121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #65827
    ms most épp a dolby atmosszal "nyomul", "biztos" abból is lesz "valami" ... gyanítom, nagyon sokan a mai napig is a tévé hangszóróit használják, néhányan 5.1 rendszeren játszanak és aztán van az a 0.01%, akinek a feje felett is ott a szpíker :)

    az biztos, hogy az ND játékokban az uncsi1 óta példaértékű az audio konfigolhatósága (is)!
    milyen kár, hogy egy hangszempontból atombugos fosputtony konzolon kénytelenek ezek a zsenik dolgozni, aminek az uj reviziója már optikai kimenetet se támogat, nehogy VALÓDI* térhangot kapjon a fülesed

    (fogalmam sincs usb-n mi megy át és mi nem és hogyan, de nem is bízok ezekben a kóklerekben (értsd: szoni), akik a hdmin 5.1-et is képtelenek implementálni ebben a genben...)
  • Bandicoot
    #65826
    Lol...A sony feltalálja a surroundot az új platinum fejessel....
    Lehet nyugodtan temetni a funkciót. Még az astro a50-en is inkább kikapcsolom pedig ott már viszonylag korrektet tol a fejes...
  • darkSectorxxx #65825
    Én is bírnám, ha nem rontana a képminőségen ez a szar.
  • Totti5
    #65824
    Én bírom az itthoni 3D filmezést, főleg a természetmúvikat, nagy állatság ( Attenborough, Cousteau filmek pl ).
  • darkSectorxxx #65823
    Atyaég.
  • Totti5
    #65822
    Pénteken itt is van a diszkópatkány.

    Rohadjanak meg a jatekaim.hu boltos hírdetők akik annyit nem képesek kiírni hogy letöltőkód, mert ha nincs kiírva akkor nyilván lemezes. Még jó hogy utalás előtt kibökte, h mit akarok én postázni, amikor emailban akarja küldeni...
  • darkSectorxxx #65821
    Én már az 5.1-7.1-et sem értettem, hogy a genyába van egy kis fül méretü területen, nem vágom hogy most ez mire jó, megint el akarnak adni valami kacatot?
  • n000rbi
    #65820
    Mivel a 3D tv kb. halott, jöjjön a a 3D audio (kíváncsi vagyok hogy az ND-on kívül ki fog ezzel foglalkozni - nekik meg jóformán kötelező)




    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.12.14. 18:15:59
  • darkSectorxxx #65819
    Ez hazugság, Youtube X1-en is van. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.14. 17:28:25
  • Kandurex
    #65818
    lul :)
  • Maxyka
    #65817
    :D ez
  • darkSectorxxx #65816
    Érdekes lesz. :)
  • darkSectorxxx #65815
    Nem tudom. :D
    De lehet és azért hozták fel példaként a másik topikban hogy az is szar volt. :D
  • Seth
    #65814
    Remélem változatosabb lesz, mint hogy gyárból, gyárba ,vas és betonépítmények között mászkálunk.Előző játékuk, a Lords of the Fallen is elég uncsi, harc közel sem volt annyira dinamikus mint egy DS-nél, azt is ellophatták volna :D Biztos ti is utáljátok, ha egy ilyen játékban ütitek az ellent de semmi nem megy le az életéből, holott még fröcsög is a vére. Hacsaknem egy bizonyos ponton, bizonyos taktikát használsz.Ilyen agyonszkriptelt ellenekkel volt teli, és baromi frusztráló. Egy DS-ben ilyen nem igazán van
  • Maxyka
    #65813
    Ezt nem a lords of fallen készítői csinálják? :D
  • darkSectorxxx #65812
    SCI-FI DARK SOULS. :D

  • darkSectorxxx #65811
    Ja nem csak vicc volt, ugyanannyit tudok mint te akár.
    Csak következtetés. :P

    Meg aztán mit veszthetek? 2020-ban végzek a level1-ezéssel ha így megy tovább....:D
  • n000rbi
    #65810
  • mucsácsó
    #65809
    jhah okéj, akkor valszeg félreértelmeztem a dolgokat itten :D azt hittem, hogy van valami insider infó, hogy majd lesz VALAMI amiről a madarak csiripeltek :P
  • Kandurex
    #65808
    Megoldható, csak kis türelmet kérek, két kölök itt táncol a gép körül :D
  • n000rbi
    #65807
    Ez gyors volt. Még mielőtt eladnád, csekkold a pm-edet.
  • darkSectorxxx #65806
    Te a támogatásról beszélsz, Lbandi meg arra érti, amit vett Tblinet hogy a GÉPHEZ jár ingyen játék...elbeszéltetek most egymás mellett. :D
  • Kandurex
    #65805
    TF2 letoltva.

    Nem volt rossz. Volt 1-2 jó ötlet benne. A harc kifejezetten szórakoztató volt. De hát FPS lövölde, mint műfajt nagyon kimaxolták. Nehéz olyat alkotni ami odaver.

    Amúgy eladó, 7.5K (ez volt a genyó reklám helye )
  • darkSectorxxx #65804
    Én nem mondtam, max azt mondtam hogy én nem veszek előbb, más azt csinál amit akar. :D
  • Moby
    #65803
    Nem sajna :( Má elvitték a pakkot. Mondtam nekik, hogy vigyázzanak rá, mer csilliárdokat fog érni :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.14. 14:38:51
  • arty
    #65802
    kormány nem eladó a pakkból? érdekelne :),
  • arty
    #65801
    minden egyes ilyen link tőr a bal vádlimba... :D
  • Moby
    #65800
    Vagy hát van itt egy pénzügyi tanácsadónk, esetleg még vele lehet konzultálni. Bár szerintem az is fizetős, én nemtudom, nem mertem még megkérdezni, de az már inkább befektetés, mint a konzol!
  • LBandi77
    #65799
    Leírom neked is,ne engem győzzél meg.
  • Bandicoot
    #65798
    Amiket max 15 pénzér beszerzel. Akkor legyen a slim 85k. A pro meg 118. Ez 33k különbség a gépek között.
    Hamari mód belefejelsz a szarba vagy gyüjtesz még egy kicsit. Nem kérdés....
  • Moby
    #65797
    >Sok sok információt össze lehet szedni pro és kontra

    Én ebben tudok segíteni. Maximum annyit tudok hozzátenni, hogyha valakinek 50K ekkora problémát okoz, az kurvára ne videójátékokkal bassza el az idejét, hagyja abba, és kezdjen el az tanulni/dolgozni/életével foglalkozni. De erre meg amúgy is mindenki vállalt von, és annyit mond, hogy ne foglalkozzak én ezzel, és még igaza is lesz.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.14. 14:22:37
  • Bandicoot
    #65796
    Maximum a sötét fejekben billent mérleget és a tipikus mindentazonnal embereknél.

    Ahol van 90ezer egy slimre ott van 120ezer egy pro-ra is max tovább spórol rá az ember. Nem kérdés melyik éri meg. 90ezret kidobni egy elavult vergődő gépre. Vagy 120at egy jóval időtállóbb fejlettebb vasra. Ha meg nagyon szempont a hamariság és a pénz 60k körül ott a sima ps4 garistul használtan.
  • LBandi77
    #65795
    Engem nem kell meggyőznöd,csak azt írtam le hogy igenis sokaknak számít az árban a különbség.
  • LBandi77
    #65794
    A prohoz nem jár játék 130k- ért,a slimhez adnak 3 AAA játékot 100 k-ért,így érthető?
  • Bandicoot
    #65793
    Sima ps4-hez képest :

    +30k egy méretváltásért

    Vs

    +50k 5 évvel korszerűbb teknóért és kb dupla kraftért

    A slim / pro között pedig messze nincs 50k.
  • LBandi77
    #65792
    Sok sok információt össze lehet szedni pro és kontra,de a mérleg serpenyőjében ma magyarországon az 50k elbillenti a dolgot mindenféle 4k, fps,hdr- el szemben.Ha ÚJ gépről beszélünk.
  • Moby
    #65791
    A biciklitúltolásra: kollégámnak 1 órával ezelőtt szereztem gyerekeknek karácsonyra egy 360-at kormánnyal, kinektel, egy bőröndnyi játékkal negyvenezerért. Az elég racionális döntés, nem?
  • Moby
    #65790
    Nem baj, ha valós információk alapján döntenek, és egyáltalán információk alapján. Mert én itt most azt látom, hogy az egyetlen releváns információnak sokan az árcímkét tekinti. Az is információ persze, de talán van még olyan, amivel érdemes lenne színesíteni a képletet. Ráadásul pont ezekben elég sok a torz marhaság, mint azt látjuk is. Már az 50K is egy torz kép, nem 50K van a két gép között, több, csak 50K-nyira pont van egy olyan gép, amit aztán megvenni sem kéne senkinek. Na ez mind-mind információ.
  • Moby
    #65789
    De hogy lezárjuk az őrületet:
    PRÓ száztizennyócezer, 3 hó psnplusszal.
    Továbbléphetünk?
  • LBandi77
    #65788
    Azért nem vitatkozom veled mert én is váltani fogok ha megjelenik olyan tartalom ami nekem kell,de ez a mindenáron prot mindenkinek,kicsit túl van tolva a bicikli.Majd az emberek eldöntik hogy megéri nekik a plusz 50k 1 új gépre vagy nem.