121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #65266
    Hát én más miatt vennék rá mérget, de akkor jó legyen, uri emberek vagyunk. 1 láda sör elméletben, úgy szoktuk. :D
  • LBandi77
    #65265
    Fölösleges fogadás,nem merik meglépni ,nem lesz senmiféle pro exkluzivitás.Mennyi is a pro gépek ℅-os aránya?Hülyék lennének kb.49 millió eladott gépre nem kiadni a játékokat.
  • Maxyka
    #65264
    Viszont a VR nak nem jósolok nagy jővőt sima ps4-en...
  • Totti5
    #65263
    Azt hámozzátok ki hogy ( valami értelme is legyen ennek ) hogy ez MIKOR lesz, mert a következő jó pár évben a Sony nem lesz olyan hülye hogy 50 millió PS4 potenciális vásárlónak ne adjon valamit, hisz onnan dől a lé és még több millió PS4et fognak eladni a következő években ( Nem Prót, PS4et ).

    Szóval nagy jóstehetség nem kell, hogy egyszer majd valamikor megszűnik egy HW támogatása, csak ez MA még innen nézve sok évre van.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.07. 20:47:59
  • darkSectorxxx #65262
    Bocs de ha van 10 ezer ft-od felesben én szívesen fogadok veled.
    És ahogy lesz majd egy játék, AAA cím, avagy kiegészítő, ami csak Pro-n fog menni, már mehet is a zseton. (bár nem mintha egy Arcade címet pont csak Pro-ra adnának ki, de a VR miatt kitudja)
    Techniaki eltéréseken meg ugye kár fogadni, hiszen az evidens hogy lesz mivel a pro pont erre van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.07. 20:44:03
  • Moby
    #65261
    A ps3 és a ps4 között olyan hardveres különbségek voltak architekturálisan, ami okán tényleg nem voltak megvalósíthatóak bizonyos funkciók ps3-on. A ps4 és apró között ilyen architekt különbségek nincsenek. A hardveres featureset kvázi ugyanaz (nem, de ami van, az nem okoz valódi logikai szeparációt).
  • Maxyka
    #65260
    Addigra mindenki lwcseréli pro-ra. Én is keresek egy balekot januárba aztán hozzácsapom 13.havit az veszem is probléma letudva amíg jön a ps5. Vagy a ps4pro2 xd
  • Ulthane
    #65259
    A konzol megjelenesekor megmondtam, hogy lesz pro exkluzivitas. Keressetek vissza, mindenki lehurrogot, hogy nem lesz, a sony megmondta, es policy, es mar megint en vagyok a hulye!

    Egyertelmu, hogy lesz. Ugyanaz lesz, mint a codoknal, meg sok mas jatek: a ps3-on nem megvalosithato az, amit akarunk a jatekkal, ezert arra mar nem jelenik meg.

    Lesz.

    Az elso,perctol nem volt kerdeses.
  • darkSectorxxx #65258
    Nincs rá sansz, csakis kizárólag minőségbeni eltérés, semmi más, ebben kár is agyalni, mert nem lesz ilyen....ez nem genváltás.

    "Vagy akkora gap lesz a végefele már a két verza között, hogy ratyi lesz sima PS4-en - de ne legyen igazam... :)"

    Ez meglehetne, ha nem tudná mindenki, hogy egy egész gen nem volt arra sokszor elég hogy nagyon mutasanak, hátmég ez.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.07. 19:35:01
  • darkSectorxxx #65257
    WOW, ez is kötelez, már csak egy mókolt 16:9-es képe elég lenne. :)
  • Moby
    #65256
    Nem. Ha nem is exkluzivitás, de a policy lazulni fog a jövőben. Lesznek proex fícsörök.

    /az egész policy egy fasság ebben a pillanatban is. A mutlibannemlehetproelőny megbukott az első napon. A cap kell legyen ugyanaz, a teljesítmény nem. A proex fícsörtitlás eleve az volt, hisz a többes üzzemódok/nagyobb felbontás is eleve az. Az egész policy nem volt mást, mint a kolbász, amivel betömték a régigépesek száját.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.07. 19:14:57
  • mucsácsó
    #65255
    Te is faszságnak tartod az esetlegesen egyszer bekövetkező Pro exkluzivitást? Szvsz van rá sansz... Vagy akkora gap lesz a végefele már a két verza között, hogy ratyi lesz sima PS4-en - de ne legyen igazam... :)
  • Seth
    #65254
    FF gyűjtemény jön PS4-re ,jövőre a 30. évforduló alkalmából. 1-9 rész egy pakkban, a többit meg vedd meg külön, mert jön ám ugye FF12 remastered, és a Lightning collection is érkezik vmikor :)



    2017 will be the 30th anniversary for Final Fantasy and Square Enix will celebrate the milestone with the following items:

    Final Fantasy releases in 2017 to celebrate the anniversary: Square will launch Final Fantasy VII Remake (first episode) and Final Fantasy XII: The Zodiac Age as main games to celebrate the Final Fantasy’s birthday.

    Final Fantasy XIII trilogy is coming to PS4 during the next year. The bundle will include Final Fantasy XIII, XIII-2 and Lightning Returns on separate discs to be enjoined in 1080p and 60fps.
    Final Fantasy 30th Anniversary Collection

    This compilation will include Final Fantasy I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII and IX and it will be released on PS4 and PS Vita in a single disc/card.

    It will include two versions of Final Fantasy I to VI: original versions from NES/SNES and modern ports (mostly mobile ports).

    FF VII to IX will be based only in newest ports.

    Final Fantasy II and III from NES will receive an official English translation (first time). Games will be based on Japanese versions, therefore we will be able to play parts that were cut out when games were released overseas. Graphical censorship included in some titles when they were released outside Japan will remain. The collection will have a built-in art gallery and a sound test menu to play songs from games included.

    Just for the record: this compilation will include just main Final Fantasy titles (I to IX).


    Read more http://vgleaks.com/final-fantasy-30th-anniversary-roadmap/
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2016.12.07. 19:03:16
  • Bandicoot
    #65253
    Cinema City milyen kedves. Dobtak egy mail-t hogy sajnálják amiért nem sikerült a jegyvásárlás a Zsivány egyre a múltkor,kárpótolnak egy poszterral...Kattintsak és válasszam ki hol venném át, a visszajelzési határidő dec 12 hétfő. Rákattintok: Sajnos a határidő lejárt.
    Profik!


    (És persze ha felkerülne jó minőségbe premierközeli napon a virágboltba én lennék a szarházi amiért nem megyek moziba....)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.07. 18:53:04
  • Moby
    #65252
    Értelmetlen hebehurgya hülyeségek lvl. végtelen.
  • darkSectorxxx #65251
    Jó akkor neked nem, szerintem nagyon faszán nézett ki ps-en is.
  • Totti5
    #65250
    "Cod-TR-Fifa, meg tökömtudja még hány van ami 5 platformos."

    Mondom a COD nem.
  • darkSectorxxx #65249
    Nekem tetszett a Advanced, nem érteztem kritikán alluli teljesítésnek.
    Vagy nem tudom te melyikre gondolsz.

    Csak mert én ps-en is végigvittem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.07. 18:13:04
  • Totti5
    #65248
    COD nem.
  • darkSectorxxx #65247
    Ennyike, nem mondom 100%-ra hogy az lesz amit én mondok, de azért bakker nem nehéz kb besaccolni (és én most nagyon kevés esélyt látok a körülmények alapján hogy itt bármikor fennál a veszélye, hogy előző nem is generáción, hanem "downgrade"-elt gépeken ne csak pár opciót kelljen bogarászni, ez nem egy új háttér, hanem "csak max pc vs medium pc szint....."), ez nem egy rendes genváltás, és ha mostani genváltáskor olyan előzőgenerációs portok jönnek mindenből mint most, akkor le a kalappal....

    Cod-TR-Fifa, meg tökömtudja még hány van ami 5 platformos.

    Persze amit írtam orrba-szájba majd ki lehet forgatni, értelmezni másképpen, de szerintem kb sejtik sokan mikre gondolok.

    Nem tudom mi lesz, de én valamiért nagyon stabilnak vélem ezt a "nagytesó-kistesó" kapcsolatot.
    Mindenki azt választ amit szeretne, és mindenki szépen jól fogja magát érezni majd.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.07. 18:11:46
  • n000rbi
    #65246
    >Kb annyira helytálló, mint az hogy a Tomb Raider pl x360 kisebb inputlaggal bír mint nextgenen

    Ez mondjuk pont így van. Ps4-en is szar volt megjelenéskor, de javították, X1-en a mai napig lagol az irányítás. 360-on meg sose volt vele baj.
  • darkSectorxxx #65245
    Kizárt dolog.

    Kb annyira helytálló, mint az hogy a Tomb Raider pl x360 kisebb inputlaggal bír mint nextgenen, ezt csak páran hiszik, azt ezért kapkodnak egyrészt az upgrade-el....:)

    Valamint kicsit nehéz lesz lemézni centivel hogy mely minőség az amire azt mondhatjuk hogy hanyagolás, hiszen eddig is voltak szar játékok ps4-re......és Pro semerre nem volt még....
  • mucsácsó
    #65244
    gondolom elkezdenek majd jövőre szépen szállingózni a direktbe lebutított/telibefosott sima PS4-verzák (road to PS4Pro-exkluzivitás)...
    persze ilyen papíron "úgyse lehet" - de figyeljétek meg egy bő másfél-2 év múlva, hogy LESZ :D tuti jönnek majd a dumák, hogy sima PS4-en ez meg az meg amaz nem abszolválható a hardveres korlátok miatt, és inkább csak Prora összpontosít egy-két fejlesztő... :)

    vagy csak egyszerűen feltűnően szarok lesznek a sima vs. pro játékok.. most még nem (annyira) feltűnő, de később majd az lesz :P
  • darkSectorxxx #65243
    Mire alapozod ezt?
    A sok 30-as remasterre?
  • darkSectorxxx #65242
    Holy Shit akkor az 50% is Confirmed asszem. :D
  • TDC Geronimo
    #65241
    kiköhögi, 720pbe :p

    Legalábbis betaba úgy ment
  • Kandurex
    #65240
    Akárhogy nézem, de ezt a grafikát a PS4 -nek is ki kellene köhögnie 60FPS -be.

    Nagy cigánykodás folyik itt kérem technó szinten.
  • TDC Geronimo
    #65239
    Skyrim? 53%

    8400ft
  • darkSectorxxx #65238
    Ezzzzzaaaazzzzzz!
    Fasza, mond hogy ez is 50% off.....
  • TDC Geronimo
    #65237
    The PS4 has now sold through 50 million units. Black Friday week was the best week in Playstation history.
  • Kandurex
    #65236
    Azt Tabata, mi van a performance patch -el?

    Arra várok!

    Genyó.
  • Moby
    #65235
    Hú de nagyon csípi a szemed!
  • SlickAdam
    #65234
    tehat mar el is ment a Lasagne? kircsi! :D
  • Moby
    #65233
    Nem árulok semmit, nyugodjon le mindenki a pi.ba :D
  • n000rbi
    #65232
    És nem nekem ajánlotta fel a kussolós gépet!
  • Evoluti0N
    #65231
    Ne mondd már, h már most árulod a Pro-t. :D
  • TDC Geronimo
    #65230
  • TDC Geronimo
    #65229


  • TDC Geronimo
    #65228
    Vedd meg. Végig lehet tolni utána megint, főleg ha jön new game+ meg a többi jóság
  • TBTPumpa
    #65227
    Köszi a megkeresést! :)