121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #65106
    A 10/10 ezesetben most egy nem szakmai, hanem szubjektív pontszám. :)
  • darkSectorxxx #65105
    Nyugi, napokon bellül jön az update. De valóban, ne siesd el, január végén ráérsz megvenni, addigra meg kap egy szép leértékelést a The Last Guardian. :)
  • ppista
    #65104
    Na basszus, téged üldöz a fátum. :)
    Akkor tényleg várd meg vele a legújabb, remélhetőleg kussoló pro-t, mivel téged jobban zavarna a dolog.
  • ppista
    #65103
    Adhatott volna rá öt pontot is, nem ez a lényeg. Ha elolvastad akkor egyértelmű miért adott rá ennyit, bár valószínúleg jobban járt volna ha nem írt volna utána semmiféle retek pontot, mert sokan nem tudnak vele így mit kezdeni.
  • darkSectorxxx #65102
    Nekem a legkönnyebb, mert a pontozásokat soha nem veszem figyelembe, max érdekesség.

    Én egy gameplay alapját levágom amit kell. Hogy nekem kell az a játék, vagy nem. Megveszem vagy nem.

    Ennyi. Soha nem pontok alapján, meg ajánlások alapján játszom hálisten, és eddig tökéletesen bejött, amire számítottam, most nem célozgatnék semmire inkább, mert lehetne beszélni 1-2 dologról ezügyben.
  • n000rbi
    #65101
    >Mivel neked Pro van

    Nem egészen :D Volt nálam 3 pro valóban, de mindháromszor szarba nyúltam jó szokásom szerint. Így most nekem is sima ps4 vana háznál, azon meg egyelőre nem erőltetném a TLG-t (pedig nagyon szeretném játszani)
  • ppista
    #65100
    Én valószínúleg egész életemben, akárcsak az Ico-ra. Mivel neked Pro van, ahogy olvasom, ott jobb ahelyzet, de nálam PS4-en sem játszhatatlan vagy fos, de tény, nem ez az erőssége.
  • darkSectorxxx #65099
    Azért várj egy picit.
    A 10/10 nem csak a játék tartalmi részére van.

    Ori azért ismeri a játékokat, itt abban igazat adok, hogy a pontozásban nem 10 pont jár a tartalomra. Eleve a technikai része hibás, nem a látványra gondolok, és ha wz miatt leveszek 1-2 pontot simán, akkor max jóindulattal 9/10.

    Itt nem arról van szó, hogy rajongás alapján adnak pontokat, hanem kb 5 fő értékelési szempot alapján pontoznak, ha a technika miatt csak 7-8/10 lenne, a játék akkor is átlagon fellüli lenne, ahogy Totti szokta mondani, ha valami 8/10 alatti, már elítéljük, holott a 6/10, az még az átlag minőség felett! van. :)

    Nem akarok senki pártjára állni, csak mondom, hogy annak is van bőven alapja, hogy "no comment".
  • Bandicoot
    #65098
    Azért az ign 10/10 is vicc kategória a teknó fényében.
  • darkSectorxxx #65097
    Év játéka nem lesz, mert rétegjáték.
    De egyénileg igen.

    Ha kicsit is hozza a színvonalat az ICO meg SOTC után, akkor a rajongók leszarják majd a kinézetet. :)

    De valóban közösségi szavazásokon esélye sem lenne.
  • ppista
    #65096
    Lehet benne vagy a "szakmába" egy ideje, de ezekszerint gőzöd sincs az egészről, ha az IGN 10/10-re "No commentet" írsz.
  • n000rbi
    #65095
    Nyilván össze lehet hasonlítani a kettőt. Tudjuk, hogy rosszul vagy a csirkekutyától, de nem kell 100-szor leírni, WD2-zzél tovább szépen. Technikailag egy fos sajnos a TLG, ezen nem lehet mit szépíteni, de abban majdnem 100%-ig biztos vagyok, hogy minden másért emlékezni fogok rá 10 év múlva is.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.12.06. 08:27:10
  • Bandicoot
    #65094
    Míg a wd2 teknó oldalról villog de gameplayben blődli addig a neked blődli csirkekutyás stuff teknó oldalon döglik de gameplay és főként sztori oldalon villog. Utóbbi kicsit fontosabb mint hogy csillogjon a stuff. A wd2-t olyan 10-15 óra game után töröltem. A csirkekutyát kizárt hogy ne toljam majd ki.
  • ppista
    #65093
    Bocs rosszul fogalmaztam. Az évtized egyik legjobbja. Hogy miért az nekem, és neked nem? Talán, persze lehet tévedek, mert nem egyforma az ízlésünk? Nem, nem jobb az enyém, hanem MÁS.
    A másik. Lehet pszichológushoz kell majd járnom, mert a több mint 30 éves "játékos pályafutásom" alatt soha nem kötődtem még ennyire digitális kreatúrához, ami egy kicsit meg is rémiszt engem.
  • Ulthane
    #65092
    Hogy lehet akkor az év játéka?

    A Watch Dogs 2 az év játéka eddig. Hihetetlen, mit vágtak az arcomba az Ubiék. Technikailag betonstabil, a kamera totálisan rendben van. Tükörsima, stabil frame, bármilyen sebességnél és bármilyen sűrű eseménynél. A helyszínek, az épületek, a város lemodellezése, gyönyörű. A helyszínek nem evilágiak.

    Ez mind igaz a WD2-re, akkor ez lenne az év játéka? Még ÍGY sem az, akkor hogy lehetne a csirkekutyás blődliség az, azok után, amit leírtál?


  • Ulthane
    #65091
    Gusztustalan.
  • Maxyka
    #65090
    Jöttem, de ma is gt meg forza ? Na viszlát :D
  • Totya42
    #65089
    Utoljára a második részével játszottam még ps2-ön. Kíváncsi vagyok ez milyen lesz.
  • TDC Geronimo
    #65088
    szép

  • darkSectorxxx #65087
    Ez nem grafika, hanem szaggatás. :)
    Ez a játék grafikailag, pont alja a többihez képest. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.05. 23:16:50
  • darkSectorxxx #65086
    Tuti nem, akkor nem futna FHD-ba. :D
  • darkSectorxxx #65085
    Jó bakker, jóhogynem vetetsz velem egy high-end Alien-t.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.05. 23:13:45
  • Tikal #65084
    Persze, hiszen a kedvenc autós játékom lemaradt a konkurenciával szemben, persze, hogy sírok... A GT ma szar, ebben egyetértünk.
  • LBandi77
    #65083
    Ezt én befejeztem sírtok mint a kislányok,pedig mindenkinek van választása.
    Zárjuk úgy le hogy a gt. szar minden más fasza.
    Üdv.
  • Tikal #65082
    Ja jó, most már nyugodtabban várok még 2 évet... hány évente is jelenik meg Forza rész?
  • Totya42
    #65081
    Majd meglátjuk mi lesz 3 év múlva. Nincs sajnos varázsgömböm.
  • LBandi77
    #65080
    A gt5- re mennyit is kellett várni a prologe után?
    Az előző gen- ben is ez volt csak sokan elfelejtik.Most csak annyi történt hogy a prologe kimaradt.
  • Tikal #65079
    A GT1-el szerintem most kitörölhetem a seggem így 2016 végén szerintem... vagy a PRO abból is 4k-t csinál?

    Mellesleg ugy is feltehetnénk a kérdést, hogy ki az aki online akar játszani idiótákkal? ... Utolsó emlékeim GT Online-ról nem valami jók.. a pálya lecsalós, lökdösős idióták még mindig itt vannak a szemem előtt...
  • arty
    #65078
    nem a pénzügyi bukó a gond :)
    a gond az üzenet: nincs többé konzol-konzol! 3 évenkénti pécéápgréd van, nyeljétek! :P
  • arty
    #65077
    a gt6ot ki kellett volna hozni ps3 mellett ps4re, fhdban, 4xAA, fix60al... szerintem vállalható lett volna és kis levegőhöz jutott volna "mindenki" :)

    mondjuk nekem 8, van forzám dögivel, több is mint kéne :D
  • Totya42
    #65076
    Igen ezt látom csak most sokaknál semmi mást. Frusztráció és düh, amit a pro-ra vetítenek. Mérgesek, mert a használt piacon túlkínálat alakult ki és ez levitte az árakat. A ps4 egy szórakoztató elektronikai termék, amit végfelhasználóként használsz és nem viszonteladásból tartod!!! Ezt nem befektetési szándékkal vetted!!! Ahogy senki sem. Ha be akartok fektetni, akkor vegyetek ingatlant vagy fektessetek aranyba. Ezért is mondtam, hogy ez csak gyerekes hiszti. Nyafogás nem több.
  • LBandi77
    #65075
    A gt1- ben álló rajt volt.
    Egyébként meg lehet menni online vitézkedni ott nincsen repülő rajt,fel nem fogom hogy ha lehet menni hús- vér emberek ellen a 21. Században akkor ki az aki offline bohóckodik idióta mi.ellen.
  • arty
    #65074
    gétét nem csak ótókázók veszik + a pcars is már régi + másféle :)

    csak néztem anno a gt5nél (ami miatt vettem a ps3at), hogy miféle emberek veszik.... akiket előtte más ótókára nemigazán tudtál rábeszélni... de a gété az maga a pléhsztésün :)
  • Bandicoot
    #65073
    Inkább 1.5 generáció. Az ami előző genben jött GT néven....inkább hagyjuk....
  • arty
    #65072
    én anno a ps3slim -> ps3slim_ujabb_revizio váltást egy huszasból megúsztam, annyiból most a prót nem lehetett megcsinálni!

    és pont a napokban találtam meg a számlát, 64k, 2011-ben... 5 éves.... és cserélném superslimre, valami utolsó szériásra, de úgytudom az egy retek :( (havernak volt, elég műanyag és a bluray beciceregte a szobát...)
  • Tikal #65071
    Erről van szó, lement egy fél generáció és még mindig nincs GT, nevetséges... de jövőre is csak a Sport jön, nem a teljes játék... szóval hol van lemaradva a Forza?
  • Tikal #65070


    Elnézve az utolsó két GT-t talán inkább fordítva.

    Mellesleg a SEGA-nak már 1992-ben sikerült az ami a GT-nek még a mai napig nem: állórajt egy autóverseny játékban :D
  • ppista
    #65069
    TLG eddig az év játéka számomra. Söt. Hihetetlen mit pakoltak megint az arcomba Ueda-ék. Vigyorgok egyfolytában mint akit belötek.
    Technikailag tényleg nem a legerösebb, föleg a kamerától kapok agyrohamot, és a frame sem tükör végig (olyan szaggatással amit belinkeltek én nem találkoztam), de az a kutyamadár ahogy mozog, reagál, az valami döbbenet. A zene, és egyik-másik helyszin, meg nem evilági.
  • Totya42
    #65068
    De akkor azt mondjad :D
    Persze, hogy nem fektet le szabályokat. Nem érdekük. Kinyalják a fejlesztők seggét minden lehetséges eszközzel, hiszen belőlük élnek. De nem csak ők, hanem senki más sem. Ha valami nekik túl sok időbe és pénzbe kerül, hogy optimalizálják és csak egy kicsit is kétségeik támadnak afelől, hogy az megtérül-e, akkor már szarnak is bele és mehet kiadásra úgy ahogy van. Mindenkinél így van. És a játékosok többsége telibe ketté szarja nagy ívben. Ha mégis megemlíti valaki, akkor nem vagy gamer és grafikának játszol vannik. Itt nem nekik kell először változni, hanem a gémerek többségének. Ezért jó, hogy van DF és talán igényt támaszt az emberekben, akik talán elkezdik követelni a minőséget technikai oldalról is. De egyenlőre őket még a játékos társaik oltják le, mert pixelszámoló és grafikának játszó nongémer. Addig itt e téren nem lesz semmi változás. Marad, hogy vannak fejlesztők, akik hardvertől függetlenül is mocskot tudnak csak letenni technikailag az asztalra és szerencsére még vannak, akik hardvertől függetlenül is tudnak lerakni technikailag jól működő terméket.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.12.05. 21:54:32
  • LBandi77
    #65067
    Nem figyelsz,én nem írtam ilyet.