121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #66707
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt majd egy hadsereg fog a végén rendet tenni? Úgy ismered a mai filmeket?

    De mindegy, egy kemény faszú faszi is lehet a végén aki rendet tesz, csak nevezzük nevén akkor, ez nem az Alien sorozat, az a dark-os téma, hanem egy sci-fi-s jellegű a P2.
    Mert ha Alien, akkor hajlamos az ember annak venni és a szerint értékelni.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.26. 14:37:31
  • LBandi77
    #66706
    Tojás.
  • LBandi77
    #66705
    Könyörgöm csak ne az legyen hogy jé találtunk 1 jelet,leszállunk,jé 1 tolyás rohangálunk a folyosón,mind meghalunk és 1 kemény faszu csaj majd jól elintézi a gonosz alient.
  • Kandurex
    #66704
    Random fasság! Akkor inkább legyen nehezen megszerezhető, vagy használható!
  • SlickAdam
    #66703
    ahhhha. szoval ugyanaz a bolygo, mint a Promiban. es ugyanaz a lezuhant hajo van a trailerben, amit a legelsö reszben meglatogatnak, ugyi?
  • Evoluti0N
    #66702
    Elég idétlen. Van, amikor nagyon kéne, mert durva ellenségeket ölök és nincs, máskor meg olyanokat, amiket félkézzel leölök, már csak kettő él, erre benyomja a játék, h mehet a summon. Kek.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2016.12.26. 14:02:29
  • Totti5
    #66701
    Fanyalgás semmisemjó miatt nem merte bevállalni a direktbe Prométeusz 2őt. Így lesz egy Alien, ami mégis Prométeusz katyvasz, hisz ugyan az a bolygó, 10 évvel a Prométeusz érkezése után játszódik. Kicsit biztonsági játék is, meg egy kicsit folytatás is. Ha ez kellett akkor ez lesz, persze most meg az a baj hogy miért egy "sima" Alien.

    Minden esetre izgalmasnak ígérkezik mindenki megkapja a magáét, aztán majd lehet rinyálni hogy semmi nem jó.
  • darkSectorxxx #66700
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze.
    Amúgy igen a szülő amíg lehet, amíg tudja védi a gyereket, nem véletlen van kint a karika a sarokban.

    Csak a mai technológia a szülő ellen van, ez amúgy más területen is így van amiről folyamatosan megy a diskurzus.

    Én mondjuk tudom magamról milyen vagyok, külön választom a dolgokat, természetesen a szülő nem tudhatja.
    És én is csak utólag mondom ezt amit akkor én sem tudhattam.
    Viszont durván hangozhat de így van, a szülő nem tehet semmit, csak halaszthatja a dolgot, aki hajlamos, az csak idő kérdése, hol mikor, minek a hatására válik olyanná amilyen.
    Persze próbálhatja befolyásolni a gyereket, de akkor még mindig ott van hogy a szülőnek egy bizonyos korban éppazért is ellene lesznek, még ha tudják is hogy esetleg az lenne a jó.
    Nehéz szülőnek lenni, nem is irigylem őket.

    Viszont érdekes hogy amikor küldözgetik haverok a folyamatos balesetes meg nem is tudom milyen videókat, azoktól inkább elhatárolódom, nem szeretem, mert tudom hogy valós baleset, sérülés, videó.

    Egy kibelezős kinzós, horror filmet meg vidáman nézek mert tudom hogy egy film....
    Vagyis attól érzem azt amit látok "könnyebben emészhetőnek" hogy azt hiszem vagy tudom, vagy mondják, hogy az egy film.

    Viszont ha ebből kiindulok akkor elméletben itt jön a probléma, ha valaki összekeveri a 2 dolgot.
    Persze most nem találtam fel a spanyol viaszt.
    Nem véletlen van a legtöbb baleset, halálos baleset poénos"-nak tünő" cselekedetekből.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.26. 13:27:58
  • SlickAdam
    #66699
    csak fel szemmel neztem meg a trailer-t, de nekem is inkabb az Aliens ugrott be.

    de nekem a Prometheus is adta, majd' tökeletes elözmeny. jo lett volna egy közvetlen folytatas ahhoz. vagy ez is az lesz? mar reg abbahagytam az infok követeset, mert Ridley papa se tudta nagyon mit akar kesziteni.
  • AntiHero
    #66698
    Azért szoktam mondani, hogy nem félek semmitől.
    Bemegyek én akárhova ha muszáj, mit nekem sötétség. Max meghalok. :D (ha családom lenne, gyerekeim, akkor nyilván már nem így fognám fel, hogy max meghalok..ott már racionálisan állnék a dolgokhoz.)

    Szellem? oooh bárcsak ott lenne. Örülnék ha léteznének. :D

    Itt a az internet..olyan videókat tudsz megnézni, hogy hihetetlen. "1 hammer 3 guys" aki tudja mi ez annak részvétem.. Ezek Pchihopaták. Én meg csak azért nézem meg mert kíváncsi vagyok és jobb látni az ilyet itt..és ha élőbe történik hasonló (baleset pl) Akkor nem sokkol a dolog. Nem veszítem el az eszem.

    De pl állatos kínzós videót megnézni sose fogok..Képet sem.
    Egy amit nagyon gyűlölök, ha egy állatot bántanak. Emberek hullhatnak..a legtöbb megérdemli. (nem ártatlan emberekre gondolok).
  • Grove4
    #66697
    Általában böngészőről szoktam, de tegnap már a PS-ről is próbáltam, sikertelenül.
  • Moby
    #66696
    Gépről vagy böngészőből próbálod?
  • Moby
    #66695
    A gyerek nem tudja különválasztani. Ezért nem enged aggyal rendelkező szülő ilyen filmeket nézni a gyerekinek.
  • darkSectorxxx #66694
    Psycho?

    Én is ezeken nőttem fel, manapság is imádom a horrorfilmeket.
    Mégsem csapnék agyon egy legyet sem, mert külön tudom választani a fikciót a valóságtól.

    Akik betegek azok nem a filmektől betegek, hanem a hajlam miatt, azoknak nem feltétlen kell horror film, elég más ami előhozza belőlük azt a gonoszt.
    Csak sokszor a médiában sokkal jobb filmre, vagy játékra fokuszálni, mert akkor a gonoszt egy anyagba tölthetik, amit azután lehet lehet utálni, megnevezni konkrétan.
    A valós okok meg nem ennyire egyértelműek, megfoghatatlan a sok laikus számára, és ismeretlen, amitől még jobban félnek mint magától a következménytől.
  • AntiHero
    #66693
    kitudja
  • Grove4
    #66692
    Az árak forintban vannak.
  • Moby
    #66691
    Usa sztór? Ott csak giftcard játszik.
  • darkSectorxxx #66690
    Na látod azt szerettem volna. :)
    CoD rajongóknak a legjobb, mindenévben tutira azt kapják amit várnak. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.26. 13:00:24
  • Grove4
    #66689
    Sziasztok!

    Szükségem lenne egy kis segítségre.

    Az a helyzet, hogy láttam az akciókat a PS Storeban és gondoltam megveszem a Tom Raidert, igen ám, de amikor hozzáadom a bankkártyám adatait, hogy töltsek fel a pénztárcámba, akkor azt írja ki, hogy az adatok nem megfelelőek, amit nem értek, mert kb egy hónappal korábban használtam a kártyát a Storeban és akkor minden jó volt. Ti találkoztatok már ilyennel? Utánaolvastam egyébként és többen is hasonló problémával küzdenek, sőt most 48 órára le is tiltotta a kártyámat.

    A másik kérdésem az lenne, hogy gondolkodtam a PayPal-os fizetési lehetőségben, de ez nem tudom pontosan, hogy működik. Ha valakinek vannak ezzel kapcsolatban tapasztalati, akkor megosztaná velem, hogy ez hogy megy? Mert olvastam, hogy nem mindegy, milyen címmel regisztrálok, stb stb.

    Meg még a feltöltőkártyán gondolkozom az Amazonról.

    Az a gáz, hogy most a january sales-ben van egy pár nagyon jó game amit szívesen megvennék, de így, hogy a kártyámat valamiért nem fogadja el, csak leshetek.

    Válaszaitokat nagyon szépen köszönöm.
  • Bandicoot
    #66688
    Mai napig meghatározó film volt gyerekkoromban a "Vörös macska" című zs kategóriás horror...Azóta a hideg kiráz mikor a macskák nyáron az ablakunk alatt összecsapnak nyávognak...És bár szeretem a cicákat az idegen macskáktól mégis van bennem valami bizonytalanság...:) Szóval ja annyira nem jó gyerekfejjel mindent megnézni...:)
  • Moby
    #66687
    Biztos??? :D
  • Bandicoot
    #66686
    Totti, semmit. Agyhalott aki nem lát ki a fejéből de szüli betegesen a kommenteket csak irogathasson a semmiről oldalakat. Bárki Alienfannal beszélek mind várja a trailer után a Covenantot mert látványosan Ridley Scott féle keményvonalas Alien filmnek néz ki a trailer. De kell erről 563 kommen mert ő érzi a trailert látva és mást várt... Csak olajat öntesz a tűzre minél jobban kérdezed tőle úgy sem fog tudni érdemi értelmes választ adni.


    TATYLA PLEASE.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.26. 12:55:45
  • AntiHero
    #66685
    Nem lettem pszihopata..sőt. :D

    Jó nyilván én se fogom a gyerekemnek engedni, hogy fiatalon ilyet nézzen. De tudjátok..ha nincs otthon a szülő.. .:D
  • Totti5
    #66684
    Mit? teletabi futkosik az ócen parton bikiniben?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.26. 12:48:41
  • darkSectorxxx #66683
    Az elkerülhetetlen az, az érte el a FF-t. Ez elkerülhetetlen, ettől még megjegyzem hogy rossz.
  • darkSectorxxx #66682
    Alien címmel, mondom én mást vártam.
  • darkSectorxxx #66681
    Persze nem fogsz rettegni pont ugyanúgy mint elsőre, mert egyrészt láttad már, de attól inkább mgijedsz mint amikor egy home videót látsz a mezőn, meg egy csajra vizipisztolyal spriccelnek paradicsomot, és akkor a télleg semmitmondó színészek, nem kell ide stár csorda mint a feláldozhatókba, de bassszus, unszimpi.

    De közelibb példát is tudok, a szívem csücske a Robotzsaru, nézd meg a régit meg az újat.
    Sírni tudnék. Így is megvettem a filmet 2x fémtokkal, de na, ami igaz az igaz, a Robo 14 főszereplője egy számomra undorító alak, a dark-ossága elvész, túl steril scifi, ez van.

    Bár igaz, rebootolás mindegyik, szóval igazából nem panaszkodhatnék, szabad kezet kaptak.

    De mindegy ennyit a filmről.... vagy játékadaptációkról.... :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.26. 12:44:51
  • Bandicoot
    #66680
    Hát nem tudom én folyamatosan Summonolhatok szinte minden 1-2 percnél nagyobb csatában bepirul a kép és lehet nyomni az r2-t....
  • Totti5
    #66679
    Mit ért el? lesz hozzá DLC, amit egy RPGhez nem bonyolult csinálni, meg bármit bele lehet pakolni az eszközök storyk tárháza végtelen. Csak azon múlik hogy valaki akarja e avagy nem. Semmi máson.

  • Bandicoot
    #66678
    Ezzel az aggyal nehéz bármit is érezni...
    A Covenant trailere végre keményvonalas Alien filmet sejtet abszolút nincs vele semmi baj de megint az agyalágyult 40 soros kommentjeidet kell olvasni zéró finggal.. .Érzed...az.. Érezd máshol, mert rendesen fájdalmas az elmúlt 1 oldal amiket képes voltál ideszülni, és hiába szólunk rád mi vagyunk a parasztok, majd elvonulsz pár napra végre nyugi van agyhalál nélkúl de MINDIG visszatérsz bezúdítani a kényszerbeteg mindenre reagáló kis fingnélküli monológjaiddal..


    TATYLA PLEASE SZOLJ MÁR RÁ MEGINT..
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.26. 12:43:40
  • Moby
    #66677
    anno kis koromba a 8. utas a halált megnéztem minden nap...VHS kazetta már nem bírta és apám is elrakta már előlem.

    Az olyan, hogy az kisgyerekeknek való. Attól fejlődnek jól.
  • Totti5
    #66676
    "dögöljek meg ilyen enyhe Prometheus film lesz ebből a trailer alapján."

    Nem kell, hisz annak a folytatása.
  • darkSectorxxx #66675
    Csak zavar hogy akkor most várjam meg míg full megjelenik a játék? :)
    És akkor fizessek még azért hogy a 20 évvel ezelőtti alapot megkapjam? :D Kicsit ezért vagyok szomorú, és nem azt mondom hogy leszarom a játékot, de nem fogok annyira lelkes maradni mint régen, vagy tettem mindezt ennek tudata nélkül. :)
  • AntiHero
    #66674
    Nem rég jött ki a játék. Nyugi lesz még itt tartalom. :)


    darkSectorxxx
    #66673

    Alien meg hááát..anno kis koromba a 8. utas a halált megnéztem minden nap. xD
    VHS kazetta már nem bírta és apám is elrakta már előlem. Az ágyas jelenet mikor a kis csaj beragad a betegszobába..na az örökre megmaradt bennem.


    Így 28 évesen visszanézve...hát semmi hatást nem ér el már. Ilyen ez..

    Nálam pl már jobban tetszik egy ilyen filmben a körítés (hajók, bolygók, élőlények).
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.12.26. 12:39:43
  • darkSectorxxx #66673
    Tutira mást.

    Avagy számodra lehet a Alien 2 hangulat maguk a szörnyekben meg űrhajókban jelentkezik.
    Nekem az atmoszféra hiánya, amit valszeg ezek szerint a trailer marhára nem ad vissza, de ha azt mondod akkor majd a fullos verzió.
    De hogy ezt úgy hirdetik hogy hátborzongató, meg felnőtteknek szóló trailer. Te jó ég, ne vicceljünk már, április még messze van.

    Az Alien játékok inkább Alien-ek mint ez a film, dögöljek meg ilyen enyhe Prometheus film lesz ebből a trailer alapján.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.26. 12:37:31
  • darkSectorxxx #66672
    Na hát lesz mit. És itt jön a képbe a korcsosulás, ami elérte ezek szerint ezt a gémet is, de inkább ne.
    Habár mit várjak egy NG+ dlc után?
  • Totti5
    #66671
    "ez inkább egy Prometheus stílus"

    Szerintem Alien 2, de lehet mást néztünk.
  • AntiHero
    #66670
    Gondolom majd bővítik még dlc-ben.

    Ettől függetlenül baromira tetszik. 17 óra van már benne. chapter 5. A dungeonok tetszenek a legjobban. Ezek sincsenek elnagyolva, meg még félelmetes is egy-kettő.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.12.26. 12:33:11
  • darkSectorxxx #66669
    Nem is vitáztam senkivel.

    #66667:
    Látod ennyi, miről beszélünk akkor.
    Hol van a FF XV a többihez képest? Miután a FF XIII-2-ben a mobokat is használhattad, szóval nem mondhatja senki hogy ez technikailag lenne probléma.
  • darkSectorxxx #66668
    Hát marha könnyű a dolgom, csak ránézek és érzem hogy ez nem az amire gondoltam, mást képzelek el.
    Játék, film, tök mindegy.
    Nem bonyi ez, érzem. Ránézek és látom, érzem, hogy ez tetszik-e avagy-e nem-e. Volt egy elképzelésem és ez nem az, ez inkább egy Prometheus stílus. Ami megint csak nem kedvencem....másnak az lesz, csakhogy az én kommentembe az én véleményem van, mások meg majd metán megirják a sajátjukat, lehet 80+ -os film lesz....

    Tudom amúgy, velem van a baj, mert minden játékban és filmebne keresem azt amit régebben átéltem sokszor, ezt bevallom túl kritikus lettem vén tróger koromra.... ez az én hibám, szubjektíven ítélek amúgy ezek esetében amit vállalok is.