moby
    #63262
    Ne. Támogasd. Azt. A. Szart.
    Nem a genitáliák miatt, hanem a fosfrém miatt. Amúgy pár hónapja a torkomat akartátok átharapni, amikor azt írtam, hogy lesz olyan eset, amikor neo-n szarabb lesz 1080-ban, mint simagépen. Nahátittvan. Nem is az első ilyen.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.15. 22:37:46
  • Moby
    #63261
    pécén viszont hulaldék volt, és konzolon is lodtöltéses volt. Megatexture=retek, elvihibás fos.
  • TDC Geronimo
    #63260
    overwatch. Blizzben bíztam

    [PS4] Added PlayStation 4 Pro support
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.15. 22:33:07