121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #63899
    Ups van, de anélkül is próbáltam, közvetlenül, ugyanaz. Hazavittem szülőkhöz (150km), ugyanaz. Tény, hogy mindkét ház a 80-as években épült és itt nálam már mértek többet 220-nál a falból. Tököm tudja már mit csináljak...
  • TDC Geronimo
    #63898
    WD2 még mindig kurvajó, sőt... egyre jobbak a főstoryk is. Volt már benne 1-2 igen beteg dolog :D Teljes 180 tónusban az előző részhez képest. Mondjuk nekem az is bejött
  • TDC Geronimo
    #63897
    Hátőő. Most erre nem tudom mit mondani.
  • TomStorm
    #63896
    Vezesd máshonnan neki az áramot új elosztóval.Hátha segít.De lehet próbáltad már
  • Moby
    #63895
    Ja igen. Jut is eszembe: nincs mögötte ups/surgeprotector/akármi, ami négyszögesíti a jelet? Nem próbáltad közvetlenül falimalacból táplálni?
  • Moby
    #63894

    Most meghallgattam direkt. A hdd időnkéni cicergésén kívül nem hallani SEMMIT. De csinálok neked felvételt később.

    #SOSENEMADOMEL
    #EZTMOSTTÉNYLEGNEMLOL
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.26. 19:50:25
  • n000rbi
    #63893
    Na emberek, azt hiszem egyelőre ennyi volt a pro pályafutásom. 3 gépet vettem, mindhárom ugyanúgy ontotta az elektromos zajt pro patchelt játékoknál. Gratula a szerencséseknek, akiké nem csinálja, nem hallják, vagy akiket nem érdekel. A sony meg bekaphatja, hogy hulladékot gyárt.

    Itt pedig egy videó, hogy tudjátok miről is beszélek
  • Moby
    #63892
    A legtöbb ex nem kapott peccset.
  • Evoluti0N
    #63891
    Hát pedig az lenne a logikus, h azok a játékok, amik csak PS4-re vannak, kapnak patchet. Elvégre azokban a játékokban a Sony keze is benne van és nekik tán érdekük, h az emberek vegyenek Pro-t.
  • darkSectorxxx #63890
    Real Life... amúgy viccen kívül a pro peccs az nem exclusive függő amugy....csak halkan szólok. :D
  • Evoluti0N
    #63889
    Nincs pecs PS4 exkluzív játékra. Hát ez vmi vicc.
  • Moby
    #63888
    De nemám.
  • Evoluti0N
    #63887
    Mert sok játék jobban fut Prón? Vagy ez nem kapott pöcsöt?
  • Moby
    #63886
    Mitől szuperálna másképp prón?
  • darkSectorxxx #63885
    Nem csak 1080p-ban, 4k nativ mellé néha leesik 50fps-re. :D
  • Evoluti0N
    #63884
    Meg natív 4K, nem?
  • darkSectorxxx #63883
    Fix60
  • Evoluti0N
    #63882
    Ha már a japóretek nullszoftver: A Bloodborne hogyan szuperál Pro-n? Gyök kettő frém, vagy azért a stabil 30 megvanik?
  • Moby
    #63881
    Csak egy részét :)
  • Moby
    #63880
    Tudnám miért nem bízzák ezek is a szoftvert olyanokra, akik értik a mikéntjét?
  • Seth
    #63879
    "Bele a sivatag homokjába, az E.T. kazetták fölé"

    Már megtalálták, kiásták őket
  • Moby
    #63878
    Na, én belenéztem a múltkor emlegetett demoba, meg láttam az összehasonlító videót. Egy kibaszott vicc, hogy az a gyökkető semmilófasz, amit kiokád magából, nemhogy pacing, de hogy egyáltalán nem négymillió frém. Megőrültek az emberek??? Az ilyen fosgeciknek kéne akkorát perecelniük, hogy a büdös életben ilyen szoftver ilyen minőségben ne jelenhessen meg. Egy szoba, két karakter, és szaggat? HÁT LOL
    Szokásos japóretek nullszoftver. Bele a sivatag homokjába, az E.T. kazetták fölé.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.26. 18:48:38
  • darkSectorxxx #63877
    :P
  • n000rbi
    #63876
    Sima ps4-en nincs gond a pacinggel...
  • Seth
    #63875
    gameware.at , jobb? :)
  • TDC Geronimo
    #63874
    Nem kell sietni, amíg a frame pacing fos
  • n000rbi
    #63873
    Arra is válaszolsz, amit én kérdeztem? Mert az így jó, hogy bedobod a saját példányod 2 nappal a release date előtt, de esetleg örülnénk neki, ha megosztanád honnan szerezted...
  • Seth
    #63872
    2 óra után biztos van már egy kialakult véleményem. Nem :)
    Sima PS4
  • Kandurex
    #63871
    Na, ne fogd vissza magad. Mesélj! Milyen? Ugye Pro-n tolod?
  • TDC Geronimo
    #63870
    WD2be imádom ezeket a szopatós mellék küldetéseket :D

  • darkSectorxxx #63869
    Előbb árusitották pár helyen, youtube-on tele van végigjátékkal.
  • n000rbi
    #63868
    Honnan a picsából?
  • Seth
    #63867
    Finally


    Utoljára szerkesztette: Seth, 2016.11.26. 13:55:25
  • Tatyla
    #63866
    Multiban szerintem ez pilot vs pilot mód szar a többi jó de főleg a hardpoint
  • TDC Geronimo
    #63865
    Hát szerintem ragequit lesz a vége neki inkább hagyja :D
  • Bandicoot
    #63864
    Javallom tégy egy próbát majd a multival. Több sikerélményed lesz mint a BF1-ben. Az első rész multija a maga kiforratlansága ellenére is jó volt. Én megtartom a stuffot.:)
  • darkSectorxxx #63863
    US Flash Sale

    Doom 20 dollár!
    Battlefield One 40 dollár!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.26. 11:06:22
  • Moby
    #63862
    Hát én lehet, hogy megtartom. Annyira minőségi cucc*, hogy 10k-ért helye is lehet a polcon. Még meglátom.

    /*Amit nem is értek. Egy tanult ember egyszer az írta: jó, de nem eléggé! KEK
  • Kandurex
    #63861
    Aki esetleg eladná a TF2, dobjon egy privátot. Megbeszéljük.
  • Bandicoot
    #63860
    Csatlakozom az elöttem szólókhoz. Este beraktam mondom ránézek aztán mozizun...És odaragadtam 3 órán át.:-O
    Ajándék volt 10 pénzért az EA meg egy idióta a kiadási időpontja miatt.
    És igen érezni az egészen hogy az egykori IW-s arcok követték el akik a Cod4-et és elődeit. Egyszerűen zseniális a stuff.:-O