121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #65630
    Basszus ez a cím ami miatt erősen agyalok egy VR gyors beszerzésén majd eladásán...:D
  • darkSectorxxx #65629
    Basszus az a zene, te jó ég....mindig mikor meghallom, mást nehéz ezekután a játékhoz elképzelni, sőtt a zenéje maga a játék.
  • Bandicoot
    #65628
    Próbálják letuszkolni a szemetet a nép torkán de nemigen megy,szarabbul fogy mint az előd, hiába kapcsolták a remastert mellé.... - Ez nem jött be...:)
  • Bandicoot
    #65627
    Halkabb/kisebb = megér + 20-30 ezreket a ps4-hez képest annak fényében hogy a slim árkülönbözete a pro-hoz képest is +20-30K és a Pro-nál legalább komoly erőtöbbletet és 2016-os teknót kapsz? és optikait...:)
    Szerintem 2016-ban egy öreg gép amiben rég elavult cuccok vanak ráadásul egyre ramatyabb és ramatyabb portokat fog kapni - állandó framerate gondokkal küzd nemigen rúg labdába ilyen áron.
    Ha mondjuk 60 ezer egy gtx 780, 90ezer egy új mondjuk rev2-es giga 780 (ami semmivel nem tud többet a régi 780-nál de kisebb,halkabb) és 110ezer egy 980ti szerinted melyik éri meg jobban?:)
    De kinek mi.
  • Bandicoot
    #65626
    Köszi az infót de én várok dobozos leárazásra,nem akarom megtartani azt a stuffot ennyi idő alatt képtelenek voltak "elkészülni" nem hiszem hogy valaha is rendbe lesz szedve. 1 kitolásés megy a levesbe - leárazás pedig úgyis lesz,nem nyitott valami fényesen + használtpiac.:)
  • TDC Geronimo
    #65625
  • Totya42
    #65624
    20ezer huf körüli összegért ott a sony hivatalos gold wireless fülese a ps4-hez. Egy kicsit több pénzért olyan 32ezer hufért, ami jobb szerintem az a Turtle Beach Ear Force Stealth 500P. Ha pedig a pénz nem számít, akkor én astro A50-et ajánlanék, ami nagyon drága úgy 100ezer huf, de az tényleg nagyon jó.
    Amit nem ajánlok az olyan sima fülesek, amiket amúgy nem támogat a ps4, de működik vele kontrolleren keresztül. Annak szerintem semmi értelme, akkor már inkább ha kevés is a pénz, de 20e hufért a sony gold füles az ajánlott szerintem.
  • darkSectorxxx #65623
    "Call of Duty: Infinite Warfare - most közel egy hétig ingyen játszhatsz vele PS4-en

    Ha nem vagy benne biztos, hogy megvedd-e a Call of Duty széria legújabb epizódját, akkor most az összes játékmódot kipróbálhatod közel 6 napon keresztül.
    A PlayStation 4-es játékosok egészen december 20-ig teljesen ingyen próbálhatják ki a játékot bizonyos megkötésekkel. A kampányból az első két misszió, a Rising Threat és a Black Sky játszható, többjátékos módban pedig 15. szintig fejlődhettek. Természetesen a Zombies is játszható, itt level 3 a szintkorlát."
  • arty
    #65622
    slim=halkabb/kisebb ;)
    az optikát én se értem, pláne hogy a gép hdmije csak AUTODETECT módban megy és ha nem ismeri fel az erősítőd 5.1-ét akkor nyomhatod ps1 szinten, sztereóban...

    (és ezt csak azért írom, mert a denonomat NEM ISEMERI ez a csodagép... végülis a denon nem japán, biztos azér. jade. upsz. support pedig baszik 3 éve a sokszázas topikra a support fórumukon. büdösgané japó tetvek :( )
  • Moby
    #65621
    Sületlenségek helyett óvassá privátot. Az jobb. :D
  • fucko
    #65620
    Sziasztok!
    Vettem egy pro-t és beszereztem pàr jàtékot, következőnek pedig egy jò wireless headsetet szeretnék venni. Tudtok valamit ajànlani?
  • arty
    #65619
    "We playes on ps4 games and coop/duo games." helyesen:

    "We play ps4 singleplayer/coop games. " esetleg "We play singleplayer/coop games on ps4."
    ;)

    (a magyar rész remélem csak szleng ;) )

    szerk - egon1 #65604 - öö... kezdek elbizonytalanodni ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.12. 21:16:28
  • Moby
    #65618
    ph-n kaptam az infót: játékaim.hu-n árulnak TLG kódot 10-ért.
  • Bandicoot
    #65617
    Még mindig felejtő. használt ps4 60k + ez a 3 játék jatekaim-.hu-n bevadászva is max 20k.
    Ha egy normálisabb wireless fejhallgatót használnál hozzá akkor meg dobhatod ki mert az optikai részt érthetetlen mód kivették belöle - végülis nem erre épül a kapható jobb fejesek színe java....
    Hagyd a slimet a fenébe,pénzkidobás.
  • TDC Geronimo
    #65616
    Ja most én is leállok 8nál és csinálom open world cuccokat
  • Seth
    #65615
    8. fejezetet ne vigyétek végig, ha nem akartok a sztoriban ragadni egészen a játék végéig. Nincs melléduma,sok futkorászás, pikk pakk lezavarják azt a fennmaradó 6 fejezetet

    Persze ha végigviszitek utána vissza lehet menni már bárhova, meg sokminden megnyílik(huntok, extra dungeonok, mellékküldik)
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2016.12.12. 20:09:09
  • TBTPumpa
    #65614
    Playstation 4 (PS4) Slim 1 TB + Driveclub + Uncharted 4 + Ratchet and Clank - 99 999 Ft
  • Bandicoot
    #65613
    Én leraktam múlthéten mert nem volt időm tegnap folytattam. Lvl 40, 3X óra gameplay és még mindig chapter 3... Nem nyugszom míg azt a rohadt óriáskígyót nem gyapom le a vízesés elött - én nem fogom kikerülni, főleg hogy fotózkodni is akarunk ott...
  • Bandicoot
    #65612
    Nem "tecett", "dis lajk"-oltam. Vagy mi.

    Nem "bantotal" meg "ezel", de játék helyett első körben a suliban kéne koncentrálni...
  • mucsácsó
    #65611
    nade legalább övé szerintem az idei évre az "1 mondatban elkövetett legtöbb helyesírási hiba" díja :D :
  • Kandurex
    #65610
    Stand by. Várok a patch-re. Szerintem még várok egy hetet. Aztán folytatom.
  • Moby
    #65609
    Nem vadászol lájkra, csak nézettségre. Ami itt nem okés. A másik, hogy legalább írni megtanulhatnál. Az talán fontosabb lenne, mint a videójáték.
  • darkSectorxxx #65608
    Ja és remélem azért játszol, mert te magad élvezed és nem azért, hogy minnél több követőd legyen, mert az rossz. :) (amúgy senkit nem bántasz meg vele, max szólnak érte)
  • darkSectorxxx #65607
    Ahogy Kandurex is írta, a rámenőség sok helyne nem pálya, ha van videó belinkeled, megnézik, úgyis like-olják ha akarják, ezt külön ideírni más "arcába", kicsit gáz.
    De persze engem konkrétan nem zavar, csak megjegyeztem hogy ez sok ember szemében ellenszenves dolog.

    Ha meg valaki roszsmájú lenne erre nyugodtan mondhatná, hogy szándékos reklám, ami igazából ha szőrősszívű lenne a modi, akkor tilos lenne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.12. 19:32:57
  • TDC Geronimo
    #65606
    FF hogy áll? Most mentem át chapter 8ba én
  • Kandurex
    #65605
    De nem kell. Nincs veled bajunk, csak rossz csatornán hirdetsz.
  • darkSectorxxx #65603
    Azt a büdös kurva élet.
    Isten az atyám, nem szoktam mások flett ítélkezni, de hogy ocsmány módon like-vadászkodsz az elég okádékság, már ne is haragudj, azt a mondatot ha kitörölted volna kicsit szimpibb lett volna.

    Amúgy meg semmit nem csinálsz, csak játszol.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.12. 18:58:33
  • TDC Geronimo
    #65601
    Summonok elég betegül néznek ki

  • darkSectorxxx #65600
    Naná, aki nem gyűjti, annak mindegy....:D

    Nekem egyelőre 2 hiányzik:

    TLG + Gears 4 (legalább is ezek fontosak)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.12. 18:20:31
  • darkSectorxxx #65599
    Az lehet, de minden szökőévben látok ilyen igényes steelbook-ot.

    4k-ért átveszem csak a tokot!, ha valaki akar rendelni.
  • LBandi77
    #65598
    Hát az alu. tuti drágább mint a műanyag,más kérdés hogy szerintem tök mindegy milyen anyag, a polcon van.
  • Myselor
    #65597
    hát egy ps3as játék mindenképp .
  • Moby
    #65596
    LEL
  • darkSectorxxx #65595
    18k-ért a Fémtokos? ez szerinted drága? :D
  • Myselor
    #65594
    azthittem a ps3-as játékok már olcsóbbak
  • darkSectorxxx #65593
    The Last Guardian Special Edition 18.000 Ft
  • darkSectorxxx #65592
    Hát lehet azóta 180 fokosat fordult a világ de tudtommal a Maestro-t nagyon kevés helyen fogadják el.

    Biztos ők bolti vásárlásra gondoltak. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.12. 17:33:14
  • mucsácsó
    #65591
    akkor csak jól mondtam...esküdöztek nagyban az Ersténél, hogy hát semmi különbség nem lehet, és hogy kizárt dolog, hogy ne fogadják el a Maestrot ahol a MasterCardot...ok... :) basszák meg.

    vágom, van is PayPalom valahol, de nem akartam ilyenekkel szenvedni még pluszban... :\
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.12.12. 17:31:27
  • darkSectorxxx #65590
    Nem sok helyen megy a Maestro....de Paypal-t 0 perc csinálni. :)
  • mucsácsó
    #65589
    fasza...bekaphatják akkor az Ersténél :'D