121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #66267
    Azt majd újra feltalálják és feltálalják. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.20. 20:59:20
  • Seth
    #66266
    Vesperpool-nál kifogtam Liege of the Lake-et (amire Gladio kér meg ha a közelben táborozunk), na az elég kemény meló volt :)
  • Seth
    #66265
    Egy chapter select-nek jobban örülnék.
  • Bandicoot
    #66264
    A pecát nem adom fel egy beglitchelt karakterért akinek azon túl hogy velem lesz nem lesz semmi szerepe,mondandója...:)
    A peca a minden, rendesen 10-20 perces halfárasztásokat is tolok már.
    Apropó kinek mekkora a legnagyobb fogás?:)
  • darkSectorxxx #66263
    Most pont csoda, hogy nem 18k alapár.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.20. 20:30:46
  • Totti5
    #66262
    Mi a gond már megint?
  • darkSectorxxx #66261
    Biohazard 7 16490 ft......
  • darkSectorxxx #66260
    "Dishonored 2 - megérkezett a New Game Plus, jövőre más opciók is jönnek"

    Anyám borogass, amúgy a FFXV-ben is ez a "DLC", ingyenes "DLC"....
  • darkSectorxxx #66259
    Final Fantasy XV - egy glitch segítségével új csapattagra tehetsz szert

    A Final Fantasy XV egyik karaktere alapvetően csak ideiglenesen csatlakozik a csapatunkhoz, de egy játékhiba kihasználásával akár örökre velünk kalandozhat.
    "A Final Fantasy XV megjelenése óta eltelt néhány hétben a játékosok már jó néhány szándékos apróságot és kihasználható hibát is megtaláltak a játékban, ez utóbbi módszert pedig legújabban egy újabb csapattárs megszerzésére használják rendkívül sokan. Vigyázat, kisebb spoiler következik a sztorit illetően.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár a játék megjelenése előtt nem gondoltuk volna, Aranea Highwind nem végig harcol a Nifleheim Birodalom oldalán, hanem a történet előrehaladtával segít is Noctisnak és csapatának. Egy ilyen alkalommal pedig azt is elérhetjük, hogy korlátlan ideig a csapatunkkal maradjon, ha kihasználjuk a Final Fantasy XV alábbi programhibáját. A pontos utasítások szerint először le kell táboroznunk Cotisse Havenben (Hammerheadtől északra), éjfélkor készíteni egy új mentést, majd felvenni egy helyi bounty küldetést, ami Raindrops in the Night névre hallgat.

    Ezt követően ismét várnunk kell éjszakáig, ekkor a birodalmi szállítóhajó helyett elméletileg óriások spawnolnak. Északra, a piros kerítéses fal felé indulva elő kell csalnunk egy ilyen ellenséget, ekkor elméletileg a Final Fantasy XV harcos hölgye elindul nekünk segíteni, de nem szabad megvárnunk, míg megérkezik. Ehelyett ki kell futnunk a harci területről, a térképet megnyitva vissza kell utaznunk a legközelebbi pihenőponthoz, majd ott megnyitni a táborozás elindításához szükséges menüt. Egész pontosan akkor kell letáboroznunk, amikor már leugrott, de mielőtt elhagyná a partinkat.

    Utolsó lépésként a táborozáskori automatikus mentést kell visszatöltenünk és elvileg Aranea végleg a partinkban marad. Az egyetlen dolog, amit ezzel elveszítünk, az a horgászós minijáték lehetősége, de sokaknak valószínűleg ez a csere tökéletesen megéri.
    "



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.20. 19:37:14
  • darkSectorxxx #66258
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én annyit mondok hogy nem is érdekel, a trailer tükrözi a filmet, mindig, neked nem, nekem igen.
    Még 1 film sem volt amiben a trailer ellenkezőt sugallt volna, mint a 1.5-ás DC változata...
    Nálam nem, ahogy olyan sem volt amit megutáltam volna játékban egy jo trailer után, vagy megszerettem volna egy szar gameplay után.

    Veheted ezt hetedik érzének, vagy aminek akarod, én simán csak ismerem magam mi érdekel mi nem, itt meg ismerem hogy milyen kép alakult ki nekem a játékban az egész világról és mi nem, egyetlen mostani játékos film jut eszembe amit megnéztem szívesen, most dobpergést kérek....MERT a trailer is tetszett, az a Hitman volt.

    Nekem ez elég hogy bohócnak vegyem az egészet, én szeretném a maradék élményt amit a játék nyúújtott megőrizni magamnak úgy ahogy van.

    Ahpgy a Resident Evil-el is végeztem, és inkább nézem a CG-t.

    Ja és a GTA meg Division filmeket már most nem értem, miről szólhat? mi a GTA?pl, foglalják már össze mitől GTA egy kibaszott film, az mellett hogy a címe GTA?
    Division még oké.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.20. 19:29:19
  • TDC Geronimo
    #66257
  • Kandurex
    #66256
    Hát ő....az van, hogy az asszonyt is vinni köll...és hát nem szeret olvasni....
  • TDC Geronimo
    #66255
    Remélem nem magyarul
  • Kandurex
    #66254
    "Köszönjük, hogy a CINEMA CITY-t választotta. A foglalását visszaigazoljuk"

    Na jól van Betyár I., holnap jövök!
  • Totti5
    #66253
    Lál, Silent Hill is 30% és a Warcraft is 30%.

    Szóval akkor minden játék adaptáció szerintük rossz nem csak az AC. Erről ennyit, nézennek oszkárra jelölt politikai drámát.
  • Bandicoot
    #66252
    Az a baj, ha vezeték nélkül akarsz MINDENT akkor Astro a50 + Xbox cucc (vagy ps4 attól függően melyiket vetted alapból) hozzá.
    Asszem az egyetlen artenatíva ahol nem külön fejes van a két géphez....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.20. 18:09:31
  • Totti5
    #66251
    Engem olyan szinten felkúrt a headset kersés, hogy kapja be az egész karácsony és mindenki még csoda hogy a Xbox és a PS egy áramról megy és nem kell nekik más, bár szerintem ezen is már dolgoznak....
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.20. 17:50:05
  • Totti5
    #66250
    Szóval nem láttad, teljesen idegen akármilyen ízlésicamos okstóódi véleménye alapján úgy csinálsz mint aki már látta. Érdekes.

    Resident 1 is 33%on áll metacriticen, erről nagyvonalakban ennyit. Nem képzelem el, mert az ÖSSZES RE filmet a moziban láttam.

    Hétvégén néztem a Warcraftot, ilyen jól fentezin a Lotr / Hobbit óta nem szórakoztam. Nem agysebész, nem tudományos, nem epikusan kiszámíthatatlan, de az alapanyaga sem az. Viszont rettentő szórakoztató, látványos.

    ACtól sem várok mást, 100+ órát töltöttem el benne, köszönöm, de milliószor több storyt érdekességet láttam és éltem át benne mint amit bármikor is beleerőltethető 2 órába. Jól akarok szórakozni, legyen jó a látvány, Faszbendert imádom, és az AC világát eléggé kedvelem.
  • Bandicoot
    #66249
    A FFxv-ben miajóisten az a carnival izé amire jegyek lesznek a dlc-ben / patchben?!
  • TDC Geronimo
    #66248
    kutyámajmon bőgjél inkább
  • n000rbi
    #66247
  • darkSectorxxx #66246
    Én remélem nekem jellemzően, inkább elvisz majd a jesszuska....
  • TDC Geronimo
    #66245
    day 1

    Guerrilla Games ‏@Guerrilla 2 ó2 órával ezelőtt
    While we’re putting the finishing touches on #HorizonZeroDawn we’d like wish everyone #HappyHolidays

  • TDC Geronimo
    #66244
    Hát nekem pro, új teló, Dishonored 2, FF XV, Watch dogs 2, TF2, BF1. Azt hiszem ennyi
  • Bandicoot
    #66243
    Utóbbi hónapokban megjött: új tv, pro, FF XV, TF2, Dishonored 2. És befogom a pofámat mert a nőstény már így is hangot ad néha nemtetszésének.
  • Tatyla
    #66242
    November 10.-én meg hozta a pro-t, 29.-én meg az FFXV-öt, meg lehet holnap még a Watch dogs 2-őt ha eléggé le árazzák :)
  • Bandicoot
    #66241
    Látnoki képességeid tökélyre csiszolása helyett néha tréningelhetnéd a szellemi képességeidet is.

    Amúgy ja. Ez tényleg egy egyszer letöltős és megnézős fos lett.
  • Evoluti0N
    #66240
    Hát, én a novemberi Pro vásárlást számítom az idei karácsonyi ajándékomnak. :P
  • darkSectorxxx #66239
    Hasonló dolgot képzelj el mint a Resident Evil 3. része óta a filmeket tekintve, mert az első 2 még úgy ahogy...de az amikor pl száguldanak a kocsival a későbbi részekben , meg a geci 3d, na az keresztbe tett rendesen.
  • darkSectorxxx #66238
    Az a borzalmat nem lehet szavakba önteni és ezen semmi sem segít.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.20. 16:51:10
  • Kandurex
    #66237
    Szóval van egy NES meg három játék. Nem sok. :|

    (nálam a Pro +2 játék meg egy telefon lesz az évzáró)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.20. 16:50:59
  • arty
    #66236
    nem
  • n000rbi
    #66235
    Nos én 15-én IS vettem egy Prot, de már nincs nálam, az számít?

    Egyébként a NES Classic Mini-t hozta a jézuska, ami a nevetséges készletek miatt nem várhatott decemberig, szóval ugye itt tehetünk kivételt? :)
  • Moby
    #66234
    Nekem semmit. Mármint vettem 3 játékot magamnak, hogy valami legyen a fa alatt, a jézuska apának is hozzon valamit a gyerekek miatt, de amúgy semmit. Kőttésstop van keményen, meg gatyaösszehúzás.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.20. 15:51:36
  • Moby
    #66233
    >Csak nehogy olyan csalódás legyen mint a no ma's sky.

    MEGÖLLEK! Nem viccelek! Ne hasonlítgass már mindenféle jöttment niemand kóklereket a szakma csúcsát képviselőkhöz
  • kutyakiki81
    #66232
    Kíváncsi lennék hányan játszottak a játékokkal...
  • Kandurex
    #66231
    Nem. Játékszabály szerint a vásárlásnak e hónapban kell történie.
  • partizan182
    #66230
    Nekem még Májusban meghozta az OLED tévét, az számít? :P
  • Kandurex
    #66229
    Jöhet az 1 milliós kérdés? Na, kinek - mit hoz előreláthatólag Mr. Jézus?
  • Kongy
    #66228
    Trailer alapján erre számítottam.