121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • ppista
    #63819
    Gondolom már el is kapkodták, mert ki van szürkülve a képe. Ennyiért simán vettem volna én is. No, majd legközelebb.
  • Ulthane
    #63818
    Olcsó húsnak..

    Samsungot a 7-es paneltől érdemes venni, ez nagyon belépő szint. Ebben a kategóriában más gyártónál jobb minőséget kapsz. Én az 6-os samsungot ne vegyél. UEKS7000-et javaslom, ez a felső kategória belépő szintje, most 425 ezer Euronicsban (Black Friday), én két hete vettem ugyanott 400-ért.
  • n000rbi
    #63817
    Lőttem egy TR-t. Akárhogy nézem ezt a 4K mode-ban kell ezt játszani.
  • n000rbi
    #63816
    Enyhén spoileres The Last Guardian gameplay, saját felelősségre. A zene nagyszerű, a lény ahogy mozog, reagál, baromi jó. Veszem.


  • darkSectorxxx #63815
    Azért poénkodtam. :)
  • partizan182
    #63814
    Belépő szintű cucc, HDR itt felejtős (fogadja a jelet de se 10bit panel, se komoly fényerő), meg 24p cuccokat (filmeket) csak rangatva tud lejatszani. Ha fontos a 4k jo lehet, de semmi mas nagyon.
  • TDC Geronimo
    #63813
    Samsung UE55KU6000

    erről vélemény? Emagon most van 200k-ra leárazva. Elvileg 4k meg HDRes
  • Amiga
    #63812
    Ha az Absolution tetszett, ezt imádni fogod.
  • Bandicoot
    #63811
  • TDC Geronimo
    #63810
    FF XV impression topikot olvasom GAFon. Jókat írnak róla. Combatot dicsérik sokan meg hogy a 4 karakter kinézetük ellenére nagyon jó
  • TDC Geronimo
    #63809
  • Kandurex
    #63808


    "Megrendelés visszaigazolás
    Kedves ..... Zoltán!

    Köszönjük megrendelésed.
    Felhívjuk figyelmed, hogy ez egy automata levél rendelésed beérkezéséről, amely nem minősül visszaigazolásnak. "

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.25. 10:29:14
  • TDC Geronimo
    #63807
    Na vegyél nemsokára úgyis itt az FF
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.25. 10:24:17
  • Kandurex
    #63806
    KOSÁRBA!
  • n000rbi
    #63805
    Vigyázzatok, mert az lehet az, amit én visszaküldtem
  • Ulthane
    #63804
    Viccelsz? 6 ezer forint a játék most.
  • Ulthane
    #63803
    POnt tegnap gondolkodtam azon, hogy vajon megvegyem-e ezt az Ütőembert. Végül úgy döntöttem, hogy mivel az Absolution is tetszett, lehet, hogy beruházok rá.
  • Bandicoot
    #63802
    Konzolvilágba 115 a pro.
    Ajándék ennyiért ez a gép.
  • Hoz_Hun
    #63801
    Van aki még GTA 5 online-al tolja?
    Én nemrég kezdtem csak neki (jelenleg 91 szinten vagyok) és kinéztem magamnak a rendőr outfit-et, de azt csak glich-el lehet megszerezni. Nagyon kéne valaki segítsége, kb 5 perc alatt meg lehet oldani.

    Itt a videó hogy kell: GTA 5 Online *NEW* How to get the COP UNIFORM in GTA Online

    Az első felét meg is csináltam már, de a "Truck Off"-küldihez kell valaki.

    Ha valaki érezmagában annyi jóságot hogy kisegítsen, ha mindketten online vagyunk nagyon háklás lennék. Persze én is segítek amiben tudok cserébe.
    gamer tag: Hoz_Hun
  • mucsácsó
    #63800
    Konzolvilág - 115k a Pro :P
  • Amiga
    #63799
    Jól döntöttél, szuper játék a Hitman. Az olasz pálya iszonyat jó, de a többi is tartogat meglepetéseket. Sokkal alulértékeltebb a játék, mint amennyi mélység valójában van benne, én nagyon szeretem.
  • darkSectorxxx #63798
    Nagyon durva. :O
  • TomStorm
    #63797
    Conan Exiles új bemutató
    Eddig is amit csak tehettem Conan könyv,játék,film instant vétel volt,ezután is így lesz:)
  • n000rbi
    #63796
    KSZ-nél 9890 most a TF2, be is húztam.
  • darkSectorxxx #63795
    "időm persze semmi.... és televagyok fébemaradt játékokkal... :/"

    Most a fél gamer társadalom sóhajtott fel! :D
  • arty
    #63794
    Hitman is kéne :))
    időm persze semmi.... és televagyok fébemaradt játékokkal... :/

    (absolution abszolut nem tetszett, de ez ugye visszatért a "gyökerekhez", szal egyszer majd kell... blood moneyt anno éveken át játszottam, feladtam, tovább játszottam... ráérek, persze, de jobb volna most, teljes pompájában látni.)
  • Totya42
    #63793
    Remélem a magyar store-on is beakciózzák majd a rise of the tomb raidert. A magyaron akciózott játékokból megvan mind, ami érdekel :( Rise-ot tavaly már oda vissza szétjátszottam xboxon, de megnézném most pron milyen, de nem teljes áron. Persze usa store-on benyomták 34%offra :(
  • partizan182
    #63792
    Kb 35 percet vacilláltam hogy mi legyen, végül a Hitman győzött. Nagyon az elején vagyok, de már a tutorial szint is kurvajó, nem akarok továbbmenni amíg ki nem toltam az összes challenget.
  • arty
    #63791
    itt írták a topikban, többen is! :)

    ---

    Dirt Rally-t mindenki megvette? 6k iszonyat jó ár érte... boxon és pcn is jelentősen drágább, emellett a ps4es port perfekt (tudtommal).
    Tény: elég nehéz játék.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.24. 22:06:53
  • TDC Geronimo
    #63790
    olvasni lehet mindenfélét az interneten. Semmivel se rosszabb, mint volt.
  • arty
    #63789
    napok óta azt olvasom itt, hogy patch óta játszhatatlan lagfest és glicsstorm :))
  • Tatyla
    #63788
    US store TR - 34+10% így 35$ volt ennyit megért felesben...
  • Bandicoot
    #63787
    Jól hangzik,érdeklődve várom hogy a kezembe vehessem így is.
    Fura amiket eddig láttam az nem tűnt ilyennek,bár direkt nem néztem sokat (sőt kerülöm) mióta kiment a hír hogy egyes országokban megvehető.
  • TDC Geronimo
    #63786
  • TDC Geronimo
    #63785
    egyelőre a lite mód is 30 fps. Decemberi patch után lesz unlocked. HQ mdban azt írta csávó még ennél is rosszabb a helyzet
  • darkSectorxxx #63784
    fasznak vettél pro-t
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.24. 21:07:24
  • Bandicoot
    #63783
    Öhm...Ha jól értelmezem ez a Lite mód a Pro-nál...Vagyis az unlocked framerate-es...Nem a jobb grafos ami fix 30 fps...?...
    Vagy mi a búbánat az a lite mód?
  • TDC Geronimo
    #63782
    na ezért nem adok egy fillért se. Számomra ez az elfogadhatatlan kategória. Rosszabb, mint a BB :/

  • darkSectorxxx #63781
  • darkSectorxxx #63780
    Ami ~40% off-os? :D