121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #64179
    Yakuza 6 demo....(JAPÁN)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.30. 08:00:27
  • darkSectorxxx #64178
    Community nem jó erre?
    Facebook....hát. :D
  • Tatyla
    #64177
    Facebookon kreáltam egy csoportot Final Fantasy XV Hungary néven
  • darkSectorxxx #64176
    Nagyon durvás.
  • Kandurex
    #64175
    Game,Világ,Szerviz sehol készlet
  • TDC Geronimo
    #64174
    dat animok

  • TDC Geronimo
    #64173
    Most olvastam, hogy van olyan secret dungeon, ami 5 órás :O
  • Bandicoot
    #64172
    Egy nagy dögöt én is + éjjel legyalultak igen komoly kis démonok még jó hogy elötte mentettem.
    Meg egyszer elrepült valami a fejem fölött amivel egyelőre nemigen óhajtok találkozni.....:)
    És még mindig chapter 1....:)
  • TDC Geronimo
    #64171
    Legelső outposttól északra már találtam egy 38as lényt. Inkább hagytam :D
  • Bandicoot
    #64170
    Zsír,bár annyira tetszik a hang,ahogy fúj a szél,a távolban lévő állatok,stb, mászkálás közben nekem nem kell csak kocsiban.:)
    Most folytatom de én még mindig az első helyen vagyok leragadva és vadászgatok felfedezek. Rohadtul nem sietek élmény felfedezni mindent.:)
  • TDC Geronimo
    #64169
    Lehet venni ingame mp3 lejátszót és lehet hallgatni a zenéket kocsin kívül is majd :)
  • Bandicoot
    #64168
    Az tuti hogy az alapzene mellett (abszolút nem rossz,nem is értem a trailerbe minek raktak eminemet) a Final Fantasy I, VII, XIII zenéje benne van, a kocsiban hallgatható,és szerintem bőven lehet még unlockolni,venni többet is a játékban.:)
  • Bandicoot
    #64167
    Szerintem gőze sincs miről beszélsz.:)
    Ha lesz benne szólok. Bízva remélem hogy ahogy haladok előre úgy fejlődnek a karakterek "jellemei". Kapásból ahogy indul a játék (első kb 1 perc) már felnőttebbnek tűntünk, király lenne ha boncolva lenne ahogy "megkomolyodunk", + ott a hercegnő,stb...
    Zeneileg eddig jó. Az eleje a FF főcímnél meg érdekes volt,pislogtam is, sokaknak ismerős zene lesz (nem FF játékokból)...
  • SlickAdam
    #64166
    tessek. itt a csodalatos zene. de a rednekkeknek Royce FájvNájn és Eminem vereti...

    igy tenyleg megveszem. majd 15 ojroert.
  • Bandicoot
    #64165
    Főleg ezt a lentebbi régi versus trailert nézve rengeteg dolog maradt.
  • Totti5
    #64164
  • SlickAdam
    #64163
    majd ird meg van-e benne "suteki da ne"...!
  • Moby
    #64162
    Mármint hol fogytak ki? Meg milyen készletek? :D
  • Seth
    #64161
    Szerintem nagyon sok minden megmaradt a Versus-ból, karakterek, sztori, biztos hogy nagy vonalakban megegyezik
  • TDC Geronimo
    #64160
    jajjmár mi köze van ennek a játékhoz. Meg fogod venni csak idő kérdése :P
  • orichalcos
    #64159
    Benne van igen. A zenéken szinte semmit nem változtattak az első trailerek óta szerencsére. Csak jobbak lettek.
  • SlickAdam
    #64158
    emlékszem mikor még Suteki Da Ne-ra sirtam lánykoromban...
    Eminem es Final Fantasy. el se inditom. es mostmar meg kevesbe erdekel a jatek, mint eddig. már minuszba ment...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.29. 22:43:06
  • TDC Geronimo
    #64157
    Digitális kifogyhatatlan
  • Kandurex
    #64156
    Abszolút kifogytak az FF XV készletek, még jó, hogy tegnap lecsaptam a KSZ-be egyre.
  • Totya42
    #64155
    Remélem a játékban megmaradt ez az FF zene, amivel promozták még anno 2008-ban. Na ez EPIC zene és FF-hez való maximálisan.



    Most elkezdtem nézegetni az akkori trailereket és az a játék tetszett és még mindig tetszik. Ez a mostani meg már valahogy nem mozgat.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.11.29. 22:26:07
  • Bandicoot
    #64154
    Ja igen,és eddig nem volt óriáskatica meg felhergelt támadó répa sem rohamsisakos légyölőgalóca az ellenfelek között, úgy fest ezt most "kinőtték" és ebben is kcisit érettebb lett a stuff. Ilyen csontos nagyfogú izék,rinocérosszerűségek,óriásskorpiók voltak. De ha találkozok valami vidámmal jelzem.:)
  • Bandicoot
    #64153
    No. Másfél óra után eddig azt mondom ez nagybetűs Final Fantasy bizonyos elemeiben bizonyos elemeiben pedig egy modernizáltabb stuff ami jót tett neki. Szokásos japó húzások mellékes dolgok megvannak (például főzőcske), tetszetős. Azt hogy ratyi lenne bármely karakter azt el lehet felejteni abszolút nem (najó talán a fotós szöszigyerek, bár az is inkább infantilis), sem a szövegük sem a viselkedésük hangjuk de még kinézetük sem hajaz erre. A párbeszédek is jók,miközben mászkálunk egyfolytában szurkálódnak a társak, a fotós random fotókat lő, tippeket adnak nekünk, pofáznak random sztorikat, lereagálják a környezetet (de még az elkészített fotókat is ami amúgy jópofa fícsör a fotós random képeket csinál amit esti pihinél végig lehet nézni,szelektálni, vannak jó képek néha).
    Igazából ebben a másfél órában javarészt bóklásztam harcoltam kutakodtam,ahogy nézem nem lesz gond a mérettel már most van vagy 4 mellékküldetésem + vadászatok és akkor még tovább sem indultam az első helyszínről. Nagyon faja az egész eddig tetszik remélem így is marad. Rengeteg dolgot amit a XIII-ban és mellékszálaiban hiányoltunk FF fanok, meghallgatásra találtak és most itt van. Nem egy full lineáris cséphadarás az egész, élmény a felfedezés a térkép pedig hatalmasnak tűnik.:)

    A teknó oldalába bele lehet kötni a dolognak az animációk nagyon korrektek ahogy a fény játékok is viszont a terep főként látótáv tekintetében (én a 30fps - jobb graf módban tolom) azért hagy kívánnivalót maga után néha. Az ellenfelek ugyanakkor akárcsak a saját karaktereink nagyon korrektül kidolgozottak.
    Hosszú lesz ez a pár szabadnap...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.29. 22:11:07
  • TDC Geronimo
    #64152
    Voltak epic részek videóba, zene tényleg nem ide való
  • Totya42
    #64151
    Bírom Eminemet, de annyira nem illik az FFhez, hogy nagyon.
  • Moby
    #64150
    Az hagyján, de ma a madálsziszóla is rácsavarodtam kicsit. LOL
  • Kandurex
    #64149
    Szóval csak megrontottunk az androgün buzibárral?

    Egyébként fasza lesz az. Csak egy kicsit akarni kell, mint a DaS -t....hát ez annyira lehet nem jó példa...na mindegy.
  • TDC Geronimo
    #64148
    Nem a játék a hibás, hanem az emberek. Mint mondtam csapattal kell BFet játszani, egyedül érvágás
  • Moby
    #64147
    Ó lemezen nagyon bátor vagyooook! :D Pécén basz szét az ideg, hogy ott rohad a sok retek a fiókomon hótfeleslegesen
  • Totya42
    #64146
    És még befigyel egy FFXV is igaz? :D
  • Moby
    #64145
    Ami abba történik az nem géming, az gigalol. Ha úgy adnának ki játékot, hogy az npc-k ennyire picsahülyék lennének, mint az ezt játszó emberek, akik csapatként kéne működniük, az még a ubisoftnál se jelenhetne meg :D eltörölné a népharag. Az a fullarcade battlefront is nagyságrendekkel élménydúsabb. Van benne némi linearitás, ami kénytelen-kelletlen valamiféle együttműködésre kényszeríti (vagy legalább egyirányba tereli) az azt játszó akármennyi individuumot.
  • TDC Geronimo
    #64144
    Dehogy szar. L2p issue vanik :p
  • Moby
    #64143
    Úristen mekkora egy pudvaszar ez a BF1 Mi a jó isten tetszett nekem a bétában, mánemtudom. Az idén annyi fasságot vásároltam össze, hogy az már fáj. A pénztárcámnak is. Inkább végig sem gondolom :(
    Na. Inkább vissza a TF2-re.
  • Tatyla
    #64142
    Csak nem bírtam ki első digitális játékom amit egyedül vettem day one teli áron

  • arty
    #64141
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezt nem lehet elmondani.

    olvass el pár leírást, hogy az adott írást készítő SZERINT mi történt :D
    a harmadik 5 oldalas fejtegetésnél majd a fejedet fogod ... -> WTF?!?!
    ... sokféleképpen magyarázható agyfasz az egész játék, ráadásul a végére az őrületet vizuális formában is kapod: a romok közt a levegőbe vezető vérfolyóban alámerítkezel, lelősz pár hemoglobint és ... villódzó képek, skizofrénia és reboot és credits.

    biztos az én hibám, hogy nem figyeltem jobban az n+1. codlövölde közben, s hogy most utánaolvasva SEM tudom összerakni a sztorit... szerintem egyszerüen szar/nem codba való volt az egész prezentácio.

    mondjuk én ugye a bio: inf végét se értettem (igazán) ;)) de az ellenben tetszett.

    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.29. 20:22:39
  • Bandicoot
    #64140
    5 ajrókért megy a neten vagy még olcsóbban, Steamen is most épp nem akciós és fel van tolva az ára, 20 euróért ez kb olyan szinten nevetséges mint a No Mans Sky 60 euróért...:)