121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #115599
    Rengeteg játékot vagyis Soulslike játékot hallok itt-ott.
    De pl senki nem szokta megemlíteni a Vampyr-t, ami ugyancsak ilyen, csak picit RPG-sebb.
  • darkSectorxxx #115598
    Igen a BB nehezebb az összes Soul-nál.

    Kapásból mert más a rendszere, nem termelődnek az életerő italok, hanem neked kell farmolgatni.

    De a Demons Souls akkoriban még sokkal lassabb kimértebb volt, ahogy a Dark Souls 1-2 is, a bossok mai szemmel nagyon lomhák stb.

    A Dark Souls volt az első a BB után ami brutál tempót vett fel és ott már vannak olyan bossok amiknél csak kapkodod a fejed.

    Valamint a legtempósabb és egyben legnehezebb a NioH sorozat.
  • deep
    #115597
    Mondjuk ez egy TPS :D De tény, az elején tud nehéz lenni. Nekem már 65-70 órám van benne, hajtok a platinára. Már mindent IS unlockoltam és így, valamint a tapasztalattal a hátam mögött nemigen tudok már meghalni. Minden egyes run végigmegy kb. Ha célzási nehézségeid vannak, kapcsold be az autoaim-et. A credits lepörgéséig nem kapcsoltam be, anélkül akartam legyőzni a játékot, de utána a trofik kiszedéséhez már bekapcsoltam, sokat segít.
  • Moby
    #115596
    Ahhoz PS5-re kellene ültetni. PS4 SDK alatt nincs haptic feedback (se).
  • Mephike
    #115595
    Ha már a szenvedés a téma, akkor nekem most a Returnalban kijutott belőle. Az első boss leveréséig nem is tudom megszámolni, hogy hányszor haltam meg. Rég őrjöngtem ennyit játékon, mint most. Lehet benne van az is, hogy konzolon nem szoktam fps játékkal játszani. Na mindegy is, ettől függetlenül ezt a játékot is szeretem, bár az egyik kontrollert majdnem "feláldoztam" miatta :)
  • mucsácsó
    #115594
    Szerintem is laza volt, tényleg max 1-2 boss volt, ami másodszorra lett meg (Flamelurker szopatott engem többet egyedül, de kb 4-5. nekifutásra az is feküdt)

    Sekiro vagy BB sokkkkal nehezebb szerintem is :D

    Itt inkább ami frusztráló lehet, hogy kevés az archstone (bonfire), és sokat kell futni néha a bossig, úgyhogy érdemes elsőre leverni őket :DD
  • Kandurex
    #115593
    Ha eggyel se játszottal, akkor csúnya meglepetés is lehet. Szóval csak óvatosan, nem lebecsülni.
  • darkSectorxxx #115592
    Lies of P
    (Stadia, PC, Playstation 5, Xbox Series X)
    "Souls-like game inspired the classic story of Pinocchio"








    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.05.20. 00:06:49
  • Evoluti0N
    #115591
    Kár, h nem kapott haptic feedback támogatást a patch-csel.
  • Evoluti0N
    #115590
    Tökéletes időzítés. Jöhet a 4. végigjátszás.
  • Evoluti0N
    #115589
    Akkor lehet, h ez lesz az első soulslike, amivel játszani fogok.
  • darkSectorxxx #115588
    Végre Last of Us 2 is kapott update-et! bezárult a kör! :D
  • Kandurex
    #115587
    Lassan végzek a Demon Souls-al. Szerintem messze a legkönnyebb from játék, pillanatok alatt túl fejlődtem, a Falcon meg a Dragon Sword duó-val kihívás sincs. Mindegyik boss elsőre vagy másodikra megvolt. Elhiszem, hogy a maga korában nagy volt, de egy sekiro után ez ujj gyakorlat.
  • yesname #115586
    Respect. Ha a lehető legbiztosabb akarsz lenni, hogy nem haszonszerzésre veszi a szerencsés, akkor szerintem régi fórumozónak vagy rokonnak, havernak add tovább.
  • shaddam
    #115585
  • shaddam
    #115584
  • Moby
    #115583
    Ja és ugyanott a megrendelések aránya 70-30 a lemezes javára. Tehát szó sincs arról, hogy sokkal többen rendelnének digitet, hogy nem lehet kielégíteni. A 30%os digitmegrendelés arányhoz viszont csak 19%-os szállítási arány van, szóval egyre nagyobb lesz a digitre várakozás a lemezessel szemben. Tényleg az látszik, hogy egyelőre nem akkora buli a sonynak a digitgép.
  • Moby
    #115582
    Arányaiban sokkal kevesebb digit gyártanak az igényekhez képest, mint lemezest. Most az a mondás, hogy ha akarsz gépet belátható időn belül, akkor lemezest rendeljél, mert digi gép nincs. Ezt aláhúzzák a számok is. Lemezes gépet 2020 vége óta lehet rendelni a KV-nál, mégis, már a 2022 januári rendeléseket teljesítik. A digi gépet 2021. szeptember 12 után lehetett csak rendelni(hiszen a revealig senki nem tudta a sonyn kívül, hogy létezik egyáltalán ilyen gép), ehhez képest még mindig csak a 2021.10 havi rendeléseket teljesítik. Nincs digi gép. Nem az, hogy kevés van, hanem konkrétan nincs.
  • darkSectorxxx #115581
    Gyártanak Digit is bőven, a Sony-nak miért lenne érdeke a lemezes mikor a digitből előbb adhatna el mert gyorsabban gyárthatja le? Egyiken se keresnek semmit... :D
    A konzolokat nagy veszteséég mellett árulják, legjobb esetben is gyártási költségen.

    Most ott van a PS Collection, 20 vagy mennyi játékkal, az nem elég? :)
  • hunbalee
    #115580
    Az hogy miből van sok előrendelés senkit nem érdekel ha azt pl direkt nem gyártja a sony olyan mennyiségben és inkább a drágábbat tolja

    Nekem ha lesz ps-re game úgyis csak az lesz amit ingyen ad a sony driveclubra áldozok majd fájó szívvel 2500-3000ft-ot ha kapni annyiért használtan
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.05.19. 14:53:31
  • darkSectorxxx #115579
    Nem, egészen egyszerűen fordítva van, majd lesd meg eladásokat meg előrendeléseket...

    Digit verzióból sokkal több előrendelés jött...
    Sony-nak az egyszerűbb lenne hiszen kevesebb a gyártási idő a BR meghajtó miatt.

    A gond az hogy mindenki azt vezsi mert olcsó, amúgyis digitálisan vásárlunk stb....

    Viszont én lemezeset vettem mert 35k a difi és 1 játék ára mellé ott van a lehetőség lemezes játékokhoz...ennyit nekem megér.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.05.19. 14:50:37
  • hunbalee
    #115578
    Sony jól csinálja. Szerintem digitális verziót direkt nem "gyártja" hogy menj a drágább felé...aztán mikor helyreáll majd a rend hirtelen azok is lesznek majd

    Lemezeset akarok majd venni de csakis a Driveclub miatt az az 1 game amit mindenképpen ki akarok probálni
  • darkSectorxxx #115577
    Iszonyaqt nagy vagy baszki, remélem még több ilyen ember segít másoknak hogy kapjon gépet!

    Ha nem lenne PS5-öm, és ilyen hozzáállással minimum adnék neked érte 170-180 ezret érte, mert te nem akarsz ezen keresni, de én tuti meghálálnám ezt neked és szívesen adok ilyen beállítottságú embereknek plusz lóvét mint egy olyannak aki szándékkal haszonleső...

    Nagy Respect érte bárki is viszi el! (Remélem én is hogy télleg olyan aki használatra veszi majd!)
  • n000rbi
    #115576
  • Mephike
    #115575
    Van egy PS5 digitális változat előrendelésem.
    A rendelés ideje: 2020. 11. 08. 16:33
    Jelenleg itt tartanak a feldolgozásban: 2020.10.31. 0:29
    Összesen: 160 973 Ft
    Az árban benne van a gép + 1 év kiterjesztett garancia, egy fillért nem keresek a dolgon.
    Házhoz jön a csomag, szóval itt lehet majd nálam átvenni a 18. kerületben.

    Tehát ha kell valakinek, az jelezze nekem privátban. De kérném, csak olyan jelentkezzen, aki el is tudja vinni a gépet, mert a szállításban segíteni nem tudok. Illetve olyan jelentkezzen, aki magának akarja a gépet, nem pedig továbbadni haszonnal.
  • Rage47
    #115574
    Én is lemaradtam úgy 3x már, utoljára beraktam a kosárba és úgy tűnt el :D
  • MrAndree
    #115573
    Gratula. :D Én eddig kétszer maradtam le róla, mindkétszer éjszakás műszakom utáni napon került fel valahova és persze átaludtam azt a 15 percet amig lehetett kapni.
  • Evoluti0N
    #115572
    Az Egyesült Királyságban élek és felraktam egy appot a mobilomra kb. 3 hete, ami riaszt, ha van valahol online. Eddig minden alkalommal lemaradtam róla, de ma reggel 7-kor riasztott, gyorsan kiugrottam az ágyból és sikerült venni egyet. :D
  • darkSectorxxx #115571
    Gratulálok!!! ;)
  • MrAndree
    #115570
    Honnan a jó égből? :D
  • darkSectorxxx #115569
    Jöjjön csak majd az a Horizon 2!!! :D

    Marvel's Spider-Man Remastered






    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.05.18. 22:36:03
  • darkSectorxxx #115568
    Sokan várják, a kérdés hogy hányan használják majd utána. :P
  • Mephike
    #115567
    Ez tényleg jó hír! :)
  • Evoluti0N
    #115566
    Na de ami fontosabb, végre sikerült behúzni egy PS5-öt. Csütörtökön érkezik.
  • Evoluti0N
    #115565
    Megvót PS3-on. Megvót PC-n. Ennyi elég is vót. :D
  • AntiHero
    #115564
    Mondjuk ezt vàrja valaki?
  • hunbalee
    #115563
    Novemberben next-genesedik a GTA V
  • darkSectorxxx #115562
    Hálisten azt már nem tudják becsomagolni máshoz. :)
  • Evoluti0N
    #115561
    Hát, igen. Elég pofátlanság volt, h ingyenes upgrade helyett megint meg kell venni. Ennyi hallgatás után nem lepődnék meg, ha a TLOU 2-nek is ugyanez lesz a sorsa.
  • Mephike
    #115560
    Tegnap jelent meg egy magyar nyelvű cikk, ami a Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Tech Review névre hallgat a Logout-on. Ebben eléggé korrektül körbejárják a játék grafikai motorjának működését. Érdemes elolvasni.