121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Evoluti0N
    #115561
    Hát, igen. Elég pofátlanság volt, h ingyenes upgrade helyett megint meg kell venni. Ennyi hallgatás után nem lepődnék meg, ha a TLOU 2-nek is ugyanez lesz a sorsa.
  • Mephike
    #115560
    Tegnap jelent meg egy magyar nyelvű cikk, ami a Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Tech Review névre hallgat a Logout-on. Ebben eléggé korrektül körbejárják a játék grafikai motorjának működését. Érdemes elolvasni.
  • darkSectorxxx #115559
    Spiderman Remastered PS5








    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.05.17. 05:18:09
  • darkSectorxxx #115558
    Miért van az hogy a Spiderman-be kilövöm a segítségéket, hud-ban és mégis mindig megjelennek a szövegek?
  • darkSectorxxx #115557
    Mivel megint aktuális lett!
    Most pont 2 napja egy ismerősöm se értette mi ez a Spiderman Remaster, mivel van együtt, hogy lehet megvenni stb!!!

    Figyeljetek nagyon oda, mert CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az ULTIMATE editionban van benne!
    És KIZÁRÓLAG ezt lehet venni, ha megveszitek a simát, nem lehet UPGRADE-elni (legalábbis haveromnak nem jön már be az Ultimate miután kifizette a simát)


    Aki még nem tudta volna eddig... mert sokan vannak így...

    Erre mindenki figyeljen odaés vegye számításba mielőtt megveszi...
    Nem kis változásokról van szó...



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.05.17. 00:05:22
  • hunbalee
    #115556
  • Mephike
    #115555
    Arra az ER-re kíváncsi leszek. Jó lenne ha az is egy mérföldkő lenne majd.
  • darkSectorxxx #115554
    Igen az, de direkt hagyták meg ám a retro gameplay-t ezt vedd számításba.
  • mucsácsó
    #115553
    az fix, hogy a Bluepoint az a remake-ek Nótidogja lett toronymagasan :D ettől csak ratyibbak vannak :(

    de egyébként igen, éreztem én is sokszor, hogy ez-az-amaz kezdetleges, és lehetne másképpen (vagy lett is később a DaS/BB/Sekiroban), de nem nyúltak a játékmechanikában semmihez nagyon, úgyhogy ez így volt kerek és szép :)

    amiben biztos vagyok, hogy az Elden Ring ettől rondább lesz :DD
  • Kandurex
    #115552
    Pereg a DeS PS5.

    Hát….ez tulajdonképpen egy nyers DaS, kevésbé áramvonalasított harc és mechanikák, érződik, hogy ez nem egy modern játék. A kivitelezés grafikai szempontból viszont páratlan. Új mérföldkő a remake-k folyamában, az iskola példa.
  • darkSectorxxx #115551
    Ejjjaj. :)
    Ez mindkét esetben gond. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.05.16. 14:45:50
  • Mephike
    #115550
    Ma vettem a fáradságot és leszereltem a PS5 oldallapját, hogy kitisztítsam a belsejét. Maradjunk annyiban, hogy nem ártott neki.
    A fehér kontrollerrel meg csodákat művelt egy fogkefe, mert bár menő ez a fehér szín, azért a piszok a ravaszoknál meglátszik ezen a finom mintán.
  • mucsácsó
    #115549
    nem rossz tényleg, de én semmi világmegváltót nem érzek benne... :D
  • darkSectorxxx #115548
    Ja értem... akkor nem annyira extra.
  • mucsácsó
    #115547
    sima szimulált "3D", semmi innováció :D szerintem bármilyen jobb fülesen "átjön".
  • darkSectorxxx #115546
    Srácok most ez a 3D tempest füles hogyan is van?
    Van még olyan ami ezt támogatja vagy ezt a tech-et csak ez a Sony füles tudja.

    Mert az Astro 20-at pl valaki azt mondta jobb pl, de kérdés hogy amúgy jobb, vagy az is támogatja ezt a 3D hangzást és ezzel együtt jobb?
  • n000rbi
    #115545
    Kell a francnak az alis hulladék. Ami ér is valamit (pl. Dbrand), az meg rohadt drága. Én magam nem szeretném lecserélni az oldallapokat, viszont a Sony könnyű pénzt csinálhatna ebből, de valamiért nem akar.
  • mucsácsó
    #115544
    wow, az tényleg jó deal!
    szerintem nyugodtan írjátok be a jövőben is a hasonló dealeket, elfér bőven itt a napi 1-2 komment között... :D

    ha nem lenne B9-em, most vinném is egyből gondolkozás nélkül.
  • mucsácsó
    #115543
    úhh, azt láttam én is, konkrétan mint valami piacos bazárifos replika, borrrzalmas ahogy kinéz :D
  • darkSectorxxx #115542
    Érdekesség, itt az Xbox SX van, de az kb ugyanaz mint PS5....

    Jobb oldalt meg na, egy táska tízezres... (~800k)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.05.13. 22:10:59
  • dzsedi
    #115541
    Bocs a reklám miatt de jó ajánlat: 220volt-ban 379 most a lg55cx. Cetelem hitelkártyával még ebből is lejön 10% ami egy ilyen ár esetében elég kedvező. Ma vettem egyet magamnak. Mit mondhatnék, fülig ér:)
  • Mephike
    #115540
    Na nem is az egyszínű termékekre gondoltam, hanem mint ebben a cikkben is van. Persze ez drágább lenne, de azért csak találnék helyet neki itthon :) Szóval szerintem hasonló borítókat simán csináltathatna a Sony. Ha a Star Wars világában el lehet adni minden kacatot, erre is lenne azért vevő.
    De ha van valahol ilyen vagy hasonló minőségű borítólap, akkor szóljatok, mert az érdekelne.
    Utoljára szerkesztette: Mephike, 2021.05.13. 20:48:36
  • bakkerman
    #115539
    Sziasztok! Van itt valaki aki ugy Konzolvilag közeli körökben mozog esetleg? Aprilis 28.-a ota nem frissitettek a dolgokat a PS5-nel,de közben Media Marktnal is volt drop meg ha jol tudom Telekomnal is,ezert tartom furcsanak ezt a nagy “csendet” naluk.
  • Moby
    #115538
    Teli van velük az aliexpress. Mondjuk szerintem nem szép a gép ezekkel, de ez már ízlés kérdése. Ph-n van pár kép ilyen alis fekete oldallapokra cserélt gépről. Nekem marhára nem jön be.
    Viszont a fekete kontroller az nekem is bejön.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.05.13. 20:03:45
  • csgj
    #115537
    Nem oldotta meg... Enyhén halkabb az egyik. Mondjuk nem biztos, hogy mindenkinek feltűnne, de én olyan vagyok, akinek igen. :'D
    Lehet, én is lecsapok majd egy olyan új piros dualsense-re.
  • Mephike
    #115536
    A vörös nagyon jól néz ki.
    Nem tudom mire várnak a borítólapok készítésével. Már tonnaszámra tolnám ki a gyárból ezeket, vinnék, mint a cukrot.
  • n000rbi
    #115535
    Pedig egyszerű lenne egy fekete/piros lap legyártása a mostani gépekhez. Nem is értem mire várnak ezzel.
  • mucsácsó
    #115534
  • mucsácsó
    #115533
    ajj, gyorsabb voltál! :D
    nagyon fasza a fekusz - magára a konzolra szerintem nem fogják meglépni, max a Pro/Slim vonalra tudom elképzelni legkorábban
  • n000rbi
    #115532
  • darkSectorxxx #115531
    Csak azért kérdezem mert maga a szoftver vezérli, gondolom.

    Aztán nekem pl, olyan volt, a Resi 8 alatt, hogy összevissza váltogattam a fegyverek közt, aztán hallottam hogy mindig a Shotgunra állítva zizegett egyet a motor, valszeg az ellenállást állította be, hogy keményebb legyen.
  • csgj
    #115530
    Majd resetelem otthon, hátha az megoldja. Az a furcsa, hogy a berregés hangosabb a másikban, viszont nem hiszem, hogy jobban rezegne. Lehet, csak valami a konstrukciójában más, nem tudom. De az Astróban tényleg nem hallatszik, nem érződik különbség.
  • darkSectorxxx #115529
    Ezekután ha a Horizon 2 ilyen titokba jön idén akkor már semmiben nem lehetünk biztosak...
  • Kandurex
    #115528
    Szerintem jövőre.
  • mucsácsó
    #115527
    jaja, sajnos... jó lesz az 2023-ra is asszem... :D
  • Kandurex
    #115526
    Sőt, abból még egy értelmezhető képkocka sincs.
  • mucsácsó
    #115525
    hát én ezt valahogy akkor se érzem idénre, de ne legyen igazam :( :D lehet most így van, de szerintem tolni fogják ezt még jövőre bőven :(

    ...amúgy meg GOW Ragnarök is idénre volt ugye teaselve, aztán egy szó se esett róla sehol még mindig :D
  • darkSectorxxx #115524
    Akkor elég furcsa.
  • csgj
    #115523
    Jaja, elvileg igen, mindkettő ugyanarra.
  • darkSectorxxx #115522

    +

    PlayStation Studios Has More Than 25 Games In Development, Nearly Half Of Which Are New IP According To Herman Hulst