121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #63539
    FFXV-ot ki veszi meg?
  • Tatyla
    #63538
    Ha kábellel össze van kötve akkor az is villog
  • TDC Geronimo
    #63537
    kontroller? Az ki van kapcsolva nem? Nekem a led szokott villogni a gépen
  • Tatyla
    #63536
    Titanfall 2 ezzel a 43%-os kupon kóddal nagyon megérte (felesben 6k/koponya), nem egy több száz órás kampánya van de azt nagyon eltalálták és nincs az az érzés hogy egy cod koppintás, grafikailag főleg így pron nagyon rendben van.
    Más : az csak nekem volt újdonság ha standbyba van a gép és ha befejezte az adott letöltést akkor jelez a kontroller villogással?
  • Grove4
    #63535
    Köszi, közben már megtaláltam, hogy telefonálni is lehet és emailt is írni, holnap felhívom őket.
  • Tikal #63534
    Support
  • Grove4
    #63533
    Sziasztok!

    Úgy néz ki, hogy feltörték a PSN accountomat, kérlek segítsetek. Mitévő legyek, ilyenkor kihez kell fordulni, milyen adatokat kell megadni, hogy azonosítsák, hogy tényleg enyém (volt) az az account?
  • Bandicoot
    #63532
    Van gond a PRO-n a HDR-el,egyre több a netes fórum ami arról számol be hogy akármilyen HDR-es tévén akármennyire próbálják beállítani a HDR-t a játékokban egyszerűen szar. A kontraszt javul viszont az egész kép olyan mosott lesz,gyenge színekkel,stb. És tényleg megnéztem most UC4-ben az emlegetett szigetes motorcsónakázós pályát, rémgagyi a HDR a játékban. Sony nem reagál a kérdésekre a sony fórumokon napok óta pedig egyre többen írják be hogy gagyi a hdr amit nyújt...
  • Kandurex
    #63531
    Ennyi. Hibátlan megoldás.
  • Moby
    #63530
    LOL. Napok óta kínlódok, bújom az ebayt valami pofásabb headphone standért, mert a gwsh-t egyszerűen nem tudom letenni úgy, hogy valahol ne lenne útban. Miközben a headphone stand mindvégig az orrom előtt volt. LOL
  • Paranoia
    #63529
    volt má?
  • Bandicoot
    #63528
    Jó de te 4k-nézed vagy 1080p supersample?!:)
  • TDC Geronimo
    #63527
    Maradt 1800p mondták. Szerintem semmivel.
  • Bandicoot
    #63526
    Nem tudom mivel mahináltak de szerintem vagy élsimítás vagy felbontás...De 4k-n mintha recésebb lenne mint patch elött.
  • Moby
    #63525
  • TDC Geronimo
    #63524
  • Ulthane
    #63523
    Tegnap jott egy 17.5 gigas patch hozza...
  • Moby
    #63522
    Nem mondtam én, hogy csoda. Mindig ilyennek kellett volna lennie.
  • n000rbi
    #63521
    Ja, hatékonyabb hűtéssel, félig alvó gép nem hangos. Mi ebben a csoda?
  • StanSmith
    #63520
    Köszönöm a segítséget! :)
  • Moby
    #63519
    Igen. Az elmúlt 3 év alapján semmi meglepő nincs abban, hogy egy playstationnek a hangját nem lehet hallani, csak 1 centiről :DD
  • Totti5
    #63518
    Az kb perfekt volt PS4en is.
  • n000rbi
    #63517
    A Bfront nincs peccselve és mint tudjuk az ilyen játékoknál alszik a pro, nincs ebben semmi meglepő.
  • TomStorm
    #63516
    Jöhetne már TLG és FF15.Erre az évre meg is leszek akkor.

    Lazán kukáztam a PC-m a Pro vétele után.Semmi haszna.Ez a Ps4 Pro az utóbbi sok év legjobb vétele volt!!
    Itt van a konzol gaming,bemutatja:)
    Pontosabban mint ha ott se lenne.600GB játékot töltöttem le és mindegyik kivétel nélkül tükörsimán szép éles képet adva működik.
    Azért nem semmi.
    Imádom!:)
  • TomStorm
    #63515
    Tes Online és DA3 kiegészítők nálam pl.nem osztódik
  • mucsácsó
    #63514
    Nah, Ratchet & Clank lenyomva. Kikúrt fasza játék volt, Insomniac előtt le a kalappal. Meg aztán mégegyszer... és mégegyszer!
    Ilyen brutálisan minőségi (platformer) játékot már rég láttam, talán még a Psychonauts volt utóljára, amit ennyire élveztem... és ez a grafika, hát aztakurvaélet. tényleg CGI szint szinte mindig, elmebetegek ezek a Nótiékkal együtt.

    Amúgy emlékszem itt páran írtátok, hogy az utcsó boss szopatós... nagyon fostam tőle, de szerintem ez lófasz volt :O :D kb 3. próbálkozásra meg is lett. vagy lehet azóta patchelték?

    Btw, Spidermantől szerintem összevissza szarja magát mindenki majd, az biztos... :D vakarózhat a mászterrész. Csak jöjjön már!


    Más:
    Black Friday @ PSN:



    sorry vagyok ha vótmá.


    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.11.20. 00:13:52
  • Moby
    #63513
    Nekem leginkább az a rohadt nagy bajom, hogy negyvenesben gyakorlatilag semmi nincs. Hatezres, de semmi, ami kicsit jobb lenne. Kurvára nem értem. Nekem már a negyvenes is nagy! 60 centiről bámulom, monitortávolságból. A 32-es tökéletes. Az megaztán már nem is létezik :(((
  • Moby
    #63512


    Más. Vettem ma egy második kontrollert(2 konzolboltban is voltam, de prohoz való újfajtát nem leltem, vettem régit :( ), meg egy bfront ultimatet. Hogy ez mekkora fun még mindig te jóóóóó isten :D 2 órát nyomtam, nullás karaktertől (csak xboxon volt meg, ott toltam régen), 2 órán keresztül vigyorogtam mint a hülyegyerek :DD Ja, meg kiléptem, levettem a fülest, és közel kellett hajolnom, hogy megy-e a venti, azthittem beszart CSAKAPRÓ!(tudnám mi a faszom történt itt 3 éven keresztül )
  • Tatyla
    #63511
    Írtam a supportnak de még nem írtak vissza de kaptam egy másikat egy másik havertól és azt már jó helyre tettem így már megvettük
  • Moby
    #63510
    A tegnapival lett valami?
  • Tatyla
    #63509
    Persze minden osztódik
  • Bandicoot
    #63508
    Gyorsan korigálták magukat rtings-ról miután a multkor annyira nagyok voltak szakmailag hogy a ks8000-et 60hz-esnek tüntették fel és a hdr-t se tudták game módba bekapcsolni (csak movie-ban borzalmas válaszidő mellett) emiatt nem ajánlottá téve a tv-t?!....
    Aztán kommentekbe szétoltották őket. DF is kezdvolyan lenni mint a ph. Mindent tesztelünk mert mindenhez értünk...egy kicsit....
  • Moby
    #63507
    Dehogy, nem amiatt. Sok most a cím amúgy is. Veszem majd. Később.
  • TDC Geronimo
    #63506
    Ha WD2őt fosfrém miatt nem vetted volna meg most már nyugodtan behúzhatod. Lemeóztam ma :D
  • Moby
    #63505
    Account sharingnél mondjuk egy season pass is osztódik?
  • Totti5
    #63504
    Digital Foundry: the best 4K TVs for HDR gaming

  • Totti5
    #63503
    PS4en nem volt vele gond stabil 30 frém.
  • Maxyka
    #63502
    Jah mert simán olyan jó lett, hogy ahoz nem is kell hozzányúlni mi?
  • TDC Geronimo
    #63501
    Igen. Toltam 1 főküldit. Kurvajó ez a játék :)

    Most hogy performance javítva van meg még inkább. Amúgy észrevettem, hogy minden autó máshogy viselkedik. Vannak olyan kocsik, amiket nem olyan gáz vezetni, sőt egész kellemes. Sajnos viszont rengeteg olyan van, ami tényleg nagyon gáz. Kezdek hozzászokni mondjuk.
  • Maxyka
    #63500
    Csak pro-n lett jobb?