121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TBTPumpa
    #66067
    Tegnap reggel megérkezett:


    Most már csak játékok kellenek hozzá, de gyorsan. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.12.18. 16:18:42
  • darkSectorxxx #66066
    Várj, nem, nem nem arra írtam ma hogy az 500 GB a kevés....felőlem 200 is lehetne, elég az annak amiket egyidőben játszok, nem gond....a probléma lényege, hogy a FREE GB kifejezés az a SONY-nál valami egészen mást jelent mint mondjuk egy PC-n, PC-n akkor sír a rendszer amikor télleg nincs elég hely.

    Sőtt mit nekem PC, még X1-en sem láttam ekkora faszságot, régen PS3-on még megemésztettem hogy a duplája kellett, de itt?

    Sajnos muszáj erről is beszélni, mert ez alapvető ostobaság, ha fennakadunk olyan dolgokon hogy mi hány pixel meg fps.
    Alapvető amúgy 2017-ben már alapnak számító ős technológiát szar homlokon a Sony......ezek szerint. :)

    Most itt ez a NFS amit megvettünk, 22GB, de töröltem hogy legyen 125GB-om. Biztosra megyek, mert érted éhez a gép. :)

    A Sony nem akkor hibázott amikor 500Gb-ost készített, mert az X1 is azt csinált, csak akkor hibázott, amikor olyan rendszert készített ami figyelmen kívül hagyja a fizikai, meg logikai törvényeket.

    Support-ot ha felhívnám, hogy mégis mi van ilyenkor a fejemet tenném rá hogy 1 büdös szót nem tudna szólni érdemben.
    Szerintem k sem értik azóta sem, csak értetlenül állnak előtte.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.18. 15:45:51
  • Tikal #66065
    Mondjuk az tényleg idegesítő, hogy nem mondja a rendszer mennyi helyet szabadíts fel, hogy telepíteni tudjon egy 1-2GB-os update-t...
  • AntiHero
    #66064
    Akkor hülye volt a sony mikor 500GB-os gépeket készített..egy digitális korszakban. Na mindegy. Kár feszegetni ezt a témát. Törölni kell aztán annyi.
  • Totya42
    #66063
    Na ez az, hogy Totti is a single kampány alapján okoskodik csak mindig és még sokan mások is. Kell bele, de nem az a lényeg. Igazából telibe ketté szarom, ha a multi része jó. Amúgy IW-ben még a single kampány is szar, de éppenséggel az sem mentené meg, ha az a része jó lenne. AW-ben jó volt a kampány, de a multi netkódja ott is egy telibekúrt fosrakás volt ergó az egész játék egy kupac nagy telibebaszott szar volt és pont. Legalább a BO3 netkódját érjék már el könyörgöm. Már nincsenek olyan goddes igényeim, hogy dedikált szerverek legyenek, de ennyire egy rakás fost, amit IW-ben leraktak az minősíthetetlen. És funkcióiban is egy félkész szar. Aki ezt nem látja az single playeres non COD gamer irreleváns véleménnyel. Erre ennyit tudok mondani tömören.
  • darkSectorxxx #66062
    De nem is ez a baj. Ez csak hab a tortán.

    Ne írja ki, nekem nem is ez a bosszantó.

    Hanem nem értem ezzel a maradék 40-60gb-al mit kezdjek?
    ráférne 40-60 GB játék arra a 40-60gb helyre, de nem nem fér el, mert az a 40-60 gb nem olyan mint az a másik 40-60gb....ez valami sony hülyeség.

    Mert oké mondom azt hogy kell rögzíteni videót, oké, de most konkrétan néztem....500GB-ból 390gb az amire adat megy.....oké, legyen....
    mondjuk tegyük fel 500gb-os HDD-ből az effektíve használható átszámítva egy 450 mondjuk, akkor 60GB a rendszer ezek szerint, oksa, vagyis akkor most WTF...az a 60GB nem tartalmaz plusz helyet? Pláne úgy hogy a felvétel, videó-minden fix területet foglal, és ezt nem a rendszeréből foglalja, hiszen amikor rögzítesz akkor azt a 390-ből foglalja, és az rendesen csökken a szabad tárhelyből, vagyis elmondható biztosan, hogy ez a 40gb kb amire egy 5-10 gb-os peccs nem megy fel, a levegőben lóg....semmi nem indokolja a létezését......
  • arty
    #66061
    csak azért tényleg nem mindegy, hogy az IW nekem is kérte a helyet és mivel nem tudtam mennyi kell neki és a 3-10 gigával nem jutottam előrébb, végül letoltam az egyik legnagyobbat... amit, ha kell, megint tölthetem le :(

    bezzeg, ha kiírta volna, hogy még kell 21gb...? mert valami alapján kiirja a gép, hogy nincs elég hely - tehát rávizsgál, hogy megvan-e X szabad giga... miért volna nehéz kiírni azt a kurva X-et? :)
  • arty
    #66060
    csak h ne beszéljünk el egymás mellett: én csak a szingli kampányokat lövöm végig (régebben a cooposokat is), ott pl az AW is rendben volt, sőt, kellemes emlék (konkrétumokra ellenben nem emlékszem :DDD )

    örülök, ha jövőre immár tudatos cod vásárlóvá avanzsálsz. már csak 7.999.999 embert kellene valahogy rávenni, hogy hasonlóan cselekedjen :D
  • Moby
    #66059
    >Mi a büdös fazsnak nem tudom kihasználni azt AMI MÁR MEGVAN???

    Nincs meg. Most mondta a rendszer. Közölt két egymásnak ellentmondó információt a gép(van szabad hely - nem elég a szabad hely), és te a neked kedvezőbe kapaszkodsz, mint a kutya a kiásott csontba. Engedd el.
  • Bandicoot
    #66058
    Dejó hogy ma is a fogyatékos 100 soros monológokat kell nézni a semmiről....
    Kedves HG szólj már rá megint....
  • darkSectorxxx #66057
    Most nézem, meglett a frissítés.
    Uncharted 4 így frissítve 61GB
    Yeah....

    Maradt 40 GB, vagyis a 60-61GB-ból 20 GB lement a frissítésre....egész egyszerűen nem jön ki....nem is értem.
  • darkSectorxxx #66056
    Látom faszán lejött e lényeg, néha csodálkozom, mennyire durván tök elbeszéltek egymás mellett, most pl mellettem.

    Frankón nem a tárhely mennyisége a lényeg, hogy 500Gb vagy 1 TB vagy bármennyi.
    Leszarom.
    Letörlöm ami nem kell, Úgysem elég 10TB sem annak a mennyiségnek ami játékot összevásároltam, ha akarnék cserélnék tárhelyet, nem ez a gond, nem az a 10kpénz a baj.
    Nem a letörlés a problém, hogy nem tudok ugrálni azonnal 20 játék közt, hanem hogy ami VAN elvileg azt nem használhatom ezek szerint.

    Mi a büdös fazsnak nem tudom kihasználni azt AMI MÁR MEGVAN???
    Ez a lényeg, ha cserélnék minek? Feleslegesen kicserélem az 500-as vinyót meg adjam el fingé-hugyé?
    Nem gond, csak az zavar ha egy MÁR megléő tárhelyen van 60GB szabad hely, ami nálam azt jelenti hogy SZABAD, NINCS LEFOGLALVA, akkor miért nem képes frissíteni egy játékot?
    EGY játékot, aminek a frissítésére 3.8GB kellene, mindössze, de ennek a 15Xösét kéri, valamiért! 15X-ösét!

    Egy pc kineveti ezt.

    Ha még PS3 lenne, oké kelljen 2x annyi, mert ott mindig a duplája kellett, oké, de bameg 8GB vs 60 GB az no.....

    Vicc, VICC az egész.

    És ahogy a többiek mondják, még infót sem ad, hogy mégis mi a reteknek ennyi, mennyi az annyi, minek annyi, hová merre?
    Csak törölgess amig el nem indul....pfffffffff.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.18. 14:36:56
  • Totti5
    #66055
    Multkor is odavoltál. Tudod lehet venni tárhelyet a gépekbe vagy ha már vettél volna Prót lenne 1 terrád. 500 GB kevés, pláne ha sok a digit cuccod is, ha meg pont elég és nem akarsz többet, akkor bizony annyi helyet csinálsz a játéknak amennyit pont kér.
  • Totti5
    #66054
  • Bandicoot
    #66053
    Eléglegyenmár a vergődésből kutyát nem érdekli 589 soron át főleg a szokásos alpári prosztó stílusoddal...
  • darkSectorxxx #66052
    3.9gb a frissítés..... gratula
  • darkSectorxxx #66051
    Most törölt még 16GB-ot kb.
    60-61 GB szabad helyre frissít a játék, és levett 10 GB-ot.

    Tapsot neki!!!!
    Hogy a retkes kurva anyját.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.18. 14:00:50
  • darkSectorxxx #66050
    Na ez meg a másik, de ez még elmenne csak legalább valaki vagy a sony magyarázná el, hogy mi a lófaszt csinál a gép egy frissítésnél 50-60 GB szabad helyen?

    Mert ha így nézem nem is tudom a vinyót full kihasználni.

    Az 500-as HDD-ből ezek alapján a hasznos hely az 350 kb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.18. 13:56:23
  • Seth
    #66049
    Én azt gyűlölöm ebben, hogy nem írja,hogy mégis mennyi kéne akkor neki. Elég ha letörlök 1GB-t, vagy 10 kell neki? Baszik írni
  • darkSectorxxx #66048
    Ha megsúgod mitől van az hogy az alapjátékkal kb egyenlő szabad helyne egy 1-2 akár legyen 10gigás pecs nem tud feltelepülni akkor megértem.

    Akkor lényegében a 435GB helyből ami szabad az 500-as ps4-en én kb 50-el kevesebbet használhatok csak? WTF? Akkor miért Free Storgae? ha nem is free?
  • darkSectorxxx #66047
    Akkor PC->Warez. :) Nem az IW-vel van a bajom, az is jó, akár single-ben de ennyit nekem nem ér, mert nem multiznék vele.
  • Kandurex
    #66046
    Nyilván aki 500 gigán nyomorog és nem képes váltani...
  • AntiHero
    #66045
    Dehogy kapsz :) 26k-ért kapsz remasteredet most.

    Konkrétan a sima IW 20k. A Cod4-el meg +6k.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.12.18. 13:45:29
  • darkSectorxxx #66044
    Komolyan vicc ami itt megy ps4-en, 44GB szabad hely és nem képes egy kibaszott update-et nyomatni az Uncharted 4-re, lévén hogy neki kevés a szabad hely....LOOOOL.
    Tiszta vicc az egész.
  • Totya42
    #66043
    Milyen hiányzó címre gondolsz? Konkrétan egy az egyben az uk store a magyar is.
  • Totya42
    #66042
    "addig is kapja be mindenki, és teljesen érthető a fejlesztők, kiadó hozáállása jelen esetben" Jó ég. Te ezt már egy teljesen új szinten műveled. Lenyűgöző. Amúgy a fejlesztőknek nulla beleszólásuk van az értékesítés módjába. Szóval ez a kiadó műve és ők igen is kapják be tövig. Aki még ebben is védi őket az már túl megy minden határon.
  • Totya42
    #66041
    Így van. Jövőre megvárom a felhasználói visszajelzéseket. Mert ilyen netkóddal nem kell még egy játszhatatlan, élvezhetetlen multi. Ráadásul jövőre a SladgesHammer Games készíti. Na őrájuk meg aztán végképp nem vagyok kíváncsi. Advanced Warfare-el leírták magukat amúgy is.
  • Bandicoot
    #66040
    A f*szt az csak az iw....
  • darkSectorxxx #66039
    Most ezt nem értem, az IW 11990ft, és ehhez kapsz még MW-t felújítva nem?
    Akkor ez drága? :D
  • Totti5
    #66038
  • Newfronter
    #66037
    A szar az szar marad. A codokra senki se mondja hogy jók, mert a silány termékek legalja évről évre. De hát így is sokan veszik...
    Ha csak ilyen "játékok" lennének a piacon, az biztos hogy nem érdekelne a gaming semmilyen szinten. Inkább filmeket, sorozatokat néznék kizárólag.
  • Kongy
    #66036
    Így igaz, és ami még undorítóbb, hogy a COD4 remasterbe bekerültek a mikrotranzakciók. :D Én nem értem, az embereknek teljesen elment az esze? Ezek nélkül is lehetett élvezni a játékot anno.......
  • Moby
    #66035
    Na nekem ez nem okoz lekiismereti kérdést. Az más kérdés, hogy időm ilyen backlogokra sosenelesz, de belenéztem. Nagyon szép, és még mindig rohadtjó. De se ingyen, se pénzért nem kell már.
  • arty
    #66034
    sztórban azt írják 2 játék egy áráért :DDD
    de lehet, hogy a gémerek átlátnak a szitán és észreveszik, hogy összecsomagolatlanul azért csak jópár ezressel olcsóbb az IW?!
    Activision ennyire nem tartotta a vásárlóit? ;)))
    jóáras remasztit, pláne egy karácsonyi akcióban én is megvettem volna...

    ---

    bandicoot: egyelőre nemtom megítélni, hogy IW a legalja-e, mert a BO3 nálam (szinglionlynál) egyelőre nagyon alacsonyra tette a lécet, az alatt nemtom el tud-e még bármi limbózni.... :D

    sajna nem tudjuk, mennyire fogyott a legendary. lehet h miközben te itt örülsz a bukónak, az actinál elégedetten dörzsölik a tenyerüket... 2017 majd meghozza a választ - hogy lesz-e külön remazter.

    ---

    moby: régóta nem lopom (még) a codot (se)*, de most még az is megfordult a fejemben... még van kis idejük "korrigálni" :DDD

    *noha belőlem minimális a bevételük, általában (de nem mindig) használt példányokat seftelek. 1-2 uj lemezt is vettem azért, ill. pécén az advanced warfare digit (meg régi részekből is van digit is pécére is, konzolra is)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.18. 11:52:26
  • Moby
    #66033
    Enkórtó megkapod csak a régit standalone, és náluk az árak is egész jóak. Ráadásul úgy tudom nem támogatját az actit sem. Annyiszoros win helyzet, hogy ki sem tudom számolni.
  • arty
    #66032
    nincs azzal gond, ha kifejeződik, hogy a tökök televannak a jövőbéli settingel - az enyém is televan :D

    hogy az eladások féltése miatt pakolták emiatt pakkba... oké.
    én szavaztam a pénztárcámmal, sokan mások is, de sajna még mindig nem elegen. ha veszik a jelet az actinál, az jó. ha nem, nekem az is megfelel, nem én bukok X dzsilliárdot :) vs. így vagy úgy ellenben ÉN megkapom a remazter végigjátszást.... (mákom h a multi nem érdekel)
  • Moby
    #66031
    Lehet, bár értelme az pont nincs. Nem hótmindegy a cím? Az csak a számlázás miatt kell. A régió a lényeges. Ha akarsz honi accot, csinálj azt IS.
  • arty
    #66030
    árak tekintetében a magyar account mostanra egész jó lett, a választék szintén korrekt (nincs vagy nincs annyi hiányzó cím, mint volt korábban, amikor mindenki usa/uk accot regelt)

    ha nem akarod a korábbi accod "folytatni", a trófeákat arra gyűjteni, akkor igen, regelj uj, magyar accountot!
    (de a régit is átviheted pluszban, lehet sok account egy gépen és tudják is egymás játékait játszani majd!)
  • Totti5
    #66029
  • Bandicoot
    #66028
    Azt kapta amit megérdemelt. A sorozat legalja lett. Ha nincs a kapcsolás még ennyi sem megy belöle. Szerencsétlen TF2 romokra veri minden létező tekintetben. Tökéletesen látszik milyen a régi InfinityW (Respawn) akik tudtak SP/MP játékot csinálni, és milyen az Activision által pénzelt csicska banda akik copypaste szemetet dobnak évről évre az asztalra amit a hatalmas reklámkampánnyal, ismert színészek szerepeltetésével és mostmár egykori sikeres még a valódi IndinityW által összerakott rész remasterjének kapcsolásával próbálnak eladni.
    És még a játékosik a moslékok amiért nem nyelik a szemetet és "megköszönték" a termékkapcsolást? Az Acti meg a jófej akinek lehet más lett volna a terve ha kétpofára nyelik a szemetet? Szuper.