121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #63979
    Erre.
  • n000rbi
    #63978
    Hétfőn a supportnál kezdek, EU-s oldalon is van már nem egy ilyen bejegyzés. Vagy mire gondolsz?
  • n000rbi
    #63977
    Mi az istenről beszélsz? Van esélyed, hogy jót kapj? Van. Én csak arra értettem, hogy ha már van ilyen baj, akkor lesz elég visszajelzés, hogy foglalkozzanak is vele.
  • Moby
    #63976
    A feedbacket nyomjátok amúgy? Maguktól nem fognak rájönni, hogy gázosak a tekercsek. Ez nem egy funkcionális hiba.
  • Kandurex
    #63975
    Hogy, hogy reméled? Ne már! A többi ló is dögöljön meg? Most már nagyon kíváncsi vagyok majd az enyém hangjára!
  • n000rbi
    #63974
    Nagyon remélem, hogy igen és a Sony egy kicsit összekapja magát. Az enyém hétfőn vagy kedden megy vissza.
  • TDC Geronimo
    #63973
    Nem közösségi update. kamera fix, új mozgás daggerrel meg egy csomó minden
  • Kongy
    #63972
    Vicces lenne
  • Akra
    #63971
    Egyre többen csatlakoznak a táborhoz. 576-ba már tucatot vittek vissza. Lehet seria hiba lesz? :(
  • Maxyka
    #63970
    És ha sikerül meghackelniűk akkor küldje el a sonynetwork a valódi kártya adataidat, paypal belépődet. Priceless :D
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.11.27. 15:37:25
  • Kandurex
    #63969
    Közösségi update nem fontos.
  • Kongy
    #63968
    Főleg, hogy nem kell hozzá PS Plus, mert ilyen velem is történt már, csak akkor engem hackelt meg egy gyerek :D
  • TDC Geronimo
    #63967
    Amúgy WD2ben a seamless online most hogy már működik ZSENIÁLIS. Szerintem ubi játékoknál ez lesz a jövő. Tolom singlet és az egyik pillanatban írja hogy 200 méterre van hackelési lehetőség. Odamegyek ás ott egy ellenfél játékos. Most hackeltem meg egyet úgy hogy kocsiba voltam elrejtőzve végig az meg drónnal keresett :D
  • Maxyka
    #63966
    Továbbra sincs coop mód. Instant skip :D de talán 5év múlva megér majd 10eurot. Érdekes hogy most már 60euron (persze most akciós steamen de alap ára annyi) ... damn
    http://www.no-mans-sky.com/foundation-update/
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.11.27. 15:20:46
  • TDC Geronimo
    #63965
    The current patch that people who got the game early have is not the full Crown Update.

    hah és van aki már végigtolta FFet.
  • TDC Geronimo
    #63964
    kemény :)

    Most mentem először a vízen hajóval naplementekor. Eszméletlen gyönyörű a játék.
  • Maxyka
    #63963
    :D
  • Kandurex
    #63962
    A 7. részben egy beszélő macskával ütöttem egy répát az aluljáróban. Van még kérdés? :)
  • TDC Geronimo
    #63961
    Igen. Azt mondják, hogy nagyon jó az interakció a "brok" között és jó karakterek
  • Moby
    #63960
    Szerintem semmi baj nincs avval, ha egy androgün modellcsapat gigantikus bicskákkal monsztre-katicabogarakat csépel a mezőn.

    /Ha a belezés közben kakis lesz a ruciuk, akkor helyben mossák-vasalják? És ha hajfixáló-krízis van, arra is van elsősegély csomag? :)
  • darkSectorxxx #63959
    Hát ja nem kigyúrt börtöntöltelékek meg késelős utcakölykök akiknek a 2 oldalán meztelen nagycsöcsű kurvák lógnak, arra ott a Mafia 3 vagy a GTA 5. :D
  • Tikal #63958
    A watch dogs főhös kapta az ívet nagyon korábban, hogy milyen gáz, hipszter feka, pff, ... aztán kiderült mégis milyen fasza karakter. Ezekkel is ez a helyzet? Mert nálam meg ezek csapják ki a biztosítékot, pedig fehérek :)
  • darkSectorxxx #63957
    fasza!
  • TDC Geronimo
    #63956
    pro képek





  • n000rbi
    #63955
    Ez is gyönyörűen mutatja, hogy mi a kínom. TR-nél kopp ugyanez nálam is. Ez pl. nemrég került fel youtube-ra és egyre több ilyen van. Médincsájná
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.27. 10:55:24
  • ppista
    #63954
    Én a 8. résztöl(kivéve az online 11.-et) minden egyes FF-t a megjelenés napján vettem meg. A 12. rész után, ami (szerény véleményem szerint), egy technológiai csoda volt PS2.-ön, valami hihetetlen dolgot vártam a13.-tól, de valószinüleg a legnagyobb videojáték csalódásom lett. A mai napig nem tudom felfogni, hogy tudták azt igy megcsinálni.
    A 13/2-be csak belenéztem pár órára, de abba is hagytam, mert annyira gáz volt. Úgyhogy engem onnantól totál hidegen hagy minden Final Fantasy. Jövöre jön PS4-re a 12. rész remixe, amit mindenkinek ajánlok, és érdemes lesz rajta elgondolkodni, hogy a fészkes fenébe tudták ezt a relativ szutyok PS2-n ezt megalkotni.
  • TDC Geronimo
    #63953
    Csorog lefele FF XV -.-

    Mire kitolom WDt remélem megérkezik a decemberi patch is és nem fog rángatni.
  • Evoluti0N
    #63952
    Emberek ez a Ratchet and Clank valami überbrutálkirályság. Na, megyek is vissza játszani, csak ezt muszáj volt leírnom. :D
  • TomStorm
    #63951
    Én még 2ezres évek elején PC-n talán FF8 volt meg és PS2 pedig a sima FFX.
    Ha jól emlékszem..

    A Realm Reborn(FF XIV) startnál ott voltam,pár hónapig.

    Ezeket kedveltem úgyhogy nem lesz idegen a világ:)

    De ez az új rész nagyon jól néz ki.
    Ez a harc amiket látok videon brutál:o
  • n000rbi
    #63950
    Igen, a hangsúly a mértékén van. Basszák meg akkor, megy vissza mindkettő.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.27. 00:29:14
  • Kongy
    #63949
    Láttam videókon, ég és föld a Pro meg a sima PS4 közti különbség... Csak nem szeretnék Pro-t venni most..

    /Azt is mondhatnám, hogy szinte generációs különbség van a 2 között :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.11.27. 00:28:57
  • darkSectorxxx #63948
    Gyönyörű a hold a háttérben....
  • darkSectorxxx #63947
    De vetted az utalást gondolom, mindketten Úgymond kaptunk egy kést. :)
  • Moby
    #63946
    Leteszteltem ismét. Alszik mindenki. Olyan kuss van, hogy az óra az előtérben izzó acélt kalapál :) Nos, inf first light alatt ha közel hajolok, valami minimális coilwhine nyöszörgést hallok. De ehhez a pécét is le kellett kapcsoljam. Szal nálam is VAN coilwhine. De ezt nem tudom elképzelni, hogy bármikor emberi körülmények között hallhatóvá váljon.
  • TDC Geronimo
    #63945
    twitter sajna jpgbe konvertálja a 3 megánál nagyobb képeket :(

  • Kandurex
    #63944
    Terveim szerint a játék előtt újra megnézem. Rendelek pizzát, sört, csipszet és tolom egész éjjel
  • AntiHero
    #63943
    Mán mindegy :D
  • TDC Geronimo
    #63942
    Én már láttam. Várom a játékot is pedig egy FFel se játszottam igazán.
  • TDC Geronimo
    #63941
    Pron kurvaszép és atom 30.
  • Kandurex
    #63940
    Egyébként, ha hangos lesz (nyilván határig) vagy nekem jön a buziskodás a coil hanggal...bizony vissza megy a genyóba és addig rendelek míg jó lesz