121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #64219
    Képtelen vagyok megérteni ezt a nagy FFXV rajongást. Tényleg mindenki ennyire szereti az animét? A hideg kiráz, ha ránézek egy ilyen FF-karakterre, iszonyatos. Valaki magyarázza már el nekem, hogy miben van ennek a sorozatnak az esszenciája, mert amit eddig tapasztaltam belőle, az minden szinten taszít. Láttam, hogy most már nem a körökre osztott szutyok harcrendszer van, ami óriási pozitívum, de ettől függetlenül is wtf ez a nagy rajongás.
  • Kandurex
    #64218
    Hány nehézségi fokozat van?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.30. 15:20:16
  • hvitya
    #64217
    Idáig nagyon tetszik az FF XV maximalisan azt nyújtja amit vártam tőle. Viszont szerintetek is túl könnyű a játék? Normál szinten játszom most kezdtem a chapter 2-t és 6 óra 45 perc a jelenlegi jatekidőm, de még egyszer nem haltam meg. Akik előrébb járnak ugye lesz benne kihívás is?
  • Bandicoot
    #64216
    Minden FF rész "nulláról" épít tehát különálló sztori max nevek helyszínek amik visszaköszönnek vagy írásos "történelem".

    A játék lényegében a Kingslaive-el kb egy időben játszódik, így a filmet célszerű megnézni hogy ne bámulj bamba arccal egy két eseménynél.:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.30. 14:06:12
  • Tikal #64215
    Magic Mike
  • Maxyka
    #64214
    Köszönöm szépen
  • orichalcos
    #64213
    Csak vízesek a ruhák, mert szakad az eső annál a résznél ahol most vagyok.

    Maxka:

    Külön sztori az FF15, nem kell előismeret hozzá. (Kingsglaive filmet kell megnézni, meg Brohterhood animét csak, hogy minden érthető legyen)
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2016.11.30. 13:13:14
  • Maxyka
    #64212
    Jó jó, de a játék is nulláról épít? vagy ez is amolyan réteg játék csak final fantasy fanoknak? Mert én életembe ha 2percet ültem egy final fantasy játék mellett még valamikor 15 ével ezelőtt, és fingom sincs róla miről szól és ki kicsoda. Na és ekkor ajánlották a filmet.
  • Moby
    #64211
    Én megnéztem totál outsiderként, az alapján bottal nem piszkálnám meg, de az itt látott képek és videók alapján játék érdekel. Talán még a világát is meg tudnám szeretni, de nem az a film alapján, az tutter.
  • Maxyka
    #64210
    Betáraztam a kingsglavie filmet azután meglátom megakarom-e venni a játékot is
  • Kandurex
    #64209
  • Moby
    #64208
    Az androgün modellcsapat. Ott ülnek a GLS-es transzporterben, és utaznak hozzád. Remélem főztél nekik valami finomat, biztos éhesek lesznek!
  • Bandicoot
    #64207
    Jól leragadtam 1 órára flipperszerűség elött. De az 1 milláért vót jutalom.:)
  • TDC Geronimo
    #64206
    Engedd már el. Nagyon jók a karakterek majd meglátod
  • TDC Geronimo
    #64205
    Nem, tolom mindkettőt + ma lesz siege és BF multi is este
  • Kandurex
    #64204
    Ez mi ez amit a szememmel látok!?

    E mi!? Ez a csillogós - feszülős bőrszerkó kompánia?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.30. 12:42:14
  • Kandurex
    #64203
    Komolyan,... posztol valamit az ember azt 1. tizedmásodperc alatt már el is olvassátok :)

    Mondjuk annyira nem zavar, ha meg akarnak ölni, megtalálnak
  • orichalcos
    #64202
    Jelenleg ezek vannak meg nekem. (Rosszul mondtam korábban, nem a 9, hanem a 11 zenéi vannak meg. 9 még hiányzik)




  • Tatyla
    #64201
    Atyaég ha no man skyba beletettem többszáz órát akkor itt mi lesz én meg aztán imádok pepecselni :D
  • Amiga
    #64200
    Igaz mondjuk, nekem is tudják páran a nevem itt, pl. Dark is. :-)

    A többieknek üzenem, hogy most kénytelen leszek megvenni a FF-et és ezért őket teszem felelőssé.
  • Bandicoot
    #64199
    Vágom,én is megvettem,és a 7/8 zenéit hallgatom autóka közben.:)

    /Egyébként az autókától féltem gagyi lesz,de okosan megoldották.
  • Totti5
    #64198
    az mennyire komoly!
  • orichalcos
    #64197
    Az összes FF játék zenéje benne van, meg lehet őket venni a játékban az árusoktól. Most az FF8-9 megy nálam a kocsikázás alatt. Régi emlékek... :)
  • Moby
    #64196
    Nincs avval gond. Nekem is tudja a nevemcímemtelszámom a topik nagyrésze, mert vagy csomagot küldtem, vagy találkoztunk már, vagy beszéltünk már. nooorbinak a múltkor bedobta a facebook lapját úgy, hogy korábban csak itt beszéltünk, meg kaptam tőle postán pakkot, meg küldtem neki :D


    /a minap meg Tatyláét. Az internet világában nincs már anonimitás :)
  • Amiga
    #64195
    Dark is bedobta már a nevét. Nem mindenki ismeri a paint-et, na. :-)
  • Moby
    #64194
    Majdnem :) De miután a múltkor véletlenül kiposztolta a vezetéknevét is, már tökmindegy, hogy kipöttyözi-e :D
  • Amiga
    #64193
    :-DDD

    Ne is mondd, reggelente kimegyek munka előtt irtani az indiánokat.
  • Moby
    #64192
    Bámulatos micsoda változások jönnek majd nálatok is a vasút megjelenésével! :DD
  • Bandicoot
    #64191
    Délelötti kis SG rejtvény.
  • Amiga
    #64190
    Pont erre gondoltam. :-D Egyértelmű. Nem is értem, miért pontozta ki. :-D
  • Bandicoot
    #64189
    A megfejtés: Kandurex Zoltán?
  • Bandicoot
    #64188


    Remélem lesznek szikritek meg olyan cuccok megint amik kacatnak tűnek aztán kiderül valami okosság velük.
    A felfedezés rendesen fontos, első területen találtam egy alagutat benne korrekt kis cumókkal, vidám ellenfelekkel. És baromi változatos a terep is.
  • Kandurex
    #64187
    "Tisztelt ......ZOLTÁN!

    Tájékoztatjuk, hogy 2016.11.30. napján az alábbi
    GLS küldeményt indítjuk el az Ön számára"

    hadd jöjjön!
  • Amiga
    #64186
    Huhh, én a múltban élek, soha nem hallottam ilyesmiről. Foxpost automata? :-o
  • Moby
    #64185
    Galaxisból rendeltem 1 hete játékokat. Minden nap a foxpost automata mellett megyek el, ottvan tőlem pár méterre. Megrendeltem d.e. 10-kor a játékokat, délután mire mentem haza, ottvolt az automatában a csomag a város másik oldalán :) Szerintem valami teleportcuccal nyomják :)


    /és évek óta ott szopok a parkolással, mer olyan buzeráns helyen vannak, hogy nemigaz...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.30. 10:46:04
  • Kandurex
    #64184
    Akkor pont rendelek innen még egyet! Köszi!!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.30. 10:38:05
  • Moby
    #64183
    Azé ha nagyon akarnál, tudnál még venni :) És még vagy egy tucat boltot tudnék linkelni, ahol pont nem fogyott el :)
  • Amiga
    #64182
    :-DDDDD

    Nekem szerencsém volt, az Infinite Warfare-be minden nap sírva logoltam be, de megcsinálták rendesen és most már brutálisan jó a multi, el se hiszem mennyit változott.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.11.30. 08:57:57
  • Moby
    #64181
    WD2 parkolópálya?
  • darkSectorxxx #64180