121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Amiga
    #63339
    Mert ezzel csak lányok és Bandicoot játszanak.
  • Bandicoot
    #63338
    Lassan érik egy ubisoft játék amiben buzeráns lesz a főhős....Nem adok 2 évet....
  • Moby
    #63337
    Ó közben updatelték a másik cikket is. LOL, hát ez így mégnagyobb gáz :D
  • Bandicoot
    #63336
    Ki kell nevelni a buzikat....
  • Myselor
    #63335
    na pinát nem láthatnak az emberek de faszt igen.oké
  • Moby
    #63334
    Votmá ;)
  • orichalcos
    #63333
    Visszatérve a minapi Watch Dogs 2 pucér témához, Ubisoft visszavonta a bant az adott játékostól, plusz kiderült, hogy jön egy patch, amitől nem láthatunk ilyen női nemi szerveket. Férfiakét viszont igen. :D

    Watch Dogs 2: Ubisoft Patches Out Female Genitalia, Leaves Male Genitalia

  • Amiga
    #63332
    Hát Conan-on sírva szoktam röhögni én is, örülök, hogy csinál játékvideókat. :-)

    @ Totti, Te VR-t néha én is nézem, az a Pityu (?) nevű srác nagyon viccesen nyomja és megosztja a benyomásait is.
  • Totti5
    #63331
    Magyarok közül a The VR-t nézem, van "tech" szekciójuk is és van VR - sima vegyesen. Értelmesek, jókedvűek, viccesek is tudnak lenni, nem szenzációhajhász. Másra nincs is most igényem, sem időm.
  • Moby
    #63330
    Angry Joe nagyon vicces, és Conan O'Brien is nagyon vicces. És én kb ugyanannyira veszem komolyan őket: semennyire :D És gyakorlatilag ugyanaz mindkettő: két show két showmantől. Az egyik profi, a másik amatőr, de mindketten nagyon jók ebben.
  • Amiga
    #63329
    Na én azokat vagyok képtelen megnézni. Rétesz a videóra egy csomó technikai analízist, ami engem abszolút nem érdekel.

    Angry Joe-t én is bírom, ő feldobja a videóit és sok okos dolgot mond, de az övé is csak egy vélemény. A magyar vblogger teszterek szerintem alapból nem rosszak, láttam már szórakoztató videót tőlük, de olyat is, ahol csak ütném a tudálékos fejét annak a szerencsétlennek, aki feldiktálta a szövegét a kép alá. Eltérő a minőség akár csatornán belül is, a külföldi profik ebben mondjuk sokkal jobbak.
  • Moby
    #63328
    Ezért kedvelem a DF videóit Adott a játékbéli képanyag, melléteszik a technikai elemzést, ott látom ábrázolva is ugyanazt, nem hangzik el egyetlen szubjektív vélemény. Tökéletes.
  • Amiga
    #63327
    Elég lesz, ez már elég személyeskedő... Ha szuahéliül tudna anyanyelvi szinten, akkor sem lenne kisegítve. :-)

    Ha valamit nem veszünk meg és nincs demó, kénytelenek vagyunk informálódni. Arra meg minden teszt jó, ha másért nem, mert látjuk, milyen hatást gyakorolt a játék a teszterre. Valóban be kell a dolgok mögé látni, de ez néha csak annyit jelent, hogy elválasztom az ócsút a búzától és kiszedem a valódi infókat a tesztből - ha vannak. :-)
  • Moby
    #63326
    Semmit nem ismersz meg. Megismered egy másik ember gondolatait. Ha érdekel, uccu neki, csak a fogalmakat ne keverjük. Ami ebből érték lehet, az a háttérben futó képanyag, azt viszont fel lehet pakolni kommentár nélkül is.
  • Totti5
    #63325
    Eleve csak felületesen csinálják.

    1, sietnek mert live stream, napi adag
    2, nincs idő a játékot mélyen felfedezni, megismerni, mert sietnek
    3, jó esetben is max csak medium nehézségen nyomják, így bármi féle mélységet ami a mechanikában rejlik dobják ( halálom a Gears 4 gameplayok, kritikák amikor run&gun szinten mennek, csak azért esik bele a coverbe mert át kell ugrani azt )
  • Moby
    #63324
    Ők pl. gondolom neked bejönnek. Ha bárminek is utána szeretnél nézni(ami még soha nem történt nem, de most had éljek evvel a hipotézissel), nos hát ez sem menne, kizártad magad a világ által hozzáférhető információból, hiszen egyetlen nyelv sincs, amit használhatóan magadévá tettél volna az életed során. Mondhatni a sötétben bolyongsz, és közben az információk teljes hiányában sok-sok minden alapot nélkülöző gondolat születik meg. Hát mennyire jó érzés lehet, amikor a youtube-on. A VILÁGHÁLÓN kánonban hallgathatod a hangokat a fejedben, és a hangszorókat? Gondolom ilyenkor felpezsdül a véred, és izgalmi állapotba kerülsz. Szal bírod őket gondolom.
  • arty
    #63323
    jóesetben 9 perc alatt "megismerem" a játékot... gyorsabb, mint nézni 10db 20perces gémpléjt
    vagy akár elolvasni egy sokoldalas tesztet....
  • Moby
    #63322
    Na, vannak olyanok akik valóban a dolgok mögé és mélyére látnak. Ők viszont nem véleményeznek játékot vagy tartalmat. Egy közösségi értékelés inkább lehet irányadó, de feltétlen elfogadása annak is csomó fals végeredményt hoz. Szal nem.
  • Amiga
    #63321
    Nem rosszak ezek a tesztek, ha olyan játékról akarsz tudakozódni, amit nem ismersz. De alap lenne, hogy tényleg objektívak próbáljanak lenni a játékkal. A vloggereknél ez nem érvényesül, csak a click miatt kénytelen beszélni arról is, amit utál.
  • Moby
    #63320
    Amúgy szerintem az ilyen vloggerek olyanoknak kellenek, akik csak akkor érzik validnak vagy helyesnek a saját véleményüket bármiről, ha leigazolja egy idegen, akiről amúgy faszt se tud. De jól érzi magát tőle, ha más is ugyanúgy vélekedik. Mer kb ennyire is állhat stabil alapokon az a vélemény.
  • darkSectorxxx #63319
    Hát olyannyira mint az összes többiben ezek alapján. :)
    TF2 is divathype gondolom. :)
  • darkSectorxxx #63318
    Ebben hibázott, TF2 vidiben meg is említi, hogy hibázott ezügyben.
  • Moby
    #63317
    DE. MINEK?
    Én azokat sem értem, akik ilyeneket néznek. Az egyetlen, amit/akit képes vagyok nézni az angryjoe. De őt sem azért, amit a játékról gondol. Azt leszarom. Ha épp egyezik is a véleményem vele, az sem jelent semmit. Csak ő szórakoztató. Ezek viszont olyan hótkibaszottunalmasak, hogy arra szavaim sincsenek. MINEK HALGASSAK UNALMAS SENKIKET? Hogy megtudjam mit gondolnak az akármiről? Köpök rá.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.16. 11:14:43
  • darkSectorxxx #63316
    Fanoknak ez meg a videó sem lesz soha érthető, valahol ezt el is lehet fogadni.
    Nincs soha jó teszt.

    Vagy olyan beszél aki szereti vagy aki nem. Ilyen nincs hogy objektív vagy pártatlan.
    De ezt Zoly is elmondta, sőtt azt is elmondta, sokszor hogy nem muszáj velük egyet érteni, nem valami közszolgálat.

    Ők maguk egyenkénti személyként egész egyszerűen kipróbálnak valamit és ennyi, élmény beszámoló.

    Valamint, egyrészt a csapat bf-es tagja kivált a társaságból.
    És független attól hogy ki fan ki nem, egy játékról ha szó szerint nem is feltétlen értünk mindenben egyet.
    Nem zörög a haraszt.....

    Érted. Én pl a Witcher-el vagy GTA 5 esetében nem hallottam még kritikát, kommentet, hogy csőjáték.
    Egy Gears of War-nál igen.....
  • Kandurex
    #63315
    Nézzed meg, ne játsszad a struccot. Legfeljebb meglesz az "én megmondtam" életérzés.
  • Tikal #63314
    azóta is várjuk a második részét a videónak ahol a multiplayer-ről is szó esik, nem csak egy két balfasz mondat erejéig...
  • Amiga
    #63313
    9 perces videót lőtt, ebből 2 volt a bevezető, 5 a single és 2 a multi. Gondolhatod, mennyire tartalmas lehetett.

    Kritizálta, hogy ásóval lehet ölni a játékban, vagy hogy egyedül beveszel egy erődöt (mintha nem erre lenne igény). Meg hogy arab női harcossal nyomulsz. A multiról pedig alig beszélt, olyan apróságokat, mint hogy nincs külön javítómérnök a tankhoz, vagy hogy milyen játékmódok vannak, stb, a komolyabb változásokról egyáltalán nem beszélt. Ez elég meghökkentő egy elsősorban multiplayerre kihegyezett játéknál.

    Nem csodálkozom rajta, hogy a kommentelők különféle stílusban számonkérték rajta a tesztet, mert ez nem is az volt, csak valami kis frusztrált élménybeszámoló.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.11.16. 11:10:02
  • Moby
    #63312
    Ezek mást nemigen tudnak. Mondjuk túl sok mindent eddig nem láttam tőlük, és nem is tervezem a jövőben sem. Csak amit belinkelnek, de mostanra ismerem a logojukat, és az nekem a "odanekattints" jele.
  • Kandurex
    #63311
    Inkább a reakció volt rá divat válasz.
  • Amiga
    #63310
    Nincs benne technikai információ, az a videó egy divatfika volt.
  • Moby
    #63309
    Hacsak nem technikai információ van benne, akkor nem. Márpedig ezek ahhoz(is) hóthülyék. Tehát nem.
  • Amiga
    #63308
    Én már csak arra emlékszem, hogy amit a multiról mondott, az komolytalanul kevés volt. Konkrétan annyi, mintha nem is multizott volna, csak arról is kellett volna beszélnie.
  • Kandurex
    #63307
    Akkor nézd meg. Egyébként nem húzza le, ha ez a kérdés. De mégis akkor hiszti ment a videó miatt, mintha a sárba taposta volna.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.16. 11:02:18
  • Moby
    #63306
    Mé mivanbenne? Nem adok nézettséget ezeknek. Mondjuk ha neked ennyire tetszik, az csak egyet jelenthet kivonatolva: multiplayer, tehát fos :D
  • Kandurex
    #63305
    Meglestem ezt az Otherworld -os "Megnyertem az I. Világháborút | Bemutató" videót. Nem értem mire volt itt hiszti vele kapcsolatban, minden pillanata - érvelése helytálló.
  • Amiga
    #63304
    Akkor valószínűleg tényleg egy grafikus bosszúja volt.
  • Moby
    #63303
    Tényleg.
  • Bandicoot
    #63302
    Tényleg?! Uninstall.
  • Maxyka
    #63301
    Igaz. Sosem patchelem fel. Problem solved. :D
  • Moby
    #63300
    Csattinsd le a gépet netről amíg játszol vele :)