121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Svlad Cjelli
    #66307
    Azt is probaltam, sikeretelenul.
  • Svlad Cjelli
    #66306
    Az a baj, hogy a monitoron csak egy Display Port van. Mindig cserelgetni kicsit macera lenne.

    Szerintem siman feladom, es majd veszek ujjat egy ev mulva.
  • darkSectorxxx #66305
    Én sem értek hozzá, meg tőled sem várható el, csak mondom....
    Nem veled van a baj, hanem azzal amit a 2. bekezdésben írtál, és ezt nagyon sok helyen látom én is, olvasom, hogy rettenetesen félre lett komunikálva a Sony részéről.

    Youtube szerint meg a nagy cikkek szerint úgy beszélnek sokszor a játékokról, hogy mi, hogy fut 4k-ban mintha az rendes navív 4k-s változata lenne a játéknak....
    Iszonyat hülyén oldották ezt meg szerintem.

    Ha ez annyira nem vészesen fontos akkor szerintem hagyd a rákba ne költs még rá egyelőre, drága tv-re használd a monitoron ugy a mekorra felbontást enged max.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.21. 17:00:44
  • arty
    #66304
    vajon a VR boxán keresztül nem menne? ott ugye ellenben erőlteti a 4k@60@yuv420-t :D

    baromállatok japók.......
  • arty
    #66303
    esetleg megvárod, hátha kijön az adapterrel a club3d...
  • Svlad Cjelli
    #66302
    Sajnos nem mindenki ert ehhez olyan jol mint te. Azert is kerdeztem meg a leheto legprofibb embereket az orszagban.

    En nem ertoltetem, csak furcsalom, hogy van egy 4K-s monitorom es nem kompatibilis. Hiaba olvastam utana, nem ertettem meg a lenyeget, de most mar ertem.

    Azt meg gondolom amugy is, hogy a Ps4 Pro az nem fogja ugy vinni a 4K jatekokat mint a Pc-em.
  • darkSectorxxx #66301
    Mert pc-n van 4k-s játék ami natív, Pro-n ha 3-4-5 cím talán, a többi 1080p felskálázás vagy 2k vagy egyveleg, nem értem a te esetedben miért erőlteted?

    Ha van kijelződ 4k hozzá fasza, ha nincs akkor még jobb, 1080p és inkább IQ, mint a """4k""" csupaszon.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.21. 16:40:21
  • darkSectorxxx #66300
    Rendes felbontás nem létezik, ahogy 4k-s játék sem. (kivétel 3-4 cím az őskorból)
  • Moby
    #66299
    >Tehat ezen a monitoron soha nem fog furni 4k Ps4 Pro jatek?

    Nem.
  • Svlad Cjelli
    #66298
    Lehet, hogy konzolon nem teljesit, de a PC jatekok/filmek hihetettlen kepminosegben mennek. Foleg a jatekok, 4K-ban.
  • Svlad Cjelli
    #66297
    Koszonom, hogy irtal, de akkor most nem ertem. Magyaran megis venni kell egy Tv-t ahhoz, hogy legyen rendes felbontas? Tehat ezen a monitoron soha nem fog furni 4k Ps4 Pro jatek?
  • Svlad Cjelli
    #66296
    Nem alitottam ilyet. A monitor megvolt, a PS4 Pro-t vettem.
  • Moby
    #66295
    Nem, ez szimplán egy überfasság a szonitól, hogy miközben a HDR-t valójában nem követeli meg (azaz egymástól függetlenül kapcsolható a 4K és a HDR), közben mindenképp hdmi2.0-t követel, amire kurvára nincs szükség HDR nélküli 4K esetén (pontosabban nem feltétlenül van rá szükség, 4K@60@yuv420-ra elég az 1.4 is).
  • Kandurex
    #66294
    Nem, mert új monitort említettél vásárolni, ami konzolhoz egyszerűen hiba.
  • TBTPumpa
    #66293
    Támogatja a 4K-t, de azt az új technológiát, amivel a Pro van felvértezve még nem. A probléma az, hogy a monitorodon lévő HDMI csatlakozó csak 1.4-es változat (legalább is a hivatalos Samsung oldal szerint), míg a PS4 Pro-ból 2.0-ás változat jön ki (amihez kábelt is kaptál). Csak ezekkel érhetőek el a 4K és HDR funkciók a PS4 Pro konzolon.
    Illetve a monitorod elméletileg egy 2014-es modell (2015 elején futott ki a modell), míg a PS4 Pro 2016 végi konzol.
    Már csak évszámok tekintetében is eltérés van és ezalatt a 2 év alatt picit módosult a 4K piac (és tech is).

    Ettől függetlenül szuper monitornak tűnik, csak a Sony máshogy gondolkodik.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.12.21. 13:14:35
  • Bandicoot
    #66292
    Olvasgass a 4k monitoros topikokba ph-n. Light bleedinges fosadék az összes, moslék képminőséggel. Egyhez volt szerencsém, a 27es fhd-m szarba gyalázza a legtöbbet a rendes 1440p monitorokról nem is beszélve.
    Eleve az árszabás is gyanús, egy rendes 1440p 150k...Ezek a mesés 4k csodák meg 100-150....Felejtősek.
    Amennyiért rendes 4k monitort vesztegetnek annyiért meg tényleg már 50 col körüli suhd tv-t kapsz.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.21. 12:41:10
  • Moby
    #66291
    Semmire nem jó, de ha ugyanaz 1440p, akkor jobb minőség.
    Aham.



    BS.
  • Bandicoot
    #66290
    Leginkább semmire.
    Akkor inkább 1440p aminek még képminősége is van.
  • Svlad Cjelli
    #66289
    Samsung Monitor U28D590P
  • Svlad Cjelli
    #66288
    De en nem ertem, akkor miert irja rajta meg mondenhol, hogy 4K? A szamitogep siman kuldi a 4K jelet es tamogatja....
  • Svlad Cjelli
    #66287
    Ezt ajandekban kaptam, ne haragudj. Futja, de most nincs energiam TV utan rohangalni.
  • Moby
    #66286
    Százpárezer egy ips paneles 27-es lg. Az mire nem való? (azonkívül, hogy hdr-t nemtud, de azt monitorban még semmi nem tud).
  • Moby
    #66285
    Milyen monitor ez pontosan?
  • Bandicoot
    #66284
    Dond ki a monitort a picsába+ amennyiért valamirevaló 4k monitort vesztegetnek (az ilyen 100-200ezres szemeteket hagyjuk) annyiért már 50 col körüli suhd-t veszel....
    Ha meg 100-200ezer a büdzsé ne 4k-ban gondolkodj, pénzkidobás.
  • TBTPumpa
    #66283
    4K és HDR támogatás csak HDMI 2.0-nál van. Hiába tudja a gép és az összekötő kábel, ha maga a megjelenítő eszköz nem.
    Sanszos, hogy a monitor még nem áll készen erre a technológiára.
  • Kandurex
    #66282
    Az FFXV -ben a shield -ek, hogy vannak? Berakod másodlagosnak és gyün a jótékony hatás?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.21. 11:17:45
  • darkSectorxxx #66281
    Kérdezem én, inek 4k a monitor, ha nem tudja a tyúkbél a 4k-s szabványt, de amúgy ha nem megy, akkos sanszos hogy inkább a monitorral van gond.

    De ha monitor csere, akkor már annyi erővel tv-t, ha futja a keretből.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.21. 11:17:05
  • Svlad Cjelli
    #66280
    Azert, mert azt hansznalom a PC-hez is. De nem ez volt a kerdes.
  • Kandurex
    #66279
    Monitort? Majó'istennek veszed a monitort? TV kell!
  • Kandurex
    #66278
    Betegek vagytok. Én kifogtam a hüle macskának a 2kg csukáját azt isten megáldja!
  • Svlad Cjelli
    #66277
    Hali,

    Noob bagyok es van valami amit nem ertek. Most vettem egy Ps4 Pro-t es egy UDH Samsung 4K monitorom van amire ra kotottem. A Ps4 Pro bealitas menujeben azt mondja, hogy nem bir jobbat mint 1080p, mert HDMI 2.0 -at kene birjon a monitor, de az csak 1.2 -ot bir.

    Most akkor tenyleg vennem kell uj Monitort, hogy vigye a jobb felbontast?

    Elore is koszonom a valaszokat.
  • Ulthane
    #66276
    Én kijesszusoztam magam novemberben a Pro-val, meg mellé a 4K TV 400 ezerért, ez 530 ezres karácsonyi ajándék volt magamnak :) Azóta befigyelt pár játék is, a WD2, amit félbehagytam, az UC4, amihez még hozzá se kezdtem, most épp a DA: Inquisition-nel szivatom magam. Harmadjára futok neki két év alatt, eddig 70 órám van benne, de valahogy nem bírom megszeretni. Szerintem a harmadik végigjátszásom is félbemarad.

    Szóval, nyista karácsony. :-D
  • Bandicoot
    #66275
    Azzztabüdös...
  • Tatyla
    #66274

  • LBandi77
    #66273
    Nekem 103 kg. Harcsa a Po folyón.
  • Tatyla
    #66272
    Pedig jó móka én képes voltam Alltissiában addig tippmixelni az arénában míg ki nem szedtem a 85000 zsetonos orsót
  • partizan182
    #66271
    Akko az idei ajándék hogy a zasszony hnap reggel elviszi a csöppségeket egyedül bölcsibe/moziba én meg alhatok reggel ameddig akarok. Nem is emlékszem mikor volt ilyen utoljára.

    Minden másra ott a Mastercard (azé a FF15 majd beficcenik)
  • Bandicoot
    #66270
    Pedig mókás kis időtöltés a peca.:)
    Az lvl 50es dungeon...Ott van a questek közt amint bemész. Ilyen szintkülönbséggel kár bemenni bárhova mert beszopod elöbb vagy utóbb.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.20. 22:28:40
  • Kandurex
    #66269
    Faszom fog pecázni...elment az eszetek.
  • Kandurex
    #66268
    Lementem Balouve bányáiba 14. szintként, simán daráltam a lopós kis genyákat, de lent lévő szétalázta a seggem :(