121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Evoluti0N
    #65226
    Na baszki. Gondolkodtam, h megveszem megjelenés után, de aztán hallottam, h jön állítólag FPS javító patch Pro-ra. Szóval úgy gondoltam, h az megvárom. Erre most meg ez. Vegyem meg akkor, amikor már teljesen kész a játék? :D Addig nem birok várni szerintem.
  • TDC Geronimo
    #65225
    Mondjuk a támogatásnak örülök, mert nekem ez olyan, mint egy offline MMO és a combat miatt remélem a végigjátszás után is lesz értelme tolni még
  • Moby
    #65224
    Csekk PM.
  • n000rbi
    #65223
    Atom lesz
  • TDC Geronimo
    #65222
    Na úgy néz ki ezeknek se volt elég a 10 év. Ilyet se láttam még...

    Thank you for playing Final Fantasy XV. Final Fantasy XV was able to achieve an amazing accomplishment, shipping 5 million copies worldwide on the release day. I would like to express my gratitude for everyone that has purchased it.

    Currently I have heard many players around the world enjoying themselves. Players are pleased to be enjoying this new Final Fantasy, as well as the staff, we are really happy.
    We’ve promised before launching the game that Final Fantasy needed to be complete before it was released. We will continue to update and we are planning to provide a more rich gaming experience to all players around the world. As a gratitude for exceeding 5 million copies, I’ve decided to strengthen the update plan considerably beyond the original plan and inform you of a concrete road map.

    These are updates to make the Final Fantasy XV gaming experience more rich, and for longer playability, updates based on requests from players after the release, and in addition to DLC development reported previously. They will be given for free for the short term, mid-term, and long-term.

    Final Fantasy XV Update Roadmap

    Short-term goals
    First, we will update the experience of Chapter 13’s gameplay. For that reason, we are undertaking many enhancements such as increasing the power of the ring’s magic. We will inform you of the details of updated content at a later time.

    Mid-term goals
    Updating the production of the second half of the game, further enhancing the experience of the story. For example, we are planning to add event scenes where “What happened to Ravus?” was from. In addition to the event scenes, voice responses and localization work to all languages will occur so we will work firmly on this as a mid-term goal. Details of the plan will be announced once it’s decided.

    Long-term goals
    We will make it possible to use important characters that appeared in the main game as playable characters. We will also consider adding an avatar system to create original characters. In addition to this, we will continue to actively update so that various players can enjoy Final Fantasy XV for a long time.

    Others
    After clearing the game, you can carry your progress into a New Game. Finishing it at a low level, an invincible suit, we will offer various items that extend the range of play. Fonts displayed can be enlarged for easier reading.
    For the already announced DLC, it is planned to be released as originally intended.

    FFXV Holiday Pack
    FFXV Booster Pack
    FFXV Episode Gladiolus
    FFXV Episode Ignis
    FFXV Episode Prompto
    FFXV Online Expansion Pack: Companion

    On behalf of the staff and all players around the world, we hope you will enjoy Final Fantasy XV even more. Thank you for your continued support for Final Fantasy XV and the Final Fantasy series.

    FFXV Director Hajime Tabata
  • TDC Geronimo
    #65221
    Ma skyrim az akciós úgyhogy most mást 100% hogy az orosz leak, amit linkeltem pár napja igaz. Lesz még WD2 meg FF XV akció is
  • TDC Geronimo
    #65220
    S01-5918520-G
  • TDC Geronimo
    #65219


  • n000rbi
    #65218
    Belső fehér doboz alján, S01-el kezdődik. Köszi!
  • TDC Geronimo
    #65217
    "Alongside Nex Machina we are also announcing a 4K/HDR update to Resogun.

  • TDC Geronimo
    #65216
    Reggel láttam privátodat, amit pár napja küldtél. Hol találom meg pontosan a serialt?
  • darkSectorxxx #65215
    Manapság a sony-nál nem tudni.
  • darkSectorxxx #65214
    Ja nem figyeltem, lekötötte a figyelmem a giga sale. :)
  • darkSectorxxx #65213
    Annyiért mint a cukrot :)
  • mucsácsó
    #65212
    Nálam van egy "sima" PS4 eladó, ha valakit érdekel :) majd váltanék Pro-ra.
    Bár nyilván használt, de megcéloznék vele egy 50-55 ezret maximum.
  • TBTPumpa
    #65211
    110 000 forint környékén gondolkodom, ha sima PS4 Pro-ról van szó. Persze itt most a játékmentes kiadásra gondolok, ha van hozzá csomagolva 1 vagy több játék, akkor hajlandó vagyok többet áldozni rá.
    De ennyi nem igazán lesz mostanság. :)
  • arty
    #65210
    ezesetben egy 60ezres, még garis, nem-slim, alap ps4 nem opcio használtan, hardverapróról?
    remazterek teljesen jók ezen a gépen is, fhd kijelzőn
    ennyi olcsó a pro csak a gen végén lesz szvsz....
  • TBTPumpa
    #65209
    Franc. :(
    2 hét múlva X-mas, addig már tuti nem akciózzák. Mindenhol csak a Slim verziót nyomatják.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.12.07. 12:46:49
  • Bandicoot
    #65208
    Ezek kb olyan címek amit karácsonyi plus-ba kellett volna a gagyi helyett bevágni....
  • n000rbi
    #65207
    Egy hete van ez az akció, hol voltál eddig? :) Egyébként durván felhúzták az árakat, hogy minimum 9k-t fizess, bármit veszel.
  • Bandicoot
    #65206
    Megjelenés elött is akciózták és Blackfridayen is.:)
  • TBTPumpa
    #65205
    Igazából 1 hónapja sincs, hogy piacon van a gép, így kicsit durva lenne, ha máris leakcióznák.
  • darkSectorxxx #65204
    O MY GOOD

    Magyar PS Store-ban 2 játék 1 áráért, ha azt megboltoljuk 2 csapattal 75% OFF kihozható!!! :D
    Fuck Yeah.....

    Lista itt!
  • Bandicoot
    #65203
    Ennek tükrében még viccesebb hogy meg sem közelíti a wd2 gameplay terén.:)
  • darkSectorxxx #65202
    Nem, nem érdemes.
    Ha kell van eladó itt Pro (lgalább is gondolom még megvan....), vedd meg, sokkal többet érsz vele, a játékokat meg fingéhugyé majd akciókban...lol. :D
    Ha ilyen slimbe gondolkodsz, ne tedd, egy sima PS4-el ugyanott vagy csak töredékáron.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.07. 12:28:24
  • Ulthane
    #65201
    16 ezer forint miatt ne várj már egy évet!!!!

    Várj egy hónapot, sőt, hátha lesz karácsonyi akcióban valahol Pro, és vedd meg azonnal!
  • Ulthane
    #65200
    Persze, hogy nem. A város hangulata jóval fajsúlyosabb, mint ott volt. Látványban is sokkal jobb, de persze ez nem érdem, hisz a GTA5 nemPro-ra készült, meg 4K-ja is akkor még csak Mobynak volt. :)
  • Ulthane
    #65199
    Si tacuisses, philosophus mansisses.
  • Moby
    #65198
    A pakkban lévő játékok értékesek, és nem mellesleg jók is . Csak ezek már olcsók a piacon.
  • Kandurex
    #65197
    Amekkora egy penész unalom volt a GTA5, nem volt nehéz megugrani.
  • Bandicoot
    #65196
    "Lazán GTA 5 hangulatú a játék"

    Nem könnyű DS babérjaira törni. Neked sikerült...
  • TBTPumpa
    #65195
    Hmm, akkor mindegy. Majd akkor jövő karácsonykor veszek Pro-t.
    Talán akkor már valami "értékes" játékot is fognak mellé csomagolni. :)
    Remélhetőleg, akkor már nem a Slim verziót fogják nyomatni.

    Pedig már szívesen végigjátszanám az Uncharted sorozatot és a The Last of Us játékot.
    + A The Last Guardian is érdekelne, illetve a februárban érkező Horizon Zero Dawn.

    Euronicsban 128 000 forint ez a pakk. Totál megéri.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.12.07. 11:24:56
  • Moby
    #65194
    Kurvára nem. Az egész szoftverpakk ér mondjuk 15-öt. Gépet meg régiben kapsz 60-70 ért. Deakkormárinkábbapro. Ezt a pakkot Blackfriday-héten meg lehet venni a game-től olyan 85 körül. Annyiért még csak-csak.
  • arty
    #65193
    szerintem nemigazán. tlou és dc is "filléres" tételek.
    szerinte inkább vegyél egy pro-t (hátha találsz egy tizessel többért mint ez a pakk) és ezeket a "régiségeket" rántsd be használtban vagy a karácsonyi psn akciók valamelyikében ;)
  • TBTPumpa
    #65192
    Érdemes ezt a csomagot megvenni?

    Vagy ha PS4-et szeretnék, akkor mindenképp a Pro változatban gondolkodjak?
    FullHD TV-hez és/vagy Monitorhoz lenne.
  • Ulthane
    #65191
    A főhös kenterbe verni az előzőt, Aiden Pierce, vagy mi volt a neve? Nagyon jó arc a niga. Az az álarcos faszkalap ugyan idegesítő, de a sztoriban található karaktereket jól eltalálták. A gunplay pont ugyanolyan, mint volt, legalább ez a faszparaszt Viceroy üldözés nincs már, mint az előző részben.

    Állat jó verdák és motorok vannak a játékban, mind másképp viselkedik, más a hangja, nagyon jó vezetni őket. Sokszor csak autózom vagy motozorzok a városban.

    A sztori hááát, a nagy semmi, de az előző részben is pont olyan volt. Lazán GTA 5 hangulatú a játékj, még jobb is annál szerintem, rátesz egy lapáttal hangulatban.

    Azt a 6.750 forintot, amit fizettem érte, pont megérte.
  • Bandicoot
    #65190
    Pedig az főként AI, gunplay és fizika terén, a sztoriról és karakterekről nem is beszélve.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.07. 09:21:46
  • Moby
    #65189
    Egyelőre semmivel nem tűnik rosszabbnak, mint az első rész. Ha ez végig így lesz, akkor nálam már biztosan oké.
  • ppista
    #65188
    Engem a kamera idönkénti bénasága jobban zavar. Sokszor amikor mászok pl. egy láncon, nem tudom odaforgatni Tricora, hogy lássam a mozgását ahogy követ, mert egyszerüen egy élmény nézni az animációját. Az biztos, hogy ilet még senki nem csinált.
  • Maxyka
    #65187
    Jah és pl: ha 5x re dobod elé pl a hordót és nem képes megzabálni akkor "makacs" véletlenül se szar a script :)) itt tartunk 2016 végén... Bármilyen is a játék ezt is zabálják kétpofára. Régi ját3kok remasterelése, folytatása eléggé nagy biznisz mert hát elrontani nem lehet és habzsolják :D