121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #63579
    A főmenün kívül semmi.
  • TDC Geronimo
    #63578
    FF XV japán demoban nincs egyáltalán angol nyelv mi? Azt már youtuben megtaláltam, hogy hol kell majd pron bekapcsolni a HQ módot
  • balee4
    #63577
    Brutális, eddig úgy voltam vele ráér dec. elején, de muszáj lesz day one megvenni. :)
  • Bandicoot
    #63576
    Vicces lenne miközben máshol meg szuperál a HDR (például pc-n Shadow Warrior 2-nél zéró hasonló probléma van),de pont a ps4-nél játékban nem.
    Mindenkinél minden létező tévén a hozzászólók irományai alapján.

    Google a haverod: playstation pro hdr washed out
  • arty
    #63575
    gondolom nappali fénynél, lcdnyomor :)))
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.21. 20:03:34
  • ppista
    #63574
    Ja, igy már oké. Tényleg ennyi köcsög van a multizók között? Én PS3-as Killzone 2.-3.-mal toltam sokat, de nem emlékszek hasonlókra.
  • Moby
    #63573
    Az zsír! Mondjuk én se tűzzel, se tűz nélkül nem fogom már látni, megvettem boxra, meg pc-re, harmadik nem kell :)
  • Bandicoot
    #63572
    Naneeee.....Pedig mikor megláttam mondom ez kell....De így neeee...
    Én úgy olvastam hogy benne lesz a játék fémdobozzal (ami ott van bal oldalon).
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.21. 18:18:09
  • orichalcos
    #63571
    Egy dolog a lényeg, a teljes játék nincs benne ebben a gyűjtői kiadásban.
  • Evoluti0N
    #63570
    Uncharted 4 elején nem érzékeli a mérleg a fürdőszobában, amikor rálépek. Literally unplayable.
  • Totti5
    #63569
    S páran odavoltak és olyanokat mondtak egy nem végleges verzáról s egyben a HWról... aminek valójában nem volt alapja, hisz a végleges verzió a mérvadó ( itt is ). Ha ott nagy volt a fújolás, akkor megér egy hszt, hogy kár volt odalenni. Sokszor szembesülünk azzal hogy agyon van analizálva egy E3as biuld, egy nem végleges verzió amiből jönnek a nagy következtetések, amikor valójában semmi értelme, mert a kiadó is odaírja hogy nem végleges. ( aztán van ami nem lesz jobb, de sokszor más lesz a végleges, a frém is megjavul és a dolgok a helyükre kerülnek )

    Mind a 3 módban ott vannak az effektek, mely a 4Kban anno a bemutató verzában nem volt. Ez a lényeg, most ott van.
  • n000rbi
    #63568
    Várok pár patchet, aztán majd veszem (pro mode 30 fps, de a framepacing fos egyelőre)
  • Tatyla
    #63567
    Szerintem amint fél áron lesz megveszem
  • Amiga
    #63566
    Egyetlen Overwatch-karakter sem a hülyéknek való. Egyetlen hülye képes romba dönteni a csapatot. Ez zseniális az OW-ban, kivéve, amikor én vagyok az a hülye. :-DDD
  • darkSectorxxx #63565
    Istenem mekkora geci trollok! :D
    Odateszik a FINGER-t. :D

    Meg a fémtokon a felirat nekem nem tiszta. :D

    Ezekből a legnagyobb meló már most mondom hogy a VIDEÓKAZETTÁBAN van! :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.21. 16:20:37
  • TomStorm
    #63564
    Naná,hogy megveszem!Filmet még elötte megnézem felvezetésnek
  • Moby
    #63563
    Azok számára nem kedvelt, akiktől az oltált kapja. Jellemzően noobok, mert luciohoz érteni köll. Az nem a hülyéknek való.
  • Moby
    #63562
    Blabla.
  • TDC Geronimo
    #63561
    Nem kedvelt? Lucio compba alap karakter :)
  • Moby
    #63560
    Nem. A lényeg annyi, hogy egy olyan karakterrel tolja, aki nem igazán kedvelt széleskörűen a játékban. De nagggyon jól tolja vele a srác. És hónapok óta kapja az ívet, hogy azért tud ilyen jól lenni vele, mert konzolon tolja, és autoaim, meg bénák a konzolosok, meg stb. Aztán emberünk megunja az oltást, átmegy pécére és ugyanavval a karakterrel ugyanúgy szénné szopat mindenkit.
  • TDC Geronimo
    #63559
    9 perces FF XV 101 trailer!

    Szedem demot is japó storeból meglesem holnap

  • Tikal #63558
    vagyis a PC-sek...
  • ppista
    #63557
    Gondolom az lenne a video lényege, már amennyit leszűrtem az elejéből, hogy a srác/csaj hihetetlenül jól tolja, és ezt nehezen emésztik meg az önjeleölt világbajnokok.
  • Amiga
    #63556
    Szerintem meg még mindig arról beszélünk, hogy szimpla pre-release-t elemezni szimpla rosszindulat és clickvadászat. Mutasd meg most, hogy néz ki a megjelent native 4k. Egy hónappal előre élcelődni, ez kell a népnek.

    Csak megjegyzem, a CoD: IW is fényévekkel lett szebb, mint a beharangozásakor kiadott anyagok. Erre persze senki nem mondja, hogy korrekt szépítés. Ellenben ha egy játék az első reklámokon szebb, mint a véglegesben, mindenki fröcsög.

    Valahogy a hírekben mindig a szart kell mutatni, az kell a népnek. A nép szart akar enni, és sajnos azt kell mondjam, ez a "haha, ott nincs tűz"-szintű megnyilvánulás is a szarevés konkrét megjelenési formája volt.
  • gibson9
    #63555
    Ez milyen billentyű? Tetszik ez a lila hatád benne :D
  • Moby
    #63554
    Hát itt most nem is annyira a játék volt a lényeg :)

    /bár tény, hogy aki nem tolja/tolta, annak keveset fog mondani az egész
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.21. 13:19:30
  • Moby
    #63553
    Ne toljátok fullba a kretént. A TR-nek pró-n HÁROM üzemmódja van. A 3 üzemmód 3 különböző grafikai beállítást jelent. Abból korábban az egyiket, jelesül a 4K-s verzán ment az analízis. A fingnélküli userből egy is pont egyel több, mint a szükséges.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.21. 13:17:11
  • Amiga
    #63552
    Szombaton sokat játszottam vele. Az alap, régi kis PS4-emen is csodaszép, kitűnő játék.

    Most már egyértelmű, hogy ezek a "tüzes" videók kizárólagosan azzal a céllal készülnek, hogy a feltöltőnek profitot termeljenek. Mással nem tudom magyarázni.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.11.21. 13:10:27
  • TDC Geronimo
    #63551
    Csak a szokásos. WD2 miatt is ment a köpködés, hogy pron szarabbul fut. Rá 3 napra meg javítva lett. Emberek nem értik meg, hogy az esetek többségében nem a gép a szar. Ez is új gép, rengeteg pro patchet a végén dobtak össze csak hogy legyen.
  • ppista
    #63550
    Egy percet hősiesen végignéztem, de utána letiltott az agyam. Nagyon nem nekem találták ki ezeket a multi lövöldéket.
  • Totti5
    #63549
    Jól látom hogy kár volt vergődni a pre relase TR-en ( van tűz, nincs tűz ) amikor a végső verzióban minden a helyére került? -.-
  • Moby
    #63548
    Semmi sem lehet a tyúkszaros életükben megalázóbb a beugató kis geciknek, mint ez a videó :DDD


    /amúgy meg szimplán agyfasz amit művel.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.21. 12:33:41
  • Moby
    #63547
    Hatalmas LOL
  • Myselor
    #63546
    én is nagyon megakarom :D tologatom a japán judgement-et nagyon rendbne van ez a játék.rohadtul tetszik:)
  • Moby
    #63545
    Day + ∞

  • Seth
    #63544
    Day -1 :)
  • Amiga
    #63543
    Megveszem dec. elején.
  • Bandicoot
    #63542
    Én tuti 0day.
  • Tatyla
    #63541
    Én majd egyszer akciósan mert a cimborámat egyáltalán nem érdekli
  • Kandurex
    #63540
    Hát...hát...