121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #63939
    Forgatnak egyet a késen vagy mi? :D
  • Kongy
    #63938
    Nem volt kedvem kivárni a PC-s verziót. Ami ugye eleve később jön, plusz még számoljuk hozzá azt, hogy félkész szemétként adják ki, Ubit ismerve (de ne legyen igazam). Talán majd december végén-januárban játszható lesz PC-n is. Alig várom, mert ez a helyenként alig 30 fps, meg ez az IQ szúrja a szemem eléggé. Nyilván Pro-n szebb.
  • n000rbi
    #63937
    Ha a First Light alatt kussol nálad, akkor ez kb. mindre igaz.
  • Moby
    #63936
    Azt picit furcsállom, hogy ps4-en tolod :)
  • Kongy
    #63935
    WD2-nek tényleg baromi jól áll ez a hangulat. Mindenki leszólta a főhőst, nekem ezerszer szimpatikusabb pl, mint az előző részé.. már a nevét sem tudom. Egyik küldetésen szarrá röhögtem magam, ami azért elég ritka nálam. Jó lett, na.
  • Kandurex
    #63934
    Checked
  • Moby
    #63933
    Én (mint ff-hez hóthülye) azt megnéztem, de kb a miafasztláttammost szint volt :D Az alapsztorit még értettem, de egyetlen karakternek a bármiféle motivációját, vagy létezésének értelmét nem.
  • Moby
    #63932
    Nincs sajna BF1-em, pedig megnézném. Többen panaszkodnak rá.
  • Seth
    #63931
    A Kingsglaive-et mindenki nézze meg mielőtt nekiáll a 15-nek,mert irtó hülyén van megoldva a sztoriösszefűzés a játékban. Aki nem látta az nem is érti majd mi a franc van 1-2 jelenetnél
  • n000rbi
    #63930
    Pl. Van még jópár ilyen videó (ps4 pro buzzing-ra keress)
  • AntiHero
    #63929
    Fifa 17 meg pes 2017
    Ma meg holnap ingyenesen jatszhato!
    Lehet tolteni ingyen.

    Nem tudom, hogy volt e már írva.
  • Kandurex
    #63928
    Erre gondolsz?

  • n000rbi
    #63927
    Őszintén, alig várom, hogy megkapd a gépet. Te pont a cincogástól tartottál, hát reméljük max annyira lesz hangos, mint az enyém.
  • Kandurex
    #63926
    Na, ezt a
    gépet hallom.
  • TDC Geronimo
    #63925
    Jó animációkat mindig is szerettem és ebben ez a játék kiemelkedő, ahogyan az ellenfél designban is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.26. 21:42:25
  • TDC Geronimo
    #63924
  • n000rbi
    #63923
    Nyugodt szívvel dobnám vissza nekik az egyébként csendes gépet coil-whine hibával. (és akkor marad az og ps4 egyelőre) Ha viszont a tiéd is zúgna nálam, az nekem nagyobb szopás, de legalább lottózni nem köll tovább ezzel és a gépem maradhat.
  • Moby
    #63922
    Tegyük fel...mihez kezdenél az eredménnyel?
  • darkSectorxxx #63921
    :)
  • SlickAdam
    #63920
    meg te mar vén szar vagy es nem hallasz 10kHz-nel tovabb.
  • n000rbi
    #63919
    Akkor tudom meg biztosan, hogy a gép szar és nem a hálózatom, ha meg tudom nézni egy kussolós géppel is. If you know what I mean, minden költséget állok
  • Moby
    #63918
    Ja igen: ugyebár egy nappal előtte vettem egy másik prót, aminek pont ugyanilyen lófasz hangja sincs, senem coilwhineol.

    /mindkettő aquából gyött, aminek nyilván fasz köze sincs semmihez. maximum annyi, hogy mindkettő jóval korábbi, mint norbi gépei. Amit megint nem tudunk, hogy számít-e bármit.
  • Kandurex
    #63917
    Si senor.
  • TDC Geronimo
    #63916
    Géped jövő héten jön FFel együtt? :p
  • SlickAdam
    #63915
    +1 :D
  • Kandurex
    #63914
    Jó, hát biztos nem studió cuccokkal próbálta felvenni. Lehet tényleg hangos.
  • TDC Geronimo
    #63913
    Megnéztem, de videón nem nagyon jön ez át. Tudom mi a coil whine, mert régi PCmnél a táp csinálta és idegesített, de itt továbbra se látok (hallok) akkora problémát, amikor az ember vagy fülessel vagy 5.1en játszik.
  • TDC Geronimo
    #63912
    Amúgy elmondom mit írnak FFről. Story egy nagy katyvasz, gameplay nagyon jó, combatot a 90%a szereti
  • n000rbi
    #63911
    B*sszátok meg, hát mondom, hogy kurva hangos! 0:23-tól van, nem hamarabb.
  • Moby
    #63910
    Fel kellett csűrnöm rendesen nekem is, de tudom, hogy a coilwhine rohadtul halható. Meg a másik probléma norbi videójával, hogy nem tudtam levenni a szemem a GC-ről :D
  • TDC Geronimo
    #63909
    Én is. Ez semmi. Tök üres szobába 0 hangerő mellett lehet zavaró lenne, de játék közben szerintem biztos nem.
  • n000rbi
    #63908
    Nekem elhiheted, hogy 2 méterre is bőven hallani.
  • TDC Geronimo
    #63907
    loál. Ezerszer volt már :D

    Aki meg beszámolót akar az menjen GAFra. Van egy szép nagy topikja
  • Kandurex
    #63906
    Én semmi durvát nem hallottam tableten, pedig még egy telófülest is felhúztam. Na majd hétfőn vagy kedden meglátjuk.
  • SlickAdam
    #63905
    tehat öregszenek. hosszu törtenet.
    SZPOJLER! kösssz :D
  • SlickAdam
    #63904
    azt azert nem mondanam, hogy insane. pedig ilyen videokon altalaban atjön eleg jol a dolog. felturtam maxra a hangeröt.
  • Kandurex
    #63903
    2 óra után se akar még beszippantani vagy mi? Vagy az első két órába nincs harc, hangulat? Vagy mi van? Nem egy összerakott kritikát várunk, hanem élmény beszámolót!
  • n000rbi
    #63902
    Az a vicc, hogy ez a harmadik egyébként pont az a whisper quiet lenne, amit eddig nem hittem el, hogy létezik (a másik kettő hamar fullsebességre kapcsolt, ezt meg alig hallani - the lottery is real), csak ez a mocskos zúgása ne lenne :( Most kipróbáltam úgy, hogy csak ups akksijáról ment, ugyanúgy zúg. Mit lehet még tenni?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.26. 20:21:39
  • Moby
    #63901
    Az nem baj, MO-n közel 25 éve 230v jön névlegesen a falbul, de a 240 is oké :)
    Hát szomorú vagyok. Ami érdekes, hogy a pröhardveren is olvasok hangos gépeket, de azon EGYIKE SEM coilwhineol. Vagy legalábbis azt nem emlegetik. Nálad meg már régi ps4-el is voltak ilyen gondok, amit én a mostanra 9 gépből egyben sem tapasztaltam. És mivel a videódon jól hallom, így hallom(anom kéne).
  • TDC Geronimo
    #63900
    FF XV ellenfél spoiler azért rakom spoilerbe csak. itt már az idős banda van. Elég durva meg látványos combokat tolnak.