121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #63779
    FF XV nem lesz day 1 eldöntöttem. Demo tetszett, de amíg nem lesz frame pacing bug mentes nem veszem meg. Meg aztán ott a WD2 most
  • darkSectorxxx #63778
    Muhahahaha. :D Nálam is 3 szídzs kóde eladó. :D Accountokra regelve, darabja 10k. :D
  • TDC Geronimo
    #63777
    heh? :p

    Szoktak szarakodni szerverek, de semmi extra. Még mindig a legjobb multilövölde
  • arty
    #63776
    hol adnak psn+-t a siegehez??

    hja és ha tényleg adnak: siege kód eladó nálam!
  • arty
    #63775
    nem működő szerverek, itemek, stb nélkül?! egy multionly cuccot?! :PPP
  • darkSectorxxx #63774
    Kell a fenének az évtized egyik legjobb fps multija, pláne így hogy lenne hozzá psplus is, minekazt, pfúj! :D
  • TDC Geronimo
    #63773
    Sieget vegyétek. Olcsóér van! :)
  • arty
    #63772
    fontolgatom :D

    csak zavar, hogy nem én kötöttem a hét üzletét a 4k-s lemezesemmel, pár napja :D
  • Moby
    #63771
    Bazzeg vedd meg az ultimatet 9-ért, és add el a lemezest.
  • darkSectorxxx #63770
    Mivel nekem kicsit körülményesnek tűnik a biztonság kedvéért leírom inkább, hogy másnak egyszerűen menjen!

    Fifa 17 Super Deluxe Edition megvásárlás:

    - jelentkezz be magyar profillal a neten.
    - másold be a linket:
    https://store.playstation.com/#!/en-hu/games/ea-sports-fifa-17-super-deluxe-edition/cid=EP0006-NPEB02408_00-FIFA17SUPDLXPLED?et_cid=em_283476&et_rid=17969304&Linkid=BFRI3-B-251116-CE-STR-WES&emcid=em-st-94418
    - vedd meg
    - legyen aktív a profilod a ps3-on (párosítani kell): LÁSD LEGUTOLSÓ SORBAN A VÉGÉN.....
    - weben a jobb felső sarokban a PSID-dre rányomsz -> download list
    - itt a Fifa 17 Super Deluxe Edition mellett van a gomb DOWNLOAD TO YOUR PS3......(ITT alatta van ey link ha a profilod nincsen egy ps3-al sem párosítva!!!!)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.24. 17:08:15
  • darkSectorxxx #63769
    Annyi, hogy a rendszer nem listázza ki a "fifa" szóra keresve.....
  • Bandicoot
    #63768
    Félreárazhatták volna ps4-en is...
  • darkSectorxxx #63767
    Elnézést kérek!
    Kiderült a probléma, előtte magyar profillal be kell jelentkezni!
    Működik!
    Köszönöm. :)

    Fifa 17 Super Deluxe Edition!!! 93% OFF, és meg lehet vásárolni, unokaöcsém meg Sógorom kiugrik majd a bőréből ha ez télleg le is lehet majd tölteni a store-ból. :D

    Még valami Lego Jurassic World elírás?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.24. 16:38:27
  • darkSectorxxx #63766
    woooow !

    ps4.re sem drága.
  • arty
    #63765
    is-is :)

    magyarán az alapjáték SEMMIT nem ér az EA szemében....
  • arty
    #63764
    Fifa 17 Deluxe - 2k (ps3!!!)

    valszeg félreárazás!
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.24. 16:19:29
  • Totya42
    #63763
    Nem a season pass 9khuf, hanem cakonpakk az egész az ultimate kiadás. Az tartalmazza az alapjátékot, a delux verzió extráit és a season passt is.
  • darkSectorxxx #63762
    Ja akkor azt kiszedem a doksiból akkor az rendezve lett. :D

    Amúgy mi 6k? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.24. 16:13:16
  • Amiga
    #63761
    A 3k volt a Forza Horizon, amit voltál szíves első játékként prezentálni nekem, amikor megjött a boxom. :-)


    @arty, ne mondd, hogy 6k azoknak, akiknek az alap megvan, mert hülyét kapok. Akkor milyen 12 k-ról beszélt ez a rosszéletű? :-(
  • darkSectorxxx #63760
    TF2 elég troll-ság.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.24. 16:09:12
  • arty
    #63759
    A végeredményt elnézve ezen nagyon kevesen és nagyon keveset melóztak, marketingre semmit nem költött a sony (még a vr-promó pavilonokban sem mutogatják, nem véletlenül...), ezekután féláron adni tényleg brutális lehúzás.

    A 6k harmadár a korábbi tulajoknak, még ezt is sokallom.
  • arty
    #63758
    5990 azoknak, akiknek megvan az "alap", ha jól rémlik
  • arty
    #63757
    nincs halálcsillag akció :(((

    most agyalhatok az SP-n kilencezerért vagy 4600ért az egyetlen DLC-n :) (najo, minusz 10% kupon van azért)

    még megvárom a pénteket, hátha.
  • darkSectorxxx #63756
    Már nincs meg, de látom volt valami 3k-s összeg azt is elküldted? :D
    Nem tudom már mi volt az....

    2016.10.15-ös dátummal, nem tudom mi volt az.... :D
  • Ulthane
    #63755
    Kevesebbet kéne recskáznod, és akkor nem aludnál el.

    Erre a remasterre nagy szükség volt, számomra az első rész sokkal jobb volt, mint a második. A második csalódás volt, mert nem azt a vonalat vitte tovább, mint az első. 30 órám volt az első részben, eltévedtem benne párszor :). nekem nagyon bejött. A legnagyobb arc - mint mindig - Utlhane volt benne!

    4k-ban tolni meg kifejezetten nagy élmény lesz, én biztos beruházok rá! Nem teljes áron, de valami akcióban tuti.
  • Amiga
    #63754
    Már utaltam neked a Horizon miatt, emlékszel? Megvan neked a számlaszámom. :-D
  • TDC Geronimo
    #63753
    Ezért BF a BF, az ilyen momentumok miatt :D
  • darkSectorxxx #63752
    Küld el pm-be a számlaszámodat. :D
  • Moby
    #63751
    ROFL
  • Amiga
    #63750
    Kérdezted, és úgy emlékszem, pár jóindulatú, támogató megjegyzésen kívül a közönyösség bűzös posványába ragadt akkor a kérdésed... Viszont lehet, hogy most a Black Friday keretein belül megjön rá valakinek a gusztusa, ha erre is van diszkont (innen bentről nem látok rá ezekre az oldalakra).
  • Moby
    #63749
    TF2 sharing érdekel valakit? Vagy kérdeztem már?
  • Moby
    #63748
    Jajlépjünkmártúlezen. Ismét egy szellemi fogyatékos értetlenkedése uralja a topikot. Vannak erre foglalkozások, oda kell menni az ilyen problémákkal.
  • Amiga
    #63747
    Léééccccíííí! :-)))

    A TF2-es összefüggés az volt, hogy az átlag PS-játékosnak azért nincsen az egekben a vásárlási hajlandósága, így ha elé teszel két hasonló címet, akkor csak az egyiket veszi meg. Ezért általában szokás a hasonló címeket időben elcsúsztatni egymástól, mert akkor kisebb a konkurencia, pl. egy februári uborkaszezonban a középszerű játék is jobban csúszik.
    Ezért a TF2 kiadása nem volt üzletileg szerencsés időpontban, az emberek döntésre kényszerültek, és a jobban ismert franchise-t választották. Sajnos ez már csak ilyen "erősebb kutya"-dolog, amihez a minőséghez nem feltétlenül van sok köze.

    Bár az IW multijával tényleg mókoltak valamit, mert most már sokkal jobb, de a vita abból kerekedett, hogy jókor jött-e ki a TF2, és erre igazából nem véletlenül kérdeztek rá a szakírók az EA vezetőségénél is, mert annyira nem szokványos.

    Ha emlékszel, Moby még akkor felvetette, hogy az EA ezt talán szándékosan azért dobta így be, hogy erodálja a CoD-ot, és ezt még a Forbes is firtatta, annyira nem értelmezhető a jelenség. Most már látható, hogy akármi volt is a cél, az EA befuccsolt vele, és a CoD kiütötte a TF2-t. Sajnos, nem sajnos, nem tudom megítélni, mert a TF-et nem ismerem, de tervezem, hogy karácsonykor egy akcióban lecsapok rá, ha marad keret. De mondjuk nekem amúgy is jó sok játékom van.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.11.24. 11:51:38
  • darkSectorxxx #63746
    Én veszek neked, de csak ha szépen kéred. :D
    Amúgy néztem vele egy demo-t, ilyen tengeralatti kaland, hát eddig ez a legfaszább amit VR-ban volt lehetőségem kipróbálni, ha minden 10 vr játék legalább ilyen akkor az überfasza lesz.
  • darkSectorxxx #63745
    Még keresem az okot hogy akkor ez hogy függött össze a Titanfall-al pár napja, de kicsikartam a népből a választ, sehogy. :D
  • partizan182
    #63744
    Aza jó ebben a vadkapitalizmusban hogy tudsz ám szavazni a pénztárcáddal. Ha elegen teszik, hirtelen az ár is csökken (lásd félárú TF2 3 héttel a megjelenés után). Ha mégsem csökken az ár az azt jelenti:

    - a kiadó nem szereti a pénzt (emiatt a Szotyinál nem aggódom)
    - a nagytöbbség simán kicsengeti a jelenlegi árat, tehát te vagy az outlier

    Nembajám, vannak fura figurák a világon, van aki nem eszik csak kék színű ételt, mások hentai fan-fictiont írnak Betmennel, megugye vannak ezek a büdös szanfransziszkóiaik is. Te a "látatlanban VR-szoftver árak resistance" szubkultúrát képviseled (sesisak, sejáték otthon gondolom) ami megint nem gond, csak mondjuk furám venném ha egy ilyen kékevő lebarmozna csakazért mert piros ételt mertem a számba rakni. Én ugyanis szeretem a paradicsomot.
  • Amiga
    #63743
    Bocsi, a DriveClub jelenleg a világ legtartalmasabb kötöttpályás autóverseny-játéka, amit kis ügyességgel párezer forintért mindenestől meg lehetett szerezni. A megjelenésekor nem volt kész és nem volt olyan jó, mint most (nyilván több ilyen esetről nem tudunk ebben a generációban). A megjelenése után nem hagyták magára, hanem kb. megkapta a legkiemelkedőbb supportot.

    Persze a VR-verziót lehetett volna 1000 Ft.-os DLC-ként árulni azoknak, akik alapból is alig fizettek érte. Gondolom a SONY fő részvényesei a Máltai Szeretetszolgálat és a Nemzetközi Vöröskereszt, ugye?
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.11.24. 11:28:15
  • Bandicoot
    #63742
    Te meg ennyi erővel vakon fanboykodsz.

    Apropó ha már alapjáték - ami ugye annó be lett igérve a plus tulajoknak aztán mi is volt? Amit annó szarráakcióztak mert kidobták pénzért félkészen a plus tagokat pofánköpve?...
    Jaaa nem fájt.
    És most egy újabb csula: hiába van meg a játék vedd meg újra pár szaros módosítás miatt aminek egy része ps3 szintre butítás....
    Már ne haragudj de kurvára nem látod a fától az erdőt.
    Részemről ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.24. 11:23:59
  • Amiga
    #63741
    Nem értem, mi benne a lehúzás. Az alapjátékot mindig is fillérekért árulták és számtalanszor akciózták is (az gondolom nem fáj).

    Persze megértem, hogy az ember a 100+ ezres luxustermékhez (mert a VR még az) a software árán akar spórolni, ez teljesen életszerű. A valóság viszont az, hogy mondhatsz bármit a "kis maceráról", az állításod nem hiteles, amíg meg nem mutatod nekem a DriveClub VR elkészítési- és marketingköltségeit, valamint a megtérülésre vonatkozó üzleti tervüket; és be nem bizonyítod, hogy ez egy szimpla lehúzás. Mert addig csak flémelsz.
  • Bandicoot
    #63740
    Attól hogy kötelező vagy sem még egy lehúzás főként annak akinek megvolt a game és vr-ban kiváncsi lenne rá. Demokráció ide vagy oda ezen kár szépíteni.
    Végeztek egy kiadós butítást beletették a headtrackinget amit mint másik oldalon kifejtettem kisebb macerával pc-n bármelyik szaros vr fejessel megoldhatsz és ennyi.
    Magyarul a butítás és a headtracking miatt elkérik újra a teljes árat. Rohadtul csuklik megint a fordöpléjörsz pöffeszkedés.
    Egy szava nem lenne az embernek ha azt mondanák: akinek megvan annak 1000-2000ft dlc....De nem....