121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #65066
    te meg mindig nem erted, hogy en miröl beszelek. csak nem a sajat frusztraciodat vetited bele a kommentjeimbe?

    a pro-val nincs baj. vagyis a letezesevel nincs, vagy azzal, hogy 3 ev utan kidobtak. felölem jöhetne 1-2 evente is. pöcön is "kell" frissitgetni, (mostmar) konzolon is. ez van. adam mar benyelte. arty-nak nem teszik ez, de en en vagyok.:)
    NEKEM azzal van bajom, hogy ez a PRÖ egy balanszolatlan orcáncsapott nagy lasagne. semmi mas. ja meg hogy Sony nem fektetett le szabalyokat a fejlesztöknek...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.05. 21:44:08
  • Totti5
    #65065
    Pontosan, s előbb te úgy idéztél be mint aki azt mondja hogy a legjobb autós játék. A kettő igencsak más.
  • LBandi77
    #65064
    Had ne keressem elő itt a fórumban hogy az ac.a legjobb autószimulátor vezetés terén.
  • TDC Geronimo
    #65063
    Húzzatok játszani nincs elég játék? :D

    Ilyen baromságon megy a szófosás megint
  • Totya42
    #65062
    Persze, mert elfogadod a felesleges plusz hardver kiadást. Akkor most mi a baj a pro-val? Vagy csak kettős mérce?
    Ja és persze ilyenkor meg már mindjárt pixel számolgató az ember, meg már nem is gamer csak grafikáért játszó. Hagyjuk na...
  • SlickAdam
    #65061
    ez valszeg azert van, mert ugy tunik, hogy gémer pöcö ide, gémer pöcö oda, megis te szamolgatod a pixeleket.:)
    megjelenes utan nem sokkal elözö generacios aron ment a Vijju (az mas teszta, hogy azota se moccant az ára, ma mar mas a helyzet), tehat megfelelö kontextusban kezeltem azt is. nintendo gép meg nintendo exekre (és milyenekre! vuhuhuuuuu) vanik, decrájt. en nem keresek rajta kollOfDutyit.:)
  • Totti5
    #65060
    Nem figyelsz, én nem mondtam ilyet.
  • Totti5
    #65059
    "maréknyi remastereld ninty exér"

    Pl?
  • Totya42
    #65058
    Példa akart lenni, hogy ha nem csúcskategóriás cpu-t veszed, akkor a felett is el tud menni az idő. A csúcskategória meg horror ár.
    Meg, hogy eladva a régi gpu-t bla bla. Hallod a ps4-et is el lehet ám adni. Én is eladtam 70ezerért. Gari nélküli 2013 december 13-án vásárolt volt és elment szó nélkül.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.12.05. 21:35:48
  • Totya42
    #65057
    egyetlen egyszer sem bashingelted, amiért már sokadjára előző genes teknóval jönnek nulla multiplattal és semmi másra nem tudod használni csak a ninty exekre. szó nélkül megveszed a tök fölösleges plusz hardvert, azért a maréknyi remastereld ninty exért. olyan gyönyörű felszopás megy ott szinte nagyiparban, ami már már csodálatra méltó.
  • SlickAdam
    #65056
    há' en nem tom miröl beszelsz totyi, de en nem 6900-rol, se nem milkas peceröl, de meg nestlé-sröl se. meg jo hogy irtam szamokat is...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.05. 21:31:42
  • LBandi77
    #65055
    Nem igazán értek megint egyet,a kiéhezett ps- fanok ha akarják negvehetik a pcars-t vagy ac-t,lehet csapatni ott is, a Totti szerint a legjobb autóka.
    De nem, a sok milliós eladást majd a gt fogja szállítani,már megint a sok "fanatikus fasz".
    Akiket jól hülyére vettek szerintetek.
  • Totya42
    #65054
    "prockot elfelejthetjük, amennyiben az illetö egy jobb felet vett 4-5 eve" aha... figyelj veszek ma egy jobb prockót gépösszerakás céljából egy i76900k. 320.000HUF. Szerintem 4-5 év múlva sem tudnám elfelejteni...
    "ki ugrott nagyobbat? :D" minden csak pénz kérdése. összerakhatsz milkás pct, ami feldob a holdra. az összehasonlítás, akkor is csak max szórakoztató lesz teljesítmény szempontból.
    "ez lesz konzolon is" az lesz konzolon, amit a többség majd megszavaz a pénztárcával. ha sűrűbben adnak majd ki új gépet de a kutya nem veszi meg, akkor meg nem lesz. jöhetnek a jövő heti lottó számok. a pro kizárólag azért sikeres (bár még számszerűleg azt sem tudjuk, hogy mennyire sikeres), mert olcsó. drágábbé senki nem venné. a scorpio lesz majd az érdekes, h ott mit reagál a piac, mert na az prémium áras lesz állítólag (bár szerintem 500dodónál nem merik azt sem drágábban árulni majd).
  • SlickAdam
    #65053
    ugy istenitik a zemberek a Vijjútot, hogy eladasi rekordokat döntöget meg most halalan is, epp mutatta a rádió
  • Moby
    #65052
    Én sem állítottam sehol, hogy üzemikonyhás merőkanállal mérték a nagysokjóságot :D Faszt. Mokkáskanállal. De pakolják baze. És nem kértek érte oly sokat. Mondhatni arányosan árazták. Azt szeretném, hogy pakolják szorgosan tovább :) Nem csak azért, mert személyes érdekeim vannak vele, hanem mert jelenleg elképesztő erővel van jelen az iparban a sony. És kurvára nem mindegy mivel. Nagyon erős befolyása van ennek a jelenre is, hátmég a jövőre.
    Ha tehetném mindenkit rábeszélnék a pro-ra. Hogy itt, ebben a gépben húzza meg ez az iszonyatos felhasználóbázis az alső határt. Hogy értse a sony hogy lettek alapigények. Hogy nem lehet negyvenmillió játékos szemét kiszúrni a hypedeszkán ücsörögve üvöltő nyeszlett gépekkel. Kurvára örülök neki, hogy a topik ilyen erővel állt a pro mellé. Azt remélem (hiú ábránd, értem), hogy mindenhol ez megy.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.05. 21:26:59
  • Totya42
    #65051
    Nem látok itt semmi kicseszést.Veled meg aztán végképp nem látom miért lenne ez kicseszés. Nyafogás ez csak semmi más. Nyáron az Xbox One S-re csere pont ennyibe fájt a csere. Az 5% + gpu erőért. Ott nem volt nyafogás senkitől. Csak az istenítés ment és rohantak lecserélni, mert de szép fehér színű az új...
    De mondok jobbat. Wii U. Csak az istenítés megy. Pedig ott sem lett meg az 5év. 4 lett meg, ami igazából csak 2, max 3, mert az utolsó évében ez a vegetálás már minden csak nem támogatás. És ott vehetik majd meg tök ugyanazt megint ha az "új" játékokkal akarnak majd játszani. Oszt úgy fel van szopva, hogy csak úgy csillog, mint salamon töke.
    Itt most kaptunk egy kétszer olyan erős gépet ugyan annyiért, mint anno egy szaros slimre váltás került. És ketté hasadt a föld. Mindenki kifordult magából. A madarak is egymásnak röpülnek egybül.
    Az igazság meg még mindig az, hogy az ég kék, a víz nedves, a nők meg hazudoznak.
  • SlickAdam
    #65050
    jovan na, eggyel több reteget pakoltak a lasagne-ra, igy mar kussol. heppinessz.:D
  • Moby
    #65049
    Nekem itt pl ebben a sztoriban a pro pont nem ez. Ha a pro tényleg csak annyival lett volna több, hogy jobb gpu, és MINDEN MÁS ugyanaz, ma sem lenne ps4-em.

    /az más kérdés, hogy itt volt minden téren bőven mit csiszolni. De legalább halad a szekér. Ez valami. Nem minden, nem az elképzelhető maximum, de legalább ebben nem a herevakarás van.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.05. 21:19:50
  • TDC Geronimo
    #65048
    Én csak azt tudom, hogy ha fejlesztő lennék és tudnám, hogy ez is lehetséges a platformon és a csapat kiadna egy olyat technóban, mint a last guardian, akkor én elásnám magam jó mélyre
  • arty
    #65047
    kb erről van szó :) a kiéheztetett péesgémer BÁRMIT megvesz, miután 5 kikurt évet vár egy gétére.... forza eladások nem véletlen nem tul jók, vannak ott is gondok (egész másfélék...)
  • Bandicoot
    #65046
    * fanatikus faszok.
  • arty
    #65045
    bfrontban át fogok állni a másik csapatba és...
  • SlickAdam
    #65044
    inkabb 1 vagy 2 az... es mekkora a lepes.
    prockot elfelejthetjük, amennyiben az illetö egy jobb felet vett 4-5 eve, az meg kiszolgalhatja mai napig.

    970-t el lehetett adni meg az 1070 elött olyan 280 euroert. utana rafizetes 1070-hez 220 euro.
    PS4-et az uj gep elött (errefele legalabbis) 250 euroert lehetett elpattintani. uj masinahoz rafizetes 150 euro.

    ki ugrott nagyobbat? :D

    mindegy, nem kell ebbe belemenni. csak annyit szeretnek mondani, hogy a regi "pc-n upgrade köll buziak" szöveg mar elavult. ez lesz konzolon is. picit talan ritkabban de lesz.
  • arty
    #65043
    én is ezt mondom! hagyjuk már a pécét, maradjon ott ez a fejlesztgetős baromkodás ;)
    konzolgenváltás meg legyen 5évente, de akkor b*sszon oda az uj, tépje le a mellszőröm a nextgen! ;))
    de ez a maszatolás... ez egy kicseszés, VELEM, személy szerint ... és minden ortodox konzolossal :P
  • TDC Geronimo
    #65042
    Szemét után jöjjön egy kis ND black magic

  • Totya42
    #65041
    Amit pc-n ezalatt az idő alatt megtették páran vagy 2-szer 3-szor (gtx 770 -> gtx970 -> gtx1070). Sőt valaki ezt sokkal nagyobb költségekkel tette (gtx 780 -> gtx980 -> gtx1080).
    De ha ennyire kivagytok ezen, akkor miért fogadjátok el ezt pc-n? Ahol nem ilyen kis tételekben játszanak. Ott nem aprópénz csere van.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.12.05. 21:10:38
  • Moby
    #65040
    Ahogy minden genváltásánál is :)
  • LBandi77
    #65039
    Nekem hiába írod le hogy én mit szeretnék leírva látni,nekem ahogy neked is van tapasztalatom mind a 2- vel a forza 3-4 vezetés terén elvérzik,innentől lehet bármilyen jó a hang leszarom,ezzel vitatkozhatnánk de úgy sem tudsz meggyőzni.Az 5-6-ot meg majd hasonlítgassuk a gts- hez.
  • SlickAdam
    #65038
    az "egész" topik elcsattogott nov. 10.-en uj vga-ert.:)

    és egy ev mulva is elcsattogna ujra, ha jönne a PRÖ ZWEI
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.05. 21:01:32
  • Totya42
    #65037
    Miaz Darky csak nem a grafikáért játszol? Vagy most akkor mi van? :) Csak kérdem... AZOK LETTÉL :D
    Látod van, aki hardvertől függetlenül is szart tud csinálni. De ha valamiből van jól működő változat valamilyen platformon legalább, akkor azzal játszani nem ördögtől való.
  • Moby
    #65036
    arty hivatalból nyomja. Szerintem ő sem ért egyet avval amit leír, szal ne szívd mellre :DD
  • Totti5
    #65035
    Minek kevered bele a játékosokat? nyilván a GTt veszik PSen és nem a Forzát. A játékról van szó arról beszéltünk, bár mindegy volt, mert amit hallani szeretnél azt még senki nem mondta ki, valszeg nem is fogja szóval mindegy.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.05. 20:53:45
  • Totya42
    #65034
    Jaj hagyjuk már a pc-t. Korábban sokan simán eldöcögtek lecserélni a régi gépüket, mert jött egy slim. És tök ugyan ennyit elbasztak rá. Vagy épp jött az aktuálisan felszopandó gecijó játék mintás zsír ugyan olyan gép és akkor is pattintották a malacperselyt. Ha kibaszták volna a pro-t 600dodóért, akkor megérteném a sírálmakat. És ez a nyavalygás tényleg olyantól aki elcsattog új vga-ért ennek a többszörösét eltapsolva. Az xbox klasszik óta nyomatják, hogy ezek csak szar pc-k. Most, h kicsit jobban hasonlít a pckre már mindenki elveszíti az eszét.
    Nyafogás ez csak semmi több. Főleg egy pc-stől.
  • LBandi77
    #65033
    Persze a sok hülye júzer meg veszi a szemetet az isteni forza helyett,de hát ti már csak tudjátok mi a fasza.A többiek meg mind faszok.
  • Moby
    #65032
    A mesét. Ami amúgy lehet, hogy benne is van, csak amibe csomagolva van...hát ahhoz nekem biztos nincs gusztusom.
  • Totti5
    #65031
    Művészek akik a háttérben adták ehhez az anyagot megtartani, a programozókat kirúgni. Ezt több helyen meg kellene tenni, és szakembereket felvenni. Természetesen a vezető személyeket leváltani akik képtelenek voltak összefogni a projectet. A világban és sok játékfejlesztőnél így működik a dolog, a Sony itt és a Polifóninál sem szól bele, csak pumpálja az időt és a pénzt a semmibe.
  • Ulthane
    #65030
    Fosszarhugy. Na. Es ezert lelkesedett a fel internet. Mit vartak ezen ennyire?
  • Moby
    #65029
    Nemérted. 9 év után még pont az a 3 hét hiányzott! PONT! MAJDNEM MEGLETT!
    LOSDAHJDGHGASHKDhjavgdkhdahgkd
    Ló.
    Húgy.
  • Moby
    #65028
    Hány eladott gépnél tartanak? 50 millió? 50 millió potenciális vásárló. Érje már meg akár kétféle gépre programozni, az anyjukat rakják szájba...
    Persze, értem én, az lenne jó ha megírná magát, fogyna belőle 10 misi legalább, és csak kurvákra meg kokainra lenne mindegyiknek gondja. Szegények...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.05. 20:40:01
  • Ulthane
    #65027
    Hagyjuk mar! Ezt aztan peccselhetik. PS3 szint, joindulattal.