121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #64904
    Na, csak ott vagyunk ahol kell.
  • Kandurex
    #64903
    Már ne haragudj, de mihez térjen vissza? Az őrület race-be? Kösz, inkább nem. Maradjon csak a játékoknál.

    Szerk: félre ne érts! Tök jó néha évődni a felbontással, frémekkel, vagy piszkálódni,...de az otromba hozzáállás amivé fejlődött a leáldozott munkatársainál, az gusztustalan.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.05. 07:23:55
  • TDC Geronimo
    #64902
    Most hogy kicsit lenyugodtam last of us bejelentés után megnéztem rendes minőségben UC trailert is. Hát odavág az is rendesen. Remélem még nyár előtt megjelenik.
  • TDC Geronimo
    #64901
    Elég durván felturbózták grafikailag ezt a GT-t. Azok a hangok viszont...

  • TomStorm
    #64900
    Megvetted a sok kamut.Én kivárom a jót:)
  • Moby
    #64899
    Hát az nekem is kimarad idén. Annyira túlfutottam minden létező géming keretet, hogy ez már áttolódik '17-re. Írtam minden létező jézuskának, télapónak, még a nyúlnak is. Annyit válaszoltak: pofádlapos. És ténylegaz.
  • TomStorm
    #64898
    Na TLG speckó kiadás berendelve.
    Keddre állítólag itt lesz.

    Pénteken meg ha minden jól megy megkapja Pro a neki szánt Full HD,DLP projectort:)
  • n000rbi
    #64897
    >remelem nem lesz teleszpojlerelve a topik!

    Na azt én is, mert csak karácsonyra tervezem a végigjátszást.
  • SlickAdam
    #64896
    madárcicó miatt vennek most en is szivesen egy gepet, legalabb par hetre. de rohadt karacsony... meg megint tul sok penzt adtam ki kölnire.:( mehh.
    remelem nem lesz teleszpojlerelve a topik!
  • Moby
    #64895
    A szerelemről: nem akarok lemaradni a sony-s 1st partyk játékairól. Oda tényleg érzelmek kötnek. Nem akarok majd újabb tizenpár év múlva n000rbi képein merengve siratni a kihagyott múltat(ld. gc). A gép miatt legalább már nem kell. Ennek tényleg örülök. Tényleg. Ezt nem is akarom takargatni. Örülök, hogy a pro-val ez az egész kérdéskör megoldódott. Örülök, hogy tegnap felszabadultan nézhettem a psx-es anyagokat. Jó volt. Majdnem annyira volt jó, mint 2013-ban az e3-at. Ennyi szar után vágytam is erre. Ebben tényleg vannak érzelmek bőven túl a racionalitáson, ezt még csak tagadni sem akarom. Jó a hype is néha, na. Kell az ám nekem is.
  • darkSectorxxx #64894
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úristen, deszar. :)
    Maradok a horrornál inkább.

    Amúgy mostanság télleg sokat szopok, de az a Das 3-nak köszönhetem inkább, mintsem egy honfitársamnak. :D

    Remélem te tudom tenni mire megjelenik a Horizon és nem maradok függő, mert akkor orvosi kezelésre lesz szükségem.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.04. 23:28:31
  • SlickAdam
    #64893
  • darkSectorxxx #64892
    Attól függ. :)
    Na mindegy, szerintem még fél év és lecseng a dolog.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.04. 23:23:56
  • SlickAdam
    #64891
    hat a sok geci az tenyleg problemas tud lenni darky. megertelek.:D
  • darkSectorxxx #64890
    Darky sem küzd semmi ellen, ugyanezt látom én is és csak ugyanaezeket mondtam én is, nem önigazolás ez, ha igen akkor rád is igaz lenne, nem a létezése a probléma, még csak nem is a túllihegése amit mondasz, még csak nem is a napi 1000 komment feleslegesen, hanem a sok geci.
  • SlickAdam
    #64889
  • Moby
    #64888
    >mert sztem nem jatszottal a high-end pc-den az uccso fel evben annyit, mint mostanaban konzolon

    Megint egy csomó feltételezés :) Már a szerelem is az.

    >Star Wars multiplayer?
    Pécén kihalt. Hiába szép, senki nem tolja már. PS-en sem sokan, de ott még van élet. Meg artyval néha nyomjuk. Pécén az ismeretségemből sem tolja senki.
    >TF2-t pl miert nem pöcön toltad? lemezes elpattintas?
    Pontosan. Le is írtam.
    Mondom mégegyszer: semmi nem változott. Picit megijedtél, ennyi az egész :) Beszélgetünk róla, és megnyugszol :D
  • darkSectorxxx #64887
    Na akkor megnyugodtam én értelmeztem rosszul a mondandókat. :)
  • SlickAdam
    #64886
    nyilvan ezek maradtak meg. vagy ott van meg az FFXV is. Johnny B felnyomja high modra - ha mar ott a PRÖ - csak epp olyan pacing-et kap cserebe, hogy csuhaj!
    amugy mik a PRÖ elönyei eddig? sajat tapasztalatok alapjan? en szinte minden DF videot megneztem, de egyelöre annyit latok, hogy kicsit magasabb felbontas (ez nehany esetben fantasztikus (Ratchet), maskor meg horror (Syndicate)) meg végre van texture filtering. egyeb?

    szerk.: most nem a PRÖ letezese ellen küzdök Darky modra, csak ezt a borzaszto nagy szerelmet probalom megerteni. mert sztem nem jatszottal a high-end pc-den az uccso fel evben annyit, mint mostanaban konzolon. pedig ott tenyleg belöhetnel szinte barmit 4K@30-ra. Star Wars multiplayer? vagy altalanossagban multiplayer? az tudom, hogy pc-n szar. TF2-t pl miert nem pöcön toltad? lemezes elpattintas? ez is szempont vegulis...

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.04. 23:15:23
  • Moby
    #64885
    Az egész pro téma túl van kissé pörögve. Így pár hét után a pro képlet végtelenül egyszerű nekem: (elvárhatóan)jól működő gép, szebben és jobban futó játékok, jobb rendszer, ugyanannyi pénzért.
    Persze ebbe is lehet mindenféle kínt belevinni, de ott nincs másról szó, minthogy nem találkozik az elvárásokkal. De azt már senki ne kérje rajtam számon. Hacsak előtte nem kérdezett meg róla :)
  • TDC Geronimo
    #64884
    na ez meg a másik, hogy eddig mit csináltunk? Vártuk a DF elemzéseket játék megjelenés előtt/után sima PSnél is, hogy hogyan fut, tearingel-e stb.
  • TDC Geronimo
    #64883
    Vannak részei amik nem olyan szépek, viszont vannak eszméletlen gyönyörű területek. A fények külön megérnek egy misét. Nappal is szép a játék, de éjjel gyönyörű. Az első kis városnál koppant az állam
  • Moby
    #64882
    >van nem egy jatek PRÖ-n, ami nem hogy nem fut 60-al 1080-ban az erösebb hw-nek köszönhetöen, de meg 30-on se stabilabb a simahoz kepest, mert magasabb felbontasban renderelnek, majd vissza 1080-ra. wtf? pt.2

    Ebbe nagyon belekapaszkodtatok, én nem akartam ebbe belefolyni, mert nem érdekem, hogy olyat védjek, ami nem érdemli meg, de pontosan kettő ilyenről tudok. Ha valaki többről tud ossza meg. Namost attól kettőtől én magam láttam sokkal több olyat, ahol komoly nyereség van. Információ annak a kettőnek a létezése, de ezt most úgy vezeted fel, mintha nálad ez lenne a dealbreaker. Miközben alig tudsz erről is valamit. Igen, informálódni kell. Eddig is kellett. És szerintem sehol nem normális, de mindenhol létező napi gyakorlat. Gyűlölöm, de nem tudom kivonni. Még rengetegsok pénzzel sem.

    Nemtudom mi volt rémisztő. Vagy az mamár résmisztő, ha annak örülök, hogy 3 év utén sikerült megvennem iszonyatos szopásokat követően, amit éve szerettem volna? Szerintem ez még csak nem is felemelő, de szerethető sztori a hepiend miatt.
  • Maxyka
    #64881
    Valaki tud feltölteni FF-XV-ingame képeket? Csak kíváncsi vagyok, hogy néz ki youtuben-elég csúnyácska. Tudom ne a graffikát nézzem csak annyi kép volt már, és valahol egész szép valahol meg csúnya volt :) Csak hogy mire számítsak. Az se baj ha privátban külditek :D
  • TDC Geronimo
    #64880
    Ez a pron szarabbul futnak a játékok, mint a simán dolog kurvára el van nagyolva. 30ból kb van 3, amivel gond van. Persze, hogy mindenki arról beszél. Ott se a HW szar. WDt javították, deus exet javították stb
  • Totya42
    #64879
    Nem értek egyet azzal, hogy a grafika miatt játszók mentek át. Egyszerűen sok multiplatform játék nem futott jól az akkori gépeken. Ha valakinek volt pénze csúcshardverre, akkor már csak azért is átment, hogy rendes fps-el tudjon játszani. De ezt úgy állítod be, mintha ezek a játékosok kevesebbek lennének és csak a grafikát értékelnék. Pedig mondtam és tartom. Hogy habár a jobb grafika nem tesz jóvá egy alapvetően szar játékot, de egy jó játék jobb lesz a jobb grafika által. Szóval lehet hibáztatni, akik átmentek ugyanazzal a jóval játszani még jobb minőségben? Költői kérdés, mert nem persze. Tényleg annyi történt csak, hogy most egy köztes réteg igényeit is kielégítik ezekkel a gépekkel.
    "Ilyen gépekre akkor volt már piaci igény mikor a PS4-et kiadták....akkor merre járt a Pro?" Ezt a kérdést már Te magad megválaszoltad korábban. Ezek a cégek nem szeretet szolgálatok. Hanem a pénzre mennek. És az akkori óriási sikert el tudták érni az akkor ps4-el is. Akkor is kijöhettek volna a pro-val, de előtte még kaszáltak a simával. Ennyi. Ráadásul akkor 3 éve ez a mai pro drágább lett volna, ami akkor drágábban már nem ment volna és akkor ma nem lenne ilyen jó helyzetben a sony, hanem lehet csomagolhattak volna és ágyő.
    "miért is lenne elhanyagolva a régi konzol?" Szerintem nem lesz. Pont ezt magyaráztam sok kommenttel ezelőtt, hogy ilyen nem lesz. 2019 előtt biztosan nem.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.12.04. 23:01:05
  • SlickAdam
    #64878
    "Pontosan akkora inkozisztens gány, amekkora inkonzisztens gány MINDENŐ ami megjelenik bármire. Vagy az vajon konzisztens, hogy a 140K-s vga-mon a bf1 4K-n megy hatvanat, de a mafi3 című fekélyből ugyanez nem gurul ki negyed annyi pixelen _BÁRMILYEN_ beállítás mellett?"

    de PC-n ez normalis. mostmeg mar ott tartunk, hogy lassan többet "kell" informalodni egy konzolos jatek eseten, mint pöcön. wtf?

    "Most nyomtam. TF2 volt a neve. És nem 1080 volt, hanem ...sok. és 60. MINDIG. Ergo van."

    jajjj tudod, hogy mire gondoltam...
    van nem egy jatek PRÖ-n, ami nem hogy nem fut 60-al 1080-ban az erösebb hw-nek köszönhetöen, de meg 30-on se stabilabb a simahoz kepest, mert magasabb felbontasban renderelnek, majd vissza 1080-ra. wtf? pt.2

    "HOVA? :D pont ottvagyok, ahol egy hónappal ezelőtt."
    igazabol arra gondoltam, hogy az agyacskad terjen vissza, mert remisztö volt olvasni az uccso nehany kommentedet. viszont ez a valaszod megnyugtatott, hogy rendben vagy naggyabol. de csak naggyabol. "fasz felall, esz megall" - így a szólás. neked meg nagyon felallt a vertikal sztendre.:D



    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.04. 22:58:44
  • darkSectorxxx #64877
    "Sokan át is mentek pc-zni, mert ami 11-12-ben ment konzol szinten az sokaknak nem felelt meg."

    Itt a gond, akik a grafika miatt játszottam, AZOK MENTEK át, igen..... :)

    "De ha nem lenne piaci igény ezekre a gépekre egyáltalán"

    Ilyen gépekre akkor volt már piaci igény mikor a PS4-et kiadták....akkor merre járt a Pro? :D
    Miért nem nyomattak egy komolyabb hardvert? Ez elég lesz?
    Meddig? 1-2 évig?
    Ja amíg dől a lé. :)

    "Nincs itt semmi oda kakilok, ahol eszek."

    Csak mert a hsz, hasonlót sugallt, de akkor örömmel veszem tudomásom hogy nem. :D
    miért is lenne elhanyagolva a régi konzol? semmiről nem szól ez csak kikapcsolnak opciókat, mint pc-n amikor beállítod a grafikát, ha így érted az elhanyagoltságot, akor igen de akkor ugyanez volt eddig is, csak éppen a PC-vel szemben mérve a minőséget.....
    Legalábbis én ezt gondolom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.04. 22:44:27
  • Totya42
    #64876
    Persze, hogy a pénzről szól. Ez sosem volt kérdés. De ha nem lenne piaci igény ezekre a gépekre egyáltalán, akkor be se próbálkoztak volna vele. Előző generációban nem volt konzolos alternatíva. Sokan át is mentek pc-zni, mert ami 11-12-ben ment konzol szinten az sokaknak nem felelt meg. És ezekkel a gépekkel ezt az elvándorlást akarják megakadályozni. Végre kielégítenek egy olyan piaci szegmenst, amit eddig le se szartak. Persze nem minden a hardver és a játékok a fontosak. A jobb grafikától nem lesz jobb egy alapvetően szar játék, de egy jó játékot jobbá tesz a jobb grafika. Ez sem volt szerintem kérdés semmikor sem. És igen ahhoz képest elég is volt mindig a konzol, hogy mit nyújt szemben a jóval drágább pc-vel. Értsd igen elég volt a konzol, mert az ugyan sokkal jobb pc csúcshardvert egyszerűen nem tudja mindenki megfizetni. Sosem mondtuk, hogy nem jobb a pc csúcshardver. De jobb. Csak megfizethetetlen sokunknak. Most kaptunk egy alternatívát, ami kicsit jobb grafika, de még megfizethető. Ennyi történt nem több. Nincs itt semmi oda kakilok, ahol eszek. Már csak ezért sem, mert ez egy hobbi csak nekem. Én nem ebből élek. Most csak adtak egy kicsit jobbat a kedvenc hobbimnál, ami még belefér a keretbe. Ennyi nem több.
  • Moby
    #64875
    >onnan, hogy kussban van a gep? ennyi?
    Onnan, hogy...
    kusbban van. Na, ebben nem az a lényeg, hogy kussban van, hanem hogy nincsenek kilengések. Nincsen szélsőséges működés. Nincs határértéken pörgetett foshalmaz. Nincs húbazmegnaezzelhogyfogviselkedni őrület. Van viszont ma elfogadhatónak mondható streaming meg remoteplay. Nekem ez szempont. Pécén is. Midnenholaz.

    >DF videoi alapjan ez a pöcsölösdi PRÖ dolog akkora nagy inkonzisztens gany

    Pontosan akkora inkozisztens gány, amekkora inkonzisztens gány MINDENŐ ami megjelenik bármire. Vagy az vajon konzisztens, hogy a 140K-s vga-mon a bf1 4K-n megy hatvanat, de a mafi3 című fekélyből ugyanez nem gurul ki negyed annyi pixelen _BÁRMILYEN_ beállítás mellett? Vagy ugyanez az inkonzisztencia nem volt jelen a pro megjelenése előtt? Egyáltalán létezik olyan technológia (hardveres/szoftveres) szerinted amivel ez megszüntethető lenne?
    Mi a tököm evvel kapcsolatban az elvárás? Egy dolog létezhetne. Sokszor leírtam már. A sony elvárása. Csak ők meg a pénzt szeretik, nem engem. Evvan. A mai konzolok alapvetése ez: kapsz amit kapsz, a nyomiság árát levonják a pénztárnál. Ez már döntés, de evvel még nincs hatalmas probléma. Pláne úgy nem, hogy van alternatív útvonal (pc).

    >1080@60? nincs.
    Most nyomtam. TF2 volt a neve. És nem 1080 volt, hanem ...sok. és 60. MINDIG. Ergo van. És van széjjelbaszó minőségű recsit. Nem 60, de a nagyonfasza harmincasból. És van játszahtó infamous. És van még, olyanok, amikből az látszik, hogyha kapnak jobb gépet, akkor jobban futó játékok születnek. És végülis a pécé is ezért van. Csak a dimenziók mások, minden ponton. Ja, jobb proci az jó lenne, de félek, mindenrejóplatform akkor sem válna belőle. A sok bénageci elbassza akkor is. Látom ezt pécén, meg látod te is. Persze mégtöbb lehetne mégjobb, ezt is látom, ezért sem mertem beleugrani day1. De aztán beleugrottam. A fentiek miatt. De akkor is úgy voltam vele, bármikor eladom, amint valami nem tetszik.

    >estenkent dobok egy imat, hogy visszaterj hamar.
    HOVA? :D pont ottvagyok, ahol egy hónappal ezelőtt. Csak van egy ps4 próm, mert tetszett. SEMMI nem változott.


  • darkSectorxxx #64874
    "És igazából nem értem ezt a felfogást sem, hogy majd rosszabb portok jönnek ps4/xo-ra a ps4pro/xbox scorpio miatt."

    Kb annyira mint a mostaniak amik kevesebb fps-el futnak, ja. :)
    Sokan ezt összekeverik a Gen-váltással.
    Ahoz még sokat kell aludni hogy a PS4/X1-re elhanyagolt játékok jöjjenek, nagyon sokat...

    "Ezek az új gépek pont azért jöhettek létre, pont azért léteznek, mert nem voltak sokan elégedettek a játékok minőségével a sima gépeken"

    Bocs de ne legyünk naívak.
    Ez azért jött létre hogy a kamu 4k-s olcsótunningot még1x eladják sok embernek régi áron, semmi másról nem szól ez csak a pénzről, már régóta, aki más képzel bele az naív, már sorry, mindenki leszarja hogy kinek milyen hardver kell.

    Nekik ez fasza bevételgenerálás, te meg ugyanazt a játékos játszod remasterben.
    Kövi gen lehet nem is lesz csak ez a toldozás-foltozás.

    Ne haragudj de te is régen azok közt tudtalak be aki pont azt mondta sokanvelem együtt, hogy a hardver nem minden és elég a PS4, mert a játékok a fontosak, pc meg nem minden a csúcshardver....

    Most elég volt kiadni a Pro-t hogy kb a fele fórumosokkal együtt oda kakiljatok, ahonnan ettetek?
    Mond hogy rosszul értettem amit írtál és ne kelljen benned is csalódnom. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.04. 22:30:44
  • SlickAdam
    #64873
    nagyon nem ertelek en teged,
    örülök, hogy elegedett vagy, de ez a transzformacio igencsak nagy agyfasz.

    honnan ez a nagy szerelem? onnan, hogy kussban van a gep? ennyi?
    mert a speckot tudtuk elöre es DF videoi alapjan ez a pöcsölösdi PRÖ dolog akkora nagy inkonzisztens gany, hogy engem (az egykori nagy konzolbajnokot) peldaul nem hogy visszarantani nem tud, de inkabb megtavolabb katapultalt magatol.

    "A pro nem azért lett olyan amilyen, mert ne lett volna jobb"
    na ezt se igy lattad meg 1 honapja. hogy is irtad? "polcrol összerakott masina"? en se tudok jobb alkatreszekröl.
    pedig egy jobb procko igencsak mehetett volna bele, es akkoris megvettek volna a gepet ugyanennyien mondjuk plusz 50 dodoert. mert igy jelen pillanatban ez egy rohadtul kibalanszolatlan masina, cpu bottleneck-el. 1080@60? nincs. pedig meglehetne picit több krafttal. vanik viszont csekörbord meg HDR. woop woop!

    betudom ezt neked ilyen ev vegi meghülyülesnek. estenkent dobok egy imat, hogy visszaterj hamar.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.04. 22:10:55
  • Totya42
    #64872
    És igazából nem értem ezt a felfogást sem, hogy majd rosszabb portok jönnek ps4/xo-ra a ps4pro/xbox scorpio miatt. Mert ez egyszerűen ellentmondásos totálisan. Ezek az új gépek pont azért jöhettek létre, pont azért léteznek, mert nem voltak sokan elégedettek a játékok minőségével a sima gépeken. Ezek nélkül a gépek nélkül csak újraélnénk azokat a sajnálatos éveket(2011-12). És akkor nem lenne más opció csak a pc, ami még mindig drágább egy jó nagy kategóriával. Ezek a gépek csak egy piaci szegmenst töltenek most be, ami korábban kiszolgálatlan volt, ami nélkül nem hogy több, de sokkal kevesebb lenne a konzolos era.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.12.04. 22:09:27
  • TDC Geronimo
    #64871
    Dishonored 2őt tolta valaki pron? Meg akarom majd venni, de megvárom hátha benne lesz a karácsonyi akciókba
  • TDC Geronimo
    #64870
    Én ma csináltam azt a küldit. Elsőre kifogtam. Felraktad a csalit hozzá? :D
  • Totya42
    #64869
    Én anno 2011-ben vártam a ps4-et. Már akkor félre raktam rá a pénzt, mert már akkor nagyon is időszerű volt a váltás. De sajnos nem jött. A 2011, 2012 és 2013 első fele a ps3/x360-on már baromira nem volt egy egészséges dolog. És éppen ezért, ha a konzolozás ez, akkor ne legyen ez. Nem kell gép 8 évre még egyszer, mert a végére már annyira elavul, a technika fejlődése olyan mértékű, hogy állva hagy egy ilyen idős gépet. Nem kell az már. Nem kellenek már olyan hosszú ciklusok. Nem jó az.
  • Totya42
    #64868
    Jaj már ez a maradi felfogás. De rendben elfogadom. De ha most nem lenne ps4 pro és nem jönne xbox scorpio sem, akkor most jobb lenne a konzolosoknak??? Szerintem nagyon nem. Attól nem lesznek jobbak a játékok ps4-en sem és xo-n sem, hogy nem elérhető jobb változat konzolon.
  • arty
    #64867
    Hidd el, én szeretném, ha nem igazolódnának a félelmeim.

    2017 második felében meglátjuk... de lehet, hogy már a Horizonnál :)
  • n000rbi
    #64866
    >És közben nem öl meg a gép, és nem árad belőle a fingszag. Szeretem.

    Kurvára szeretném ugyanezt elmondani a proról, de nehezen indul a kapcsolatunk.
  • Totya42
    #64865
    Igen, akkor mikor a játékeladások már nem csak stagnáltak, hanem gyorsan csökkentek. Igen akkor már otthagyták a felhasználó bázist. De most ebben a genben a ps4-nél és az xbox one-nál még nem ez a helyzet. Messze nem. És addig nem is eresztik ezt a bázist, amíg még mennek az eladások.