121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #63379
    faszom kéne már egy jó kis open world cucc :y
  • TDC Geronimo
    #63378




  • Bandicoot
    #63377
  • Bandicoot
    #63376
    Csak leírtam ha már lett lehetőségem lepróbálni.
    De azthiszem még egy jóideig nem uninstallálok,mert tökéletes szórakozási lehetőséget biztosít a játék,és még jelölik is a helyeket,csak keresgélni kell a "jelet".......
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.16. 20:38:01
  • Myselor
    #63375
    mintha meglepne valakit ez :D
  • darkSectorxxx #63374
    Ez de kemény.
    Tudja valaki, hogy ez honnan van?

  • TDC Geronimo
    #63373
    loál. köszi hello games :D

    The Game Awards will deliver more gameplay (4-5 mins), less CGI due to No Man’s Sky
  • Bandicoot
    #63372
    Nem....:D
    4k-ra.... De látom kár volt...:)
  • TDC Geronimo
    #63371
    remélem a psed 1080ps képekre van állítva. 4ks képek marha rondák
  • Maxyka
    #63370
    Ai-val tényleg gondok vannak. Remény hogy ki patchelik , valószínűleg így marad. Viszont a város szép. Grafika szép. Modelek és animációk szépen. Szerintem a sztori is rendben van. Úgy érzem ez egy fiatalabb korosztálynak készült valahol 18-28 között. :D
    De szerintem veri az első részt bármennyire is hányás az irányítás. Első 1 óra után megszoktam. Úgy kerülgettem a többi autót mint a fene. A fizikáról meg a forgalomról nem veszek tudomást. Tudom, hogy a gta5- ben sokkal igényesebb és részletesebb volt de nem is ugyan abból a büdzséből készült a játék. Nem bántam meg a vásárlást. Akinek tetszik mr.robot, who i am , és hasonló stílusú hacker filmek annak tetszeni fog. Jó játék viszont ez is egy bizonyos rétegnek készült. Ez van :)
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.11.16. 20:23:30
  • Bandicoot
    #63369
    Na. Watch Dogs 2 írásomhoz még egy kis szösszenet.
    Az utcákon az AI segg. Ha megállsz az út szélén (leparkolsz) lazán forgalmi dugó alakul ki mert nem képesek 1 centis kormánymozdulatra sem csak dudálnak.
    Nyomogattam kicsit ma is. Hogy ez hogy kaphatott bárhonnan is 8-9 pontokat....Egy erős 7-es-nél semmiképp nem több de hype és fizetett hirdetés kell neki. A karakterek komolytalanok és erőltetettek ahogy azt vártam (és lám ezt máshol is felrótták hibának). A sztori elmegy eddig. De a pár jópofa megoldást (hackerkedéssel) illetve a városi életképet leszámítva semmi extra nincs a játékban. Najó még a grafika pofás tud lenni korrekt látótávval, sokszor hangulatos. Az akció elmegy,nem egy durranás, a gyérül sikerült Mafia 3 ilyen téren elveri (lövöldözések,és annak fizikája,látványa). A járművek fizikája egytől egyig az utóbbi 10 év legmoslékabbja a szó legszorosabb értelmében nulla azaz nulla fizikával. Az AI sokszor segg,és sajnos nem csak harcban. És úgy napi 1-2 óra játék után megunható,félretehető az egész másnapra. Mindjárt tolok pár képet.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.16. 20:18:05
  • darkSectorxxx #63368
    PS4 fontosabb akciók...szerintem fontosabb......

    NFS valamiért a profilunkra vándorolt. :D
  • Moby
    #63367
    Szó bennszakad, hang fennakad, lehellet megszegik.
    Nem kizárt, hogy hamarosan változtatható lesz a PSN ID!
  • Totya42
    #63366
    Sajna a második rész ps4-es verziója nagyon rossz lett technikailag. Úgy néz ki az első részé jó lesz. Remélem jól fog fogyni és akkor lesz majd valamikor harmadik rész is.
  • mucsácsó
    #63365
    valós, nagyon nagy game volt az 1. rész is, de nekem a 2. mégjobban tetszett :)

    de mostmár 3. részt jöjjön!!!!! :( :(
  • Totya42
    #63364
    Darksiders: Warmastered Edition is várom már nagyon. Egész jól fog kinézni. Imádtam ps3-on. És végre konzolon is 60 fps lesz. Hell yeah!

    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.11.16. 18:52:59
  • AntiHero
    #63363
    Ja és idén kapunk még 1 ingyen pályát!

    A gázos egyetemet a szituációból. Csak gáz nélkül.
  • Maxyka
    #63362
    Csak túl hardcore. Túl ragelik magukat a magyarok rajta. Az ismerőseim diamond szinten rankedeznek, néha belépek , kellemesen undorító, magasabb szinten sok az egér!billes játékos :(
  • TDC Geronimo
    #63361
    Továbbra is egyik legjobb multigame

  • Moby
    #63360
    Remek páros voltak, isten nyugosztalja őket. Szeretem a filmjeiket.
  • Bandicoot
    #63359
    Mondja ki a legelső dolgot ami az eszébe jut!
  • Amiga
    #63358
    Amúgy akit a PC nagyon megfertőzött, annak a Vaklárma c. zseniális filmet tudom ajánlani. :-)

  • Amiga
    #63357
    A buzi már pejoratív, ezért találtak ki más szót a buzira. A másik szóval ugyanazt mondod, csak úgy teszel, mintha nem ugyanazt gondolnád közben.

    Ezt hívják PC-fogalmazásnak (politically correct). Ezért mondjuk itt a PS4 topikban (mint most is), hogy nyomorult PC. De a masterrace folyton félreérti és ebből van a flém.
  • Kandurex
    #63356
    Ahhhh...már látom, a Watch Cock -al jött elő a probléma , de látom azért vannak itt látens egyedek, mert ugye már tépi ki a kábelt a gépből csak, hogy pélót lásson
  • SlickAdam
    #63355
    a primitiv csirkeszar az meg primitiv csirkeszar. tiszta sor.:)
  • Myselor
    #63354
    a hivatalos megszólítás meleg na,nem buzi a buzi csúnya szó fúj milyenek vagyunk.inkább vegyünk watch dicks 2-t és figyeljük a pélókat.
  • Kandurex
    #63353
    Nem vagy elég toleráns!

    Nem mondhatod a buzira, hogy buzi!

    Mert az...buzi. Egyébként mit kell felkapni a vizet, ha buzi...? Hát nem? Nem az? Akkor? Problem?
  • Myselor
    #63352
    új tag vagy a répa fan clubban?
  • SlickAdam
    #63351
    "buzeráns"
    "full buzik"
    ...

    szépek vagytok
  • Kandurex
    #63350
  • Myselor
    #63349
    hatalmas xddddd
    ubinál a répát szeretik mostmár tudjuk.full buziknak készül a játék, eddig is sejtettem de mostmár biztos :)
  • Moby
    #63348
    Kicsit visszakanyordva a BF1 témához, hát bizony nagyon úgytűnik, hogy a tegnapi patchtől csak minden szarabb lett PRÓ-n mint előtte.
  • Bandicoot
    #63347
  • Moby
    #63346
    ROFL ez kurvajó :DDDD
  • Amiga
    #63345
    Akkor hivatalosan is átnevezhetjük Watch Dicks 2-re.
  • Amiga
    #63344
    :-)))
  • Moby
    #63343
  • Bandicoot
    #63342
    Veszem 0day bármennyiért. Epekedem az ilyesmiért.
  • Moby
    #63341
    De legalább már tudom, ki fogja a reviewt szállítani...
  • Bandicoot
    #63340
    Én ezért akartam kipróbálni. Ingame répákat akartam látni nagyképen.