121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #65667
  • Moby
    #65666
    Megjött a kódom. Semmi nem utal arra, hogy ez promo vagy bármi lenne. Ki is volt írva, hogy full game.
  • Myselor
    #65665
    hidd el sok "okos" gondolja ezt.pedig ez tényleg egy kibaszott nagy hülyeség ezt mondani
  • Kongy
    #65664
    Ugye ez most csak valami vicc, és/vagy nem tudsz vezetni a valóságban? :D

    A WD2-ben FÉKEZÉS NÉLKÜL lehet bevenni a kanyarokat, gyakorlatilag nevetséges. Értem én, hogy pofon egyszerű így az irányítás, és nehezebb baleseteket okozni, de a GTA-ban pont ez a fun, hogy valóságosabban viselkedik az autó, kifarol a hátulja ha csak nyomod a gázt, mint az állat. Ha pedig max sebességgel repesztesz elég könnyen elvesztheted az uralmat a kocsi felett, pont mint a valóságban. nem azt mondom, hogy a GTA szimulátor magasságokba emelkedik ezen a téren, de azért azt mondani, hogy a WD2 irányítása jobb, az objektíven nézve is nettó baromság.
  • Myselor
    #65663
    ez elég erős volt.
  • Bandicoot
    #65662
    A Sony vezér fogja házhoz vinni neked a collector változatot.
  • Moby
    #65661
    Őket ismerve ez így is lesz!
  • n000rbi
    #65660
    Igaz, korán van még :D Ha már ennyire figyelnek, akkor remélem azt is látják, hogy az utóbbi egy hónapban 4 pro lett primary gép az accomon és egész nyugodtan kárpótolhatnának valamivel a szopásért. TLG kódot elfogadok
  • Moby
    #65659
    >lemezes promónál meg nincs az accounton nyoma, hogy promó volt vagy sem

    Ezt ugye te sem gondolod komolyan? :D
    Ránézek a játékosprofilodra, és látom, hogy mikkel játszottál valaha. Gondolom a sonynál ez nincs eltárolva nem ID szinten, de dns szinten? Azt tudják milyen tévén játszol! (ez ugye akkor derült ki, amikor feltörték a ps3-at).
  • n000rbi
    #65658
    Mit tudom én, itt mégiscsak az accodhoz kötsz egy promó id-t, lemezes promónál meg nincs az accounton nyoma, hogy promó volt vagy sem. Na mindegy, nem cigánykodok, ott van még a TF2 fele, Tomb Raider. Mire ezekkel végzek, lemezes TLG is lesz ennyiért.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.12.13. 08:24:12
  • Moby
    #65657
    Mármint miért szarakodnának? :) Ezek a kódok létezenek (ha léteznek). Ez olyan, mint a promólemez. Azzal sem szarakodnak, gondolom le se szarják. Darabra megvan, oszt ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.13. 08:17:27
  • n000rbi
    #65656
    Ja, értsd jól. Pont emiatt a másik ID miatt nem szarakodhatnak?
  • Moby
    #65655
    Hát én ezt nem vallom, be, ez nagyságrendekkel szarabb bármitől, amivel eddig találkoztam. Egy hülyére butított sínautó.
  • Moby
    #65654
    Nem azt írták, hogy nem érzékeli, hogy megvan a teljes játék, hanem amit ad a kód, az nem az, amit a sztórból le tudsz tölteni, mert azt is felajánlja megvételre függetlenül ettől a verzától. Gondolom valami promó kód, és nem ugyanaz az ID-je, mint a sztóros retailnek.
  • n000rbi
    #65653
    Ja, én is láttam. Egyébként ha már nem érzékeli úgy, hogy megvan a teljes játék (ph-n ugye ezt is írták), akkor nem lehet, hogy egyéb bajom is legyen belőle? (ban, akármi?) Trófeákat megadja egyáltalán?
  • Bandicoot
    #65652
    EDDIG nekem se....A csapatokat pár pillanat alatt le szoktam darálni...Nyomom a nagy csatát erre beesik ez a szar a képbe...
    De este visszamegyek ahhoz a gilisztához és minnnndenki kezében blizzara lesz hogy rohadna meg...
  • Bandicoot
    #65651
    A gta irányításnál jobb????? Na ez így év végén durván büntető humor... A Wd 2 fizikátlan járműirányítása a városi autokázós sandboxok legalja....Attól lesz jó hogy minden fizikát mellőzve bárgyúan egyszerű?!...?
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.13. 08:00:51
  • Maxyka
    #65650
    Valjuk be a gta-s irányításnál csak jobb. Ez az első olyan játék ahol eltudok menni a pontból b pontba anélkűl hogy carmageddon üzemmódban össze ne törjem a várost,autókat és a lakóit. Ez az a pont mikor ráébredsz hogy a szar mégsem olyan szar. Lesznek jobb küldetések is de az eleje kicsit eseménytelen. Szerintem nem nagy spoiler de feltünnek celebek is +egy szereplő a wd1 ből:) mellék-missziókban. Néha még elgondolkodtatott, hogy egyes placcokra hogy jutok fel sőt a rádiotorony hackjénél is érezhető volt a kis belecsempészet logikai feladatok. Szóval tartogat még meglepetést a játék. Amit tudok tanácsolni a wd2 játékosoknak hogy a repülő dront huzza ki mindenki még az elején, sok fejfájást és időt megsporolhat vele. Továbbra is csak annyi negatívumot tudok felhozni, hogy fosfrém meg zéro anti aliasing.
  • TDC Geronimo
    #65649
  • TDC Geronimo
    #65648
    LOL

    Én már utálom a random ledobott csapatokat, de nekem olyan robotot még nem dobtak. Szopás :D
  • Bandicoot
    #65647
    Na. Most voltam úgy 20 perc csata után hogy kiveszem a final fantasy xv lemezt a gépből és kettétöröm...

    A lvl 41-es csapatommal a szép verőfényes napsütésben gondoltam nekiesek a kígyónak...


    Szépen daráltam lefelé az életét főleg lvl 99-es blizzara-val mikor megérkezett egy kisebb sereg....


    Nosza a bk anyátokat,ledaráltam őket, blizzara elfogyott, maradt egy atombrutálra tákolt fagy varázslat (attól ilyen a kép,gyakorlatilag vagy 100 méteren belül minden fagy), jencikének életereje csappanni látszik mikor is ledobták elém ezt....


    Gyakorlatilag az esélytelenek teljes nyugalmával a gamepad hátrak*rásával néztem végig ahogy egy sorozat rakétával kicsinálja az egész csapatot kb 2 mp alatt...... Köszi random események...


    //Ugyanakkor elismerem zseniális a stuff és még így 30+ óra után is tud komoly meglepetést okozni...:D
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.13. 00:33:52
  • Moby
    #65646
    Leírtam az első élményeimet. Ha nem adtam volna volna neki esélyt, akkor most nem lenne mit írni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.13. 00:01:02
  • TDC Geronimo
    #65645
    Lesz egy csomó olyan küldi... Láthatólag lófasz esélyt nem adtál neki és úgy írtad le. Tele van/lesz hasonló küldetésekkel.
  • Moby
    #65644
    Megcsináltam a cyberdriver küldit a wd2-ben. Na ez azé eléggé faszavót :) Kezd beindulni. Az autóvezetés továbbra is legszarabb, amihez valaha közöm volt, hogy ezt mér kellett széjjelkúrni, azt nemtudom.
  • TDC Geronimo
    #65643
    RE7 infók decemberi previewból

    -Though the game has a 'progression flow' that's been confirmed, IE you walk to new locations and transition like in the older RE games, there is something of a chapter system, probably to help divide progress. The section of the game they played was a bit from Chapter 3. Apparently this is the segment most journalist played recently, as Chapter 3 starts off with the Baker Dinner Table scene.

    -Interesting callback, there is a Newspaper Article about the rumors surrounding the Baker Plantation written by Alyssa Ashcroft, who was a playable reporter from Resident Evil Outbreak.

    -Likewise, you can find a document signed by Clive O'Brian (from the first Resident Evil Revelations game)

    -The trailer vehicle is apparently the 'shop' in the game, you can collect Old Coins from around the game, and use them to purchase permanent upgrades (either to skills like accuracy or health increase, etc.), or even new weapons (like a magnum is available in the section of the game they played). Trailer is also said to follow you through the game to different locations as the shop.

    -You can find inventory slot upgrades for your backpack to give you more inventory space.

    -To get the Shotgun, you need to solve an optional puzzle.

    -Apparently there are insect enemies in the second location, smaller than typical RE fair but they do come at you, sometimes alone and sometimes in swarms. These include Bees, Spiders, & Centipedes.

    -You can sharpen some weapons to give them increased piercing powers.

    -There's different types of grenades you can craft from chemicals, including a sort of poison cloud grenade and a incendiary grenade.

    -You can develop photos that show the locations of hidden treasures around the place.

    -Lockpicks can be used to open up certain doors for shortcuts around the house, drawers and lockers with supplies in them, and such things.

    -Every time you complete an objective, the telephone will ring for a bit for more dialogue with the mysterious caller who will reveal a bit more and give a clue for progression.

    -You have a map in the game that your character updates details about as you progress ala Silent Hill.

    -There is a classic "Item hidden in bathtub" scene.

    -There is documents talking about the corruption of a local church and a hospital investigating into the weird mold around the city of Dulvey, Louisiana and its medical properties. Maybe we'll end up going to this church and hospital? There was also a note about a crashed boat which was stranded after a storm, and we already know we're going to that location in the game.

    -You can find broken weapons that can be repaired.

    -Apparently everything we've seen from the game so far is all from Chapter 3, they haven't shown anything outside of chapter 3, and even with that we haven't seen all of Chapter 3.
  • Bandicoot
    #65642
    Jófogás TURTLE BEACH 500P ennyiért a képek infók alapján korrekt,ha enged még belöle best buy. Nekem is ilyen volt az astro elött, komolyat szól ezért a pénzért (a 20k-s Sony wireless-t alázza mosolyogva), újonnan 35k körül indul.
  • TDC Geronimo
    #65641
    lord chanka <3

  • arty
    #65640
    valakinek a halkság sokat megér ;) (nekem nem, maradt a legszebb konzol ever: 1216os mattfekete ps4)
    valakinek a méret sokat megér ;) (a one-t S-re cseréltem, így most elfér a négy konzol az "asztalon")
    de mindez mit sem számít: ha a slim tudott volna uhd-blurayt játszani, azt is cserélem - 5-10k-t megért volna.... mert kb ennyiért megoldható lett volna.

    első gépnek tuti nem uj slimet vennék énse :)
    használt 60k-s gép vagy pro... attól függ mennyire szánnám multiplatform-pléjernek ;)
  • Bandicoot
    #65639
    Egy ötöst még csakcsak.:)
    Engem nem a framerate izgat sem a graf. Az AI és a kamerakezelés - ezekből adódó élményromboló idegeskedés.
  • Kongy
    #65638
    Nem hülyéztem le egy szóval sem :D
  • TDC Geronimo
    #65637
    Értjük,hogy neked nem tetszik, de nem kell lehülyézni akinek meg igen.
  • Moby
    #65636
    Egy ötöst azé dobtam rá. Ennyit csak megér, mégiscsak egy gigaex :) (meg pro-n annyira nem szaggat állítólag).
  • Kongy
    #65635
    Én nem másról beszéltem. Nekem nem ér meg ennyit. de amúgy mindenki másnak GOTY! 40 óra játékidő, amiből 38 óra azzal telik, hogy a balfasz madarat rávedd, hogy tegyen fel a fenti platformra, mert annyira erős kapocs van kettőtök között! Igen, ez forradalmi, és könnyfakasztó! Masterpiece 10/10 Uncharted 4 elbújhat.
  • TDC Geronimo
    #65634
    Naughty Dog ‏@Naughty_Dog 2 p2 perccel ezelőtt
    "Through The Valley" from the TLOU Part II trailer is #1 on Spotify's Global Viral Chart! Congrats @ShawnJamesMusic!
  • TDC Geronimo
    #65633
    Jó azért mert neked nem tetszett attól még másnak jó lehet. Rajtad kívül olvastam kb 20 ember véleményét és mind odáig volt érte. Persze a hibáit megemlítették ők is
  • darkSectorxxx #65632
    Jóaz. :)
  • Kongy
    #65631
    Még a felét sem éri meg, sőt a negyedét sem. De vegye, aki hülye :)
  • Bandicoot
    #65630
    Basszus ez a cím ami miatt erősen agyalok egy VR gyors beszerzésén majd eladásán...:D
  • darkSectorxxx #65629
    Basszus az a zene, te jó ég....mindig mikor meghallom, mást nehéz ezekután a játékhoz elképzelni, sőtt a zenéje maga a játék.
  • Bandicoot
    #65628
    Próbálják letuszkolni a szemetet a nép torkán de nemigen megy,szarabbul fogy mint az előd, hiába kapcsolták a remastert mellé.... - Ez nem jött be...:)