121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Evoluti0N
    #65867
    A 7. rész tavaly jött ki. Az volt az első SW az új trilógia óta. Két trilógia az 3+3, ami 6 és akkor tavalyi az meg a 7.
  • Evoluti0N
    #65866
    Mi ma megyünk nézni. Igazából nem ülök elé nagy elvárásokkal és akkor nem kell csalódnom.
  • Bandicoot
    #65865
    Ez kb a 3.5....
  • darkSectorxxx #65864
    Milyen hetediknél? Nen ez a 7. rész?
  • Moby
    #65863
    Elég jó cikk arról, hogyan nyírta ki saját magát a COD, és hogy mennyire káros a változásképtelenség, némi aktuálpolitikai felhanggal. Az actinál érdemes lenne elolvasgatni.
  • Bandicoot
    #65862
    Egyébként az feltünt hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jópár jelenet ami a trailerekben volt nem volt benne a filmben? Például amikor a lány megy átállítani az antennát a trailerben egy tie vadász emelkedik elé. Itt ilyen jelenet nem is volt. És még volt pár ilyen.
    Viszont a film végén összefostam magam jóas volt az öreg.:)
  • Bandicoot
    #65861
    astro a50

    Írtam neki hogy keresni fogják. Még nem hirdeti csak szólt hogy van.
  • n000rbi
    #65860
    +1
  • Moby
    #65859
    Érdekelhet. Elérhetőségét meg tudod adni?
  • Bandicoot
    #65858
    Fejhallgatók:
    Ph-n pár hete vettem egy mókustól Astro A50 gen 4-et (2016-os), vadiúj bontatlan. 100k helyett féláron több darabot is árult, ennyiért ajándék volt pár ismerősöm is vett kértem szóljon ha lesz még. Akit esetleg érdekel írt hogy van megint.
  • Bandicoot
    #65857
    Spinoff ide vagy oda erősen összekapcsolt az alappal. És a fő szereplők, oldalak zenéjét megváltoztatni...
    + akármekkora spinoff egy SW film ne úgy kezdődjön már mint egy popkorn mozi....
  • Moby
    #65856
    Na én itt alapból ignorálok minden posztot, amiben az első posztban meglátom az SW-t.
  • Totti5
    #65855
    Azért nincs zene, mert spinoff, még véletlen sem szerették volna összezavarni a nézőket, ez nem számozott rész. Majd a 8ban lesz.

    Amúgy még mielőtt még több spoijlert eleresztetek, szerintem nyugodtan hanyagolni lehet itt a kivesézést.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.15. 08:17:27
  • Bandicoot
    #65854
    Pedig de csa úgy tűnik akkora fan mégsem vagy..

    Egy SW film alaphangulatát rögtön a film legeleje és zenéje megadja...Na ebben ezt totál kivették. A zenére sincs mentség. Az EP7-ben is felcsendül néha 1-1 ismerős dallam a jellegzetes SW főcímen túl, holott ott már nincs birodalom, nincsenek a lázadók a topon. Itt mindkét fél főszerepben mégis totál megváltoztatták a témájukat. Rendesen erőtlen a zene, egy imperial march minimum befigyelhetett volna. Az "öreg" feltűnése is totálisan súlytalan, abszolút nem rázott ki a hideg maximum amikor a csodás szinkronjával megszólalt - csak itt nem jó értelemben. A film utolsó fél órájáig a kapcsolásokon, fanservice megoldásokon (régi szereplők,stb) túl totál üres a film. És az utolsó fél órában is bőven lehet szemezgetni hogy a látványon kívül mennyi gond van, például az AT-kel amiket
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kb 2 perc alatt leaprítanak páran ócskavasnak miközben a Hothon rendesen szinte esély sem volt ellenük.


    És akkor a legvégére szereposztásnál a szokott zene, nehogy az legyen hogy nem hangzott el végig....

    Nekem az hogy iszonyat látvány van meg tie vadászok és xwingek nem visz el egy SW filmet a hátán ha mellette szinte minden lapos és még a zeneikörítés is ahhoz képest időben hol játszódik egy nulla. Hiába a jópofa kapcsolások a fanservice jelenetek....Meg a gagyi cgi szereplő...SW filmnek ez baromi karcsú látványmozi volt. 133 percből az utolsó 5 volt amire SW fanként vigyorogtam mint egy kisgyerek.
  • Tatyla
    #65853
    Én is elég nagy fan vagyok de szerintem te egy másik filmet láttál :), szerintem még a hetedik résznél is sokkal jobb volt mondom ezt úgy hogy nekem az is tetszett
  • Bandicoot
    #65852
    Off
    Rogue One - Vegyes érzelmek....
    Spoiler nélkül csak annyit:
    A "Réges rég" felirat után 1 szemvillanás alatt megölték a star wars hangulatot (nem is értem hogy nem tünt fel a sok állítólagos fannak), a zene csak tovább rontott az egészen egyszerűen a leggyengébb ami SW filmben valaha is volt, az ismerős dallamok is szinte sehol (és ez már 1 perc után beverődik). És ez úgy a film uccsó fél órájáig marad is...Ott viszont valamelyest kárpótolnak... És visszahoztak egy embert cgi-vel - mocsokgagyin. És még eröltették is a jeleneteit.
    + a szinkron kritikán aluli.

    Szvsz a leggyengébb SW film volt. Egynek jó, meg látványos. De rengeteg sebből vérzik ami SW fanatikusként zavaró. Az első 5 percben gyakorlatilag úgy voltam vele hogy kimegyek a moziból.....

    Enyhe spoiler a réges rég szöveg utáni dologról:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Star Wars film FŐCÍM ÉS A NAGY ZENE -FUTÓ SZÖVEG NÉLKÜL?????......Rögtön bummbele és egy gagyi filmcím kiírás...?!...
  • Totti5
    #65851
    Az tuti, de ha már 1:1ben lemásolták az X1 dizájnt, akkor belefért volna a 54 ezerbe alsó két gombra mágneses csatlakozás a csavarozás helyett
  • arty
    #65850
    54ezerért vezetékes? jó, tudom, progémernek tilos 1ms bukó is :)
  • Totti5
    #65849
  • Tatyla
    #65848
    Off

    Rogue One
    Imádtam 9/10
  • Bandicoot
    #65847
    Neeeeem....Lesz az éjjel 1 is mert ugye a reklámok....
  • Moby
    #65846
    Nyah, ez a wd2 tényleg kurvajó. A vezetés szar, de minden más rohadtjó. Jó a humora is. Rendben van, ahogy az 1 is volt, csak ez eléggé máshogy. És ahogy kinéz...nade nincs szendbox vicces jelenetek nélkül. Legyen ez a mai :)
  • arty
    #65845
    najo, de éjfélre........ :D
  • Bandicoot
    #65844
    Rágalom! Én most vasárnap vettem meg 0:40-re mondom ránézek mikorra lenne jegy ha már 0day jegyvásárlást buktam a mesés cinemacity rendszer miatt...Nézem új vetítésidőpontok...0:40-kor a fél mozi üres...puff jegyek.:-P
  • Moby
    #65843
    Ez egy csodás nap. 12 órán belül lettem megvádolva, hogy miattam nem jutott valakinek valami, illetve az is, hogy én akarok rátukmálni valamit valakire.
    Ez asszem eddig az egyéni csúcsom!
  • Moby
    #65842
    >az fmod az az audio middleware, ami miatt assettoban minden (fmod) update után elnémulnak a hang-modok és ujra kell őket gyártani a
    moddereknek :D :P

    Pontosan!
  • arty
    #65841
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kapjátok be, nekünk nem jutott jegy :( MIATTATOK!


    ---

    moby: az fmod az az audio middleware, ami miatt assettoban minden (fmod) update után elnémulnak a hang-modok és ujra kell őket gyártani a moddereknek :D :P
  • n000rbi
    #65840
    OFF hír, de kurvára örülök, meghallgattatott az imám

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lost Odyssey and Blue Dragon FINALLY available for digital download!

    Ja és a Lost Odyssey INGYENES dec 31-ig ;)
  • Moby
    #65839
    Nekem abból végül szombat lett.
  • Bandicoot
    #65838
    Akkor majd kifejted én most elhúzok aludni kicsit mert 0:40-kor Zsivány1, és holnap még a melóban is életjeleket kell villantani...
  • Moby
    #65837
    Nem arra ment a nem.
  • Bandicoot
    #65836
    Lehet,de itt ez áll:

    "You may be familiar with 3D audio from PlayStation VR games, which makes game effects sound like they’re coming from all directions, including above and below. The Platinum Wireless Headset brings that same 3D audio to compatible PS4 games, making for incredibly immersive experiences. 3D positional audio can also give you a competitive edge, allowing you to pinpoint the exact location of enemies, even when they’re not in sight, thanks to the use of games positional information."
  • Moby
    #65835
    Mmmmm. Nem. Ez software related cucc. Később kibontom, most gyerekezés van :)
  • Moby
    #65834
    Bass, fmod, renderware
    Monadanak ezek itt bárkinek bármit?
  • Bandicoot
    #65833
    Eladják a psVr-nál hallható mesés 3d audiót mint csoda, az új 1 hónap múlva megjelenő platinum fejessel, nem többről. Mesés audiópozícionálás és immerzív ekszperiensz vanik csakka szoniplatinumfejessel - spanyolviasz.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.14. 18:49:13
  • Moby
    #65832
    Az is, igen :D
  • arty
    #65831
    de azé megtippeltük, hogy egy fülhallgató reklámjáról :D
  • Moby
    #65830
    Fogalmatok sincs miről van szó :D
  • Bandicoot
    #65829
    Majd most hogy a sony a surround funkciót átnevezi az új fejesén 3d audióra...Majd most!!!!!

    Kíváncsi leszek 60-ért ugyan olyan mélyszegény pusztulat lesz-e mint az eddigi fejeseik...
  • Bandicoot
    #65828
    Ugyanígy jártam. Ráadásul beírja hogy csere is érdekli. Namondom karcos? Hol lehet átvenni?
    Erre visszaír hogy kód.
    Dugják fel a kódot...