121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #65947
    Ha valakinek lenne egy 19.-ig felhasználható - 20%-os US store kupon kódja attól elkuncsorognám priviben ha nincs rá szüksége.
  • Bandicoot
    #65946
    A40 lényegében ugyan az mint az a50 csak vezetékes. A fejes erősítő ami az a50-ben beépített itt külön egység. Ebből csak a 2016-os mixamp tr-el szerelt az ajánlott, elötte problémásak voltak az egységek. Külön előny hogy bár kábeles az egész de a mixamppal más fejeseket is meg tudsz hajtani. A mixamp egy 100k közeli sennheiser g4me fejessel brutál csak az a pakk úgy már 150ezer, zsinóros maradsz és annyival meg nem ad többet az a40 -a50-nél hogy meg is érje...De vannak maximalisták...:)
  • Bandicoot
    #65945
    A 400-as pont ugyn úgy szól (fülpárna miatt van egy baromi minimal eltérés hangzásban) mint az 500 csak nem olyan kényelmes és nincs suround.
    Hogy "el lehet lenni".. Gyakorlatilag amennyibe kerülnek nincs jobb wireless választás. Fejeserölködő (mondjuk mixamp) nélkül kábeles se nagyon..
  • Kandurex
    #65944
    Nagyon remélem, hogy a harc DaS felé mozdul hozzáadva a GoW brutalitását. Nagyon ütne.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.17. 00:01:10
  • TDC Geronimo
    #65943
    Azt hiszem ez nem volt még

  • Moby
    #65942
    Gecijót bfrontoztam bespinen :) Arty bazzeg, méénemgyötté???
  • Moby
    #65941
    A pro nem. A többi igen!
  • Rdinho10
    #65940
    Sracok,kint vagyok osztrakba,ps4 a kocsiba 2napja..nem tud megfagyni?(dobozaba)lusta voltam felhozni a szallasra:/:D
  • Moby
    #65939
    >Infinite Warfare was the top selling console game for the entire year of 2016
    ...based on year-to-date revenues from physical unit sales.
    fixd.
    Azaz fingja sincs senkinek pontosan mennyire volt sikeres. De cikknek jó ez is :D
  • Totya42
    #65938
    "Infinite Warfare was the top selling console game for the entire year of 2016. With this, Call of Duty is now the best selling game in North America for the 8th year in a row." Önmagához képest alacsonyak csak az eladásai úgy néz ki. Hiszen 8 éve zsinórban 8-szor a legtöbbet eladott játék Amerikában. Kíváncsi lennék a többi játék eladásaira ennek fényében. Mert nagyon ment a hírezés, hogy így rosszul megy, meg úgy. A valóság meg megint az, hogy elvert mindent ismét.
  • Totya42
    #65937
    400-as felejtős. Azt senkinek sem ajánlanám. 500-astól azt mondom már, hogy na azzal el lehet lenni.
  • Totya42
    #65936
    Ja én csak a saját tapasztalataim alapján próbáltam segíteni. Konzolra szerintem olyat érdemes csak venni, amit konzolra csináltak kifejezetten, mert rendkívül nagy különbség van és nem feltétlenül drágább sokkal. Szerintem Turtle Beach 500P alatt nem érdemes nézni. Az olyan 32ezer huf. Még a sony gold füles az, amire azt mondom, hogy elmegy, ha valaki nagyon árérzékeny, mert azt már 25ezer hufért lehet venni. De az az asus ahogy néztem 50-60ezer körül van és annyiért nem szabad megvenni szerintem. Annyiért bőven kapni olyat, ami ténylegesen konzol gaming füles. Én mindenképpen Turtle Beachet ajánlanék, vagy ha jobban el vagy eresztve, akkor Astro A40 vagy A50. Drágák, de meghálálja, mert tartós és tényleg olyat szól, amilyet semmi más nem konzolon. A kontrollerbe dugós fülesek meg abszolút a felejtős kategóriák konzolon, mert ott a kontrolleren keresztül minden szarul szól. Volt már nem egy nem két fülesem, a saját káromon tanulgattam mit érdemes és mit nem. Remélem segítettem azért a választásban.
  • Tikal #65935
    Fületekre vigyázzatok, a hallás csak romlik :)
  • Totti5
    #65934
    Köszi az infókat. Nézegetem... ASTRO A40 is nagyon tetszik.
  • Moby
    #65933
    1. Igen, bár a 3d kora leáldozott.
    2. Az nem egy tévé, az egy 3d szemüveg. De ha a tévédhez van 3d szemüveg, akkor igen, vélhetően kompatibilis.(azaz van rajta hdmi, meg valszeg fullhd).
    3. Kapni lehet még, csak már ilyen játékok nem készülnek.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.16. 19:56:38
  • wollnerd #65932
    Sziasztok!
    Vannak kérdéseim! Úgy döntöttem hogy PS4-re váltanék a xbox 360-ról. (Persze az xbox vszeg nem menne a kukába.) Kívánnék karira PS4 Pro-t.
    Azért is döntöttem mert nekünk még csak DVD lejátszónk van és egy modernebb játékkonzollal jól járnánk nem csak játékok és azok élménye miatt, hanem még létezik VR is (tervezzük ezt is a jövőben.) És még a Blu-ray filmek miatt is megérné, nem kell külön blu-ray lejátszót vennünk akkor.
    Kérdések:
    1. Támogatja a Blu-ray 3D-t is, ugye. A 3D-hez milyen spec. kell? szemüveg is?
    2. Samsung SSG-5100-as okostévénk van, nem tudom hányas évjáratú de ezek hasonló tévék is kompatibilisek a PS4 Proval?
    3. Az xbox-os kinecthez hasonló technológia elérhető-e a PS4-en is? Az a PS Move controller és az PS EYE? Lehet kapni még ezeket?
    Egyelőre ennyi a kérdések sora. Ha valamit még plusszban tanácsoltok, osszátok meg. :) Köszi a válaszokat előre is!
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2016.12.16. 19:39:11
  • TDC Geronimo
    #65931
  • kutyakiki81
    #65930
    A yaPSNapp szerint 47 óra volt.
  • Bandicoot
    #65929
    Ajánlom fgyelmedbe a TB Stealth 400 és 500-ast.
    Strixnél mérföldekkel jobban szólnak. A 400-as stereo az 500-as surround de a surround (is, kikapcsolható persze) felejtős még a 100ezres astro/Tb800 pároson is inkább kilőttem néhány játékban pedig ezek nem csak visszhangosítanak hangminőséget butítva.. Strix is gagyi surroundot tol, sztereóban is dobozos a hang.
    A tb 400 és 500 közti árkülönbözet nem a surround miatt éri meg esetleg hanem mert az 500-asnak kényelmesebb-jobb fülpárnái vannak. Hangra kb ugyan az a kettő, ha nem kell a surround (nem fog, annyira visszhangos fals 50k alatt az ősszes) és a párna anyaga sem számít a stealth 400 20-25 körül az egyik bestbuy gamerfüles. Pc és ps4 kezeli mindkettőt wirelessként, tisztán szólnak, és komoly mélyet tolnak - ebben előzik meg a legjobban a Sony wireless fejeseket amik kifejezetten mélyszegények. Strix iszonyatosan "félrekalibrált" és túlárazott a ROG plecsni miatt.
    Az elmúlt évben eléggé végignéztem a palettát vagy pénzt beleölve vagy ismerősök cucca által.
    Amihez még nem jutottam az a logi g933. De azis 70-80k.


    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.16. 17:04:30
  • TDC Geronimo
    #65928
    Divison is kap 20án pro supportot, ha valakit érdekel
  • Moby
    #65927
    Gyermekem nagy kedvence tabletes kiadásban :D
  • Totti5
    #65926
    Azt sosem fogom megtudni, hogy mi nem szól jól. Valszeg magam alá csinálok ha ezt meghallom, mert sosem volt még a csak a közelembe sem ilyen kategóriás füles a hangzás meg mindig szubjektív, nyilván aki többet próbál, cserélgeti, régóta benne van az össze tudja mérni.

    Nekem csak az kell hogy kábel nélkül amit lehet, ne essen szét és valamennyire prémium kategória, gémingre kifejlesztve ( filmet nem nézek fülessel ).

    Majd még nézelődök.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.16. 15:31:58
  • eje75
    #65925
    Kivéve ha a megjelenítődön van jack...Én oda dugtam mindig, mert nem használtam a mikrofont a konzolokon...
  • TDC Geronimo
    #65924
    Az meg még mindig elég nagy szégyen, hogy pl egy BBhez nem jött patch, mikor ilyenekhez meg jön.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.16. 15:16:39
  • TDC Geronimo
    #65923
    Na lehet ezt a pro supportot igényesen is csinálni

  • Moby
    #65922
    Csak az a baj ezekkel a vezetésekkel, hogy az amúgy is fing kontrollerakksiból szippantják ki az életjelet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.16. 15:07:31
  • Bandicoot
    #65921
    +1.
    Annyiért turtle beach ha a pc/ps4 wireless fontos.
  • eje75
    #65920
    Én semmihez nem ajánlanám az asus rog strix-et, köpedék pocsék egy szerkezet. Két hónapig volt meg, és örömömben rakétákat lődöztem az égre, amikor 20e bukóval sikerült eladnom (akinek eladtam 2 hét után már hirdette).Ócska doboz hangja van, semmilyen platformon nem szólt jól, idegesítően xar a kezelő doboza, szoftveresen nem lehet állítani. Most egy Logitech G633 Artemis Spectrum-om van, egyszerűen nem lehet egy lapon említeni őket. Amíg volt konzolom, használtam mindkettőhöz, és eszméletlenül jól szól azokkal is.
    Utoljára szerkesztette: eje75, 2016.12.16. 14:14:12
  • Totti5
    #65919
    ROG Strix Wireless gaming headset fully compatible with PC and PlayStation® 4

    "In addition to connecting wirelessly to PC and PlayStation® 4, ROG Strix Wireless can also connect in wired mode to PlayStation 4, Xbox® One, PlayStation® 3, Xbox® 360, PC, Mac, smartphones, and tablets with the included 3.5mm combined four-pole audio/mic adapter and 1.5m Y-cable extension."

    PS4 és PC teljes támogatás vezeték nélkül, X1 meg menni fog vezetékesen.
  • TBTPumpa
    #65918
    Ez de jól néz ki. Várós a dolog. :)
  • Totya42
    #65917
    Én nem ajánlanám az asus rog strix-et. Legalábbis ps4-hez nem, mert ps4-en úgy megy csak, hogy 3,5-es jack-el kontrollerbe dugva. És úgy szar, mert nem szól jól, hisz nincs kihasználva rendesen a füles így. Csalóka sok fülesnél a konzol támogatás, mert ha már jack-el megy akkor már odabiggyesztik, hogy támogatja, de úgy olyan, mint sajtreszelővel rejszolni, nem túl praktikus.
    Ha pc-hez veszed, akkor bátran, hisz ott van szoftveres támogatása értelemszerűen és 100%-ban ki tudod használni pc-n.
  • Kandurex
    #65916
    Egyébként én is folytatom a hétvégén. Leszarom, japó termék, így is - úgy is fakezű banda.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.16. 12:57:56
  • Totti5
    #65915
    Ha jön, ha nem jön most már venni fogom, két ünnep között ezzel akarok játszani. Persze nem 30-60 folyamatosan ingadozó frémmel. Peccset még megvárom tegyék bele az első javító pakkot ( bugok, csiszolás meg minden ) aztán hajrá.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.16. 12:36:53
  • Totti5
    #65914
    Mázlista. Pont pár hete néztem VR Techen és beleszerettem, de 100k érte murvasok. Csak 1 db volt neki és nyilván lecsaptad azonnal.

    ASUS ROG Strix Wireless gondolkozok, mert valami kell már és ez is jónak tűnik.
  • Kandurex
    #65913
    Mondjuk a félrakat érdeketelen fasságon kívül a performance updateről nem esik szó, de pl a new game+ -ról, igen.
  • Kandurex
    #65912
    No, elméletben 22. -gyün az FFXV patch.
  • darkSectorxxx #65911
    :D
  • arty
    #65910
    És mindez 4 free...
  • arty
    #65909

    öszesen hány órába tellett?
  • arty
    #65908
    nem érted?? vedd meg MIELŐTT kipróbálnád! :D