121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #65386
    Miért is voltam olyan jóhiszemű hogy mondjuk kinézek valami 8ezerért és mellé beválasztok valamit 12 helyett ingyé....:)
  • Moby
    #65385
    Igen, a drágábbikat.
  • Maxyka
    #65384
    Ez az egyet fizet kettőt kap akció storon hogy van? vett valaki valamit? Listárol kosárba teszel kettőt és csak egyiket számolja fel vagy hogy van? Konkrétan onnan a witcher 3, Last Of Us remaster érdekelne.
  • Evoluti0N
    #65383
  • Seth
    #65382
    Igaz lehet, mert nekem is sikerült, sőt én visszafelé vittem végig
  • Totti5
    #65381
    Nier demó december 22.
  • darkSectorxxx #65380
    Huh a tornyos pályán a mozgó platformok meg a madarak, ahol esik az eső, még ma is felálla szőr a hátamon mire 100% meglett. :D
  • LBandi77
    #65379
    Én is szívtam vele,mondjuk az volt az első ps játékom mindíg irogattam a hülye kódokat memóriakártya hiányában hogy ne kelljen előről kezdeni.
  • Bandicoot
    #65378
    Majd elillan a lilaköd a képátló után és elkezd fájni a képminőség. :)
    Ismerős is így járt, volt 8 kilója, mondtam vegyen egy 55-60-as 4k oledet de nem, mert kicsi.... Megvette 450-ért a dlp-s csodát hozzá 2 kilóért a 3m csudivásznat a maradék meg projektorna falikonzol stb...
    Aztán jöttek a pár hetes lilaköd után a besérülések : manuális zoom, manuális fókusz...Elállítódik és macera. Belőni a vászonra szintén macera mert magasságállítás is büdös automatán. És a végső döfés mikor átvittem az akkori ps4-et bf4ezni ő a projektoron saját gépen én a másik szobában a samu tv-n... És biza képminőségre húgyba gyalázta a projektort holott az egy több éves fhd ledes samu....
    Most ott tart hogy költözés után megy az egész a vaterára és inkább kisebb 4k tv de milliószor jobb képpel. A ps4-e meg a tv-re van dugva addig is, projektor max mozizni...:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.08. 18:49:22
  • SlickAdam
    #65377
    nyilvan tulzok, mert ket kezben tartottam az iranyitot. de az biztos, hogy leültem es egy ülesböl letoltam barmikor szo szerint 1-2 halallal. tenyleg nem ertem a hardcore szöveget. warped-ben mar többet szoptam, az mondjuk teny.
  • Moby
    #65376
    Én emlékezem, hogy rengeteget anyáztam közben. Ebben az egykezes, halálnélküli mutatványban te egészen biztos vagy? :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.08. 18:30:04
  • TomStorm
    #65375
    Látom te tudod miről van szó ezért leírom:Mitsubishi HC3800lp és egy Stewart szürke ref.vászon

    Játékra 70-80inch attól függ milyen stílus film meg ami kifér.

    Haverom meglátta a képét és este hozna helyette egy új Acer szintén DLP-s FHD projektort meg egy logitech G940 full szettet.Mondtam oké:D
    Ennyire komoly képe van..
  • Moby
    #65374
    Olyan épp nincs, van viszont olyan, hogy afterpulse, gearclub, vagy épp az ac identiy, és megannyi cím. Jó, hát nem kartonból van kivágva, meg a psp szintet sem éri el, de valahogy azé kinéznek ezek is.

    Olyan szinten izgalmas a ps4 topikban ez az out of context fingnélküli értetlenkedés, amilyen mindig is volt. A két útszéli kavics egymáshoz ütögetésével ekvivalens.
  • Moby
    #65373
    Régóta be van jelentve. A mikor volt a nagy kérdés. Ez viszont újabb löket lehet a psvr ernyedt vitorláiba. Mármint ha ráizgatják egyáltalán.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.08. 18:11:39
  • darkSectorxxx #65372
    Ilyen bezzeg nincs Android-ra.....na erre azt mondom hogy okéé...meg van a Batman DR, ami megy vagy 4-5 mobilon ahogy látom.
    A többi lofasz. Mintha kartonból lenne minden kivágva, a Vita azért lazán szebb volt, nem felbontásban feltétlen, csak nem volt ennyire béna.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.08. 18:11:24
  • Moby
    #65371
    Olyannyira nem érte el, hogy konkrétan tökéletes minőőségben emulálja azt :D Újabb terület, ahol a fing olyan messzire kerül el téged, hogy az univerzum átellenes pontján keresitek egymást :D

  • darkSectorxxx #65370
    check this out......
    Jók a hangok a fentiben, kár hogy a Resi7 dizájnja....



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.08. 16:55:04
  • TDC Geronimo
    #65369
    PS+ felhasználóknak van egy egész jó RE7 téma storeba
  • TDC Geronimo
    #65368
    Dishonored 2...
  • darkSectorxxx #65367
    Há persze.

    Vagy ha igazad van én futok bele sorra az ocsmányságokba.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.08. 16:36:27
  • Maxyka
    #65366
    PlayStation 4-re érkezik az Elite: Dangerous
    PC és Xbox One után 2017-ben a Sony jelenlegi generációs konzoljára is megjelenik az Elite: Dangerous, ráadásul kihasználja majd a PS4 Pro által nyújtott lehetőségeket is.

    milyen meglepetés... :o
  • Totti5
    #65365
    PSPn már minden szinten rég-rég túllépett a piac.

    Vitán is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.08. 16:21:11
  • darkSectorxxx #65364
    Hali, amúgy én arra is emlékszem még amikor fröcsögött a nyál hogy a Mobil mindenek felett, azt 1-2 év múlva utolérik akár az X360-PS3 szintet.

    Ja persze, akkor is kaptam a fejemre.

    Szerintem a PSP is még szebb....pedig az se mai csírke.
  • darkSectorxxx #65363
    Akkor te nagyon ügyes kisgyerek voltál.....

    Amúgy faszán kidolgozták a kutyarókamókust.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.08. 15:41:09
  • darkSectorxxx #65362
    5:00
    Bocs ha volt már:

  • SlickAdam
    #65361
    nem az elsö video, amiben az eredeti jatek BRUTALIS nehezsegeröl beszelnek. WTF? 1 kezzel, csukott szemmel toltam vegig ezeket halal nelkül.
  • darkSectorxxx #65360
    Marha egyszerű.
    Én így gondolom, mondtam, nyugodtan fejben 1 rekesz sör fogadhatunk, te biztos vagy a saját előrejelzésedben, én meg ebben, hiszen ez nem alaptalan, a logika eleve ezt diktálja számomra, ezt szűröm le abból amiket tapasztaltam, megéltem, láttam, olvastam stb. :)

    Aztán nem vagyok nagyravágyó, megadtam az esélyt a ti teóriátoknak is, majd kiderül 3-4 év múlva. :)

    Még mindig értetlenül állok az előtt, hogy mi köze ennek ahoz hogy nekem van-e pro-m?
    Ha ezt valaki nekem elmagyarázza, akkor az valódi sört kap.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.08. 15:30:04
  • darkSectorxxx #65359
    Ahogy én sem, vállalom is amiket írtam...1 reki sör. :)
  • yesname #65358
    "kontrasztban van igazságod" <-> "de élességben ... azért nem kell temetni a vetítőket"

    Csak én látok itt elég erős ellentmondást? :D
  • TDC Geronimo
    #65357
    :/

    30* nem láttam trailert, akkor egyszer se
  • Moby
    #65356
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "And my mind and my gun they comfort me, because I know I'll kill my enemies when they come."
    Egész nap ezt dúdolom. Olyan szinten akadt be, hogy nemigaz. Túl korán gyújtották be :(((
  • Moby
    #65355
    Hát ez valami kibaszottul nyomorékul néz ki. Azok az animok te jó isten...nincs elég valódi játék? :D

    /mondjuk ha valaki a mekánikér nyomja a soulsborneokat annak lehet simán jó is. Engem minden pillanata taszít. Öncélú betegség.

    Slick: ja, tényleg, pont olyan. Na az sem futott nálam sokáig :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.08. 13:10:59
  • TDC Geronimo
    #65354
    Teljesen olyan, mint a souls játékok. Azt írják jó lett.
  • SlickAdam
    #65353
    en trailer alatt azt hittem nehany pillanatig, hogy egy uj Shadows of the Damned reszt. latvany elegge hasonlit.
  • Bandicoot
    #65352
    // 2-3 millám lenne, annyiért én is gondolkodnék a projektoron...Aztán elfelejteném a picsbe és hozatnám a 70-80 colos 4k oledet....
  • TDC Geronimo
    #65351
    let it die-t nem nézte senki? Azt mondják souls féle játék, elborult suda stílusban. Ráadásul ingyenes.
  • Moby
    #65350
    >Ps plus-hoz nincs vmi játéklista?

    Van, de inkább ne nézd meg, mert többé nem látunk a topikban Szal inkább csak fogadd el, hogy ez csak fizetősmulti, a többit meg csak

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.08. 12:44:05
  • SlickAdam
    #65349
    fixek nincsenek. teljesen uj lenne a profilod, tehat az epp aktualis cimek kerülnenek be elöször a könyvtaradba.
  • sanya200
    #65348
    Teljesen új vagyok a témában azért kérdeztem.Régebbi címek játszhatóak ace combat,destiny..stb? Nekem mellé ott a pc azt se akarom hogy megveszem aztán még költsek rá 10-20k-t plusba hogy valami játék is legyen hozzá.Mondjuk elég gáz itt a net szóval...
  • Bandicoot
    #65347
    5-8 kiló alatt manuális szarok vannak. Automata fókusz-magasságállítás mellett értelmes képminőséggel milla alatt nincs. +kell egy rendes vászon és állandó sötét neki, meg a falak sem jók fehéren.
    A legmoslékabb régi lcd is jobbat tud tolni a milla alatti projiknál.
    De fosazelcédé!!444