121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #66507
    nyomkodtam én a kontrollert mint a barom, de nem volt türelmem, megmondom őszintén :D
    mert mivan ha visszalépek? kölkök rámszállnak, h nézzék a kutyamajmos szenvedéseim... aki utál... nem engedelmeskedik... megalázó :(( :D
  • n000rbi
    #66506
    Ott valahol, 15-től biztos kevesebb - kaptam érte trófeát -, pedig keresgettem a hordókat (és nem lett meg mind)
  • n000rbi
    #66505
    Meg se próbáltad eltűntetni azokat a jeleket? Nem voltak ismerősek esetleg valahonnan?
  • SlickAdam
    #66504
    itt most 12k-nak megfelelö ojroba kerül a LEMEZES special edition FFXV. meg is vennem, ha lenne gep.
  • Rage47
    #66503
    Legjobb Hitman, megéri.
  • TDC Geronimo
    #66502


  • Tatyla
    #66501
    Magyar storeon 15k a FFXV míg US storeból csak 40$
  • arty
    #66500
    én meg vettem egy kódot egy ezresér (anno, de szvsz nem tőled :D ) és "MOST" játszom :))
    és tetszik.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.23. 21:58:34
  • arty
    #66499
    :))

    de utolért a bosszúd! ma 15 percet álltam a majomkutya fején ordibálva, mire az a dög végre felnyujtózott a lánchoz és tovább tudtunk haladni.
    aztán a következő részen leestem a mélybe.
    jöttek a hülye jelek és nem tudtam újrakezdeni.... retvedék művészieskedő fostaliga.

    ... de a vége érdekel
  • Bandicoot
    #66498
    Én is félreakartam rá tenni zsetont de annyira semmi egyelőre a tartalom hogy nem. Az RE7 lesz rá az első ami TALÁN (meglátjuk hogy sikerül) megfelelő tartalom lesz. Amik eddig kijöttek ilyen pár órás szarok teljes áron, vagy újrakiadások VR patchelve nehogy ingyen megkapd a VR patchet (vagy 1-2ezerért megvehesd) ha már meg van a játék.
    120-ért meg ugye még nincs kamerád...Nincsenek fénybunkóid.....
  • TDC Geronimo
    #66497
    Jövő hónapban mindenképp letolom. Kb milyen hosszú? 12-15 óra?
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.23. 21:53:42
  • arty
    #66496
    köszi!

    kb ezt is vártam - 120ezerért simán vettem volna, de kellene hozzá még jópár cím, mert eddig igen harmatosnak érzem a kínálatot.
    ami engem nagyon irritál, hogy "mindenben" van ilyen 5-15 perces gimmick, de nemám, hogy VR-ben játszhatnád az EGÉSZ játékot...
    de még emellett is elmennék, HA lenne "rendes" pécés támogatása :) hogy a psvr címek közti átmeneti időt eltöltsem ott, szimezgetnve....

    még lehet egy félév mulva megint rádkérdezek, a hosszabb távú tapasztalatok okán ;)
  • SlickAdam
    #66495
    nem tudom, hogy Ulthane mester vagy a te velemenyedre adjak-e....

    DECISIONS DECISIONS!!!!!!

  • n000rbi
    #66494
    Lepörgött a kutyamadár. Nincs kedvem semmilyen pontokba szedett értékelést írni róla. Legyen elég annyi, hogy aki teheti játssza végig, még csak hasonló sincs a piacon. Köszi Ueda-san
  • Evoluti0N
    #66493
    Redditen olvastam, h Gravity Rush 2 demójában az Expert módnál más küldi van, mint a Beginnernél. Kipróbáltam és nem csak más küldi van, hanem hosszabb is, meg egy csomó képességet bemutat, amit a Beginnernél nem.
  • Ulthane
    #66492
    Tudom, mar vegigtoltam egyszer boxon...
  • Bandicoot
    #66491
    Erről kéne szólnia a spinoffoknak ha már ennyire távolra akarják magukat helyezni az SW sajátosságoktól, akkor még le is nyelné az ember hogy ismerős dallam fel sem csendül (a főcímet akkor SE!), de így hogy olyan karakterek és oldalak szerepeltek egy olyan sztoriban amik egytől egyig az eredeti trilógia részei így kicsit nehézkes lenyelni hogy még ezen karakterek,oldalak, és egyebek zenéit is gyakorlatilag "megsemmisítették", csak mert a dizni ezt akarta és csak mert szerintük spinoff....

    Olyan érzés volt nekem az SW ezen módú kiherélése mintha csinálnának egy halálos iramban részt és Toretto-t Danny Devito alakítaná...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.23. 20:05:30
  • Bandicoot
    #66490
    Mindegy...behúztam, a Hitmaneket imádtam....és még nincs vége mert a nőstény 2playeres mókát akart és rászabadult a sale-re,és persze kuss a nevem mert "csak magagnak vettél játékokat!!" van és terror.
    Azt hiszem ennyit a "félreteszek jövőévre" című előadásról,hogy rohadjanak meg az akcióikkal....
  • TBTPumpa
    #66489
  • Totya42
    #66488
    Amúgy az jutott most eszembe, hogy spin offban sokkal szívesebben néznék még sok száz évvel korábbi korból részeket, amolyan Knights of the Old Republic stílusban. Na az nagyon komoly lenne. Tök új szereplőkkel új korban. Egy egészen új teljesen független trilógiát is összehozhatnának. Szerintem tök jó volna.
  • Moby
    #66487
    Megvan az első 2 pálya, de még csak 10 percet toltam szerintem :D
    Jónak tűnik. Csak kicsit sok a játék...
  • Totya42
    #66486
    Ezért is fogalmaztam úgy, hogy csak furcsáltam. Semmi sokkoló nem volt benne. Ízlések és pofonok.
  • Bandicoot
    #66485
    Hitman teljes szezon...9 pénzért. Jááááááááj.....
    Csirkutyát is megvághatták volna,szarul fogyott.

    Hitmant tolta valaki? Éri a pengőt? A szezonális megoldásuk miatt direkt köptem eddig rá de így egyben ennyiért barátinak fest.
  • Totti5
    #66484
    Még mindig nem láttuk sokan, szóval ne itt szakértsétek a szart.
  • Bandicoot
    #66483
    Egy olyan spinoff jó lenne,csak értelmes ember kezébe adják aki nem akar minden létező SW egyediséget megölni és pusztán azzal SW hangulatot teremteni hogy bedob pár X szárnyút és Tie vadászt, meg egy Vader-t. - és a dizni ne ugathasson bele. Semmilyen formában. Örüljenek hogy termeli a pénzt és szia.

    Kiváncsi lennék azokra a jelenetekre is amikbe a Dizni szólt bele - változtatták meg szedték ki. Illetve hogy mennyire nekik köszönhető a popkornosítás minden téren..
    Például a jelenetre mikor Jyn megy állítani az antennát és felemelkedik elötte egy Tie vadász - trailerben volt. Végső filmben abszolút más volt a jelenet nyilván ezzel a cselekményen is változtatva valamelyest...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.23. 18:14:12
  • Moby
    #66482
    Ja. Sokkoló amikor szembesülsz vele, hogy mások izlése más :D
  • Bandicoot
    #66481
    Nem mondom hgy rossz lenne,de elájulva abszolút nem voltam, mint SW film pedig talán a baljós árnyak ami ennél is kevésbé jött be,de ennyi.
    Ha már spinioffolnak akkor álljanak el baromi messzire a fő sztoritól,ahogyan majd a Han Solo témakörrel akarnak, de ez a film ebben a formájában és támájában rohadtul nem spinoff volt, a spinoff voltát egyedül az sugallta hogy a gagyi zenét rakták alá és kiiktatták a 40 éves MINDEN SW tartalomban jelen lévő főcímet gagyi popkorn mozi szintre redukálva a kezdést.
    Vader utolsó jelenete az amiért áradoznak sokan a filmtől bevakulva - ez a jelenet valóban kegyetlen jó volt, de bár az egész filmből ez jött volna és nem jött. Az EP7 ami egyes állítólagos fanok - akiknek most nem gond hogy a Dizni jókorákat rúgott az SW univerzumba - szerint gyenge lett,ennél jóóóval SW-abb volt. Várható volt hogy az évenkénti SW megroppantja az SW filmeket és egy mezei látványmozi fog születni....Remélem az EP 8 villant valamit és nem egy ordító baromsággal és megszokott Dizni szinten megy tovább a széria...
    Az a gond az "ebben a minőségben jöhet évente" dologgal hogy az SW filmeket oda züllesztik ahol a Bosszúállók, Transformers, Ironman, Amerikakapitány és társai tartanak... Üres látványfilmekké amit 1-2-szer megnéz az ember és annyi, se kultusz,se maradandó élmény,semmi. Minden részt nem fognak tudni megmenteni egy egy Darth Vader jelenettel...:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.23. 18:03:33
  • Totya42
    #66480
    Én is furcsáltam mikor itt páran el voltak ájulva tőle. Mert habár nem rossz. És ebben a minőségben jöhet kényelmesen évente. De azért inkább egy átlagosan jó iparos munka lett szerintem.
    Egy Darth Vader spin off-ot megnéznék mondjuk abból az időből mikor felkutatja és kiírtja a jediket. A Zsivány egyesben a végén az az 1 perces jelenete nagyon jó volt.
  • Bandicoot
    #66479
    Mindjárt megmondják hogy mert "spinoff"...
    Az hogy Ep 3.5 is lehetne a címe és betonszorosan kötődik a fő filmekhez + még a legeslegutolsò gagyi SW játék is aminek a címen túl semmi köze az sw univerzumhoz legalább a megszokott módon kezdődik az mellékes...:)
    A filmben ha DV nem szerepelt volna főként a nagy jelenetében, szétcincálták volna az egészet.
  • Bandicoot
    #66478
    Azért az vicces hogy vannak akik 0day képesek 18-20ezreket kiadni olyan rókabőr dögvészekre mint az Assassins Creed, a Cod, képesek megvenni egy NMS-t...De amikor itt egy Final Fantasy ami végre méltó a régi részekhez és ízig vérig Final Fantasy megy a picsogás hogy mikor lesz már 12k....
    Utána meg a csodálkozás van amiért egyre több és több fejlesztő beáll az 1-2 évenkénti copypaste stemétgyárba...
  • Kandurex
    #66477
    Egyébként mérges vagy a Zsivány filmre, de még az asszony is panaszkodott a hiányára a film végén. [Aki látta a filmet, érteni fogja]


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.23. 17:01:46
  • TDC Geronimo
    #66476
    frém is jobb


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.23. 16:53:07
  • mucsácsó
    #66475
    háde háde háde alig látszik a különbség



    jó tény, mozgásban amúgy tényleg annyira nem gyalázat base PS4-en sem, de nyilván jobban muzsikál Prőn. na, hát sztem ez várható a jövőben is majd a többi játéknál is, és ez még csak a kezdet :(
  • Kandurex
    #66474
    Simán tényleg zsizsmákos. De hát ki az a buta, aki hajlandó a simán bármit is elindítani?
  • TDC Geronimo
    #66473
    Itt egy egész jó összehasonlítás

    Mozgásban a 60 fpshez még elég sokat hozzádob a jó minőségű motion blur Pron
  • Evoluti0N
    #66472
    Aszongyák, h nagyon recefice rajta. Mármint sima PS4-en.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2016.12.23. 16:31:00
  • TDC Geronimo
    #66471
    Hát amiket láttam az alapján az se gáz, de pron lényegesen szebb már csak az IQ miatt is. Most toltam le másodjára a demot. Azt hiszem párszor még nekimegyek márciusig :(
  • LBandi77
    #66470
    Nempron biztos tiszta szar az egész.
  • Kongy
    #66469
    Élvezd ki, mert nem látsz majd szíriai tájat a játék többi részében :D

    Btw, letoltam én is a Nier demót... hogy az istenbe nem hallottam én még ezelőtt erről a játékról?! Platinum games cuccokat mindig szerettem, ez is hozza a színvonalat. Pont az a vicces az ő játékaiknál, hogy nagyon japán, de mégsem annyira, hogy nem tudjam megemészteni.
  • SlickAdam
    #66468
    es nem-Pro-n nem nagyon nez ki jol?