121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #65987
    Talán jövőhéten eljutok rá :/
  • TDC Geronimo
    #65986
    Én se nagyon játszottam, így azt mondom igen
  • Moby
    #65985
    Akkó ezen nem éri meg fillérbaszóskodni :)
  • n000rbi
    #65984
    A z auto felhőbementés csak az elsődleges gépen működik.
  • Moby
    #65983
    Én sem (ami nemigaz, de fogjuk rá). Ez lesz az első (majd valamikor), aminek kvázi tudatosan állok majd neki. De hogy mikor...
  • Moby
    #65982
    >pár akcióban fogok vásárláskor párezret, megint "nyereség"

    EZ a psnplus létezésének értelme :) Nem a fizetősmulti, az csak a terjesztéséhez kell. A valódi ok az, hogy majd megpróbálod levásárolni...ha már amúgy is kell. Óriási húzás amúgy :)
  • kutyakiki81
    #65981
    Ha még életemben nem játszottam FF játékkal érdemes rá beruháznom? Mihez hasonlít a játékmenete?
  • Moby
    #65980
    Janemláttam. Bocsi.
    A véleményem: jó kép! :D

    /fogalmam sincs :)
  • Bandicoot
    #65979
    Nyertél.:)
  • Moby
    #65978
    Én már nem emlékezem erre: a plus úgy osztódik, hogy pl a felhőbementés az nem megy át, csak a multizás?
  • Moby
    #65977
    Mindig egyel nagyobb lol.
    Nyertem!
  • Bandicoot
    #65976
    Így mégnagyobb lol.:)
  • Moby
    #65975
    Nálam is simán ottvan az őstrilógia mellett. Nagyon tetszett. NAGYON.
  • Bandicoot
    #65974
    Lol
  • TDC Geronimo
    #65973
    Most gondolázok este a városban. Kár képet csinálni, mert nem jön át ahogy ez kinéz
  • n000rbi
    #65972
    Lehet a karácsonyi akcióig bírom :)

    Más: a Metro Redux mennyire bugos? Úgy rémlik volt vele szívás még régebben. 3k-t nem sajnálnék értük, mert amúgy az alap jó, amiből készültek.
  • mucsácsó
    #65971
    Szerintem rántsd be, főleg ha multizol. Sok fos játék van, de be-be esik néha egykét elég jó dolog is azért szerintem. Ha már 1-2 nagyobb és jobb van ami tényleg fasza az évben, akkor már meg is érte ennyiért.

    Viszont apjuk faszát, hogy meglévő Plussal nem lehet hosszabbítani ennyiért :(
  • balee4
    #65970
    Egyik legjobb SW film, azt hiszem be fogok még ülni rá. A tavalyi ehhez képest egy szar.
  • TDC Geronimo
    #65969
    EZ a város döbbenet jól néz ki, hólisit :)
  • Moby
    #65968
    Rogue One spoilermentes verdikt: áztákúúúrva de jó volt ez visszaülnék mostazonnal újranézni. Kicsit lassan indul, de a második fele...
  • n000rbi
    #65967
    Basszák meg, hogy megint csak annak akciós, akinek nincs plus
  • arty
    #65966
    agyalok az éves psn+on (szenvedős ez a 2-14-30 napozás)... most 12k

    ha 2-3 játék lesz benne ami érdekel, már jó vagyok
    pár akcióban fogok vásárláskor párezret, megint "nyereség"
    márpedig ps4re nemnagyon vettem indie-t egyelőre ... és a knackban is nagyon reménykedek

    vagy van valami trükk, ennél olcsóbbra kihozni?

    (multizni marginális mértékben szoktam, moby a tanúm rá :D )

    ---

    gero :O
    eddig is elég csinosnak tűnt, de ez ... :OOO
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.17. 18:08:32
  • TDC Geronimo
    #65965
    mother of god, most értem Altissiaba. Hogy néz ez ki


  • Bandicoot
    #65964
    Könyvelhető hogy 50-60k-ért annyi lesz mint a TB S 500...Vagy még annyi se. Sony rég nem tud értelmesen balanszolt fejest gyártani.
  • mucsácsó
    #65963
    nah az zsír, az már azért eléggé baráti. főleg hogy gondolom telelesz rejtett dolgokkal meg hasonlókkal...
    más kérdés, hogy nem tudom, hogy hogyan merek majd vele játszani... :D :D
  • TDC Geronimo
    #65962
    15 körül. Azt mondták ez a 4-5 órás preview a játék 1/4, 1/3ad része. Most néztem storet és csak 16.500ft az RE7 :O
  • arty
    #65961
    szerintem nagyon illik majd a személyiségedhez :))) :PP (no offense!)
  • mucsácsó
    #65960
    Váó. Milyen hosszú lesz amúgy a játék, azt tudni? Gondolom egy 8-10 óra azért legalább bennelesz alsóhangon, nem? :)
  • n000rbi
    #65959
    Már eléggé szót fogad a "csöppség" :))
  • Ulthane
    #65958
    Kipróbáltam délelőtt. Két mission storyt, meg egy kör multit. Aztán letöröltem

    A BF1 fetrengve röhög rajta.
  • Ulthane
    #65957
    @Moby!

    Vélemény?

    Nekem kell egy ilyen. :)
  • arty
    #65956
    "2. A Gran Turismo Sport versenyjátékot mennyire jó az alapkontrollerrel irányítani? Ajánlott lenne egy kormány hozzá és mennyire? Eddig a magyar boltok viszonylatában csak nem túl olcsó kormányokat találtam és ráadásul állványosak. Én olyasmit keresnék ha kell, ami vezeték nélküli ÉS kézben kell csak tartani mint az Xbox 360 Wireless Racing Wheel."

    A korábbi gétéket jó volt kontrollerrel irányítani. Nyilván kormány még élvezetesebb, de tény: a ps4hez szinte csak drágán vehető.
    És nincs wireless, csak vezetékes. (egyébként a 360 kormány is csak vezetéken tudott FFB-t!)
    Thrustmaster T80: gumis, nem ffb-s, de a legolcsóbb alternatíva
    Thrustmaster T100: nem hivatalosan, de megy a géppel. Aprón olcsón beszerválható, ha épp van. Kis kormányátmérő, nem túl erős motor.
    Thrustmaster T150: mivel 2 év garis cucc, annyi ideje pedig jóformán nincs is a piacon, érdemes használtakat is nézni: az 55-60ezres bolt árnál egy huszassal olcsóbban hozzá lehet jutni.
    Thrustmaster T300: ha kicsit többet tudsz kormányra költeni, ezt vedd vagy méginkább az alcantara edition-t... (jobb perec és főleg jobb pedál!)
    Logitech G29: csak ha olcsón szerzed. bár valszeg megbízhatóbb a thrustmasternél, a fogaskerekes hajtás mára kissé idejétmult. H váltó olcsóbb hozzá, mint a t150/300-hoz! (bár gyengébb is)

    Azzal nem tudom mennyire vagy képben, miszerint a GT Sport egy ultrabuta gt lesz, nagyrészt csak online versenyzésre.
    _NEM_ _RENDES_ _GT_ játék! És azt se tudni, h mikor jön. Talán soha :D

    "Találtam egy másik versenyjátékot: DriveClub. Erről mi a véleményetek? Ez azért is jó lehet mert VR-t is támogat (Bár itt úgy látom két külön megjelenő kiadásként jelenik meg, külön pénzért...vagy tévedek...?) amit félév múlva tervezek"

    Igen, a driveclub és a driveclub vr két játék. Külön karrierrel, mentéssel, de közben a kocsik - pályák azonosak. (a VR verzio randácska ám! nézz videot, mielőtt...!)
    Az alap driveclub nagyon-nagyon szép, élvezetes, de eléggé árkád cucc, mostanra tartalmas is, de arra készülj fel, hogy DLC-ket sem árt hozzá venni, mert az alapkarrier elég nyulfarknyi. Szerencsére sokszor van akcio.

    "Ám a játékkal kapcsolatban találtam két ilyen videót (link1 link2) amiben forgatni lehet kományként a DualStock4 kontollert. Ez hogy működik?! :) Jól látom bármely(?) Dualstock4-es kontrollerrel müködik és nem kell semmilyen kamera és az egy bekapcsolható funkció a játékban? Pl. ez a kék színű is jó?"

    Felejtsd el, ez az irányítási mód ~élvezhetetlen. A 360hoz is volt ilyen irányító, blöe.

    "Az alap PS4 Pro gép csomag tartalmaz egy DS4-es kontrollert, ugye? Mert itt ki van írva a tartamai között hogy igen, de itt, alább meg vonás látszik a kontrollerrek száma résznél, és máshol legtöbb helyen a csomag tartalmait nem írják le...."

    Igen, a csomag része a kontroller is.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.17. 14:59:38
  • wollnerd #65955
    Köszi. LOL ennyire nem vettem észre hogy GT Sport még csak előrendelhető... :D
    Mindegy, eddig a Uncharted 4: A Thief's End-et tervezem.
    Találtam egy másik versenyjátékot: DriveClub. Erről mi a véleményetek? Ez azért is jó lehet mert VR-t is támogat (Bár itt úgy látom két külön megjelenő kiadásként jelenik meg, külön pénzért...vagy tévedek...?) amit félév múlva tervezek:
    Ám a játékkal kapcsolatban találtam két ilyen videót (link1 link2) amiben forgatni lehet kományként a DualStock4 kontollert. Ez hogy működik?! :) Jól látom bármely(?) Dualstock4-es kontrollerrel müködik és nem kell semmilyen kamera és az egy bekapcsolható funkció a játékban? Pl. ez a kék színű is jó?
    Az alap PS4 Pro gép csomag tartalmaz egy DS4-es kontrollert, ugye? Mert itt ki van írva a tartamai között hogy igen, de itt, alább meg vonás látszik a kontrollerrek száma résznél, és máshol legtöbb helyen a csomag tartalmait nem írják le....
    Amúgy Aqua-ból rendelem meg a PS4 Pro-t, mert ott csak 128 ezer HUF.
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2016.12.17. 14:36:03
  • TDC Geronimo
    #65954
    Na kutyámajomba hogy álltok? :)

    Más...


    RE7ről 4-5 óra impression

    -Playstation Magazine UK says if the rest of RE7 can match-up with the five hours they played of the game, we're looking at the next 10/10 game they'll be rewarding.
  • darkSectorxxx #65953
    Hol az istenbe osztogatnak ilyet? :D
  • Moby
    #65952
    >Ha a tévéhez van még egy HDMI csatlakozó, akkor maradhat az Xbox 360 is bedugva és PS4 mehet az új csatiba, gondolom?
    Igen
    >Van ezzekkel valami megkötés, feltétel?
    Nincs. Legyen hozzá tápegység.
    >A Gran Turismo Sport versenyjátékot mennyire jó az alapkontrollerrel irányítani?
    Majd ha megjelenik elmondjuk.
    >Ajánlott lenne egy kormány hozzá és mennyire?
    Igen. Eléggé.
    >Én olyasmit keresnék ha kell, ami...
    Ilyen igényeket el lehet felejteni. Alig van hozzávaló kormány, ami van azok vagy szarok, vagy drágák (és drágán szarok). Ha le bírod nyelni ezt a békát, akkor vagy T150, vagy G29.
    >Amúgy találtam egy CronusMAX nevezetű eszközt
    Felejtő. Gányolás.


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.17. 13:14:42
  • wollnerd #65951
    Újabb 2 főkérdésem lenne. :)
    1. Ha a tévéhez van még egy HDMI csatlakozó, akkor maradhat az Xbox 360 is bedugva és PS4 mehet az új csatiba, gondolom? Ha nincs is szabad csati, akkor a tévékhez, úgy látom gyors nézéssel a google-n, hogy lehet elosztókat venni-használni. Van ezzekkel valami megkötés, feltétel?
    2. A Gran Turismo Sport versenyjátékot mennyire jó az alapkontrollerrel irányítani? Ajánlott lenne egy kormány hozzá és mennyire? Eddig a magyar boltok viszonylatában csak nem túl olcsó kormányokat találtam és ráadásul állványosak. Én olyasmit keresnék ha kell, ami vezeték nélküli ÉS kézben kell csak tartani mint az Xbox 360 Wireless Racing Wheel.
    Amúgy találtam egy CronusMAX nevezetű eszközt a ,PlatinumShop oldalán amivel bármelyik kontrollert használni akár a wirelles racing wheelt is állítólag. Mi a véleményetek?

    Köszi a válaszokat.
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2016.12.17. 13:05:55
  • Maxyka
    #65950
    Januárban behúzom akkor a ps4prot mellékesen, meg a final fantasyt. Minnél több videót látok róla annál jobban tetszik. Kétpofára tudnám zabálni a dlc ket hozzá. Nem tudom mit csinál a square enix de remélem tartja ezt az irányt mert nagyon ott van. Persze van még mit javítani de ezzel a stílussal még a japo aberáltságokat is.megzabálnám :D
  • arty
    #65949
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    8-f9 környékén elaludtam a kölkökre vigyázva (ps4 szedte restmódban a codot :D )
    telefon csörgött... felébredek... aztán lefektettem őket is aludni, meg én is ismét elájultam.

    miközben most szabad volt a plazma, játszhattam volna :(((
    sűrű hét volt, kevés alvással :D
  • arty
    #65948
    pécégány.
    ps menüben állítgatsz, utána játékban options menü - miközben EGYETLEN perfekt mód van ps4pron (ps4en meg ezekszerint 0, lévén fix30 nincs, fos60 igen)

    gratulálok sony, farmjátékDEV, DF
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.17. 12:03:46