121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #63419
    Na. Napi Watch Dogs 2 órák megoltak,haladtam sztoriban,volt némi hekkörködés. Az civilek házon belül meghekkelése (ilyen kis minisztorik) vidámak,mókásak. Gyakorlatilag meg kell mindig szopatni őket.:)
    Volt ótós üldözés is. Gyakorlatilag a rendőrség maxikőrözöttség mellett is egy nulla. Annyira gagyi az autófizika hogy nem tudnak semmit az ég egy adta világon kezdeni velünk. Csak jönnek utánunk esetleg próbálnak megtolni és ennyi,ráadásul annyira bárgyúak,ha nagynehezen 10 percek alatt szétesik az autód, kipattansz 10 rendőrautó között lazán lelősz egy rendőrt a kocsija mellett odarohansz beülsz és mész tovább...Bénának kell lenni hogy elkapjanak - vagyis meghalj. Kilövik a kereked? na és,ezzel a fizikával meg sem érzed csak lassult az ótó....
    Tartom a 7 pontot a világ kivitelezése miat meg a hekkörködés is felfelé javítana,de ezek az autós üldözések...Meh...
  • AntiHero
    #63418
    Másnak is meg akad a R6 siege?

    Random helyeken fogja és 2 sec-re megáll a kép. (mintha kifagyna)
    De utána helyre jön.

  • darkSectorxxx #63417
  • Maxyka
    #63416
    Nálam van de nem csak nálam de ahogy mondtad rest mód megoldotta
  • Totya42
    #63415
    Pontosan. Van amikor (szerencsére nagyon ritkán) nem jön 100Mbitel csak 70Mbitel, akkor lerakom rest módba és kb akkor visszanézek, amikor már biztosan le kellett volna szednie és lent is van mindig. Mondjuk nekem ilyen, mint lentebb írták, hogy összvissz 600kval szedjen valamit na ilyen az életben nem volt még. Pedig ma már én is mindent digitbe veszem, szal észrevenném ha szar lenne. De szerencsére nekem működik ahogy kell.
  • darkSectorxxx #63414
    Pikk Pakk?
    Ugyanannyi idő alatt van rest-be mint amikor nézed és nem tölti rendesen? :D
  • Totya42
    #63413
    Ez olyan fura. Nekem az esetek többségében jön maxon 100mbitel. Amikor épp nem, akkor berakom rest módba és olyankor mindig lejött minden pikk pakk.
  • Maxyka
    #63412
    600kb /sec 100megás nettel. ma se játszom, gg sony
  • n000rbi
    #63411
    Lepörgött a Ratchet credits. Minőségi darab, ki ne hagyjátok (a gyűjtögetnivalók miatt még biztosan visszatérek majd hozzá)
  • AntiHero
    #63410
    Már lehet is tölteni. 5.2 GB
  • TDC Geronimo
    #63409
    Dobjál már be pár képet, de előtte állítsd 1080pre a képeket, mert pron 4kra rakja alapból
  • TDC Geronimo
    #63408
    nézd meg hogy fut pvpbe
  • TomStorm
    #63407
    Ja akartam már írni ma,hogy mennyit változott!Éppen ma töltöttem le mert láttam kapott patch-et.
    Mennyivel jobb így az egész
  • Tatyla
    #63406
    Ingyenes a hétvégén a TESO,durva így a textúra a pro patchel
  • Maxyka
    #63405
    Siege new patch note
  • ppista
    #63404
    Fasza. :(
    Na, legalább nem kell majd kiadnom 30+ ezret egy félgigásért.
  • Bandicoot
    #63403
    Fura én a 1216-ba tettem, jópár játékban szuper lett a tötésidő.
  • Evoluti0N
    #63402
    Ok. Elkezdtem az Until Dawnt. Miért van minden színésznek olyan hangja, mintha diktafonnal vették volna fel őket? Minden más hang jó és nem a fülessel van gond, mivel más játékokban nincs ilyen probléma.
  • Moby
    #63401
    Rohadtjó, ki ne hagyd!
  • Evoluti0N
    #63400
    Áh! Ez de fincsi. Sose játszottam Ratchet and Clank játékot. Az tuti, h a következő adag PS4 játékomban benne lesz.
  • Moby
    #63399
    És egy kis recsit elemzés. Sok érdekesség nincs benne, minden tudtunk már, ami nekem újdonság volt, hogy a spiderman ugyanezt a temporal injectiont fogja használni!
  • Moby
    #63398
    Na, SATA3 ide, SATA3 oda, a PRÓba is pont annyi értelme van ssd-t pakolni, mint a régibe: a világon semmi
  • darkSectorxxx #63397
    De PSPro-val, 4k-s tv-n ez is gyönyörű lenne, nem? :)
  • mucsácsó
    #63396
    Szerintem sincs gond a grafikával, főleg ha ez így 60 FPS-el megy - viszont az szomorúan láttam, hogy a vér az továbbra is évek óta az egyik leggagyibb, amit játékban láttam... :D
    rikiító piros, mint valami festék...why...?!! lelősz valakit, és mintha valami piros festékszóróval nyomtak volna oda valamit a falra... :D vagy legalább egy picit sötétítenének rajta. nagyon hitvány, ilyen erővel lehetne zöld is a vér kb.. :D

    tudom, world's first problem, de engem nagyon irritál... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.11.17. 13:11:32
  • Kongy
    #63395
    Most volt ingyenes hétvége, fun meg minden, de nem tudnám befüggni. Mondjuk a feszes tempójú multis lövöldék után igazi felüdülés, mert itt a vérpistike a fűbe harap gyorsan ha rusholgatni próbál, vagy solozni. :)
  • TDC Geronimo
    #63394
    Te veszítessz vele nem a játék...
  • Tatyla
    #63393
    Ja igen az például embertelen hosszú,míg nem jön ez a pro patch nem is foglalkozok én se vele, állítólag ezt is korrigálni fogják
  • ppista
    #63392
    Az iszonyatosan hosszú töltési idöket is javithatnák, mert az sokkal nagyobb gond. Abba is hagytam egyelöre, mert nekem nincs türelmem, és idöm ehhez ilyen állapotában.
  • Ulthane
    #63391
    "Zseniális" grafikával. Bottal se piszkálnám meg.
  • Tatyla
    #63390
    XCOM2-hőz még mindig sehol a patch és ez tényleg még így 900p
  • Totya42
    #63389
  • TDC Geronimo
    #63388
    Igen. Pont erre kíváncsi mindenki
  • darkSectorxxx #63387
  • Kandurex
    #63386
    Szép.
  • partizan182
    #63385
    San Fransico már csak ilyen, Chicagoban meg mindig esik a hó, azt meg én nem szeretem, szerencsére monitoron keresztül egyik se bánt.
  • Myselor
    #63384
    jó képek
  • Bandicoot
    #63383
    * csodálom hogy le lehet benne lőni az aberráltakat és nincs valami megoldás hogy állandóan elugráljanak az autó elöl/nelehessen feléjük lőni...Na majd a WD3-ban...
  • TDC Geronimo
    #63382
    Az nem érdekel
  • Bandicoot
    #63381
    Íme a kis móka,amire ez a játék kiváló, öröm hogy beleerőltették....:)

    A megjelölt hely...


    És lám van is egy a közelben....:)


    Meggyógyítva....:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.16. 20:45:44
  • Totti5
    #63380
    Dead Rising 4 még lesz idén.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.16. 20:43:58