121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #66587
    Hajjaj nier demo után visszamentem FFel játszani és majdnem hánytam :D

    Ha sokáig tolja egyhuzamban az ember hozzászokik, de 60 fpses játékot vagy olyat, ahol normális a framepacing ne tolj közben.
  • Totya42
    #66586
    Ez a watchdogs 2 nagyon jó lett. A karaktereken túl kell lendülni, nem nézni őket, megéri mert nagyon jó amúgy a játékmenet. Az online coop piszok jó. És változatosak a küldik. Tetszik. Jobb sokkal, mint az első rész. Ha komoly karaktereket tettek volna bele, egy komoly körítéssel történetben, akkor simán kiváló játék lenne. Így csak simán jó.
    Belenéztem az FFXV-be is. Hát az a játék valami kegyetlen jónak tűnik. Egyenlőre még csak az első fejezetet játszottam le, mert most már befejezem a watchdogsot, de utána teljesen elmerülök majd az FFben. Japók olyan grafot tettek le, hogy csak tátom a számat. Brutális. És a gameplay is jónak tűnik elsőre.
    Ja és pron mindkettő hibátlan, olyan álleejtős mindkettő, hogy csak kapkodom a fejem és csont simán fut mindkettő. Ha van is bennük pramepacing hiba hát én most szerencsére egyiknél sem éreztem, pedig az ilyen egyből szemet szokott szúrni. Valószínűleg már mindkettőt patcholták.
    Ja watchdogsba az a vízeffekt. Uram atyám de komolyan néz ki. Az év legnagyobb pozitív csalódása eddig. Mondom felesben így 6 rongyért vegyük elmegy majd lesz valami. Hát nem számítottam, h így bejön majd.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.12.25. 00:33:20
  • Maxyka
    #66585
    Áá annyit nem ér
  • Evoluti0N
    #66584
    Hopsz! Csak 25 font a Last Guardian UK Amazonon.
  • Kandurex
    #66583
  • SlickAdam
    #66582
    ez eleg buzisan hangzik
  • Kandurex
    #66581
    Úúú, gyerekek, nagy bajok vannak!

    ...rákaptam a peca ízére
  • Kandurex
    #66580
    Nekem 12 óra és 3. chapter...., sokat kóborlok, tápolok. Olyan helyekre megyek ahol még nagyon (értsd: száraz anál) nincs keresni valóm...:)

    Mindjárt lövöm is be a gépet, amint a család aludni megy.
  • Bandicoot
    #66579
    Guardian stream hogy bemutassa 1-2 órán át hogy nem kap agybajt az irányítástól és egyebektől.
  • Bandicoot
    #66578
    Várjuk, várjuk.
  • Maxyka
    #66577
    Úgy tudtam hogy neked minden napod karácsony :))
  • AntiHero
    #66576
    Tegnap 18-kor indítottam el a Final fantasy XV-öt és már Chapter 5 (12 óra eddig) ...hmmmm..tényleg jó ez, csak azt nem értem miért. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.12.24. 20:37:19
  • Moby
    #66575
    Karácsony van!
  • Maxyka
    #66574
    Valami oltást vártam de erre egy tök rendes választ kaptam. Ki vagy és mit csináltál moby val :DD
  • Kandurex
    #66573
    Mi lesz? Mi lesz?
  • Moby
    #66572
    Hm. Miért is ne? Úgyis régen volt Moby sztríming. Szólok ha sorra kerül :)
  • Moby
    #66571
    Nem VAGY.
    ÉS.
    Üsd ÉS Lőd ÉS Használj mindent. Egyszerre.
    A jurógémeres videótól is azért kaptam hülyét mert az azt játszó játékos nem kombinálja az attakokat, hanem variálja. Ezek a játékok mechanikusan nem erre épülnek. Kombó. Ez a kulcsszó.

    >Bár mostanság semmi nem szórakoztatott. TLoU ból is kiléptem. Bf1 böl is witcherből is...
    Ilyenkor picit hagyni kell. Ezek a géming csúcsa. Ha ezek nem mennek be, akkor most fejben van gond, ilyenkor ki kell lépni kicsit. Van ez nálam is néha.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.24. 19:35:46
  • mucsácsó
    #66570
    Framekben és kajában gazdag Boldog Karácsonyt srácok! :)



  • Maxyka
    #66569
    Szerintem nem ez az első platformon ugrálos mászkálos játék. Szóval viszonyítási pontnak ott a többi játék.
    Na de végig toltam a nier demot. Egész jó volt. A történetről fingom nincs a boss harcok nem lettek volna rosszak de néha azt se tudtam hogy kerüljem ki a forgópengekart. Kikerüljem vagy inkább üssem vagy lőjjem inkább. Bár mostanság semmi nem szórakoztatott. TLoU ból is kiléptem. Bf1 böl is witcherből is...
  • Maxyka
    #66568
    Akik megvették meg az sg forumozok azon része akik abba a topicba írogatnak azok ezt cáfolnák... Ilyen alapon ide sorolható lenne de nem a példa miatt hanem az elfogult vélemények miatt.
  • Moby
    #66567
    Neked a wd2 autóvezetése az3ért nem szar, mert nem vezettél autót. Én meg már nem tudok nem-vezetni.
    Egy TLG-ben pl. e tekintetben azonos platformról indulunk.
  • Bandicoot
    #66566
    Azért a NMS annyiban nem keverhető ide hogy abban aztán végképp semmi nulla zéró dolog van amit szeretni lehetne és ami túlmutat egy szaros 5 dolcsi steam early access játékon.
    Ez azért a Guardianra marhára nem igaz. Itt a teknó a gond de az nagyon. És az hogy míg más játékokat ízekre szednek a teknó iatt addig itt szemet hunynak - igen durva kettős mércével mert mekkora epik a játék....
  • Bandicoot
    #66565
    Én inkább egy 2-3 órás közvetítést néznék tőled folyamatosan, és érdeklődve a játék közepétől. :-P
  • Maxyka
    #66564
    Neked is.
    Most akkor mi van ezzel a januari sale- el? Sok pénzt fogok elkölteni januárban ha tényleg ez lesz. :D
  • arty
    #66563
    remélem a végén választhatok, hogy a csirkekutyát vagy a kölköt ugrasztom a szakadékba! :D
    (bár ez tegnap is megvolt és még a retry sem sikerült és jobb is így, nem jó, hogy a gyerekek artikulátlan anyázást látnak az apjuktól :D )

    ---

    Boldog Karit!
    (nemtom mit főz majd anyám, de a lényeg úgyis az AJÁNDÉK amit KAPOK! :D)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.24. 16:17:17
  • Maxyka
    #66562
    Én a wd2-ről autóvezetéséről írtam volna ezt akkor megsértődtél volna. Azt mondod szar én azt mondom nem. Azt mondom TLG-n szar az irányítás te azt mondod nem, de úgyan az a vége hogy teli vannak fórumok, hogy szar akkor nincs miről beszélni. Maradjunk annyiban, hogy az a játék nem csak a irányítás sebéből vérzik. Annyira fennakadtál ezen. Teljesen értelmetlen TLG- ről további szót ejteni. Jöhet valami más.
  • Kongy
    #66561
    Elég nagy baj lenne, ha minden játéknak ilyen lenne az irányítása :D Bár, inkább kussban maradok, a SotC is kultstátuszban van azzal az elbaszott irányításával (ja hát persze, az a kihívásfaktort növeli!!!!!!4444), ez ilyen Team Ico védjegy.

    Na részemről ennyi a TLG téma, mert ha rágondolok felbasz. :)
  • Moby
    #66560
    A két óra alapján amit beletoltam: Otherworldos vagy sem, akinek gondjai vannak evvel az irányítással, annak célszerű lenne más hobbi után nézni. Készítenék erről a véleményemről clickbait videót, de inkább nem.
  • kutyakiki81
    #66559
    COD : IW legacy edition-t most csomagoltam ki, és azt mondja nekem, hogy a MW remaster kód nem él, mert el lett már használva. Valaki találkozott ilyennel:?
  • Maxyka
    #66558
    Ott a pont.
    Nekem meg a no mans sky jut még eszembe ami talán ide sorolható. Dübörgött a hype vonat, mekkora isten játék lesz. Mindenki várta mint a mikulást. Megjelent a játék egyik tábor még most is állítja hogy milyen kurva jó játék és soha nem is ígértek többet a fejlesztők akik meg felültek a hype vonatra azok hülyék. a másik tábor meg lehúzta. . Erről csak ennyit mert nem tudok filozofálni róla, hogy hol leledzik a hiba de nem is érdekel , mert nem az a lényeg. Valakinek jó lesz valakinek rossz. Aztán azon megy majd a fórumon a vita hogy kinek van igaza.
  • samsung123
    #66557
    Majd megnézem a kritikáját, de Én csak utólag nézek bárfiéle kritikát, hogy ne befolyásoljon, emiatt utólag akár hónapok vagy évek után sokkal jobban láthat, hogy kritikus mennyire ért hozzá. Majd ha kijátszottam vagy legalábba feléig elértem megnézem a videóját és mondoka kritikájáról vélményt. Visszatérünk erre 2-3 hónap múlva .)
  • Bandicoot
    #66556
    +1...
    Ritkán értek egyet velük de ez objektív és tényszerű tálalás amibe a szemellenzős fanok tudnak belekötni.
  • Bandicoot
    #66555
    A gond az hogy amit most tolt az nem hülyeség, nem szubjektív hanem tömény tény.
    A teknóba irányításba és játékmenetbe köt bele, azok gyengeségeibe és minden szava igaz. Mellette kiemeli Trico-t szintén joggal mert az bámulatosan ki van dolgozva.
    És igen maximálisan igaza van abban hogy a Sony exeket hajlamosak egyesek brutális szemellenzővel kezelni ahogy a Guardiant is.
    Ekkora szarvashibákért gameplayben ilyen szutyok teknó mellett legyen bármilyen tartalom mögötte darabokra szedtek volna multiplatformként főleg ha nincs mögötte ekkora név.
  • samsung123
    #66554
    Oksa, néha meglátja lényeget, de tegyük fel minden kritikájának 50% hiteles azaz minden második (ami már jó arány lenne nála) mi lenne ha Te ilyen hatékonysággal végeznéd a munkád, hogy amit kiadnál a kezedből annak fele szar/használhatalan, de kb ez szinkonban a nagy játék kiadók saját elvárásaival is...

    Pl: ha COD-okta alapul vesszül és itt most csak a single kampányt veszem szigorúan, akkor szinte az összessel toltam és már az első bemutatón láttam, hogy ez bizony sokkal igényesebb lesz, mint az elmúlt évek kampányai és már meg se lepődtem mikor a tömeg melyik irányba mozdult, hogy ezt tartják a legrosszabnak...de persze amikor mocsokszar akkor meg a hype és tömeg üdvözül. Nemtudom de remélem más is látja ezt. Számomra ez COD singe az utóbbi (felénél vagyok) évek legjobbja, pontosn amit már az első videókon is lehetett látni.

    A problémát abban látom, hogy nem igazán ismerik maguk az emeberek és emiatt nem is tudják mi a jó nekik, éppen ezért ülnek fel Hype vonatra s és csalódnak hatlamsat vagy épp élből fikáznak le valamit, ami tényleg jó csak nem láják meg benne. Ehhez nem játék, hanem önismeret kell! Mivel ez nincs, ezét mennek a tömeggel és ezt a tögegmassza véleményt lehet nagyon szépen formálni/rányítani, amire a kiadóknak tökéletes is.
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2016.12.24. 14:26:17
  • Maxyka
    #66553
    Wd2 be az autó irányítása a fos itt meg a gyereké
  • Kongy
    #66552
    Én érdeklődve ültem le a játék elé, nem divatfikával, mégsem tudok felülkerekedni a faszságain. Azt meg egyenesen felháborítónak tartom, hogy egyesek szerint ez jobb játék, mint az Uncharted 4, ami minden téren mestermű. Igen, frém, meg irányítás terén is.
  • Maxyka
    #66551
    Az lényegtelen. Már a név hallatán át megy divatfikába az egész. Én nem emiatt a videó miatt fogom eldönteni, hogy megveszek-e egy játékot vagy sem. Sőt ahogy moby leírta lassan már az original fejlesztők által feltöltött videókban se lehet megbízni, csak ha kipróbálod. Akit meg az otherworld győz meg a játékvásárlásról vagy nemvásárlásról annak úgy kell. De speciel a TLG videóban olyan dolgok hangzanak el amit minden második ember leírt fórumokon. Nincs mit ezen magyarázni.
  • Kongy
    #66550
    Speciel ennél a videónál egyetértek az Otherworld-el. Egy szóval nem húzta le a Last Guardian-t, először szépen elmondta, mi a jó benne, az állat kidolgozottsága eszméletlen, helyenként látványos, stb stb, csak elmondta azt is mekkora fos az irányítás, mennyire szar az idióta, értelmetlen pöcsölés azzal a gyökér majomkutyával, és hogy milyen szar a frém, na meg, hogy mi készült ezen eddig. Teljesen korrekt kritika. Voltak anno túlkapásai a srácnak, de ez nem olyan videó.
  • Maxyka
    #66549
    Mintha a politikával látnék összefüggést még is mindig beveszik az emberek..
  • samsung123
    #66548
    Otherworld-ön mekkora dilettantizmus megy...A szakállas csávónak foglama nincsa a játékok lényegéről 95%-ban a maradékban is véltlen. Attól., hogy magabiztosan és erőszakosan tolja a hülyeséget attól az nem lesz hiteles amit mond :D