121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #64703
    jhah, villantottak egy trailert valami fos eventről. :D
  • Totya42
    #64702
    Valami csak lesz most különben minek mentek volna ki a rendezvényre. bungie twitter Valamit villantaniuk kell már, mert jelenleg haldoklik a játék.
  • n000rbi
    #64701
    Semmit, azon kívül, hogy az én 3 gépem mind későbbiek voltak, lehet valaki másnaposan tolta őket a szalagra.
  • TDC Geronimo
    #64700
    4k trailerből képek







  • Moby
    #64699
    Azé amennyi szarszemetet benyaltam én az idén, az példanélküli :( De má egyre kevesebbet foglalkozok vele. Végülis én csináltam ezt is.
  • TDC Geronimo
    #64698
    Egyszerűen zseniális, nem tudok mit mondani.
  • Kandurex
    #64697
    Nah, a Lasszófasz bejött, sajnos a Gow-ból nem jött matéria :(
  • mucsácsó
    #64696
    még semmi hír róla, továbbra is húzzák a pénzt az első részből.. :D szerintem majd E3 kb.
  • Totya42
    #64695
    Volt már Destiny 2? Vagy lesz egyáltalán? Lehet tudni valamit róla?
  • TDC Geronimo
    #64694
    Most akartam linkelni. na nézem...megint :D
  • mucsácsó
    #64693


    elmentem recskázi, pill :)

    Jútúb 4K offisöl tréler.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.12.03. 20:51:42
  • TDC Geronimo
    #64692
  • TDC Geronimo
    #64691
    nincsenek exek!!4
  • mucsácsó
    #64690
    húhhhú, ezzel ha rámarkolna... :D:D

    meg jön a God of War is, azt se felejtsük el!!!!44!!!NÉGY!!! na meg a Detroid, meg ilyenek. pécémászterrész bekaphatja :P
  • TDC Geronimo
    #64689
    The Westworld writer who recently joined ND is working on this project as well.
  • TDC Geronimo
    #64688
    Jó férfias keze lett. Biztos látott pár firefly arcot

  • darkSectorxxx #64687
    Elég szar egy mondatban látni a Resi 7-et a Silent Hill-el....azért nem egy kategória még mindig. :D
    Szerintem te a PT demo-t akartad említeni.
  • TDC Geronimo
    #64686
    esélyes hogy egy évben fog jönni kojima játéka is meg a last of us 2. Lehet egyesek szerint megrohadt a géming, de szerintem manapság a legjobb dolog gamernek lenni. Annyi, de annyi jó játék van a pár fostaliga mellett
  • Gabe18
    #64685
    Tök jó.
    Múlt héten vettem egy PS4-et csak a Bloodborne-ért, meg esetleg a Last Guardian-ra még ránézek.
    Most ott tartok hogy azért lehet rá kéne nézni a Killzone-ra, meg a Last of Us-ra régebbről, a store-ból kéne az Aliennation, az újak közül meg itt ez a Nioh, a Horizon, és ott van még a Kojima játéka, meg a Resi 7 (aminek tiszta Silent Hill hangulata van...)...
    Lehet jól bevásároltam magamnak...
  • TDC Geronimo
    #64684
    In the meantime, if you’re at PlayStation Experience today or watching the livestream from home, don’t miss our panel at 2:00pm PT where I’ll be joined by Ashley Johnson and Troy Baker to talk about the reveal. Keep an eye on Naughty Dog’s channels to see more of what we’re up to this weekend.

    nézem!
  • Moby
    #64683
    gyakorlatilag kész is a játék. Nem tudom mi a fasznak kell ide egyáltalán a nóti?
  • TDC Geronimo
    #64682
    Mondjuk engine megvan, voice actorok megvannak, az egész brigád megvan. Lehet 2018 végére már kijön...
  • Moby
    #64681
    Na ennek kurvára semmi értelme :D Ilyen alibifolytatást ennyi idő alatt pont kilencet tudtak volna gyártani. Akkora maflásra számítok, mint a ház :)
  • Moby
    #64680
    >igen, ez 2019 :(

    Nemérdekel. Én ittleszek, és vári fogom. Majd 2 évig volt a megannyi ps3-om témája az első rész hivatalos dynamic theme-e (ami amúgy kurvára hasonlított ezekhez a képsorokhoz - ágy, ablak, asztal az ablak alatt, növény benőtte az ablakot, stb), mire megjelent! Ott nézegettem minden nap. Ott is megvártam, itt is megfogom. Leszarom mennyit kell.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.03. 20:39:04
  • TDC Geronimo
    #64679
    Itt már tuti elliet irányítjuk majd és félek joelt utoléri majd a sorsa :(
  • mucsácsó
    #64678
    úristenmáááááááááááááááááááááár :( ez jobban fáj, mintha nem jelentették volna be :D
  • TDC Geronimo
    #64677
    I can’t tell you how satisfying it is to finally be able to say that Ellie and Joel are back for another intense, harrowing, and emotional adventure. Like many of you, we have a deep love for the world of The Last of Us and its characters, and while a sequel may have seemed like a foregone conclusion, that wasn’t the case. We knew that it needed to be a story worth telling and, perhaps more importantly, a story worthy of Joel and Ellie. After spending years on different ideas (and almost giving up), we finally uncovered a story that felt special—a story that evolved into an epic journey.

    It’s still early days for the project—the game’s release is a ways off—but we couldn’t wait any longer to give you a glimpse of what’s to come

    igen, ez 2019 :(
  • TDC Geronimo
    #64676
    Hivatalos Last of us blogpost Neiltől!
  • TDC Geronimo
    #64675
    nembaj mire kijön lesz egy büntetős 4k TVm :D
  • mucsácsó
    #64674
    olvasni is szar volt, de valós...sajnos.... :( addigra már úgyis lesz PS4 Pro2
  • Tatyla
    #64673
    Norbitól kérdem hogy mit tud meg a széria számból ha az enyém S-01 5896303K?

    más:
    ez a FFXV olyan szinten játszatja magát hogy nálam az év játéka,olyan 18 órám van benne eddig chapter 3 és lvel 25 körül vagyok de szerintem ebben 200 órám biztos lesz a végére
  • darkSectorxxx #64672
    Én a zenéről...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.03. 20:28:16
  • TDC Geronimo
    #64671
    early stage és ND játékról beszélünk. 2019 május
  • TDC Geronimo
    #64670
    Én már a zöld növényeknél tudtam, hogy mi lesz!! :D
  • mucsácsó
    #64669
    Na, az nekem mondjuk pont fura, de még mindig 1000x jobb, mintha valami szaros alcímet kapott volna. Jóez. CSAK JÖJJÖN MÁR!!!!!

    De amúgy szerintem is 2018 vége lesz ez... :( ha nem csúsztatják ezt is orrba-szájba, mint szegény UC4-et is.. :\
  • darkSectorxxx #64668
    Ez nekünk annyit tesz, hogy full-os folytatásról beszélhetünk.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.03. 20:24:30
  • TDC Geronimo
    #64667
    Szerintem az elnevezés is tökéletes. nem sima kettes, hanem part II.
  • TDC Geronimo
    #64666
    vigyázat fap material

  • mucsácsó
    #64665
    Meg fogják, ne aggódj. :) UC4-el is feltöröltek mindent a padlóról :D
  • TDC Geronimo
    #64664
    Najó mindjárt berakom remastered lemezt letolom pron is