121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #64139
    Azért nem.

    Invisible, Inc. Meta : 82% ( steam 20 EUR )

    Mark of the Ninja alkotóinak a játéka, ami ismét igencsak jó lett. Elég komplex cucc.
  • Bandicoot
    #64138
    Már tolom csak kijöttem vacsira,eddig nagyon baba.:)
    És már most az elején van pár "visszatérő" arc akinek már csak a nevéből levágós hogy nagyobb szerepe lesz (ők rendszerint az összes részben feltűnnek).
  • Bandicoot
    #64137
    Tudom csak a multiért fizetés továbbra is érthetetlen az olyan címeknél mint pl a BF1 amihez a Sony-nak nulla zéró köze van.:)
    One-on is a multiért fizetsz és amit mellé kapsz csak bónusz...Valahogy mégis sokkal jobb motyikat adnak mellé,a decemberi gold rendesen jó. Nem 500 forintos kacatok meg totálisan noname címek.
  • darkSectorxxx #64136
    Másképpen nem is lehet értelmezni ezt a kínálatot.
  • arty
    #64135
    a multiért fizetsz, a játék csak bónusz!

  • TDC Geronimo
    #64134
    Nekem nagyon tetszett a 2 óra, amit toltam. Combat nagyon bejön. Animációk iszonyat jók. Holnap már otthon leszek folytatom én is. Jó lassan fogok majd haladni
  • Bandicoot
    #64133
    No FFXV telepítődik, 3 nap szabi aktiválva ha már erre vártam egész évben főként.
    Majd tolok spoilermentes infet meg képeket.
  • Kandurex
    #64132
    Mehh. Én meg pont a COD miatt nem húztam be a TF 2-őt a BF-en, úgy gondoltam, hogy ez meg az FF elég lesz decemberre, azt majd januárba meglövöm a játékaimon. Jobb döntés lett volna a TF. Mindegy megnézem, már meg van.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.29. 18:31:38
  • Bandicoot
    #64131
    A goldhoz képest vicc....
  • Kandurex
    #64130
    Én adok neki egy esélyt, sőt, nálam system seller. Persze ha egyszer lesz gépem. Hehe.
  • Seth
    #64129
    Ezek? Stories The Path Of Destinies, meg az Invisible Inc.
    Hát jah, nem túl erős ez a hónap sem
  • Bandicoot
    #64128
    Na ha igazak a decemberi ps plus szivárgások akko a szokásos pofánköpés....Decemberre micsoda hála az előfizetőknek...
  • Totya42
    #64127
    Jó videó :) Hasonlóan érzek én is. Pedig a 6,7,8,9,10,10-2,12, és a 13. részt végigvittem. De ez a 15. rész olyan szinten nem mozgat meg a látottak alapján, hogy csak na. Pedig amikor még ps3-on demozták versus néven akkor még nagyon csorgattam rá a nyálam. Majd egyszer akcióban beszerzem talán.
  • Moby
    #64126
  • Moby
    #64125
    Látom ahogy CO'B módjára üvöltök: "What's the fucking PURPOSE?"


    /deazé megveszem szerintem
  • Tatyla
    #64124
    Én csak VII, VIII, IX, de imádtam mindet
  • SlickAdam
    #64123
    latom a frame pacing dolgot nem tudtak kiirtani a balfaszok. vegülis csak 37 évig keszült a jatek...
  • Bandicoot
    #64122
    Most indulok melóból az FF pakkomért majd nyilatkozom. Én az összes részt kitoltam csak az online nem érdekelt.
    De ahogy olvasgatok nem lesz gond. A játék 2/3-a nyitott skyrim vagy witcher 3 szintű szabadsággal és világgal kb. Aki akarja az tolhatja ezrével a mellékágakat is. Az utolsó 1/3-a meg rámegy keményen a sztorira és lineáris lesz.
    Karakterekre és párbeszédekre is rámentek. Faja állítólag, de majd este...:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.29. 16:57:24
  • orichalcos
    #64121
    2. chaptert kezdtem és 8,5 órám van a játékban. :D 14 chapter van. :D Szóval nem ma végzek vele.
  • TDC Geronimo
    #64120
  • SlickAdam
    #64119
    persze, hogy kurvajó. hisz megirtak elöre.
  • TDC Geronimo
    #64118
    Nekem sincs FF múltam. 2 órát toltam csak és alig haladtam :)

    Karakterek jók lesznek, már most is rengeteget beszélnek utazás közben.
  • Evoluti0N
    #64117
    A többi része? Karakterek, sztori, open world, küldik? Nagyon viszket a tenyerem, h megvegyem, pedig a Final Fantasy múltam szó szerint a nullával egyenlő.
  • darkSectorxxx #64116
    +1
  • mucsácsó
    #64115
    Fos az egész. Abszolút felejthető, talán az IW-multi menthet valamit rajta, de ehh... hol van már AZ az Infinity Ward? jaigen, a Respawn-nál. :D

    Pedig bíztam benne, hogy "Jon Snow" fasza karaktert alakít majd - mint AW-ben Kevin Spacey, de egy lófasz nevesincs senki konkrétan így.
    Még a hangját se nagyon ismerni fel valahogy, pedig én ki szoktam hallani ezeket... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.11.29. 15:43:35
  • Totya42
    #64114
    Na lepörgött az IW kampánya. A második fele már nem volt annyira unalmas, de így is összességében rendkívül átlagos és felejthető lett.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A karakterek elképesztően felejthetőek, sablonosak, semmit mondók voltak. Sokat elárul róluk, hogy az egyetlen valamennyire is karakteres szereplő az Ethan, a robot. A Kit Harington által alakított főgonosz a legsemmilyenebb. Az alakítása is gyenge volt, bár annyira semmilyenre írták a karaktert, hogy valószínűleg más sem tudott volna többet kihozni. Az az abszolút semmit mondó, nulla kinyírása meg szavakba önthetetlenül gyenge volt.
    A mellékküldetések abszolút csak töltelékek. Semmit nem adnak hozzá az amúgy is nulla töltelék sztorihoz és semmilyen befolyással nincsenek semmire sem. Nélkülük viszont elképesztően rövid a kampány, de még így is soknak fog tűnni, mert annyira átlagos.
    A zombi része sem tetszett. Szerintem a Treyarc-os zombi sokkal jobb, de még a Sledgehammer exo zombija is sokkal jobb volt. Ráadásul vagy bugos a matchmakeingje vagy nem játssza a világon senki sem, mert egyszerűen képtelen randomokat találni. Bugos is sajna, 27-es kör felett lehet imádkozni mikor dob ki és persze xpt sem ad olyankor. Nagyon gyenge lett szerintem.
    A multi részéről meg mindent elmond, hogy leaderboard, combat record, emblem editor még nincs, de már lehet venni supply dropokat igazi pénzért. De a legnagyobb baja az a netkód. Eszméletlen inkonzistens. Legtöbbször olyan jelkésés van, hogy esélyed nincs nyerni. De az sem túl élvezetes mikor az ellenfélnek csinálja ugyanezt és neked elég mellé lőni egy fél golyót akkor is beadja a killt. Ráadásul az IW-től kapni ilyen szar netkódot az felér egy hideg zuhannyal. Az egyetlen dolog, amit eddig jól tudtak az a netkód. Bármilyen ipari hulladék is volt a Ghosts, de a netkódjával nem volt gond.
    Az a durva, hogy én aztán tényleg CoD fan vagyok, de az Infinite Warfare olyan csalódás, hogy megér egy: 'soha többé CoD/10-et'.
    Sokkoló volt látni a creditsnél, hogy mennyi stúdió dolgozott ezen, úgy 5-nél feladtam a számolást. 3 év fejlesztési idő több, mint fél tucat fejlesztő csapattal és ennyit tudtak összehozni. Egy unalmas kampányt, egy még unalmasabb zombit és egy nem működő multiplayert. És igazából az MWR sem menti meg, mert azzal anno annyira sokat játszottunk, hogy szebb grafika ide vagy oda, de már nem köt le tök ugyanaz.
  • TDC Geronimo
    #64113
    FF XVbe kurvajó a combat. Most hogy már értettem a tutorial részt így még jobb :D
  • Totti5
    #64112
    Más téma, de érdekesség szintén, a Poligon lejárató kampánya az AC Remaster kollekció ellen. Ugye volt egy videó ami mutatott fura karaktert és irányítás anomáliát.

    Úgy mutatták be a hibákat mint a remaster járuléka, vagyis rontottak rajta, melyek mint kiderült alapverzióban is anno benne voltak ugyan úgy. Az az 1 fura fejű karakter ( aki ez eredetiben is benne van, de tény hogy a bevilágítás, szín változás ennél ront rajta ) pedig minden kátszín esetén random generált és olyan karakterrel vetették össze ami nem is volt egy és ugyan az az NPC.

    Vagyis egyetlen hiba van, hogy nem lettek kijavítva, de hát copy paste portról van szó lényegében.

    Ami még viccesebb hogy jó pár magyar "gémer" oldal ezt úgy átvette és hirdette az igét mint annak a rendje.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.29. 14:45:53
  • orichalcos
    #64111
    Érdekesség: Sony Deletes Forum Posts About PlayStation 4 Pro 4K Issues on Bravia TV
  • Tikal #64110
    Mégis miről beszéltek? Nem játszottam a játékkal, de most már kiváncsivá tettetek. Ha valaki megkímélne a gameplay nézéstől, azt megköszönném, szóval tömören miről is szólt a történet :)
  • Evoluti0N
    #64109
  • arty
    #64108
    szerintem mehetne random katona lsdtripjében az egész

    egyszer lila robotokat kéne szétbaszni, aztán ciánréten tehenekre tejfelesdobozokat dobálni. és közben menne egy bullshitgenerátorból a "filozófia" .... tökéletes szellemi utóda lehetne ennek a szemétnek, amit a bo3 "elkezdett"
  • Tatyla
    #64107
    Én a vége felé már öklendeztem, filozófálás ebbe minek codosok nagy része nem IQ fighter
  • mucsácsó
    #64106
    Hát, pedig eléggé bejött a Treyarchnak ez a széria, főleg a BO3-mal - szóval... :S :D szerintem jó eséllyel lesz 4, bár az már tényleg nem tudom, hogy miről szólna...
    Mindig nézem, hogy mennyien tolják az IW-t, és valahogy még mindig többen maradnak a BO3-nál - ez eddig mindig rotálódott, de vhogy most maradtak a BO3-nál a népök (egyelőre) :D
  • arty
    #64105
  • arty
    #64104
    És a végső agyfasz pálya... istenem, remélem a BO-ból nem lesz már 4.
  • Tatyla
    #64103
    Ha esetleg valaki a Tescoban jár lesse meg már mennyi ott a Final Fantasy XV
  • Tatyla
    #64102
    Én végig szenvedtem de minek?
  • Amiga
    #64101
    Nincs rossz kampánya a BO3-nak, csak az első két-három küldetést kell túlélni. Akkor én is majdnem feladtam. Aztán a végére egy olyan filozofálós-merengős valami lett, hogy csak lestem. Kimondottan különleges lett az utolsó néhány küldetés, életem egyik legkiemelkedőbb játékélményét adta, amit kár lett volna kihagyni.

    Az új CoD sem rossz, de nekem pont az űrharcoknál van gondom, mert ezek az ELITE: Dangerous után nem érdekelnek, amúgy jó játék ez is.

    Multiban rengeteget javítottak már a TTK-n, tegnap csináltam is egy 12:0-t, ki van már mentve a videó róla, gondolom anyáztak rendesen. :-DD
  • mucsácsó
    #64100
    Egyetértek, BO3 volt az első COD, amit egyszerűen nem tudtam végigjátszani se... annyira egy érdektelen egy köpedék szar volt :) még a CoD3 is jobb volt anno. :D