121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #65507
    az még unalmasabb :(
  • TDC Geronimo
    #65506
  • TDC Geronimo
    #65505
    Akkor cseréld be egy kutyámajomra! :)
  • Moby
    #65504
    Na, hát ez a WD2, ez bizony szerintem
    szar.
    Amennyire élveztem az előző részét, pont annyira untat/idegesít sokszor ez a kettő. Egyetlen apró picit dolgot nem találok benne, ami kicsit is tetszene. Megy a játékaim.hu.-ra.
  • Maxyka
    #65503
    Szeptemberi videóban már volt utalás hogy last of us part 2 lesz , gondolom a fejlesztők azt várták hogy valaki megtalálja de nem látta meg senki :D cinkes, kint volt a videoban a plakátja
  • darkSectorxxx #65502
    Bocs, rosszul fogalmaztam, technikailag normálisat, amin télleg látom hogy azt U3.x-el nem.
  • AntiHero
    #65501
  • TDC Geronimo
    #65500
    Gameplay szerintem jövő PSX
  • Moby
    #65499

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.10. 20:10:12
  • TDC Geronimo
    #65498
    Már rég volt így berakom ezt is. Párszor még meg lehet nézni mire legközelebb kapunk ebből új anyagot

  • TDC Geronimo
    #65497
    Csak nálam nem jön be a videó? Na mindegy itt van még egyszer

  • Totti5
    #65496
    Nekem több is :

    Abzű
    Adrift
    Everspace
    Street Fighter V
    Tekken 7
    The Vanishing of Ethan Carter Redux
    Pneuma: Breath of Life

    Készülnek:

    We Happy Few
    Ace Combat 7
    Call of Cthulhu
    Crackdown 3
    Dragon Quest XI
    Kingdom Hearts III
    Kingdom Hearts HD 2.8
    LawBreakers
    Psychonauts 2
    Sea of Thieves
    Shenmue III
    Space Hulk: Deathwing
    Vampyr

  • Kandurex
    #65495
    Pokoli blue ray max. 1 percig szól...
  • TDC Geronimo
    #65494
  • darkSectorxxx #65493
    Kivárom a végét, nem tudom, de az U4-es játékokból a gears-on kívül már értelmes nem jut eszembe.
  • n000rbi
    #65492
    Én meg azon lepődnék meg, ha egy 100+ ezres terméknél a minőségi kifigást telibeszarnák. Nyilvánvalóan van egy fosabb széria, amiből nem kevés jutott hozzánk is. Nem funkcionális hiba, de engedtessék már meg, hogy kifogásoljam, ha valami fülbaszóan zúg, mert valami félrement a gyártásnál, vagy egy beszállító az átlagostól is gyengébb minőségű alkatrészeket szállított.
    A pokoli blu-ray hang sem mindegyik gépnél van. Elmondanám, hogy a 4-ből eddig mind különbözött, a mostaninál az installt is alig hallani, az előző meg szét akart esni. Kurva nagy a szórás minden tekintetben.
  • TasManXT
    #65491
    Csak megkérdezem, mert muszáj. Járt bármilyen adatvesztéssel / fagyással a ciripelés? Mert baromi meglep, hogy csak ezért simán visszavesznek gépeket. Szerintem bármennyire is ciripel, a pokoli blu-ray hang mellett minden eltörpül. :D
  • Maxyka
    #65490
    Nem tudom sírjak vagy nevessek.
  • darkSectorxxx #65489
    Fuck!
  • TDC Geronimo
    #65488
    FF 7 remake UE4 motoron lesz már nem ezen
  • darkSectorxxx #65487
    Embere válogatja.
  • darkSectorxxx #65486
    Már látom magam előtt a Final Fantasy VII-et, meg talán ha lesz VIII-at ezzel a megjelenítéssel.
  • Moby
    #65485
    A sony terméket mindegy hol veszed meg, a garit a sonyval fogod intézni, ha fogsz.
  • TBTPumpa
    #65484
    Aqua-val már november eleje óta tart egy nagyobb összegű garanciális ügyintézésem. 15 napot (nem munkanapot!) írtak akkor az ügyintézésre, azóta csak a terelés van. Már a 34. napnál tartok és még mindig semmi. :)
    Ilyen félvállról vett bandának pedig pláne nem akarok 100 000 forintokat fizetni. Sopronban nincs üzletük, a Győri üzletben pedig félkegyelműek dolgoznak.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.12.10. 13:47:44
  • Moby
    #65483
    Mér nem veszel akkor már inkább az aqua-ban? Olcsóbb, ésvan is.
  • TBTPumpa
    #65482
    Ott voltam helyben, nem kellett sokat mennem. :)
    De kösz a tippet, nekem eszembe sem jutott volna.
  • Totti5
    #65481
    Telefon nagy Úr 2016ban. S a csalódás elmarad és kilómétert is spórolsz.
  • TBTPumpa
    #65480
    Konzolvilág oldalán írták, hogy Sopronban van PS4 Pro készleten. Mire odaértem már nem volt. Slim gépet akartak adni játékokkal, mert az is van olyan jó.
    Inkább nem vettem semmit. Kár, mert már beleéltem magam, hogy ma este mehet a The Last of Us. Mindegy, majd jövőre.
    Ha a Konzolvilágnak/Sony-nak nem kell a pénzem, azt is megértem. :)
  • TDC Geronimo
    #65479
    FFnek nem rossz a képminősége sima psen se.
  • Maxyka
    #65478
    pspro-n 4k ban minden szép. A siman 1080p-ben nekem a wd2 sem tetszik annyira mert olyan recés mint a fene. Mintha zéró anti aliasing lenne a játékon. Szerintem ugyan ez lenne a helyzet a final fantasyvel is :\ január februárba majd váltok akkor megveszem de simán aligha :\
  • Kandurex
    #65477
    Én is ma kezdem a TF2-őt!
  • n000rbi
    #65476
    Most TF2 először (kurva jó tényleg) Majd el is adom szerintem, csak a szingli kampány érdekel, aztán jöhet a TLG.
  • TDC Geronimo
    #65475
    Pár kép FF XVről megint, hogy mennyire "ronda" :)


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.10. 12:41:11
  • TDC Geronimo
    #65474
    Ha alig hallani szerintem tartsd meg. Tegnap nekem is volt dishonored alatt mint írtam, de 1 percen belül elhallgatott. Last guardiant most már tolhatod akkor :p
  • n000rbi
    #65473
    Na, van egy negyedik pro-m a Hireltechtől. Eddig ez a legjobb, valamivel halkabban, de sajna ez is ciripel pro patchelt játékok alatt. Azt hiszem kihúzom már ezzel az ünnepeket és legközelebb egy Horizon bundle-lel próbálkozom. (egyébként kurva sok gépet vittek be ezzel a hibával, ha valaki esetleg még mindig kételkedne)
  • Totti5
    #65472
  • Moby
    #65471
    Hireltechbe vidd egyensen. Rögtön megkapod a cserét.
  • Samurai84
    #65470
    +1, gyűjtsön szerverekre az Ubi. 5400-as pingje volt a csórikámnak és nem vágta ki a picsbe a játék. Volt hogy nekem is random felkúszott 1500 körülire. A világ legjobb játéka lenne, de a technika ami mögötte van, arra nincsenek szavak...

    Szerintem alapvetően el van rontva a helyhezkötöttséggel az Úr, de hátha kap valami űbertáp páncélszekrényt amitől Blackbeard 2 lesz belőle, aztán majd mehet a sírás hogy Tach. OP :D Ha körberakjuk Frost csapdákkal, Jager cuccal, jammerrel, körbekapkanozzuk, akkor lehet esélye...

  • TDC Geronimo
    #65469

  • Maxyka
    #65468
    Inkább a szervereket buffolják , idegesítő hogy vagy nekem és társaimnak vagy ellenfélnek van 100as pingje és emiatt szar a hitbox is...