121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #63459
    Meleg tartalom továbbra is dislike. De a fő szereplőt amennyire utáltam az első trailer óta azóta a szívemhez nőt. Kis ruha átalakítás ingame és nincs is probléma. Bár gyanítom hogy SF-ben mindenki meleg és ez a játék csak a valóság és csak a realizmus miatt utáljuk, de amúgy nincs baja a játéknak, első részt veri magasan. Első rész dráma, ez egy kicsit más vonalban mozog de nincs ezzel baj.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.11.18. 18:55:25
  • Bandicoot
    #63458
    Jolvan mókamester add elő majd nézeteid Dani haverodnak is odaát csak nehogy kiutáljanak.:)
    És 7 pontot tartom bár megy lefelé és nem rohadtul semmi köze a bőrszínhez bármennyire vergődsz, de biztos minden oldal náci ahol a karaktereket negatívumként tüntették fel.
    Lovagolj csak a náci témán meg a bőrszínen agyhalott.:)
  • arty
    #63457
    náciszimulátor :D
    tényleg szar lehet az autófizika, ha ezek ellenére is csak hetest ért neked :PPP

    szerk: jahogy a meghasonulás, hogy egy aberrált színű karaktert irányítasz. oké, semmisemmi, értemmá' :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.18. 18:27:32
  • Bandicoot
    #63456
    Az ilyenekre vadászok ótókázások alatt, a játék legfőbb értelme...
  • Bandicoot
    #63455
    Semmiseee semmi. Inkább leszek tahó mint ilyen agymosott marha.:)
  • Maxyka
    #63454
    Akkor ezt csak úgy itt hagyom :D

  • arty
    #63453
    semmi aberrált nincs abban, ha valaki a saját neméhez vonzódik - de neked, a történelmi és természeti ismeretekkel nem rendelkezőnek ezt hiába is írom...

    szerk ;)))
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.18. 18:16:20
  • arty
    #63452
    mindenhol sima ps4ek voltak, szerintem nem

    és én ennek csak örülök :) azzal nem sokra mentem volna, ha a prón szép ... :)
    és pont ezért akartam driveclubozni, az állítólag homályfos, ergo ha még azis bejön, bátran vehetném a cuccot :)
  • Bandicoot
    #63451
    Egy aberrált karakter nem összevetendő egy természetessel. De ja jöhet a buzihero mondjuk egy Limbo szerű megoldásban..
  • Maxyka
    #63450
    Bár a konzol adapterekről születnének tesztek. De sosincs. Xone elite kontrollert szivesen kipróbálnék natívban ps4-en bár az átalakítók miatt szerintem az sem natív. :(
  • n000rbi
    #63449
    Az okosok legalább pro-ra kötötték a psvr-t?
  • arty
    #63448
    kapcsolódó, így ide is bevágom:

    "tulvagyok egy 5 perces psvr teszten, bp, arkad plaza
    - 5 perc semmire se eleg
    - valkyrie -t valasztottam, driveclub egyik gepen se volt (wtf)
    - sarkokban homaly (nemtom allitgatni mit lehet, javithatoe stb)
    - kromatikus aberracioszeruseg az van, screendoor ellenben sokkal kevesbe mint vartam
    - a jatszhatosag fosi, tudtommal a teljes is csak egy tutorialgagyisag + multi

    az immerzio.... hatbazmeg..... az 278/10 vagy vegtelen per tiz.
    erre szavak nincsenek. csoda. felulir mindent, amit videogamingben eddig ateltem. felperc utan nem volt seder vagy poligon, nem zavart a tavol zsizsmerakja(amugyis azon nottem fel, tiszta crt feel)! az ur volt es az urhajom :)

    jo h nen volt joaras arusitas :)))

    de racionalisan agyalva, nemtom h orak utan mivan.
    hogy zavarna e az iq egy ido utan.
    vagy hanyinger.
    vagy h lofasz tartalom sincs ra........ :("

    (első, rövid benyomás, egy vr-szűztől - tőlem)

    (még holnap és holnapután is lehet menni kipróbálni, ha valakit érdekel és útba tudja ejteni)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.18. 17:42:38
  • arty
    #63447
    azt originen tudod megnézni, hogy melyik ps acc linkelődött adott origin accra... és változtatni NEM lehet :)
  • darkSectorxxx #63446
    Látom megint a legősibb hibát követed.el, sg-n keresed logikát. :D
  • arty
    #63445
    és? ha nőként tudtál játszani, buziként is menne :D
  • TDC Geronimo
    #63444
    Job simulatoros résznél besírtam :D

  • Maxyka
    #63443
    Vicces amúgy mindig hogy pl siege-n ekkora külömbség van két platformon. Elvileg kontrollerel nehezebb játszani még is sokkal kisebb a TTK mint pc-n. érdekes. Ott már goldban úgy megölnek, hogy 1 masodperces reakció időd sincs. Pc-n meg szaladgálnak egymás előtt gold , plat rangon és alig ölik meg egymást fél perc alatt... wtf
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.11.18. 16:37:20
  • darkSectorxxx #63442
    Köszönöm, másik totyikba is ma kaptam választ!
    Thx, meglesem mindenképpen. :)

    Valami olyat írtak hogy lehet nézni PS VR-al 3d-ben. :DDDDDDDDDD
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.18. 16:18:48
  • gibson9
    #63441
    Elő is rendeltem a gyűjtőit, csak félek úgy járok, mint a dishonored 2 gyűjtőinél, hogy az 576 végül egy darabot nem kapott belőle.. nyilván a hazai forgalmazó hibája, de faszért kell egyből hónapokkal előre meghirdetni, hogy aztán segget csináljunk a szánkból..
  • Seth
    #63440
    DARK , itt van ,ez egy videóklipp, store-on meg lehet venni, itt youtube-on copyright miatt nincs hang
  • Paranoia
    #63439
    nem értem az általános élvezést erre a játékra...továbbra se tudom hova tenni
    majd egy maga szintű vrpisti gémpléjben elég lesz 15perc belőle
  • TDC Geronimo
    #63438
    Kampány miatt már megéri.
  • Kongy
    #63437
    Ha lenne PS Plusom bevállalnám, de csak ezért nem szeretnék venni : /
  • Moby
    #63436
    TF2 ps4-re olcsójan? Legalább lenne miért elindítani :D
  • Kongy
    #63435
    Ez nekem túl japán.. meh
  • AntiHero
    #63434
    Azt hol tudom ps4-en megnézni melyik EA accountomat használja?
    Pl fifaban. Mert amiket tudok ahoz nincs hozzarendelve a ps accom.

    De megis valamilyen accot észlel a gép.
    Mert nem kérte fifa 17ben sem, hogy lépjek be.
  • Amiga
    #63433
    mondjuk a madárkutyás gyűjtőibe épp illene a csont :-)
  • Moby
    #63432
    Úgy tippelem a többi játékhoz is kevesen vesznek csontot
  • ppista
    #63431
    Minden porcikám beleborzongott. Az utóbbi évek legjobban várt játéka. Csont nélkül veszem.
  • Moby
    #63430
    Valami nagyon nemoké a videó hangjával.
  • Bandicoot
    #63429
    Az hagyján...Az AI ebben a sok oldal szerint 8-9 pontos produktumban (biztos nem fizetett hírdetések) annyira csúcsra van járatva, megálltam egy piros lámpánál. Rendőr kanyarodik. Durr nekemjön. Villogó ki és máris elkezdtek lőni rám..... Kemény hely ez a Gay Francisco...
  • n000rbi
    #63428
  • Moby
    #63427
    ph-n kaptam. Amúgy nemjtudom, hogy kik és miért kapják. Ez valahogy nem jutott el hozzám :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.18. 11:37:22
  • Tatyla
    #63426
    Ilyen kódot honnan lehet bezsákolni?
  • Moby
    #63425
    Kaptam egy 43%-os kupont TitanFall2-re. DP-ben gerincrevágva kb 6500-re jön ki usa sztórból perkopp. Lemezen terveztem, de ez se sokkal nagyobb kőccség, és nem kell az eladásával cigányolnom. Ha valakit kedvet érez egy megosztásra, köpjön rám egy privit.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.18. 11:30:53
  • Maxyka
    #63424
    Szóval az autós üldözés magyar szinten megy :D
  • Maxyka
    #63423
    Igen
  • Seth
    #63422
    Ahhoz képest, hogy arra fogták a halasztást, hogy ne kelljen egy busmannak,akinek nincs éppen netkapcsolata, day one peccseket töltögetni, elég nagyra nőtt :)
  • TDC Geronimo
    #63421
    FFXV copies out in the wild (street date broken in Peru, possibly elsewhere)

    már fent van 1.01 is 8gb. day -12 patch :D
  • TDC Geronimo
    #63420
    Olvastam redditet. PS4en elkúrtak valamit. Csak tudnám, hogy ha 1 meccset is tesztelnének ez hogy nem jön elő.