121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #65426
    Megjött a fizu szóval: Watch Dogs 2, Last of Us, Witcher3, megvásárolva :D még a final fantasy-n gondolkozom de azt se tudom melyikkel kezdjem :D Jó lesz ez a december
  • AntiHero
    #65425
    Karácsonyt megnyomjuk wd2 & ff xv-el? :D
  • Kongy
    #65424
    Az oké, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy ponton azt írja, hogy erősödött a kötelék, és lehet parancsokat adni neki, nem csak hívogatni. és mégsem engedelmeskedik :D
  • Was
    #65423
    Nem is neked szántam. Írd le még ma is százszor milyen szar ez a játék, a te véleményedre lehet adni ebben a témában.
  • ppista
    #65422
    Hát ez egy ilyen játék. A szemét dög néha nem azt, vagy nem egyböl azt csinálja amit szeretnék. Sajnos a volt kutyáim és macskáim se követték egyböl az utasitásaimat.
    Mondjuk én minden jó mozdulata után megsimogatom Trico-t, és a rejtett kajákat is összeszedem, és mintha sokkal kezelhetöbb is lenne.
  • Kongy
    #65421
    Nem rossz, de a frame és a kamera helyenként elviselhetetlen, hányingerkeltő szó szerint. Illetve lehet, hogy a játékmenethez tartozik, de a gyökér majomkutya is ritkán engedelmeskedik, ezért van, hogy egy alapból 5 percesnek tervezett pályarész félóra, mire méltóztatik oda állni, ahova kell. Mondjuk így mondhatják, hogy "NEGYVEN ÓRA JÁTÉKIDŐ!!" Meh... ennyi év alatt nem sikerült jobbra csinálni.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.12.09. 13:41:37
  • TDC Geronimo
    #65420
    Olyan jókat írnak last guardianról fórumokon :(

    De majd jövő év elején! :y
  • TDC Geronimo
    #65419
  • Ulthane
    #65418
    Volt. Szar.
  • Ulthane
    #65417
    Kénköves, mint a From-játékok?
  • Was
    #65416
    Vigyél Trico-t karácsonyra! (Bocs, ha már volt)
  • Bandicoot
    #65415
    Na. Most van az hogy manuálisan naponta felrakom az összes mentett állásomat egy pendrájvra (vagy a plus tárhelyre)...
    Tolom nagyba az UFC2 karrier módot kox nehézségen, 11 meccs óta veretlenül...Nyomnám a következő meccset erre hibakóddal kivág a játék...Próbálom újra,megint hiba... Olvasom a netet, televan ezzel a hibakóddal: korrupt adat - korrupt mentés fájl.... Nem csak az UFC-nél,rengeteg játéknál. Szuper. Az egész karriert buktam.

    Final Fantasy mentésem szállt volna el,kettéb*szom a Pro-t.....
  • darkSectorxxx #65414
    Tudoom, hisz te írtad legelsőre.

    De bakker nem nézted hogy én játékonként vezetem a listát, mindig frissítem az árakat rajta, jórészt magamnak hogy lássam mi mennyi. :D

    Illetve a listán hol tartok, tartunk.
  • TDC Geronimo
    #65413
    Ez is volt már. 2* is -.-

    Tényleg olvasnod is kéne nem csak írni. Mondjuk ezt is mondtam már és a jelek szerint nem sokat ért :P
  • darkSectorxxx #65412
    Playstation Christmas akciók előreláthatólag:

    Rise of the Tomb Raider - Dec 1-2 (8990ft)
    Fallout 4 - Dec 3-4 (7990ft)
    Dishonored II - Dec 5-6 (10490ft)
    The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - Dec 7-8 (8390ft) .... most itt tartunk.............

    várhatóan:

    Battlefield 1 - Dec 9-10
    Uncharted 4 - Dec 11-12
    Titanfall 2 Dec 13-14
    Call of Duty: Infinite Warfare - Dec 15-16
    FIFA 17 - Dec 17-18
    Grand Theft Auto V - Dec 19-20
    Watch Dogs 2 - Dec 21-22
    Final Fantasy XV - Dec 23-24
  • TDC Geronimo
    #65411
    Kettőt? L1et megnyomod ás átvált. Mi a másik? :D
  • Moby
    #65410
    Hát ez a wd2 gameplayben egy túlgondolt, túlpörgött, túlfújt fos. Amilyen gördülékeny volt az első, pont olyan kattogó fogaskerék ez a kettő. Activity tárcsákkal van tele a képernyő. Egy kibaszott lámpaátkapcsoláshoz két gombot kell nyomni MIKÖZBEN VEZETEK. Ez maga a pokol :(((
  • TDC Geronimo
    #65409
    lol :D
  • TDC Geronimo
    #65408
    Kutyámajmot letolta már valaki?
  • darkSectorxxx #65407
    Most kicsit a tv jós faszi jutott vizuálisan eszembe. :D
  • samsung123
    #65406
    Nem ez a lényeg, csak itt (is) nyomatják ezt.
  • Bandicoot
    #65405
    * Vagy pro-t vagy használt sima ps4-et maximum 50-60k-ért,többet nem ér.

    Slim ugyan az a lehúzás mint a One S. Több éve elavult fing hardver miniben.
  • Evoluti0N
    #65404
    Pro-t vegyél. Pro-t vegyél. Csak Pro-t vegyél. Felejtsd el a Slimet, felejtsd el a csomagokat, amikben kapsz mellé játékot, Pro-t vegyél.
  • Maxyka
    #65403
    Viszont a battlefront 900p 60 fps close enough :DD
  • Bandicoot
    #65402
    Megfelelő grafbutítás mellett a Slim is (a slim egy kicsinyített sima ps4, rohadtul nem éri meg az árát), de inkább a Pro jellemzője (butítóka nélkül). Az hogy minden cím menne 1080p/60-al na az felejtő.
  • Totti5
    #65401
    Minden jelen kapható gép képes rá, tudja és futtatja is.. Hogy a fejlesztő megcsinálja e, csupán az a kérdés. ( X1, X1 S, PS4, PS4 S, PS4 Pro )
  • darkSectorxxx #65400
    :D
    Slim az egy sima ps4.
  • SlickAdam
    #65399
    is? egyik se...
  • TBTPumpa
    #65398
    PS4 Slim is képes 1080p felbontásban 60 FPS-sel futtatni az exkluzív játékokat? Vagy erre csak és kizárólag a Pro változat képes? :)
  • Bandicoot
    #65397
    "- ha mákja volt."

    Értsd: nem tartozott a dobozos / konzolos és egyéb pechesek közé.... Bár konzolon a szerencsésebbje a dobozost még eladhatta...:)
  • Moby
    #65396
    >Aki meg akarta az refundolhatta

    Micsináhatta??? Ennek a kifejezésnek nincs is konzolos megfelelője! :D
  • Bandicoot
    #65395
    Láttam mi megy itt is és más oldalakon is. Paródia. És persze ha beírod nekik hogy bázisépítgetés gyakorlatilag minden második 5 dolcsi early acces cím alapja,meg hogy minek bázist építeni egy játékban ahol felfedezni kell és előre haladni....Akkor gonosz troll leszel, holott csak simán átlátsz a szitán amivel ismét etetik az "egyszerű gondolkodású" egyedeket.:)
  • Bandicoot
    #65394
    Hát. Már megjelenés elött leírtuk rengetegen hogy ez lesz és év csalódása. A random procedurált dolog halott ügy és a kevesebb több lenne. Aki meg akarta az refundolhatta - ha mákja volt.
    De azokat akik a mai napig éltetik az ilyen hírekre hogy jön a bázisépítés, más szóval nem tudok jellemezni.
  • Maxyka
    #65393
    Látnád mi megy az sg-fórumán. Ott máig váltig állítják hogy nem lettek becsapva mert nem igértek többet a fejlesztők, aki mást állít az csak divatfikáz
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.12.08. 20:34:07
  • Moby
    #65392
    Szerintem nem tapsol, reménykedik. Meg nem majmok ezek, csak játékosok, akik szerettek volna jót játszani, és becsapták őket.
  • Bandicoot
    #65391
    Kb erre (is) alapoztak a No mans sky készítői is azzal az okádék túlszaturált látványvilággal....És lám vette is a sok barom mint a cukrot,és még mindig van aki képes tolni...

    Azon röhögök a sok majom még tapsol hogy lesz ebből valami mert megmondták hogy jön a bázisépítés....
    A bázisépítés egy olyan játékban amiben az a cél hogy milliárd bolygó között haladj előre folyamatosan....
    A bázisépítés ami az egykaptafa 5dolcsis Steam Early Access játékok netovábbja..
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.08. 20:11:47
  • Moby
    #65390
    Mert most van egy olyan irányzat, hogy minden nongéming hipszter fost túl kell értékelni. Me az ilyen kortársművészeteket amúgy nem nagyon érteni, de ha vigyorgunk hozzájuk, akkor kevésbé tűnünk műveletlennek
  • Seth
    #65389
    A.R.T.
  • Evoluti0N
    #65388
    Ok, gyerekek. Én vok a paraszt, h nem értem, vagy hülye, h nem néztem utána rendesen, de ez az Unfinished Swan tényleg arról szól egész játék alatt, h megyek, dobálom a festéket, h lássam a pályát és ennyi? Miért van ez a játék annyira jól értékelve?
  • Moby
    #65387
    Mert még ott lakozik benned a gyermeki naivitás? :)