121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #65306
    Meg amúgy MÁR MOST is észlelhető szeritem az eltérés... megnézem azért WD2 összehasolnító videót - ne mondja senki, hogy nem látszik különbség...vagy Mafia 3 - bármilyen fos játék(ok) is... 3rd party mindkettő, és mégis van eltérés.
    Vagy BF1 - tükörsima 60 Pro-n conquestben, sima PS4-en meg hááát... azért néha nagyobb ütközeteknél eléggé meg tud csappani szegénykém, de nem annyira gázos. De ha már most ilyenek vannak, akkor mi lesz később..... :)
    De persze, "nem lehet különbség, nem fog külön peccseket gyártani senki a két verzióra"... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.12.07. 23:15:47
  • Moby
    #65305
    UBI30 keretében assacreed 3-at kaptam a ubitól! KÖSZUBI!
    Az azé ölégfura, hogy ps4-en semmi nincs.
  • arty
    #65304
    hát a square a tombraiderrel megcsinálta :D
    one exklu lett.... aztán megcsinálta ujra: win10sztór exkluként indítva el :DDD
  • mucsácsó
    #65303
    Na visszaolvastam, úgylátom ezzel a pro-exel eléggé fel lett dobva a laszti pár órára :D

    Nos ... én továbbra is tartom azt, hogy szerintem lesznek igenis NAGY különbségek is, depláne a belsős címeknél - különben tényleg, mi a szarnak lett a Pro? :D csak a 4K miatt..? én erősen kétlem... meg amúgy nehogymár kiaknázatlanul maradjon ez a (nem is annyira kevés plusz) teljesítmény, főleg majd egyszer a gen végére... szóval ha nem is kimondott Pro exkluzivitás (de én ezt se zárnám ki), de eljön az az idő, amikor kvázi nem lesz érdemes tolni sima PS4-en bármit is, mert egyszerűen szar lesz a Pro-hoz képest... mármint úgy szar, hogy egy casual vagy nagyon alkalmi játékost (most tényleg nem bántásból, semmi baj velük, ők is egy piaci réteg), vagy aki minden évben megveszi az elmaradhatatlan kötelező FIFA/NBA/COD/egyébcasualfos játékot, őt kibekúrtul nem fogja érdekelni, hogy szebb-e / butább a fizika a Pro-s változathoz képest, mert ő neki még egy PS3-as cím is szép, és ő nagy örömmel eljátszik úgyis vele...

    De amikor kibassza a szemünket a sok mosottfos / popupoló textúra, AA / AF üvöltő hiánya - vagy hasonlók, akkor az azért a nemcasualnak már szemetszúr, és kikúrtul irritálni fog - engem legalábbis tutira, de én sznob vagyok biztosan.. ezt gondoltam "elhanyagolás" alatt. De mondom, ne legyen igazam.
    Amúgy szerintem a Horizon lesz az első, ahol majd jobban megmutatkozik a Pro tudása... meglássátok :P

    Ja, és nincs Prom. Még.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.12.07. 23:10:06
  • Moby
    #65302
    Angolul volt. Nemtudhatta
  • Totti5
    #65301
    Bár csak lett volna vita. Moslék az volt, egy valótlan állítás után.
  • Totti5
    #65300
    Nekem mindegy.
  • darkSectorxxx #65299
    Ja oks, elkavarodhatott a szemem elől a sok "Pro" hozzászólás közt.
  • Kongy
    #65298
    Ebben a vitában csak akkor győzhetsz, ha ignorálod.
  • TDC Geronimo
    #65297
    Vótmá ez is csak ugye nem gamefosról...
  • LBandi77
    #65296
    Ok.baszki nem rétegjáték,csak hagyjál már lógva.
    Kurvára nincsen kedvem neked írogatni.
    Így érthető?
    Vagy megszakérted ezt is?
  • Totti5
    #65295
    Teszek rá neked mi a jó.

    From játék nem rétegjáték, már pedig azt közölted hogy az. Ez nem igaz. Hogy te mit hozol ki ebből és hogy csavarod bele a saját fantazmagóriáidat teljesen lényegtelen és nem tartozik senkire.


    Nem úgy készülnek. From viszont olyan ütemben, olyan háttérrel olyan koncepcióval tolja a sorozatot hogy tudja, abból ma milliók mennek el. Így ehhez mérten fekteti bele az erőforrásokat. Sikerül is nekik, a tempó nagy, a játékok jók, az emberek veszik.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.07. 22:38:29
  • LBandi77
    #65294
    Minden játék úgy szeretne elkészülni csak valakinek sikerül valakinek nem.
    De inkább hagyjuk is mert nincsen kedvem neked írogatni.
    Te még azt is jobban tudod hogy nekem mi a jó.
  • darkSectorxxx #65293
    Ezt nem tudom megállni hogy ne tegyem be.

    "Final Fantasy XV - a sztorihoz is hozzányúlnak egy közelgő frissítésben

    A történeten és a játékmeneten is csiszol a Square Enix a Final Fantasy XV készülő frissítéseivel, amik az egyébként kiváló történet egy laposabb fejezetét is feldobják.

    A Final Fantasy XV már most lenyűgözte a közönséget, de a Square Enix a megjelenés után is dolgozik a játékon, hogy még jobbá tegye az élményt. Ebbe pedig nem csak az új tartalmak és a különböző DLC-k tartoznak bele, hanem a már meglévő játékelemekhez is hozzányúlnak.

    Erről a játék producere, Hajime Tabata írt egy blogposztban, amiben elmagyarázza, hogy például a sokak által kicsit laposabbnak talált tizenharmadik fejezetet feldobják majd néhány új képességgel. De a készülő frissítésekben új jeleneteket is adnak majd a sztorihoz, amik segítenek jobban kibontani egy-egy karaktert, ezek elkészítése viszont a lokalizáció miatt elég sokáig tart majd.

    Hosszabb távra is van néhány ötlete a Final Fantasy XV készítőinek, de a további szereplők játszhatóvá tételéről, a testreszabható karakterekről, a New Game+ módról és a különböző módosítókkal elindítható végigjátszásokról még nem határoztak. Végül kitért arra is, hogy az új Hitmanhez hasonló ideiglenes események beépítését is fontolgatják."

    Ebből nekem 2 következtetés vonódik le....

    - ha megvettem kibaszott olcsón, elsőnek játsdzam végig a már meglévő játékaimat és ezzel várjak kicsit
    - pc-s port ezek után aligha várható, ha ennyire rá akarnak menni a támogatásra
  • Totti5
    #65292
    Nem. Egy From játék ma úgy készül el hogy abból több milliót adnak el, rövid idő alatt. Egy From játék ma blockbuster.
  • LBandi77
    #65291
    Maradjunk annyiban hogy nem a te réteged sokkal inkább az enyém.És igen rétegjáték a nagy cod- os bf-s haverjaim 2- óra játék után vitték vissza cserélni mielőtt kettétörték volna a lemezt.
  • Moby
    #65290
    Értem, én sem ezért mondom. Azt kő érteni, hogy itt a vaslogika nemműxik. A vaslogika szerint nem kéne létezni a pro-nak. Gyakorlatilag a létezése totál értelmetlen jelen körülmények között józan paraszti ésszel. Az, hogy létezik mégis, okkal van. Pedig a létezése tulajdonképpen látszólag csak problémákat szül. És abban is biztosak lehetnünk, hogy nem azért létezik, mert Cerny addig-addig könyörgött a vezetőségnek, hogy engedjenek neki csinálni egy jobb gépet, míg az öreg japók beadták a derekukat. Gondos üzleti és pénzügyi tervezés eredménye a létezése. Még nem nagyon látni pontosan mit is tartalmaztak ezek a képletek. Megtudjuk idővel.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.07. 22:17:54
  • Totti5
    #65289
    Melyik rétegé?

    The game sold 152,567 physical retail copies within the first week of release in Japan,[95] ranking first place within the Japanese software sales charts for that particular week.[96] Bloodborne debuted at number two in the UK software retail chart, behind Battlefield Hardline by 22,500 units.[97] In North America, Bloodborne was the second best selling software in March, despite being released at the end of the month.[98] By April 2015, the game had sold over one million copies,[99] and by September 2015, the game had over two million copies sold.[100] Soon after release, Sony stated that the game's sales exceeded their expectations.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.07. 22:12:04
  • darkSectorxxx #65288
    Ennyi, ezért fulll nem értem mire a folytonos baszogatás, meg klikkezés.
    Nekem amúgy meg pont ez miatt tűnik full fordítottnak, a Pro-sok közül érzem ezt önigazolásnak, hogy szelektálás történik a témában, vagy tököm tudja, már nem tudom mire vélni ezt az oktalan vádaskodást.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.07. 22:13:07
  • darkSectorxxx #65287
    Ezt muszáj megérteni, kibaszottul nem irigység ez, meg magyarázkodás, én ugyanúgy nem vettem erős pc-t hanem elvagyok egy kis gyenge géppel pc platformon, és kibaszottul nem irigykedem arra akinek 300-as gépe van, leszarom, ha van véleményem az nem részlehajlás.

    Most akkor akinek nem kell 130k-ért a Pro hanem esetleg vár egy nagyobb dobásra amikor bőven ráér megvenni 100-100k-rt, és most egyeltalán nem fontos, akkor az maradjon csöndbe meg az kizárólag ha mond valamit akkor az csak irigykedés miatt van?
    Vagy hogy lesz ezekután a topikban?
    Ha nem veszek VR_t akkor bármit kommentlek akkor én irigykedésből beszélek vagy mi? vagy bárki aki nem halad a trend-del? Frankón nem értem, ráadásul úgy hogy kb 1000x leírtam hogy már launch-ra eredetileg váltottam volna ha nem látom amit látok, ami másnak biztos fullosan elég, nekem nem, aztán mivan ezzel? összedől valami? :/
  • LBandi77
    #65286
    Figyelj szakértő,emlegette itt valaki a das3- at?
  • Moby
    #65285
    >Szerinted még azzal is megszopatják magukat hogy nem az összes eladott gépre elérhető?

    Ó olyat biztos nem tennének! Hiszen az üzletileg bombasiker BB-ből fél év alatt elment végre kétmillió, míg a multiplatform DaS3 e percben a steamspy szerint 1,3m usernek van meg pöcöre, a one-os eladásokat nem ismerem, de egy kettőre azt is saccolnám :D Szal amikor a from a sony két szép szeméért(ehemm...) eldob 3-3.5 millió eladást, akkor biztos nem tenné meg újra meg újra egészen másképp kavargatva a a platformokat :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    De. Mint a szar. Pénz kérdése az egész. És van az pénz. Messze nem ez a kérdés. A kérdés pusztán annyi, hogy van-e az az érdek?

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.07. 22:09:04
  • Totti5
    #65284
    Melyik rétegé?

    In Japan, the PlayStation 4 version sold over 200,000 copies in its first two weeks of release. Sales for the Xbox One version were not reported.[52] It became the fastest-selling video game published by Bandai Namco Entertainment America, becoming the company's most successful day-one launch.[53] On May 10, 2016, Bandai Namco announced that Dark Souls III had reached three million total copies shipped worldwide, with 500,000 in Japan and Asia, 1.5 million in North America, and one million in Europe.[54] It was also reported that Dark Souls III was the best selling software in North America in the month of release.
  • LBandi77
    #65283
    Egyébként nem vagyok én pro ellenes,ha megjelenik olyan játék ami érdekel is és látványos a különbség elballagok aztán veszek 1 pro-t.
  • darkSectorxxx #65282
    Ó nem, én egyszer fogok venni ha lesz olyan cuccos, de attól még nem értem mi köze ahhoz amit hiszek? :D

    Egymástól full független, attól még hogy vaészeg a Horizon miatt majd veszek gépet még nem fog megváltozni a véleményem, High-End pc-m sincs, sőt Nintendo-m, sőtt sok más sem, ettől még mondhatok rájuk amit akarok. :D

    Én nem olyan vagyok mint páran hogy amerre fúj a szél, ezt tartom akkor is ha egy Pro lesz a szobámba.... asszed érdekelne ha jönne valami exclu?
    Ha olyan ex ami engem is vonz akkor vennék gépet, megoldanám, mert annyira fan lennék, de ennek semmi köze ehhez. :)
  • LBandi77
    #65281
    Ne keverjük már a csak playstation- from dolgot ide,Semmi köze egymáshoz,ez akkor állná meg a helyét ha des. csak ps3- pro- ra lenne, a bb meg csak ps4- pro- ra.A múgy is rétegjátékok. Szerinted még azzal is megszopatják magukat hogy nem az összes eladott gépre elérhető?
  • Moby
    #65280
    >de külsős fejlesztő- kiadó biztosan nem fog csak pro- ra fejleszteni.

    Ahogy a from sem adtak ki csak playstationre a des-t és a BB-t? :) A külsős stúdió azt fogja megtenni, amiért megfizetik. Ha azt kéri tőle a sony, hogy készítse el pályafutásának legjobb játékát, majd amikor kész, nyomjon rajta egy shift+deletet akkor külsős stúdió azt is meg fogja tenni elegendő pénzért. És itt minden erről szól, semmi másról.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.07. 21:54:04
  • LBandi77
    #65279
    Ez a kijön de moslék port.Amikor megjelent a ps4-x1 én nem vettem azonnal gépet hanem maradtak a régiek,a feleségem nagy ac. rajongó ezért ps3- ra vettem meg majd amikor lett 4- es gép akkor arra az újat.Mondom neki látod mennyivel szebb az új gépen,mondja nem látja de nem is érdekli a régin is fasza volt.Tudod mennyien gondolkodnak így?Pedig tényleg ordító különbség volt köztük.Úgyhogy szerintem kevesen fognak gépet cserélni,persze a hc- k igen.Az meg hogy mennyi haszon van 1 hardveren eltörpül a szoftverhaszon mellett,lehet a sony lép 1 bátrat és lesz pro.exkluzív,de külsős fejlesztő- kiadó biztosan nem fog csak pro- ra fejleszteni.
  • Moby
    #65278
    Én nem attól tartok, hogy mi lesz a (sima) ps4 jövője, azt konkrétan leszarom, hanem hogy majd beköszönt a proex feature min fizetős DLC gigaötlete.
  • Evoluti0N
    #65277
    Látom, h továbbra is győzködöd magad ezerrel, h nem kell neked Pro. :D
  • Moby
    #65276
    Ja igen, kalkuláltan szar eladások. Nevetséges a 49 millió eladott gép, mint üzleti potenciál.
    Nos, elment kb 1 millió PSVR. A legutolsó indiefos VR cuccot is eladnak minden egyes darabra. Ugyanis nincs más. A 49 millió eladott gépre meg egy 3 milliós eladott EXKLUZÍV title már sikeresnek számít. Ha ma kiadnának egy proex címet, annyi menne el belőle, amennyi eladott pro van (fingomsincsmennyi, remélem sok).
  • Moby
    #65275
    Remélem is, de ahogy látom így sem fájt eléggé, szal még pakolhatnának rá :(
  • Moby
    #65274
    >még ma kiverhti a fejéből.....

    Ezt a számtalan elvégzett üzleti iskola, vagy esetleg a döbbenetes műszaki háttérismeret mondatja? Jó volna tudni, ne álljunk már itt bután.
  • Moby
    #65273
    Lehet, hogy éppen azért lépik majd meg, hogy a százalékos arányt növeljék. Ezt senki nem tudja, üresben vagdalkoztok pro és kontra. Ettől kisebb üzleti sikerekért hoznak legalább ilyen horderejű döntéseket. Ld. TF2 beáldozása a COD brand gyengítéséért. Bárki azt gondolja, hogy nem basznak be azonnal egy durva címet akár kalkuláltan szar eladásokkal csak azért, hogy ennek hátán elmenjen még1 millió PRO, ha esetleg azon nagyobb a margin, vagy valamilyen üzleti kilátások miatt úgy hozza az érdek? Ugyanmár.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.07. 21:30:54
  • arty
    #65272
    kijön, de moslék port vs. nem jön ki egyáltalán

    előbbi verzióval mennyire vagy előrébb? :(
  • arty
    #65271
    már az is bőven elég, amikor az AF OFF állásban felejtődik prevgenen (standard ps4en :P )

    a difi "generációs" :(
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.07. 21:24:41
  • arty
    #65270
    az enyémet nem.

    nekem olyan érzés volt ígyis, mint ha a seggembe tolták volna fel. keresztben.
  • darkSectorxxx #65269
    Igen 2019-2020-ban derül ki hogy upgrade-elnek , vagy csak simán nextgen....
    Nextgen azért jó nekik mert akkor van mentség elvágni a köldökzsinort, ha uppolnak akkor simán textúra+felbontás+fps+hdr, miegymás butitás lesz....kb mint pc-n.

    De az hogy mondjuk kijön jövőre pl egy Killzone 5 és only Pro, vagy akár tartalomban teljesen más legyen, komplett tartalmat kihagyjanak, azt mindenki még ma kiverhti a fejéből.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.07. 21:05:01
  • darkSectorxxx #65268
    Mi mikor lesz? Olyan játék ami only Pro?
    Soha, csak olyan lesz kb 3 év múlva hogy:

    "PS 5" | PS Pro -> Ps 4 vagy visszafelékompatibillitás "PS Pro 2" -> PS Pro -> Ps 4
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.07. 21:05:37
  • Totya42
    #65267
    Szerintem 2019-ig ilyen nem lesz. A 2019 tavaszi kínálatban lesz először ilyen szerintem. De persze majd meglátjuk. Nekem mindegy mondjuk.