121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totya42
    #63499
    Dehogy is. Tök jó játék. Amúgy írtam még mellette egy rakat másikat, amikből biztos talál valamit a picuroknak.
  • Tikal #63498
    nem valami jó színész, de azért kösz a fake easter egg videót
  • Myselor
    #63497
    Giana Sisters: Twisted Dreams?meghülyültél?szegény gyerekek megbolondulnának tőle :D
  • Zozo76
    #63496
    erdekes hogy most meg mar megy az itthoni halozaton is a ps store. csak mostmar megbeszeltem magammal hogy nem veszek pro-t. na most vagy emiatt, vagy a black friday miatt mukodik az store! :)
  • TDC Geronimo
    #63495
    Most krúzoltam végig este a városon. 0 drop. Mennyivel jobb, mint tegnap.

    Ami engem nagyon zavar az a sound mix. Iszonyat elbaszott. Csomó hangot alig hallani pl lövések. Beszédnél is ha elforgatom kamerát nem megy át hang hátsó hangszóróra, hanem egyszerűen elnémul. Wolfnak volt ilyen fos sound mixe legutóbb :/
  • TDC Geronimo
    #63494
    Most csinálom az ATMes küldit. Szakadok rajta :D
  • Bandicoot
    #63493
    Igen ezért nem jelentettem még ki hogy 7 pont alatti pfhejj, mert a visszataszító karakterek és a botránygagyi járműfizika ellenére szórakoztató stuff. Alig haladok a fő vonallal mert mindig akad valami tennivaló.
    Ajánlom figyelmedbe a telefononban nem jelölt mellékküldetéseket (térképen narancssárga ikonok) rendszerint embereket kell megszivatni,poén.:)
  • TDC Geronimo
    #63492
    Én tegnap 2 óra alatt vagy 3 esetben is. Főleg este, amikor sok fény volt, de vezetés közben lehetett nagyon érezni az fps esést. Most semmi nincs már. De örülök,hogy ilyen hamar sikerült ezt orvosolni. Amúgy a játék szerintem kurvajó. Mellék küldetéseket tolok, de nagyon változatosak és poénosak.
  • TDC Geronimo
    #63491
    Na odamentem ahhoz a hídhoz este, ahol tegnap tearingelt meg volt fps drop. Most atom 30, 0 tearingel. Úgy néz ki pron is lockolt 30 végre
  • Bandicoot
    #63490
    Nem tudom én eddig se találkoztam se tear-el se fps zuhanással,pedig ezekre háklis vagyok.
    Viszont az 1.04-el a Pro kussol. Az 1.03-al amivel eddig mentem a Pro sokszor rendesen hallhatóan tekerte a ventit.
  • darkSectorxxx #63489
    Jesszusom ez de kemény. :D

    Rohadjak meg pont ittam közbe és basszus mikor legelőször lőtt a fegyverrel, annyira megijjedtem hogy majdnem a piámat a saját nyakamba öntöttem, valamiért én arra számítottam max hogy hirtelen az állat ráugrik, de mivel a gyerek lőtt előbb, az ért váratlanul. :D

    GTA 5 Easter Egg

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.19. 12:23:19
  • Totya42
    #63488
    Ezeket találtam, amik jók lehetnek gyerekeknek:
    Ratchet & Clank Trilogy
    Ratchet & Clank™: Tools of Destruction
    Ratchet & Clank™: Quest for Booty
    Ratchet & Clank™: A Crack In Time
    Ratchet & Clank™: All 4 One
    Ratchet & Clank™: Nexus (PS3)
    LEGO® Harry Potter™: Years 5-7
    LEGO® The Lord of the Rings™
    Ape Escape™
    LittleBigPlanet™ 1,2
    Giana Sisters: Twisted Dreams
    Rocket Knight
    Sly Cooper: Thieves in Time™
    The Jak and Daxter Trilogy
    BOMBERMAN ULTRA
    DuckTales: Remastered
    Disney Epic Mickey 2: The Power of Two
    Castle of Illusion Starring Mickey Mouse
    SONIC THE HEDGEHOG 4
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.11.19. 12:08:33
  • TDC Geronimo
    #63487
    Na ennek is csak egy kis idő kellett

    Watch Dogs 2

    I have done a stress test with patch 1.04 installed on the PS4 Pro, and from my short time with the game this morning I can confirm that it runs much better during the night now. I didn't come a single screen tear or slow down.
  • n000rbi
    #63486
    Ment pm.
  • TDC Geronimo
    #63485
    biztos a seamless multit
  • orichalcos
    #63484
    Lesz ott még patch bőven. Ma estére kaptunk egy belsős tesztet, ami 6 órás lesz, csak nem értem miért, ha már egyszer megjelent a játék: :D Szóval teszteljük a patch-et majd, zsír lesz. :D
  • StanSmith
    #63483
    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem. A gyerekeimnek (10-7-4 évesek) szeretnék karácsonyra PS3 játékötleteket kérni tőletek. A mászkálós játékokat kedvelik, a legnagyobb kedvenc a Rayman Origins / Legends, másodsorban pedig a LEGO sorozat (de pl. a Little Big Planet valahogy nem fogta meg őket).

    Tudtok javasolni valami hasonlót a Rayman-hez? A legnagyobb sztár nálunk, évek óta nincs, ami letaszítaná a trónról... :)

    Köszi,
    StanSmith
  • n000rbi
    #63482
    Most teljesen hideg gépen nekem sem pörög fel, de az enyém cincog, az intenzitása is változik, ha kapcsolgatom az unlimited/30fps kapcsolót :(
  • Moby
    #63481
    Mondom hogy marad halk: úgy, hogy kussol közben :) Pedig kb 30 centire van a fülemtől a gép. Se coil whine(vagy csak a süketségem), se venti (ezt mondjuk biztosan hallom).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.19. 08:02:25
  • n000rbi
    #63480
    High és unlocked framerate-tel nem tudom hogy maradt halk a géped. (hacsak nem 1-2 órákat játszol egy nap) Kíváncsiságból letöltöttem a first lightot és a leghangosabban ez alatt süvít a gépem. Ha lockolom 30-ra, elhallgat. Hozzáteszem, hogy ma szabin voltam és a first light előtt már ment vagy 10 órát a gép. Biztos a vertical stand a nyitja :) (mindettől függetlenül jön egy hétfőn) Ja meg szintén a FL az egyetlen játék, ami alatt borzalmasan cincognak a coilok, már a menüben is, amikor ott ülnek a tetőn - először azt hittem a város, neon zaja, de a gépből jön)
  • TDC Geronimo
    #63479
    most jött WD2 patch

    [PS4] [Performance] Graphics / Low FPS / PRO - PS4 Pro performance should be improved with this patch

    Remélem igaz
  • TDC Geronimo
    #63478
    Én meg toltam most R6ot új patchel. Hát bizony ez még mindig kurvajó :D

    új map gyönyörű, új operatorok is nagyon jók
  • Moby
    #63477
    Lepörgött az infamous first light credits. ROHADTJÓ VOLT! Tökéletes volt a hossza, a progressz, egyetlen másodpercig nem unatkoztam. Kitakarítottam a bejárható területet, mindent megcsináltam ami lehetett. Challengeket még nem, de lehet, hogy beleállok. Nagyon jó volt a vége (sokkal-sokkal jobb, mint a főjátéké), nagyon jó volt az átkötés. Szuper volt minden. Faszafrémmel, egy halk géppel.
    Őrület, de sehol egy kiskanálnyi szar. Még egy morzsányi sem.
  • Tatyla
    #63476
    Japán demo
  • Bandicoot
    #63475
    Eeeehm...nOOOrbiHUN épp a Final Fantasy XV-öt nyomja ha jól látom psn-en????...HOOOOGY????
  • Moby
    #63474
    Nm.
  • Tatyla
    #63473
    ha nem jó vissza adom és köszönöm
  • Moby
    #63472
    Passz. Próbáljátok ki. Elment priviben.
  • Tatyla
    #63471
    nem tudom ,az esetleg beváltható magyar storeba is hátha csak eu regió kell hozzá? nekem us profilom van de havernak hun
    Utoljára szerkesztette: Tatyla, 2016.11.18. 20:51:48
  • Moby
    #63470
    Odaadom amit én kaptam, nem találtam rá partnert :( Bár ez elvileg uk storeos, nemtudom beváltható-e us-en.
  • Tatyla
    #63469
    nem sajnos,de így már kivárjuk míg akciós lesz
  • Moby
    #63468
    Nem kaptál PH-n?
  • Tatyla
    #63467
    ha esetleg valaki belefut egy Titanfall 2 US store-os kedvezményes kupon kódba az jelezzen legyenszíves ha nem tart rá igényt
  • Kandurex
    #63466
    Legyen akkor 10, az se szép szám.
  • Totti5
    #63465
    15 erős túlzás az PS2, az meg nem igaz ugye. Akkori a teknó amikori a játék... PS3 első harmada - közepe.
  • Kandurex
    #63464
    Ez egy vállalható grafika lenne, az ingame kb. 10 évet késett, vagy 15 -öt...
  • TDC Geronimo
    #63463
    Kíváncsi leszek fallout 4 pro patch hogy fog bethesdanak sikerülni, de őket ismerve nem számítok semmi jóra. Ha neadjisten valami véletlen folytán jó lesz lehet letolom megint, mert a sima verzió elég fostaliga volt
  • TDC Geronimo
    #63462
    Az a kemény, hogy ennek így kéne kinéznie már realtime. Nincs bajom a mostani kinézetével sem csak vicces, hogy ez egy CG trailer és ilyen grafot már régen látunk játékoknál
  • Maxyka
    #63461
    úgy tűnik előrébb jársz nem komolyodik a sztori? vezetés meg melegek az utcán., ilyeneket teljes mértékben ignorálok. Csak lökjenek az arcomba végre egy jó hacker sztorit, who am i film óta erre várok.
  • Bandicoot
    #63460
    A legkevésbé vele van baj sőt. Amilyen irritálónak tünt a trailerekben pont ellentétes ingame. De a többi.....