121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #65467
    loál jön végre a chanka buff

  • darkSectorxxx #65466
    Mittuomén. :D
    0ft esetleg egy VR? :D
  • Totti5
    #65465
    Mit kell látni?
  • darkSectorxxx #65464

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.09. 22:13:37
  • arty
    #65463
    :(

    attól amugy nagyon parázok, hogy valami fossákarcolt refurbot kapok.
    az én psem viszonylag halk (ha épp nem zug durván), nem akarnék megismerkedni a rosszabb darabokkal :(
  • LBandi77
    #65462
    1 hetes Ps3 hdmi- port kuka,3 hét után odatelefonáltam hogy kéne a gép mire " még nincsen kész nincs alkatrész de adunk cserébe 1 refurbished gépet ha megfelel"
    köszi.
  • arty
    #65461
    hónapos egy "javítás" ?
    vagy mi volt nálad a gond és meddig tartott?
  • TDC Geronimo
    #65460
    Dishonored marha jó csak kár, hogy nonlethal végigjátszást terveztem elsőre, mert annyi jó cucc van lethalra is. Oh well... majd második végigjátszásra másik karakterrel átmegyek állatba
  • Moby
    #65459
    Globálisan biztosan nem ez a helyzet. Hogy japánban mi történik...hát azt leszarom. A szoftverből is hótmás, azok csak a saját beteg szarjaikat veszik meg.
  • LBandi77
    #65458
    De ha globális szinten is hasonló a helyzet akkor is fognak több erőforrást beletenni hogy pro- n fasza legyen vagy leszarják?
  • LBandi77
    #65457
    Hát a pesti sony-ban kb.0 az esély,tapasztalat.
  • arty
    #65456
    ráér, a samum még bőőőőven bírja, de már készülődök ... ;)
    a típus ellenben már most kéne, hátha érdemes rá várnom ;)

    (én kis utcában lakok, itt akkor reng minden, ha elhuz egy repgép közel (ferihegy "felettünk"), de akkor SE állítódik el a képem - talán haverodnak szar a tartókonzolja?)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.09. 20:41:16
  • arty
    #65455
    ott arányaiban miért lennének kevésbé vevők a próra?

    eleve gondok vannak, 3 milliós eladás egy 0 vagyis 0000000, japánnak vége, befellegzett, pokemon és semmimás.
    naDE arányok :))

    ---

    tudja valaki, hogy ha én hétfőn beviszem a sonyszervizbe a gépemet, mennyi esélyem lehet arra, h kari előtt visszakapjam...?
    0 vagy -1? :(
    már végleg nem akar képet adni a hdmijén...... safe modban, a 640x480at se tolja át...... :(
    day1 is volt NAGYON RITKA bevillanás, de azt betudtam a szarkábelnek, szartévémnek. ezek megsűrüsödtek, nyilván a gép költöztetése-átdugdosása se tett neki jót, de most végre. és nem érzem, hogy pár átdugás miatt én hibáztam volna.... namindegy, a legrosszabbkor deglett meg.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.09. 20:38:42
  • Moby
    #65454
    A pro patchelés nagyrészt már nincs. A propatchelés a régi játékokra ment patch. A fejlesztőknél már pro devkitek vannak. Ők azon dolgoznak, arra készítik. A jövő játékai akkor is elkészülnek prora, ha a mikropéniszű csapat tovább is folytatja az igénytelenkedést a psvitával.
  • LBandi77
    #65453
    Azért én 1 globalt is szívesen megnéznék.Kíváncsi vagyok ott mi a helyzet.Egyébként szerintem még nincs kint olyan nagy cím amit eleve pro- ra hegesztettek.Nem lennék most a sony helyében reklám szempontból,ugye a pro-t is el kéne adni de közben a slim is piacon van ráadásul szinte egyszerre jelentek meg.
    Aztán nehogy az legyen hogyha a tendencia folytatódik akkor a pro- patchelés megy a kukába.
  • Maxyka
    #65452
    Lehet én vagyok érzékeny. azt se tudtam feldolgozni hogy a TLOU -ban ellienek kb 30éves női hangja van....
  • TDC Geronimo
    #65451
    japán...
  • Bandicoot
    #65450
    Magyar szinkron rendszerint az főleg a hangkeverés (rendesen kivesznek hangokat, tompítják, stb).... Maximum vígjáték ami szinkronnal mehet...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.09. 18:11:35
  • Maxyka
    #65449
    Hallottam a magyar szinkront, katasztrófa lesz, szóval ezt is angolul ajánlott megnézni. Persze új történetet kapunk, ideje volt már feldolgozni ezt az assasin templomos dolgot de akkor illett volna az elejétől kezdeni ahonnan ered az 1070-1100 korszaktól és nem azonnal a spanyol inkvizícióba fejest ugrani ami az 1400as korszakot írja már :\
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.12.09. 18:11:34
  • Bandicoot
    #65448
    Megkérdem majd de még nem aktuális csak költözés után mint írtam (2017 márciusban kell átadnia legkésöbb a kecót és a másikba befészkelni).
    Egyébkén a legapróbb rezdülésekre (teherautó elmegy falakon érződik,stb falra szerelve főleg)) elmegy a fókusz és néha a vetítés helye is. Kell az automata, legalább a fókusznak ha nem akarsz sűrűn meglepődni és állítgatni.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.09. 18:03:49
  • Totti5
    #65447
    Még hogy idén nem lesz AC. Nyilván 100+ órák után már a világot eléggé ismeri az ember így nem üt az ötlet, és nem is új, de ez igencsak adja kategória. ( irigylem azokat akik sosem játszottak és úgy nézik meg )



  • Totti5
    #65446
    HC gémer furórumozók körében simán lehet hogy a váltás 90%. Csak ez lepkefing mennyiség.
  • arty
    #65445
    aztaku....... betonkemény :D

    Bandicoot! Kérlek véleményezd! :D
  • arty
    #65444
    " "kontrasztban van igazságod" <-> "de élességben ... azért nem kell temetni a vetítőket"
    Csak én látok itt elég erős ellentmondást? :D"

    szerintem csak te :)

    kontraszt <> élesség.
    előbbi a fekete-fehér közötti difit mutatja (najo, ez elég pongyola :D ), utóbbi pedig h mondjuk mennyire jól definiáltan jelenik meg pl 1 db pixel (ill. az összes pixel)
  • Totti5
    #65443
    Ott van :

    PlayStation 4 Pro – 8,032 (8,243)

  • arty
    #65442
    One vevőket lassan név szerint is kiírhatják .... :D

    (110k .... "tényleg" mindenki váltott a próra, ahogy itt egyesek vizionálják ;) (az összes 3 millióból, ráadásul sanszos h a 110k jórésze simaPS4...))
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.09. 17:48:54
  • arty
    #65441
    noman's esetén kivételesen volt, ill lemeznél mindig van (eladod) :P
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.09. 17:46:04
  • arty
    #65440
    "5-8 kiló alatt manuális szarok vannak. Automata fókusz-magasságállítás mellett értelmes képminőséggel milla alatt nincs. +kell egy rendes vászon és állandó sötét neki, meg a falak sem jók fehéren.
    A legmoslékabb régi lcd is jobbat tud tolni a milla alatti projiknál."

    automata featurek kvázi feleslegesek - mitől állítódna el a kép egyáltalán?
    rengeteg motoros vászon pedig belőhető, meddig menjen le... az egészet pedig egy 12V-os trigger működtetheti, kvázi hozzá sem kell nyúlni sem a vetítő, sem a vászon távirányítójához :) (és aki akarja, az a redőnyt is bekötheti a rendszerbe ;) )

    "2-3 millám lenne, annyiért én is gondolkodnék a projektoron...Aztán elfelejteném a picsbe és hozatnám a 70-80 colos 4k oledet...."

    az ember nem csak gémingre vesz megjelenítőt... ;) én ennyiből vennék egy 55ös oledet és egy vetítőt.
    55 col felett ma a legalja elcédéket kivéve minden erősen túlárazott, sajna :(

    "Majd elillan a lilaköd a képátló után és elkezd fájni a képminőség. :)
    Ismerős is így járt, volt 8 kilója, mondtam vegyen egy 55-60-as 4k oledet de nem, mert kicsi.... Megvette 450-ért a dlp-s csodát hozzá 2 kilóért a 3m csudivásznat a maradék meg projektorna falikonzol stb...
    Aztán jöttek a pár hetes lilaköd után a besérülések : manuális zoom, manuális fókusz...Elállítódik és macera. Belőni a vászonra szintén macera mert magasságállítás is büdös automatán."

    valami nagyon el volt cseszve haverodnál ... egy vetítő nem állítódik el, normál esetbe oda és úgy kapod a képet, ahogy előző nap "hagytad" :)

    "És a végső döfés mikor átvittem az akkori ps4-et bf4ezni ő a projektoron saját gépen én a másik szobában a samu tv-n... És biza képminőségre húgyba gyalázta a projektort holott az egy több éves fhd ledes samu....Most ott tart hogy költözés után megy az egész a vaterára és inkább kisebb 4k tv de milliószor jobb képpel. A ps4-e meg a tv-re van dugva addig is, projektor max mozizni...:)"

    vetítőnek mások az erősségei - igen, a méret, többek közt ;) eddig akár mekkora tévét is néztem, egy idő után mindig nagyobbra vágytam.

    amugy haverod milyen vetítőt akar eladni? engem lehet h érdekelne, ha tudsz pontos típust :)
  • Totti5
    #65439
    Japán

    Hardware Sales (followed by last week’s sales)

    PlayStation 4 – 110,318 (33,859)
    New 3DS LL – 53,414 (45,622)
    PlayStation Vita – 20,141 (12,240)
    2DS – 17,623 (18,158)
    PlayStation 4 Pro – 8,032 (8,243)
    New 3DS – 7,432 (6,955)
    Wii U – 4,718 (3,493)
    PlayStation 3 – 704 (623)
    3DS – 368 (482)
    Xbox One – 256 (778)
    3DS LL – 92 (95)

  • ppista
    #65438
    A kamera sokszor kinlódás. Az irányitás gyötrelem. A karakterem kölcsönhatása az alatta és mellette levö környezetre egy vicc. Szinte soha nem azt csinálja a kölyök amit szeretném. Ha mászni akarok, akkor ugrik. Ha ugorni akarok szinte soha nem arra fog amerre én szeretném. Ha mégis, akkor meg mászik. Az fps az esetek 80%-ban inkább húszhoz van közelebb.
    Ha mégis megkérdeznék, hogy számomra hány pontot ér mindent figyelembe véve, minden gondolkodás nélkül tizet adnék rá. Miért, mert olyan élményt nyújt, amit a többi játék meg sem közelit. Nem akarok nagy szavakat használni, de fé l órán belül volt két olyan szekvencia, ami után ki kellet lépni a játékból, hogy lenyugodjon a lelkem. Hihetetlen.
    A szarrá demozott padló leszakadó, majd megmenekülö jelenet is kicsit másabb volt megélni, mint bámulni a Sony konferenciákon.
  • darkSectorxxx #65437
    Az iszonyatjó, ellemben a Doom nemrég volt 35 dollár, előtte meg mindössze kb 2 héttel korábban........20 dollár....HÚSZ, ami 5800ft asszem....akkor se vettem meg, szóval ez nekem most nem annyira fontos. :D
  • Seth
    #65436
    Hétvégi akció is van most. Pl Doom 7490, DSII 4490,-, Cod Ghost, Advanced 5990, meg még pár cím
  • darkSectorxxx #65435
    Úgy tűnik mégsem mindenhol igaz az 50% de sebaj. :D
  • darkSectorxxx #65434
    Playstation Christmas akciók előreláthatólag:

    Rise of the Tomb Raider - Dec 1-2 (8990ft)
    Fallout 4 - Dec 3-4 (7990ft)
    Dishonored II - Dec 5-6 (10490ft)
    The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - Dec 7-8 (8390ft)
    Battlefield 1 - Dec 9-10 (11990ft) .... most itt tartunk.............

    várhatóan:

    Uncharted 4 - Dec 11-12
    Titanfall 2 Dec 13-14
    Call of Duty: Infinite Warfare - Dec 15-16
    FIFA 17 - Dec 17-18
    Grand Theft Auto V - Dec 19-20
    Watch Dogs 2 - Dec 21-22
    Final Fantasy XV - Dec 23-24
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.09. 16:45:57
  • Maxyka
    #65433
    Rendes? ilyen kinézettel 60fps el kellene futnia. Na mindegy...
  • Newfronter
    #65432
    Ez nem egy autó, amit saját kedvedre vezethetsz.
  • TDC Geronimo
    #65431
    frém a pron rendben van úgyhogy az a része nem izgat. Amúgy norbi... toltam ma Dishonoredet és hallottam a tekercs hangot! Vagy 1 percig kb :D Utána teljesen elhallgatott. Mióta megvan prom kb 2* lehetett hallani 1 percig kb teljesen csöndes szobában.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.09. 15:53:27
  • Kongy
    #65430
    Szerintem meg nem tudnak programozni :D Mindkettő lehetséges. Nem is tudom miért vártam a lelkem mélyén, hogy elvarázsol a játék, mikor nekem a SotC is inkább gyötrelem volt, mint élvezet. Ezek normális irányítást nem tudnak belevinni a játékaikba. :D A TLG még ilyen szempontból az eddigi legjobb.

    Erről a fostos zöld látványvilágról meg már nem is beszélek, akár a SotC is lehetne, ha nem tudnám, hogy ez a TLG. Persze persze, ez a stílusa tudom.

    Ha valakit érdekel ugyanitt Last Guardian eladó. Nekem elég volt belőle.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.12.09. 15:51:48
  • ppista
    #65429
    Pedig csinál(gat)ja, de eleinte még nehezen szánja rá magát. Lehet bebeszélem magamnak, de ha sokat tutujgatom akkor könnyebben mozdul meg. Az is lehet hogy a játék végéhez döngetve a szorosabb kötelék miatt jobban engedelmeskedik. Valószinüleg Ueda-ék igy oldották meg. Persze tévedhetek is.
  • Evoluti0N
    #65428
    Ez most saját videó és milyen anyanyelvű vagy? Mert magyarul is és angolul is hibás a szöveg. :D