121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #66027
    Eleve az összecsomagolt packnak meg ugye drágább az ára is. Konkrétan..gyakorlatilag kifizeted a remasteredet, de köteles vagy megvenni az új codot is azért, hogy eladások meglegyenek.


    Holott a remasteredet külön, első nap megvettem volna és azóta is játszanék vele. Főleg, hogy bekerültek a ládák és a cosmetic cuccok is.
  • Salako
    #66026
    Sziasztok! Tervezem magam megajándékozni egy ps4-el. Nagyon régen volt egy ps3-am. De az email címem megvan amin a ps3-as accountom volt. Még valami angol hotel házszámához volt regisztrálva. Az lenne a kérdésem hogy érdemes újat regisztrálni az új géphez és már lehet magyar az az a saját házszámomat regisztrálni? Kis felvilágosításra szorulok e téren.
  • Totti5
    #66025
    Talán ha nem kapta volna az eszetlen, moslék lejáratást teljesen látatlanba, akkor lehet, lehet volt olyan terv is hogy külön adják, de ahogy látták a szakértű urak, hölgyek hozzáállását a dolgokhoz, Én is ezt tettem volna. Mert megérdemeljük. Lesz majd külön, addig is kapja be mindenki, és teljesen érthető a fejlesztők, kiadó hozáállása jelen esetben. Nem jött összes a kiütés, mert a média pont nem húzta le és pont nem rúgott bele ebbe a részbe.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.18. 10:45:20
  • arty
    #66024
    A probléma része vagy.
  • arty
    #66023
    akkor jövőre nem veszed meg, nem preordereled, stb?
  • arty
    #66022
    engem csak az érdekelne, ha az activision ENNYIRE magabiztos, mert tuti az IW, miért az összecsomagolás az átlag szerint legjobb cod remazterjével?

    nyilván önmagában is meállta volna a helyét és a mostani feles eladások TUTI nem zuhantak volna harmadosra?
  • arty
    #66021
    "3 playable protagonists"

    bazmeg RS :(
    kitalálom! lesz egy "pógárpukkasztó" büdösgecikreténtróger "sosevoltmégilyeneredetikarakter" is köztük?!
    "tiszta ponyvaregény!"
    na? mit nyertem?
  • arty
    #66020
    nem azt mondom, hogy ma kell egymás mellé tenni - azt mondom, hogy anno más volt az ingerküszöb (neked és nekem is)
    ezért nagyon nehéz összevetni, objektiven lehetetlen, de szubjektiven szemlélve is érdemes beleszámolni az említetteket, mielőtt elragadtatnánk magunkat :)))

    (persze elragadtathatjuk magunkat, nincs ezzel gond, az a jó, ha minden generációnak jut "korszakalkotó" ;) )
  • darkSectorxxx #66019
    Nekem a haveromtól kell nap mint nap elviselnem ezt....
  • Totya42
    #66018
    Szomorú, hogy még egy ilyen gyenge produktummal is elverték megint az összes konkurenst, mint buzi a faszát.
  • Totya42
    #66017
    Egy nagy túróst. Dehogy lett odatéve. Infinity Ward-tól ilyen rossz netkódot én még az életemben nem láttam. És a hozzáállásukat is tükrözi bőven, hogy se leaderboard, se combat record, se emblem editor, se theater, de supply drop na az van. Úgy hogy hagyjuk ezt a kinek mi tetsziket, mert jelen esetben igen is nevén kell hívni azt ami és ez szar. Mondom CoD fanatikusként, hogy ezt a lókupacot kenyjék a hajukra. Még a kampány is über gyenge lett. Ha továbbra is marad ez a "minőség", akkor nyugodtan mehet az egész frencsájz a levesbe mindenestül ahogy van. Pont.
  • Totti5
    #66016
    Semmilyen szempontból nem lett "szemét", éppen ellenkezőleg. Azt hogy neked nem tetszik egy dolog, de a játék, ez a rész ettől függetlenül oda lett téve.
  • Moby
    #66015
    Ha az lennék se tudnék mondani semmit. Kép alapján. Valamiről, ami hangot ad ki :) De ráadásul nem is vagyok az :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.18. 08:15:01
  • Ulthane
    #66014
    :(

    Pedig azt hittem te vagy a hangtechnikus :) Benned bíztam.
  • Maxyka
    #66013
    RDR Online?
  • TDC Geronimo
    #66012
    I didn't wanna post a new thread for this since its a rumor from someone I have no idea about but according to those in the GTA community the user leaked the last 2 GTA online updates and supposedly works at Rockstar.

    Basically: RDR2 focus on single player with all the usual stuff from the previous game including Stranger missions, gang hideouts etc except this time with 3 playable protagonists that are from John's old gang and John not being one of them.

    RDR Online will launch after the game is released like GTAV/Online.
  • Maxyka
    #66011
    PC-n vagy PS4-en tolod? Mikor játszunk végre együtt PC-n nagyon ott-van a játék, még grafikailag is messze túlszárnyalja a ps4-es verziót. Igazán jöhetne rá egy Propatch. Viszont a szerverek továbbra is szarok, sőt most még túlterheltebb mint valaha (mivel sokan visszatértek mint a jedi...) 3-4percet is várni kell míg bedob casualra, ranked továbbra is katasztrófa. Oké béta még mindig a rendszer de legalább a rankeden lennének rendesen a szerverek. vagy tőlünk vagy az ellenféltől kidob valakit ha nem akkor meg magas a ping. Szerintem a hitreg is emiatt szar. És még sorolhatnám napestig mennyire gánymunka a ps4-es verzió. Kezdem azt hinni, hogy ez szándékos. Mind1 aki jó sieget akar annak irány a pc, nekünk meg tolják a szemetet mikrotranzakcióval mint az állat.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.12.17. 23:29:58
  • Bandicoot
    #66010
    * volt.
  • mucsácsó
    #66009
    Voltam vagy 14 szerintem :O :D durva... de azóta volt EP1-EP2, meg már nekiálltam megnemtudnámszámolnihányszor, szerintem a top legtöbbször végigtolt játék az életemben :D pedig én szinte majdnem hogy semmit se játszom újra.

    de nyilván, az idő persze megszépítette rendesen az emlékeket, és már kopottas mai szemmel itt-ott így bő 12 év után, de az a játék abszolút korszakalkotó és a (FPS-)gaming hatalmasnagy mérföldköve :)
  • Bandicoot
    #66008
    Kevesen veszik, a legszarabbul fogy. Hiába a termékkapcsolás szerencsére egyre kevesebben bólintanak a szemétre.
  • arty
    #66007
    ez akkor fog max magában jönni, ha egybecsomagolva kevesen veszik az iw-vel :(
  • arty
    #66006
    hl2-t hány évesen toltad?
    hanyadik fps élményed volt?
    mai szemmel mit gondolsz a hl2ről? ;)

    nem ismerem a tf2-t, a hl2 tudom h jó volt, de ne legyünk má' azzal se annyira elfogultak! ;)))))
  • arty
    #66005
    ... a végén meg agyaljak rajta, hogy navajon megvettem volna-e a játékot, HA nincs plusom és nem akarnám visszanyerni az árát, amivel csak mégtöbbet költök :D
  • darkSectorxxx #66004
    :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.17. 21:43:56
  • Tatyla
    #66003
    Megvan a FFXV platina! Egyik legkönnyebb platkó volt.
  • darkSectorxxx #66002
    "A New Game Plus fantázianevet kapó mód és a Holiday Pack is a december 22-i frissítésben érkezik. "

    Nem is értem honnan tudtam hogy 23-a előtt lesz a DLC?
  • TDC Geronimo
    #66001
    Remélem ez jövőre megjelenik standalone formában, mert ez még érdekelne is. Egyetlen cod rész volt, amivel komolyabban toltam PCn még, amikor megjelent. Nem emlékszem pontosan mennyit játszottam vele, de videót megnézve beugrott az összes map.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.17. 21:29:26
  • TDC Geronimo
    #66000
    Marha jó lett az új patch. Megint jött új map, még a japánt se tanultam meg :D

  • TDC Geronimo
    #65999
    Én is ma értem oda. Éjjel (is) beszarás
  • mucsácsó
    #65998
    Na, itt meg lepörgött a Titanfall 2 credits.
    Hátttő...kellemes volt, de azért _ÉN_ annyira nem basztam hanyatt magamat tőle... BT jóarc volt, meg voltak elég klassz ötletek/pályarészek benne, de én valahogy nem éreztem annyira hűde odabaszósnak... bár egy CoD:IW szinglitől jobb volt, de azért HL2 magaslatokba ne emeljük már (nem itt olvastam, de valaki szerint hozza azt a szintet... :D)
    Egyszer elmegy, de soha nem játszanám újra, az tuti. Doom faszább volt idén, mégha lófasz story se szorult abba a játékba :D
  • Bandicoot
    #65997
    Amugy is odavág az art ebben a játékban.. De ez az Altissia... A pofám leszakad.. EZ FINAL FANTASY!!!
  • Seth
    #65996
    Igen, onnantól nem lehet szabadon mászkálni, csak előre :D
    Alvóhelyeken vissza lehet térni az open world szakaszhoz, de részemről vártam rá post-game-ig, csomó minden akkor nyílt meg
  • TDC Geronimo
    #65995
    Amúgy meg tök mindegy, mert ha jól tudom van rengeteg post game content. Dungeonok nyílnak meg stb úgyhogy úgyis visszamész a vége után az open world részhez.
  • Bandicoot
    #65994
    Azt láttam csak féltem hogy a "késöbb" az a játék vége mert ch9-től úgy olvastam visszafordíthatalan.
  • TDC Geronimo
    #65993
    Írja is, hogy később visszatérhetsz, de amúgy van egy item is, amit alitssiaba kapsz és a pihenőhelyeknél vissza lehet menni
  • Bandicoot
    #65992
    Ty. Átmegyek épp, de egy rakás dungeon meg vadászat még kimaradt.
  • darkSectorxxx #65991
    Playstation Christmas akciók előreláthatólag:

    Rise of the Tomb Raider - Dec 1-2 (8990 ft)
    Fallout 4 - Dec 3-4 (7990 ft)
    Dishonored II - Dec 5-6 (10490 ft)
    The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - Dec 7-8 (8390 ft)
    Battlefield 1 - Dec 9-10 (11990 ft)
    Uncharted 4 - Dec 11-12 (7490 ft)
    Titanfall 2 Dec 13-14 (8990 ft)
    Call of Duty: Infinite Warfare - Dec 15-16 (13490 ft)
    FIFA 17 - Dec 17-18 (11990 ft).... most itt tartunk.............



    várhatóan:

    Grand Theft Auto V - Dec 19-20
    Watch Dogs 2 - Dec 21-22
    Final Fantasy XV - Dec 23-24
  • TDC Geronimo
    #65990
    Vissza lehet
  • Bandicoot
    #65989
    FF XV-ben chapter 8 befejezve Altissia-ból vissza tudok még menni folytatni a felfedezést vagy ha átmegyek akkor már csak végigtolás után?!
  • ppista
    #65988
    Én is azt hittem, de ez csak sajnos illúzió. Nekem még az utolsó órában is sokszor olyan retardált volt, hogy kinomban üvölteni tudtam volna. Az igazi gondom, hogy a játék utolsó negyedében van pár epikus jelenet, amit a rettenetes irányitás miatt nem tudtam élvezni, mert rendszeresen megpusztultam és kb. hatodjára újra átélni nem felemelö, hanem idegesitö érzés volt sajnos.
    Ezeket leszámitva persze hihetetlen nagy élmény volt Ueda mester harmadik alkotása, csak azoka fránya bosszantó apróságokat illett volna kigyomlálniuk.