121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #63259
    Nem tudom 24P-ben játszik e le filmet de valami über a kép és hang:O
  • TomStorm
    #63258
    Néztem egy BluRay filmet és olyan kép ill.hangzás fogadott,hogy hát őszintén "kicsit":) na de na elpityeregtem:D
    Ez van.

    Meg a kontrolleren ez a vékony világító csík nem az,hogy zavar hanem bizonyos játékoknál k...a jó!!
  • TDC Geronimo
    #63257
    Ezen a héten BF nagy patch, overwatch nagy patch és siege nagy patch. Nagyon tudnak időzíteni ezek... -.-
  • TomStorm
    #63256
    Na behúzok egy 4K-s TV-t.Ez a Prö röhög rajtam,hogy 1080p szarakodok:)

    Amúgy nagy dicséretet érdemel az új gép,tőlem vakon úgy hogy semmit nem olvasok utána semmit nem nézek hanem csak arra alapozok mi volt régin és mi most.

    Nem különbséget látok hanem nagy ugrást abba az irányba ami nekem kell
  • TDC Geronimo
    #63255
    Nem tudom mi legyen WDvel. Kurvára irritál a screen tear és azt reméltem pron már nem lesz ilyen gond. Még ha minimális is. Egyáltalán ne legyen és fps drop se. Lehet várok patchekre inkább hátha... Idegesít, hogy 1-2 dev ennyire szarik bele a pro patchekbe, de még inkább az, hogy sony is.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.15. 22:13:14
  • darkSectorxxx #63254
    Miért? A (Pro) sárgát nem 4k mellett mérték? :O
  • TDC Geronimo
    #63253
    wolf 60al suhant.
  • Moby
    #63252
    majd fotózok ha ráérek.


    /közben lűttem battlefrontot.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.15. 21:44:26
  • Moby
    #63251
    IDTech5. Nekem ennyit bőven elég tudni, hogy bottal se piszkáljam meg sehol.
  • TDC Geronimo
    #63250
    újabb bethesda szemét a technó fronton.

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.15. 21:40:15
  • arty
    #63249
    Ha ez tényleg így van, akkor a DF-et lefizették :)

    (egyébként ez szerintem picurkát érezhető is a pró kapcsán kikerült videoiknál, de lehet csak paranoiás vagyok és több fikát vártam el :D )
  • Moby
    #63248
    Mindenhol az. Pont azt kúrja szét, amit a nagyobb felbontás gyógyítana: a nagy kontrasztú, pixelvékony éleket.
  • TDC Geronimo
    #63247
  • Totti5
    #63246
    NieR: Automata producer talks PS4 Pro support and possible Xbox One port

    Platinumot ismerve a 4K 30-60 fps dzsungel confirmed.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.15. 21:15:22
  • arty
    #63245
    a csekkerboard egy fos, legalábbis pre-prevgen, steril grafú cuccok esetén :P
  • Bandicoot
    #63244
    Én ps4-en is 30-al toltam a valamivel szebb graf miatt a 60-hoz képest. Ezen is kapásból natív 30fps-esre tettem. Meglássuk. No lejött a csoda....Nézem mi vár rám a muffok földjén...
  • arty
    #63243
    Ez szimplán nem igaz.

    A gta5-ben vérrel lefesthet a főhős egy felszállópályát, semmi gond. Ilyen az élet.
    De csak egyszer... EGYSZER villanjon ki egy NŐI mellékszereplő mellbimbója, jön a betiltás és indulnak a perek. De nincs is benne mellbimbó, nem kell aggódni...

    Úgyhogy bassza meg magát a teljes társadalom, hajrá ubisoft!
  • Moby
    #63242
    Ja. Lehet natívban kellett volna, de már nem akarom 30 frémen látni megint :)
  • Bandicoot
    #63241
    Kb 1 percet nyomtam majd megnézem (gondolom Tlou-ról mondod).
  • Maxyka
    #63240
    Bugokon kívül szerintem vállalható de kiváncsi vagyok mint mond más. Nekem nem volt bajom az első 1órával :D
  • Moby
    #63239
    Szerintem kurva ronda benne a checkerboard artifact. Illetve csak az elejét nyomtam, de nemsokat. Nemtetszett. Ez a checkerboard egy fos.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.15. 20:13:10
  • Bandicoot
    #63238
    Jön már lefelé. Addig ránéztem Last of us-ra 4k-n. Korrekt. Kitolom megint. Az apró részletek (pl faliképek élessége, stb) bitangosak.
  • Kandurex
    #63237
    Várjuk szeretettel azt a véleményt...
  • Bandicoot
    #63236
    Villámgyors uninstall lesz szerintem rögös kis véleményáradattal...
  • darkSectorxxx #63235
    4k alatt nincs játék. :)
  • TDC Geronimo
    #63234
    Watch dogs 2 pron

    1800p with checkerboard reconstruction
    Image quality looks clean and Richard is impressed
    PS4 Pro dropping more frames and screen tearing in stress test areas in comparison to the base PS4

    Vegyétek talán a felbontást lejjebb 1440p-re, baromállatok.
  • Moby
    #63233
    Első küldi: lengesd egyszerre a himbilimbit és a szivárványzászlót!
  • Bandicoot
    #63232
    Na. Wd2 próba jön haver behúzta store-ból így tudom én is tolni (csak hogy segget csináljak a számból + takaratlan muff , és érdekel mit tud pro-n + sandbox hiány).
    Mennyi idő lesz uninstallig avagy meggyőz és túlteszem magam a szereplőkön...:-P
  • Totti5
    #63231
    Félreértetted, a GTA mocskáról beszéltem, a karakterekről, azt amit mutattak, előadtak.

    GTA5 kiváló játék, minden percét élveztem, de a karakterek, szituációk az legalja mocsok volt amit elő lehet adni benne, de ha még a kettő kevésbé legalja karakter nem lett volna elég odaraktak egy piszihopatát, aki nőket ver és erőszakol meg benne.
  • Moby
    #63230
    A GTAV a történeteinél és a karaktereinél, jelleménél fogva pont olyan felnőtteknek szóló szatíra, mint mondjuk Tarantino filmjei(persze a mélysége azért más). A abban látható erőszak is ekként kezelendő. A baj az, hogy a kontextus megértéséhez a fiatalabb felnőttek sem biztos, hogy elég tapasztalattal rendelkeznek, pláne nem a fiatalok.
  • Maxyka
    #63229
    Saját tapasztalatomat leírom, ha gondolom. Megpróbálom rövidre fogni, mivel nem sokat játszottam még vele.
    Játék szépen néz ki. Most legalább nem kamuztak. Jól néz ki! Az model animációk igényesek. Csak a hátulról való fojtásnak is 3-4 vagy talán több különféle animációja van pedig azt hittem egy sablon mozdulattal ki fogják szúrni a szemünket, de nem! Parkour mozgás sem darabos. Azt hiszem az unity-ben volt hasonló de ez egy kicsit kifinomultabbra sikerült. Sztori is eléggé adja. Magyar fordítás: káromkodásoknál néha félre van fordítva és néha cenzúrázva. De ennyi amit fel tudok róni. Talán az egyetlen negatív 60fps-hiánya de ilyen kinézet mellett szerintem nem lehet okunk a panaszra.
    Egyenlőre úgy tünik megéri a vételt mert az ubi összehozta! Kezdek félni, hogy ezentúl normális játékokat fogunk kapni. de lehet ez a be etetés :D
    @dark üdv
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.11.15. 16:39:12
  • Evoluti0N
    #63228
    Na most akkor. Watch Dogs 2. Bocs, ha vótmá, de sok az üzi. Lett akkora ugrás, mint AC1 vs AC2, vagy se? Vagy egyáltalán jobb-e, mint az 1.
  • darkSectorxxx #63227
    Jajj, de udvariatlan vagyok, üdv újra!
  • Maxyka
    #63226
    Bocs ha vót má!

    BF1 update note
    link
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.11.15. 16:15:01
  • Amiga
    #63225
    Ha már korábban azt mondtad a CoD-ról előzetesen véleményt formálókról, hogy "Primitív, agy nélküli fika volt, ami mellőzött mindent.", akkor ezt szerintem ne rontsd el azzal, hogy valami hasonlót fogalmazol meg a GTA 5 kapcsán, mert ezzel nem tudok mit kezdeni.

    GTA 5 franchise-ba kezdettől sokkal koherensebben beletartoznak a szexuális utalások és a nyers erőszak is, de képmutató polgárokon és nyerészkedő ügyvédeken kívül ezzel még nem sokaknak volt baja.
  • Maxyka
    #63224
    :D
  • Totti5
    #63223
    A gusztustalan primitív, alpári, mocsok, szemét, gátlástalan, undorító moslékot a GTA5 már kiválóan adta elő.
  • arty
    #63222
    jahogy ez koncepció, most olvasom a többi hsz-t :)

    akkor viszont az ubi elég tökös, valahol respekt is érte, hogy beintenek a képmutató médiának ámblokk... szvsz azon 12-14 éves kölköknek, akik eddigre 76754 virtuális gyilkosságon vannak túl, má' "mindegy"... mármint mindegy: nem lesz tőle nagyobb bajuk :))

    ahogyan filmek is vannak felnőtteknek, lehetnek játékok is! és ahogy moby írta is, eleve a téma felnőttesebb a wd-ben, ergo bele kéne férjen ez is. mindesenetre a gyilkosságok miatt ne a késgyárosokat köpködjük!
  • Moby
    #63221
    De a japók betegek. És kicsi a pöcsük is. Aki nemhiszi csekkolhatja a WD2-ben :D
  • darkSectorxxx #63220
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak neked. Mert csak. :)
    Vannak szegények igen, én se üveggolyóban nőttem fel.
    Akik nem tudnak venni játékokat, azoknak nem is telik internetre meg konzolra meg pc-re.
    Akiknek csak hardver van, azok szándékosan nem vesznek, warez pl.

    Ja van blockbuster, de az nem azért söpör el mindent mert így hívják, hanem mert a játékosok azt szeretik, a többség elve érvényesül.

    Ha én keresek max 70k-t és minden hónapba ha szeretném vehetnék 2-3 játékot, akkor a nálam 6-7x többet keresők hogyne?
    Csak tudniillik, kint persze sok dolog van ami drága, de azok MELLETT ARÁNYOSAN van több.

    Érted. Hogy 170 eurobol fizetsz ki 100 euros számlát meg kajálsz 70ért, vagy 1700-ból legyen mondjuk egy luxusélet 1000-1200, de ebből egy család él meg és nem kenyerén meg vizen, akkor súgja meg valaki, nekem hogy meg a szinte semmiből havi akár 3 játék, annak akinek marad HAVI 500 euro annak meg semmi, max évente 5, vagy mennyit írtál. Évente 5 hónap van? 5x kapnak fizetést?

    Ja meg igaz megfeledkeztem a drágaságról, hogy mindig a magyarok rendelnek külföldről és nem fordítva.
    Meg nem is lenne ez akkora durranás ha nem kétszínű alakok mondanák ezt, akik pont azt taglalták, hogy miért olcsóbb kint egy ps4 vagy 480.

    Egy baj van, sokan megvezethetők, azt hiszik sokan, hogy nekem ezek fontos dolgok. De ez csak eszköz.
    Amit nem lehet tanulni az a tisztelet. :)

    Teraflopsokat lehet, ezt nem. :)

    Most szívesen cserélnék egy szegény alapbéres külföldivel. Bármikor. :)