121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #66547
    Ha valaki balfasz, akkor van az három is :)
  • TDC Geronimo
    #66546
    Nier nekem jó nagy meglepetés volt. Tudtam, hogy platinum jó akciójátékokat csinál, de videókon annyira nekem sem jött át. Kipróbálás után viszont instant buy lett. Nagyon reszponzív a combat, nagyon jók az animációk meg az egész gameplay
  • Moby
    #66545
    Dehogynem. Az(is) nálunk holnapi menü.
  • Tikal #66544
    Töltött káposztát senki se szereti?
  • Moby
    #66543
    Nekem már tegnap este megjött a jézuska: teljesen váratlanul megjött tegnap este az új telefonom, amire idén már nem is számítottam
  • Maxyka
    #66542
    Biztos nem volt szabad 2órája felmászni
  • Bandicoot
    #66541
    Boldog Karácsonyt!:)

    Mákos guba pipálva, rántott hal és társai.
  • n000rbi
    #66540
    Ja, ezért is szeretem őket magam kipróbálni. TLG-vel rizikóztam, digitben vettem, de nem drágán. Vajon otherworld Józsi tudja, hogy akár a kissráccal is ki kehet nyírni a páncélosokat, vagy hogy mire lehet használni a fejüket, esetleg mászott valaha a növényzeten magasabbra? Lófaszt, fingja sincs.
  • Moby
    #66539
    Nálunk ma van a halászlé-rántotthal- kombó, és holnap van az össznépi, 16 fogásos gigazabálda.
  • Kongy
    #66538
    Boldog, 60 fps-ben gazdag karácsonyt kívánok nektek. :)
  • Moby
    #66537
    Valamelyik nap futottam bele eurogamer nier automata vidibe. Hang nélkül belepörgettem (állítólag legalább jókat mondanak róla), de akkor balfasz játszik a videón, hogyha ENNYI lenne a játék benne, sírva toltam volna a deletet rá 3 perc után.
  • SlickAdam
    #66536
    kacsacsecs kolomperral, majd tojaslikör torta.

    ja es izé... boldog karacsony mindenkinek!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.24. 12:40:02
  • n000rbi
    #66535
    Bejgli és kacsasült :)

    Boldog Karácsonyt pupákok!!
  • Kandurex
    #66534
    Kinél - mi lesz a karácsonyi kaja? Nálunk házi pizza és bejgli! Persze holnap gyün a tradicionális halászlé...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.24. 12:38:30
  • n000rbi
    #66533
    Hogy olyan is megszólaljon az ügyben, aki nem csak videókat bámul: az irányítás és a kamera pont olyan szar, mint amennyire a korábbi játékaikban volt. Ha ott elviselted, itt is menni fog. (1.03 egyébként javított rajta)
  • Bandicoot
    #66532
    Jaa csak azért gondoltam mert ennyire véded a paraszt ellen pedig ezúttal tényleg objektív még ha ugyan azt az irritáló stílust is nyomja.
    Lehet komoly a sztori meg Trico. De egyesek pusztán mert nagy név van mögötte és Sony exkluzív minden hiba fölött amiért máskor játékokat szednek szét, szemet hunynak.
  • n000rbi
    #66531
    Hallod, Adam, messziről kerüld a kutyamadarat, az otherworld is megmondta!!
  • Moby
    #66530
    A sok lukrafutással sem az volt a bajom, hogy lukrafutás volt, hanem hogy ott rohadnak a fiókjaimon. PS4-en viszonylag rizikómentesen lehet demózni. Leginkább ezért is pörög ez, amióta megvan a pro.

    /meg azért is, meg megpusztult a pécém, átmenetileg le van csumpítval.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.24. 12:34:16
  • Moby
    #66529
    Belevakulva? Van benne talán két órám, asse tudom mikor kerül elém. Vagy hogy milyen is voltaképpen.

    /de mivel minimum véleményes, 18k-t látatlanban én sem adnék érte.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.24. 12:29:56
  • Moby
    #66528
    Van akinek megmondják mit kell szeretni. Akinek nem, abban meg bennevan, hogy lukrafut. Nade inkább ez, mint balfaszok nézegetése...
  • Bandicoot
    #66527
    Videók + beszámolók.
    Kissé bele vagy vakulva nem gondolod?...
  • Moby
    #66526
    Nemtudom mit mond, nem néztem meg. Nem is fogom. Majd ha valaki nekem fizet érte. Az meg, hogy te videónézés alapján eldöntöd hogy az irányítás szar, az meg szimplán kabaré. Szerinte csináljatok ilyen okosságmondóvideókat, láthatóan van rá igény :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.24. 12:22:16
  • TDC Geronimo
    #66525
    Boldog karácsonyt
  • SlickAdam
    #66524
    német Saturn

    (vagy a sima kiadas ugyanennyiert Amazon-tol)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.24. 12:04:32
  • Was
    #66523
    Ez hol is pontosan? Úgy néz ki megszívtam a zavvi-s rendelésemmel, máig nem érkezett meg, pedig preorder volt.
  • Kandurex
    #66522
    Nem lehet minden szart felvenni, megenni amit találunk. Te vagy az élő példa, hogy, talán tavaly?, volt eleged a sok fosból amire rápróbáltál?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.24. 11:41:44
  • Bandicoot
    #66521
    Én meg fogom venni majd ha lesz 10k körül dobozosan, egyszerűen többet nem ér. Az OW videókat rendszerint akármikor nézem felb*sz a fennhangú megmondó idiótája. Viszont ebben a videóban nem látok kivetnivalót hiába ragadunk ki félmondatokat hogy micsoda idióta. Egy az egybe azokat a problémákat mondja el amiket máshol is olvastam olyanoktól akik tolják, ugyanakkor kiemeli Trico-t aki tényleg bámulatosan néz ki és mozog.
    De ami hype-ot a játék köré tudnak nyomni egyesek az tényleg vicc annak fényében hogy Trico-t leszámítva hogy néz ki a játék, mennyire legalja az irányítás és az ai, és mennyire egyszerű platformer az egész stuff amit Trico emel ki a szürkeségből. Jöttment senki? Az. De ezúttal jogosan köt bele a dolgokba.
    Kutyás vagyok és érdekel a sztori is. De akármennyi gameplay videót,képet nézek az egészből, egyértelműen az jön le amit ez a gyökér mond. És igen még a ps2-es kiragadt félmondata is megállja a helyét sokszor lévén úgy mondja hogy elötte Trico-t fényezi majd kiveszi az egészből vagyis TRICO NÉLKÜL úgy nézne ki sokszor.
  • Moby
    #66520
    Meg is érdemled. És ez teljesen komolyan mondom. Mindenki megérdemli. Nem csak ezt a játékot, mindegyiket, amiről vadidegen senkik beszélik le vagy rá. Meg. Érdemlik.
    Megérdemlitek. Ezek a szarháziak, és az összes többi csak azért véleményeznek játékokat, hogy megnézzétek, és ezzel keressenek pénzt. Pénzt csinálnak abból, hogy véleményeznek, és ti megnézitek.
    Elment az eszetek? Tényleg?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.24. 11:23:34
  • Moby
    #66519
    Boldog Karácsonyt!
  • Kandurex
    #66518
    Merrit mindenkibe! :)
  • Kandurex
    #66517
    Én általába egyetértek vele. Nekem megfelelő mintavétel. Eszembe se jut már a Guardian-t megvenni.
  • darkSectorxxx #66516
  • Totti5
    #66515
    10 marhaságra már csak statisztika alapján is juthat pár nem marhaság.

    Most sem a játékot értékelte és krititzálta, hanem előadott valamit, ami biztos bejön az önigazoló közönségének.

    A felvezetés teljesen felesleges és lényegtelen volt a játékot illetően, bár ezzel is element pár perc és lehetett fröcsögni. A többi meg felületes, sokat a játékról nem tudott meg senki, viszont arra jó ez is hogy az értő közönsége önigazolást kapjon látatlanba valamiről, mint a példa is mutatja alul.

  • ppista
    #66514
    Bizonyos szempontból nem lehet belekötni a mondandójába. Viszont ha ö egy elmaradott, szük folyosóban terelgetett PS2-es platformert lát benne, akkor onnantól semmi értelme a véleményére adni, mert lövése sincs miröl szól Ueda müve.
  • Totya42
    #66513
    Boldog Karácsonyt! Örömben, szeretetben, boldogságban és persze gémekben teljen Mindenkinek a szeretet ünnepe!


    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.12.24. 08:51:11
  • Moby
    #66512
    Csak akkor érzed validnak a véleményed, ha valami jöttment senki leigazolja?
  • TDC Geronimo
    #66511
    jaj én nem a videóra írtam. Azt se tudom mit linkelt, mert melóba nem látom :D

    Arra értettem, hogy PSen legalább vannak exek :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.24. 02:37:36
  • n000rbi
    #66510
    Van és szerintem itt sem állította eddig senki, hogy hibátlan lenne a játék. Ez a hangsúlyozni képtelen otherworld szagértő meg nem lát tovább az orránál. PS2 remaster, az, barom.
  • TDC Geronimo
    #66509
    Itt legalább van mit bírálni :P
  • Maxyka
    #66508
    Máglyán fogok elégni amiért ezt ide most ki tettem de talán az egyetlen videó amivel egyet tudok érteni. Nincs is mit magyarázni a kőkemény igazság amit valószínűleg már csak a nagy fanok nem fogadnak el.
    "sony tábor nagyon nem szereti ha bírálat éri az exkluzív címeket" true

    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.12.24. 01:59:42